Partyflock
 
Forumonderwerp · 925341
Waarschuw beheerder
Soms vraag ik mij wel eens af, of mensen wel weten waar ze mee bezig zijn....

Mijn vraag is, wat vinden jullie nou van zwangere vrouwen op hardcore feesten?

Ik heb bij regelmaat hoogzwangere meiden op feesten gezien, tussen de beukende menigte... dat kan toch niet goed zijn voor zo'n kind?

Volgens mij kan je best nog wel een kijkje nemen als je net zwanger bent, maar je dan wel van de rommel afblijft... maar als je al een aantal maanden bent, kan dat gewoon niet goed zijn!
 
Waarschuw beheerder
ik vind zowiezo nix..

als je zwanger bent moet je niet meer feeste..
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van zzr600 op zaterdag 10 november 2007 om 18:34:
het gaat er niet om of jij gezond bent, het gaat erom dat je de kans op schade minimaliseerd


Haha ik zal het tegen mijn baas zeggen, 11 maanden zwangerschapsverlof. Ze ziet me aankomen!
Op mijn werk heb je namelijk sigarettenrook, zware mensen, soms ook agressieve mensen, vaak botsingen met rolstoelen en liften (vooral als ik opeens een uitpuilend buikje zou hebben) en dan zullen we het maar niet hebben over de herrie waar het kind dan dagelijks aan wordt blootgesteld in mijn auto ;)

Hoogzwanger moet je niet op een party komen, maar zo in de eerste maanden (lees tot 3 maanden denk ik dat ik zou doen) is mijn werk net zo gevaarlijk als een party.

Maar goed, ik ben nog nooit zwanger geweest :) Misschien denken mijn hormonen er op dat moment heel anders over!


Uitspraak van verwijderd op dinsdag 13 november 2007 om 00:37:
Ik snap het niet. Wat is nu 9 maandjes - in principe minder omdat je er niet meteen achter komt - niet feesten?


Goede stelling en mijn tegewoord daarop is: en wat nu als ik het wel al na een paar weekjes weet (die mensen zijn er), die moeten dan maar thuis blijven want het is o zo gevaarlijk? En mensen die er pas na een kleine 3 maanden achterkomen: niets aan de hand want je wist het niet?
Denk dat de gevolgen bij een ieder zo groot zal zijn en ik zie echt niet veel ongezonde babies/ kinderen doordat hun ouders naar parties zijn geweest in de eerste maanden zwangerschap.

Het is inderdaad maar 9 maandjes, maar niet 9 maanden waarbij je je hele leven moet inleveren. Je moet jezelf aanpassen en gedurende de zwangerschap kun je dingen beter eventjes vermijden. Maar zoals jullie het doen laten klinken moet ik mezelf opsluiten en overal matrassen neerzetten en een zogenoemde 'clean' room hebben.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 12 november 2007 om 09:32:
beetje tegenstrijdig,vind je niet?
als je dan zo zogenaamd toch zo voorzichtig bent,dan is stoppen met roken toch wel het eerste wat je doet..want als er iets schadelijk is voor je ongeboren kind..is dat het wel !
Ik zie je al zitten thuis op de bank,zwanger met peuk in je mond..scheldend over dames die wel stappen tijdens de zwangerschap


daar bedoel k dus mee dat ik er ook gezond uitgekomen ben !!!!!
ik zeg niet dat k dat zelf wel doe!!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 13 november 2007 om 15:09:
ik vind zowiezo nix..

als je zwanger bent moet je niet meer feeste..


vind ik ook..
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 november 2007 om 21:03:
Uitspraak van MissFreakshow op vrijdag 9 november 2007 om 14:33:
En mbt roken: mijn moeder is kettingroker en heeft gewoon doorgerookt tijdens de zwangerschap en ook in het weekend soms een biertje gedronken... ik ben kern gezond hoor, niets mis mee.


Ik heb ook gerookt tijdens mijn zwangerschap maar niet als een kettingrookster.. Soms 3 op een dag en dan weer helemaal niet.. Drinken heb ik nooit gedaan toen ik inverwachting was ..Toch is mijn meisje er gezond en wel uitgekomen .!
Waarschuw beheerder
je kan je werk niet vergelijken met een feest, naar een feest ga je uit eigen beweging, niemand verplicht je te gaan. Naar je werk gaan is eigenlijk wel verplicht (tenzij je het nodig vindt om op korte termijn nieuwe werk te zoeken lol)...
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 november 2007 om 14:33:
Precies... dan kan je net zo goed in een schuilkelder gaan zitten als je daar over na moet denken (alhoewel, met deze storm zouden de zeikerds dat ook niet verantwoord vinden).
Maar je kleine is al geboren en gezond??


jaja, 9 nov 47 cm en 3100 gram verder klopt alles en is het gezond..:D

is ook zo, waardoor je niet vast geketend in je huis hoeft te zitten, maar nog hoogzwanger feesten. Tjah wat wil je dan vraag ik me dan af. Moeder worden of lange leve the party animal uithangen?


Ik ben moeder van 2 kinderen maar ik ga ook nog af en toe gewoon naar een feest hoor...
beetje rare stelling... OF moeder OF feestbeest??
je kan ook moeder en feestbeest zijn, maar dan een feestbeest die wat minder vaak gaat.

nogmaals zolang je niet ELKE WEEK zwanger op een feest rond loopt zie ik er het kwaad niet van in
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van zzr600 op woensdag 14 november 2007 om 17:24:
je kan je werk niet vergelijken met een feest


Nee inderdaad... qua lichaamsbeweging kan ik op een party nog zeggen dat ik stil blijf staan, niet te zwaar ga tillen en ik kan uitstekende hulpmiddelen vermijden omdat die er niet zijn. Ook kan ik naar huis gaan als ik moe ben en ik kan gaan drinken als ik dorst heb, pauze houden.
Op mn werk zal ik hard moeten werken, moet ik zwaarder tillen dan de boekjes voorschrijven en ik kom dan zelfs in aanraking met meer bacteriën als op een party. Daarnaast kan ik dan niet pauze nemen wanneer ik wil, of iets drinken wanneer ik dorst heb en ik kan al helemaal niet naar huis!

Dus nee, kan de vergelijking niet maken> moet gewoon ontslag nemen als ik zwanger wordt %)

Natuurlijk is bovenstaande bull, maar het is wel net zo overdreven zoals sommige hier reageren op het naar een party gaan in het begin van je zwangerschap (in mijn beleving)

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 16 november 2007 om 11:00:
beetje rare stelling... OF moeder OF feestbeest??


precies.... maar ach net als zoveel dingen tijdens zwangerschappen: er is altijd iemand die het beter weet. Er is altijd iemand die weet wat beter is voor jou en je kind. Gelukkig mogen we zelf beslissen ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 16 november 2007 om 11:00:
je kan ook moeder en feestbeest zijn, maar dan een feestbeest die wat minder vaak gaat.


zo is het!!

Ik ben al 9 jaar moeder en ga een paar keer per jaar naar een groot feest en geniet daar ook echt van.
Nu is thunderdome voorlopig het laatste omdat ik nu zwanger ben van de tweede en ik dus niet meer naar een groot feest ga als ik een dikke buik heb.

Maar als de baby is geboren ga ik weer lekker feesten
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van babske 999 op vrijdag 16 november 2007 om 15:47:
Maar als de baby is geboren ga ik weer lekker feesten


en tot die tijd.... ben ik gewoon vaak weer het enige meisje haha, zal je missen :) maar we smssen hahahahhaha %) 15 dec babyknuffeltijd
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 16 november 2007 om 21:34:
babyknuffeltijd


hahaha en ik dan tel ik dan niet meer mee?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 16 november 2007 om 15:14:
Natuurlijk is bovenstaande bull, maar het is wel net zo overdreven zoals sommige hier reageren op het naar een party gaan in het begin van je zwangerschap (in mijn beleving)


tja, ik heb niet die opmerkingen gemaakt en ik ga hier serieus op in...als de kans 1 op 100 is dat er schade ontstaat (laten we zeggen als je naar feesten gaat na 5 maanden zwangerschap), dan zullen 99 moeders zeggen...ik heb een gezond kind, maar er is 1 moeder die een kind krijgt met 'schade', en dat had voorkomen kunnen worden door gewoon 4-5 maanden niet naar feesten te gaan...

het lijkt mij als ouder nooit goed te praten als door jou toedoen je kind schade oploopt...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van zzr600 op zaterdag 17 november 2007 om 17:37:
het lijkt mij als ouder nooit goed te praten als door jou toedoen je kind schade oploopt


Daar ben ik het helemaal mee eens en daarom ga ik dus ook niet meer naar feesten als ik meer dan 4 maanden zwanger ben, daarna kan de baby horen en dus ook gehoorbeschadiging oplopen.

Maar voor die tijd kan het echt geen kwaad hoor als je maar gewoon nuchter blijft en niet in de volle drukte gaat staan.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van babske 999 op zaterdag 17 november 2007 om 19:48:
Daar ben ik het helemaal mee eens en daarom ga ik dus ook niet meer naar feesten als ik meer dan 4 maanden zwanger ben, daarna kan de baby horen en dus ook gehoorbeschadiging oplopen.

Maar voor die tijd kan het echt geen kwaad hoor als je maar gewoon nuchter blijft en niet in de volle drukte gaat staan.


precies!
En daarnaast is het NOOIT aantoonbaar waardoor je kind de schade heeft opgelopen. Zal geen arts zijn die zegt: O ja, opgelopen bij Thunderdome!
 
Waarschuw beheerder
Ik ben toen ik 4 maanden zwanger was wel na gewone discotheek geweest maar was binnen half uurtje ook weer buiten was veel te bang dat ik per ongeluk een por in mn buik zou krijgen of wat dan ook..!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 19 november 2007 om 12:02:
was veel te bang dat ik per ongeluk een por in mn buik zou krijgen


Waarom ga je dan in godsnaam naar binnen als je er al bang voor bent ? :rot:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 19 november 2007 om 14:39:
Waarom ga je dan in godsnaam naar binnen als je er al bang voor bent


Omdat een goede vriend zn verjaardag daar vierde en ik dacht dat t wel mee zou vallen omdat t daar nooit zo druk is..
Waarschuw beheerder
lopen die daar echt dan ??ik ben over 4 weken uitgerekend maar ik voel me niet op mijn gemak om tussen al die springende mensen rond te lopen vind ik niks maar ieder zijn eigen keus
Waarschuw beheerder
Uitspraak van mama van amy op woensdag 21 november 2007 om 20:26:
lopen die daar echt dan


Ja ik loop de 15de december echt op thunderdome en ben dan bijna 15 weken zwanger.
Ik moet er wel weer bij zeggen dat dit ook voor mij de laaste keer is na de bevalling mag ik dan weer feesten van mezelf.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Miepie op dinsdag 16 januari 2007 om 15:08:
dat kan toch niet goed zijn voor zo'n kind?


het kind zit toch veilig in de buik zie het probleem dus niet
Uitspraak van Miepie op dinsdag 16 januari 2007 om 15:08:
best nog wel een kijkje nemen als je net zwanger bent,


dan ben je juist kwetsbaarder in de eerste maanden
Uitspraak van Miepie op dinsdag 16 januari 2007 om 15:08:
maar als je al een aantal maanden bent, kan dat gewoon niet goed zijn!


denk dat iedereen het voor zich moet bepalen en aanvoeld wat ie wel en niet moet doen

was zelf met 2mnd naar een feest
en met 7mnd
zolang je alles in de gaten houd en luister naar je lichaam is er niets mis mee
ik ben alleen niet tussen de drukte gaan staan maar aan de zijkant

Uitspraak van Miepie op dinsdag 16 januari 2007 om 15:08:
maar je dan wel van de rommel afblijft...


dat lijkt me logisch dat je daar van afblijft
toen ik wist dat ik zwanger was nam ik mijn laatste glaasje en blowtje en van af die dag bleef ik overal van af
Waarschuw beheerder
Een zwangere vrouw hoort niet op een hardcore feest.
Net zoals dieren en kinderen niet in kroegen thuishoren.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van The Verge Of ObsceNe op donderdag 22 november 2007 om 11:44:
Een zwangere vrouw hoort niet op een hardcore feest.


Ik ben blij dat ik dat nog altijd zelf mag bepalen!!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van The Verge Of ObsceNe op donderdag 22 november 2007 om 11:44:
Een zwangere vrouw hoort niet op een hardcore feest.


goede argumenten..... NOT


Uitspraak van babske 999 op donderdag 22 november 2007 om 17:00:
Ik ben blij dat ik dat nog altijd zelf mag bepalen!!


Daar gaan je hormonen bijna :D kind is niet wijs joh
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Laat ze lekker, dat zijn er toch die blijven gaan, hun eigen gaat voor het kind. Dat is gewoon bij die mensen.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Jaapieee op donderdag 22 november 2007 om 21:40:
hun eigen gaat voor het kind


hahaha ja dat is ook hahahahah

hoe dom kun je zijn om zo te oordelen over een ander
 
Waarschuw beheerder
je kan niet vroeg genoeg beginnen met muzikale opvoeding.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 23 november 2007 om 08:01:
je kan niet vroeg genoeg beginnen met muzikale opvoeding.


Hahaha zo is het
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 7 november 2007 om 08:38:
ik ga overmorgen bevallen en ik ben tot ong. 3 wkn geleden ook gewoon naar feestjes gegaan..
volgens mijn gynaecoloog zit de baby beschermd in je buik en kan er niks gebeuren..


Praat alles maar weer goed voor jezelf.
Geluid boven de 85Db is schadelijk voor het gehoor van je ongeboren kind. Of je me nu wil geloven of niet. Google maar. Heeeeeel dom van je. :jaja:

Daarbij, in een gevecht komen heb je eerder op een feest of in een kroeg dan op straat.


Uitspraak van babske 999 op woensdag 7 november 2007 om 10:43:
ik ga Thunderdome ook zwanger mee maken deze keer, ik ben dan ruim 15 weken zwanger.


Weet je wat ik vind? Vrouwen die nog zo nodig zwanger moeten stappen en feesten moeten aflopen vind ik echt egoïsten. Denken alleen maar aan hun eigen plezier maar niet aan de risico's waaraan je je ongeboren kind blootsteld.

En nee ik noem je geen slechte moeder maar wel de grootste egoïst die je kind maar kan tegenkomen.

Het wordt tijd dat jullie je eens verdiepen in de dingen die juist wel goed zijn voor je ongeboren kindje ipv alleen maar te denken, ik ik ik!!

Stappen kun je ook altijd nog na je zwangerschap.

Ach ja zo wordt alles goedgeluld, om het nog niet eens over roken te hebben.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van JaapieB12 op vrijdag 23 november 2007 om 09:42:
wel de grootste egoïst die je kind maar kan tegenkomen


airhead... t kind komt haar niet tegen. Het is niet zo dat ze elkaar ontmoeten op straat of iets dergelijks.

En daarnaast: lekker hard oordelen kan jij over dingen die je niet eens weet.
Uitspraak van JaapieB12 op vrijdag 23 november 2007 om 09:42:
Stappen kun je ook altijd nog na je zwangerschap.


en in onze mening ook tijdens de zwangerschap.... als je maar stopt als je ongeveer 3 a 4 maanden zwanger bent.
Mag het??!
Uitspraak van Jaapieee op donderdag 22 november 2007 om 21:40:
Laat ze lekker, dat zijn er toch die blijven gaan, hun eigen gaat voor het kind. Dat is gewoon bij die mensen.


tegen wie praat jij??!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Persoonlijk heb ik het niet gedaan... maar ieder voor zich !

Ik vind roken een grotere schande in dit geval !
Vrouwen die stug door blijven roken tijdens hun zwangerschap sporen in mijn ogen ECHT NIET :no:
In welke hoeveelheid dan ook !

En dan hoor je die vrouwen achteraf altijd : mijn kind is gezond en wel geboren...
Ja... totdat je erachter komt dat het nogal last heeft van astma op haar/zijn 3e.

Die vrouwen proberen zichzelf alleen maar goed te praten, misselijk kan ik ervan worden !
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 23 november 2007 om 10:05:
airhead... t kind komt haar niet tegen. Het is niet zo dat ze elkaar ontmoeten op straat of iets dergelijks.

En daarnaast: lekker hard oordelen kan jij over dingen die je niet eens weet.


Ze heeft zelf 2 kids... dus denk wel dat ze mee kan praten of niet ?
Jij geeft nu je oordeel over iets waar je niet eens iets van weet ;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van JaapieB12 op vrijdag 23 november 2007 om 09:42:
Vrouwen die nog zo nodig zwanger moeten stappen en feesten moeten aflopen vind ik echt egoïsten.


:respect:
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 23 november 2007 om 10:05:
En daarnaast: lekker hard oordelen kan jij over dingen die je niet eens weet.


Ze is zelf ook moeder :x
Waarschuw beheerder
Uitspraak van JaapieB12 op vrijdag 23 november 2007 om 09:42:
Geluid boven de 85Db is schadelijk voor het gehoor van je ongeboren kind


Helemaal waar!


Uitspraak van verwijderd op vrijdag 23 november 2007 om 10:05:
als je maar stopt als je ongeveer 3 a 4 maanden zwanger bent.


er word net gezegd...


Uitspraak van verwijderd op woensdag 7 november 2007 om 08:38:
ik ga overmorgen bevallen en ik ben tot ong. 3 wkn geleden ook gewoon naar feestjes gegaan


:frusty:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 23 november 2007 om 10:05:
t kind komt haar niet tegen. Het is niet zo dat ze elkaar ontmoeten op straat of iets dergelijks.


Je weet wat ik bedoel. Of moet ik alles tot in detail uitleggen voor je?


Uitspraak van verwijderd op vrijdag 23 november 2007 om 10:05:
En daarnaast: lekker hard oordelen kan jij over dingen die je niet eens weet.


Nee klopt. Ik weet niet waar ik over praat na zelf 2 kinderen te hebben gebaard. :x




Uitspraak van Shameless-C op vrijdag 23 november 2007 om 10:11:
En dan hoor je die vrouwen achteraf altijd : mijn kind is gezond en wel geboren...


Ja je wordt dan doodgegooid met:

-Mijn moeder rookte ook en ik ben kerngezond.
-Mijn kind is gezond en woog wel 8 pond.
-Mijn verloskundige zei dat ik wel 3 sigaretten per dag mocht roken want de stress van het stoppen met roken is schadelijker dan die 3 sigaretten (dit is trouwens de meest grote onzin die je altijd hoort)


Uitspraak van verwijderd op vrijdag 23 november 2007 om 10:05:
Mag het??!


Van mij wel. Je blijft een egotripper in mijn ogen. :flower:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Miepie op dinsdag 16 januari 2007 om 15:08:
Soms vraag ik mij wel eens af, of mensen wel weten waar ze mee bezig zijn....


Nee dat denk ik niet. Handelen als moeder zijnde behoor je in mijn
optiek al te doen vanaf dat je zwanger bent, niet vanaf dat je baby
is geboren. Vanaf dat je weet dat je zwanger bent moet je, vind ik,
het beste kiezen voor je kind! Houd in o.a. niet roken, niet drinken,
geen drugs, geen dingen eten die worden afgeraden tijdens je
zwangerschap, je niet bewust begeven op plekken waar het aantal
decibel schadelijk zijn voor je ongeboren kind. Dit alles keur ik af,
ookal doe je het een beetje (beetje roken, beetje drinken etc.) dat
zijn enkel excuses voor jezelf. Als je zwanger bent behoor je dit,
naar mijn mening niet te doen. Punt.

Uitspraak van Miepie op dinsdag 16 januari 2007 om 15:08:
Mijn vraag is, wat vinden jullie nou van zwangere vrouwen op hardcore feesten?


Ik vind het schandalig en egoistisch. Mensen zouden zich wat meer
moeten verdiepen in het lijstje schadelijke dingen voor je ongeboren
kind. Kun je lang en kort over lullen, het aantal decibel is
schadelijk, wederom: punt.

Uitspraak van Miepie op dinsdag 16 januari 2007 om 15:08:
Ik heb bij regelmaat hoogzwangere meiden op feesten gezien, tussen de beukende menigte... dat kan toch niet goed zijn voor zo'n kind?


Dat is ook niet goed voor een ongeboren baby. Feit.

Uitspraak van Miepie op dinsdag 16 januari 2007 om 15:08:
Volgens mij kan je best nog wel een kijkje nemen als je net zwanger bent, maar je dan wel van de rommel afblijft... maar als je al een aantal maanden bent, kan dat gewoon niet goed zijn!


Van rommel moet je altijd afblijven.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van zzr600 op vrijdag 9 november 2007 om 11:27:
Volgens de dokter kunnen harde lage tonen schadelijk zijn na 5 maanden zwangerschap, maar afgezien daarvan, wat is het probleem om eventjes een paar maanden niet te feesten en het rustig aan te doen al is het maar voor de zekerheid dat er niet per ongeluk iets schadelijk voor je kind zou kunnen zijn...


Uitspraak van zzr600 op zaterdag 10 november 2007 om 18:34:
het gaat er niet om of jij gezond bent, het gaat erom dat je de kans op schade minimaliseerd, al is de kans 1 op 1000 dat er schade ontstaat dan ben je onverantwoord bezig voor je kind aangezien je die had kunnen voorkomen...het zal misschien heus wel goed gaan, maar jij bent de enige die verantwoordelijk is voor je ongeboren kind...


Uitspraak van zzr600 op woensdag 14 november 2007 om 17:24:
je kan je werk niet vergelijken met een feest, naar een feest ga je uit eigen beweging, niemand verplicht je te gaan. Naar je werk gaan is eigenlijk wel verplicht (tenzij je het nodig vindt om op korte termijn nieuwe werk te zoeken lol)...


Uitspraak van zzr600 op zaterdag 17 november 2007 om 17:37:
tja, ik heb niet die opmerkingen gemaakt en ik ga hier serieus op in...als de kans 1 op 100 is dat er schade ontstaat (laten we zeggen als je naar feesten gaat na 5 maanden zwangerschap), dan zullen 99 moeders zeggen...ik heb een gezond kind, maar er is 1 moeder die een kind krijgt met 'schade', en dat had voorkomen kunnen worden door gewoon 4-5 maanden niet naar feesten te gaan...

het lijkt mij als ouder nooit goed te praten als door jou toedoen je kind schade oploopt...


Amen :respect:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Miepie op dinsdag 16 januari 2007 om 15:08:
Mijn vraag is, wat vinden jullie nou van zwangere vrouwen op hardcore feesten?

Ik heb bij regelmaat hoogzwangere meiden op feesten gezien, tussen de beukende menigte... dat kan toch niet goed zijn voor zo'n kind?


Schandalig! vind het geen gezicht ook :no:
Dat je een paar uurtjes weg gaat oke, maar
ga dan niet naar dat soort feesten :s


Uitspraak van JaapieB12 op maandag 1 oktober 2007 om 22:56:
Om dan nog maar niet over het risico te beginnen dat je loopt tussen al die mensen (denk aan relletje, iemand die als een mongool tegen je aan beukt tijdens het uit zn dak gaan etc.)


Precies :yes:


Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 november 2007 om 10:31:
Dat is vragen om problemen.. zeker bij feesten ..Wat als je in een knokpartij beland of van die pogo lui die je prongelijk omver pogo-en ..Alles kan prongelijk gebeuren maar je draagt wel een kind met je mee


Precies :yes: en dààr moet jij als moeder
je verantwoordelijkheid voor nemen (y)


Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 november 2007 om 14:33:
Precies... dan kan je net zo goed in een schuilkelder gaan zitten als je daar over na moet denken (alhoewel, met deze storm zouden de zeikerds dat ook niet verantwoord vinden).


Wat een stompzinnige gedachte :s
bij zo'n feest wèèt je dat dat kan gebeuren,
dat daar risico aan verbonden is, ga vooral (y)


Uitspraak van JaapieB12 op vrijdag 23 november 2007 om 09:42:
Het wordt tijd dat jullie je eens verdiepen in de dingen die juist wel goed zijn voor je ongeboren kindje ipv alleen maar te denken, ik ik ik!!


:respect::respect:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van babske 999 op woensdag 21 november 2007 om 21:07:
Ja ik loop de 15de december echt op thunderdome en ben dan bijna 15 weken zwanger.
Ik moet er wel weer bij zeggen dat dit ook voor mij de laaste keer is na de bevalling mag ik dan weer feesten van mezelf.


echt heel erg goed van jezelf dat dat mag, ook erg verstandig maar niet heus.


Uitspraak van verwijderd op vrijdag 23 november 2007 om 10:05:
En daarnaast: lekker hard oordelen kan jij over dingen die je niet eens weet.


nee jij weet lekker waar je het over hebt.

Ik veroordeel vrouwen die zwanger zijn en op een feest lopen. Gewoon het domste wat je kunt doen. Vertel dat later maar aan je kunt als ie met zijn gehoor apparaat loopt.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van JaapieB12 op vrijdag 23 november 2007 om 09:42:
Praat alles maar weer goed voor jezelf.
Geluid boven de 85Db is schadelijk voor het gehoor van je ongeboren kind. Of je me nu wil geloven of niet. Google maar. Heeeeeel dom van je.


mijn baby schrikt al als mn hond blaft!dus laat staan als ik naar een hardcore feest zou gaan :/
ik vind dat iedereen het zelf moet weten, maar zou het zelf nooit doen, heb er ook geen behoefte aan trouwens!Mijn kind gaat op dit moment voor alles, ik hou het heus wel vol om een paar maandjes niet te kunnen stappen;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van *ikke* op vrijdag 23 november 2007 om 11:35:
Schandalig! vind het geen gezicht ook
Dat je een paar uurtjes weg gaat oke, maar
ga dan niet naar dat soort feesten


idd
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Shameless-C op vrijdag 23 november 2007 om 10:11:
totdat je erachter komt dat het nogal last heeft van astma op haar/zijn 3e.


Kben 36 en heb nog nooit asmatische klachten gehad, me moeder rookte met de verloskundige samen. Het is beter te stoppen, maar dat is verdomd moeilijk voor de meesten.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 23 november 2007 om 08:01:
je kan niet vroeg genoeg beginnen met muzikale opvoeding.


daarom gaat die van mij dus uit zijn dak als hij hardcore/hardstyle hoort omdat ie het in mijn buik al hoorde
Uitspraak van JaapieB12 op vrijdag 23 november 2007 om 09:42:
vind ik echt egoïsten. Denken alleen maar aan hun eigen plezier maar niet aan de risico's waaraan je je ongeboren kind blootsteld.


het kind zit toch veilig
een veiligere plek voor een kind bestaat er niet

ik zal alleen niet er tussen in gaan staan maar ergens aan de kant bij de uitgangen
wel minder gezellig maar wel veiliger voor je zelf en baby

een ieder moet zelf bepalen of die naar feesten moet gaan of niet
luister goed naar je lichaam en of je zwangerschap vlekkeloos verloopt
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 23 november 2007 om 11:56:
Gewoon het domste wat je kunt doen. Vertel dat later maar aan je kunt als ie met zijn gehoor apparaat loopt.


Het kindje kan pas gehoorbeschadiging oplopen als je verder bent dan 4 maanden.

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 23 november 2007 om 15:19:
een ieder moet zelf bepalen of die naar feesten moet gaan of niet
luister goed naar je lichaam en of je zwangerschap vlekkeloos verloopt


zo is het en als je twijfelt vraag even na bij je verloskundige.

Heb ik ook gedaan en ze heeft me verzekerd dat er niets verkeerd aan is om nu nog naar een feest te gaan, wel als je later in de zwangerschap zou gaan.(maar dat was ik toch al niet van plan)

Als ik ook maar 1 twijfel had dat het slecht zou kunnen zijn voor het kindje zou ik het zeker niet doen!!

Maar ik doe verder alles wat goed is voor het kindje en voor mezelf dus niet roken, drinken, gezond eten op tijd rusten enz enz. dus die mensen die hier zomaar zeggen dat je een egoist bent als je een keer naar een feest gaat die sporen zelf niet.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 23 november 2007 om 13:32:
Kben 36 en heb nog nooit asmatische klachten gehad, me moeder rookte met de verloskundige samen. Het is beter te stoppen, maar dat is verdomd moeilijk voor de meesten.


Wat is je punt precies? Het is gewoon slecht voor jezelf en je kind
roken tijdens de zwangerschap. Geen gemaar.

Uitspraak van babske 999 op vrijdag 23 november 2007 om 16:46:
als je twijfelt vraag even na bij je verloskundige.


Alsof die alles weten :frusty: (ookal hebben ze ervoor gestudeerd,
ik ben meerdere malen verkeerd door ze ingelicht)

Uitspraak van babske 999 op vrijdag 23 november 2007 om 16:46:
dus die mensen die hier zomaar zeggen dat je een egoist bent als je een keer naar een feest gaat die sporen zelf niet.


Tuurlijk, steek anders lekker je kop in het zand. Struisvogel.
 
Waarschuw beheerder
ok het is slecht, je hebt gelijk, ontken het ook niet. Het beste is dan ook om 9 maanden in een zuurstoftent door te brengen, aangezien al die uitlaatgassen en troep in de lucht ook niet gezond is. Ik begrijp dat je zelf geen verslaving hebt of kent of zal begrijpen, beter zo.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Daaan op vrijdag 23 november 2007 om 10:35:
er word net gezegd...


deze discussie ging niet alleen om haar.
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 23 november 2007 om 10:15:
Ze is zelf ook moeder


lees ff het hele topic...
Uitspraak van JaapieB12 op vrijdag 23 november 2007 om 10:46:
Ik weet niet waar ik over praat na zelf 2 kinderen te hebben gebaard


Dat jij 2 kinderen hebt gebaard wil 0,0 zeggen dat jij weet wat het beste is voor een ander zijn kind. Of moet ik jou nu dingen uit gaan leggen??!

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 23 november 2007 om 15:19:
het kind zit toch veilig
een veiligere plek voor een kind bestaat er niet

ik zal alleen niet er tussen in gaan staan maar ergens aan de kant bij de uitgangen
wel minder gezellig maar wel veiliger voor je zelf en baby

een ieder moet zelf bepalen of die naar feesten moet gaan of niet
luister goed naar je lichaam en of je zwangerschap vlekkeloos verloopt


:respect:

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 23 november 2007 om 17:03:
Alsof die alles weten (ookal hebben ze ervoor gestudeerd,
ik ben meerdere malen verkeerd door ze ingelicht)


O dus als 1 iemand slechte ervaringen heeft gehad, dan zijn ze allemaal slecht en geven ze allemaal verkeerde adviezen?!


1 Ding wat mij opvalt hier in het topic is dat er bijna niemand van op de hoogte is hoe het precies zit met schade voor de baby en zwangerschap tijdens bepaalde perioden. Iedereen roept wat en niemand heeft bewijs (ik ook niet). IK kan hier ook zeggen dat het niet schadelijk is de eerste maanden (hoge DB), maar een onderzoek? Ik kan hem je niet geven
Op grond van wat ik weet via school (kraamzorg) zou het geen schade moeten opleveren voor je kind tot 4 maanden. Dat is dus geen onderzoeksuitslag, dat is wat men leert. Misschien is het achterhaald.

Maar dan nog. Ieder mens met een gezond verstand kan naar zijn eigen lichaam luisteren en voelt zelf het beste aan wat het beste is voor haar lijf en het kind.
Hoogzwangere vrouwen op een feest? Tsja, niet mijn ding. Maar ben ik degene om ze terecht te stellen? Nope.
Mensen die nog maar net zwanger zijn? Naar wat ik weet, vind ik het geen probleem. Zolang je maar naar je eigen lijfje luisterd en gewoon voor jezelf zorgt en naar huis gaat als je bv moe bent. Van de zooi blijft iedereen met een gezond verstand dan toch wel. En nee, het is niet verstandig om in het midden van de zaal te gaan staan, maar de zijkant van de zaal??! Zie er geen problemen in.


Uitspraak van verwijderd op vrijdag 23 november 2007 om 17:03:
Tuurlijk, steek anders lekker je kop in het zand. Struisvogel.


Hetzelfde kan zij over ieder ander hier zeggen die met feiten komen die gebasseerd zijn op lucht. Kom maar op met bewijzen, dan pas geloven. Tot die tijd is een ieder hier een struisvogel door elkaar te beoordelen denk ik. (ja ook ik als je mn berichten terug leest :$).
En dan nog... het is een ander zijn kind. Ik ken, gelukkig, tot op heden geen enkele moeder die niet het beste voor heeft met zijn kind. En adviezen zijn altijd welkom. Maar dat betekend niet dat ze verplicht zijn te luisteren.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van babske 999 op vrijdag 23 november 2007 om 07:55:
hahaha ja dat is ook hahahahah

hoe dom kun je zijn om zo te oordelen over een ander


das geen oordeel das een feit is 9maanden wachten nou zolang!!het kind heeft niet te kiezen jij kiest voor het kind dat vergeten sommige mensen weleens
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
daar hoef ik (bijna) nix meer aan toe te voegen *wink*. Only god can judge me, niet dat ik heb gefeest mijn zwangerschappen, wel naar concerten geweest, nix mis mee, ken ook geen verhalen van spontane miskramen op feesten ofzo. En ga ervan uit er geen hoog/zwangere vrouwen staan te hakken en te zagen en te snacken op een feesie. Ik heb ze nog niet gezien in iedergeval, eigenlijk nog nooit een zwangere gezien op een feest, komen jullie die zo vaak tegen dan?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 23 november 2007 om 17:58:
En ga ervan uit er geen hoog/zwangere vrouwen staan te hakken en te zagen en te snacken op een feesie. Ik heb ze nog niet gezien in iedergeval, eigenlijk nog nooit een zwangere gezien op een feest, komen jullie die zo vaak tegen dan?


Nee ik heb ook nog nooit gezien dat iemand met een zwangere buik op een feest was, en ik zou het zelf ook nooit doen als ik verder zwanger was maar dan nog is het iedereen zijn eigen keus en vind ik het erg dat er hier zo geoordeeld wordt over mensen.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 23 november 2007 om 12:59:
mijn baby schrikt al als mn hond blaft!dus laat staan als ik naar een hardcore feest zou gaan
ik vind dat iedereen het zelf moet weten, maar zou het zelf nooit doen, heb er ook geen behoefte aan trouwens!Mijn kind gaat op dit moment voor alles, ik hou het heus wel vol om een paar maandjes niet te kunnen stappen


:respect: (Y)