Hahaha, grappig allemaal dit.
Mensen gaan wel binnen no time samenwonen, gaan een hypotheek aan voor drie ton en krijgen kinderen samen, dát is binding 4 life of niet?! Als dat mis gaat? Dan? Pcies, kinderen zijn de dupe en beiden lopen weg met een financiele schuld.
Dan is een mooie tattoo toch minder erg?
Ik heb dus wél de naam van mijn ventje in mijn lies laten zetten, volledige naam en hij ook die van mij.
Onze verjaardagscedaus voor elkaar en voor ons meer zeggend als een ring of iets dergelijks.
Als een bewijs tegenover elkaar? Hmm dat is het 'ja'woord geven toch ook? Heeft dat tegenwoordig nog inhoud dan?
Iedereen bepaald voor zichzelf op welke manier hij of zij zich aan de ander verbind, wij vinden dit mooi en het gaf ons echt een rush.
En ja alles kan stuk, nu of volgend jaar of over tien jaar... altijd als als als... probeer altijd met je volle verstand na te denken, maar durf ook te leven 4 Gods sake!
Maargoed, ieder zijn menig niet waar?