Partyflock
 
Forumonderwerp · 974105
Hello?

Na de LCD en Plasma schermen krijgen we nu LaserTV!

Heb je net €800 bij elkaar gespaard en sta je klaar om je jas aan te trekken, naar de winkel te rennen en er een mooie LCD televisie te kopen? Als je je door deze openingszin aangesproken voelt, wacht dan nog even. Lees eerst even dit artikel. Achteraf zal het misschien wel nuttiger blijken je centjes terug in je spaarvarken te stoppen.

Iedereen kent vast en zeker de begrippen 'LCD' en 'plasma'. Het zijn 2 soorten televisietoestellen met een geavanceerde techniek en dito prijskaartje. Echter, als je in high definition met je Xbox 360 (en later PS3) wil gamen, zit er weinig anders op.

Althans, dat is zo tot het einde van dit jaar. Vanaf dan zal er immers ook een alternatief in de winkelschappen te vinden zijn. Ik heb het over Laser Television. Nu nog onbekend maar, wat mij betreft, zeker niet onbemind.

Laser tv maakt gebruik van een technologie die met lasers beelden op een scherm van gelijk welke grootte kan produceren. Van cinemascherm tot GSM-schermpje: size doesn't matter. De laser gaat razendsnel (via een systeem van chips met spiegeltjes) alle beeldlijnen af, zodat ook dode pixels verleden tijd zullen zijn.

De sympathieke jongens die deze innovatie ontwikkeld hebben zijn die van het Australisch-Amerikaanse techbedrijf Arasor. Ze beloven ons ondermeer dat het beeld scherper, helderder en veel kleurrijker is dan bij plasma of LCD. Bovendien wordt een Laser tv min of meer even diep als de huidige generatie flatscreens, weegt ze minder, is ze tweemaal energiezuiniger én is ze ook nog eens goedkoper. Immers, de prijs voor een 51 inch toestel (51 inch = 130cm diagonaal) moet minder dan €1000 gaan bedragen. Vergeleken met LCD/Plasma is dit zeker een flink stuk minder. Je spaarvarkentje zal knorren van plezier.

Naar verwachting zullen de eerste Laser tv's eind 2007 in de winkels verschijnen. Ze zullen uit de Japanse fabrieken van Mitsubishi afkomstig zijn. Ondertussen hebben een zevental andere elektronicaconcerns, waaronder bvb. Samsung, ook toegehapt. Op die manier lijkt Laser tv zich alleszins van een degelijke ondersteuning verzekerd te hebben.

bron : Weetikhet!
Uitspraak van Yuri_Ehv op donderdag 27 september 2007 om 19:41:
Ze beloven ons ondermeer dat het beeld scherper, helderder en veel kleurrijker is dan bij plasma of LCD. Bovendien wordt een Laser tv min of meer even diep als de huidige generatie flatscreens, weegt ze minder, is ze tweemaal energiezuiniger én is ze ook nog eens goedkoper. Immers, de prijs voor een 51 inch toestel (51 inch = 130cm diagonaal) moet minder dan €1000 gaan bedragen.


 
blijf trouw aan mijn breedbeeld tv :respect:
 
Laser TV wordt helemaal de shit! :cheer:
De opvolger van Laser TV is ook al weer een feit: Holo TV, met de bijbehorende Holo Disc, jawel de opvolger van BluRay/HD DVD. LG heeft afgelopen mei daar de eerste van gepresenteerd als ik mij goed herinner.

Zo kun je bezig blijven (met wachten of kopen).
laatste aanpassing
Wat komt na de Laser Tv? De Phaser Tv.
laatste aanpassing door een beheerder
___________________Hello?
__________________I Have
_________________Come Here
________________To Wish You
_______________Merry Christmas
______________And Also, A Happy
_____________New Year To You For
____________2007... I Hope The New
___________Year Brings You Loads Of
__________Happiness And Good Health.
_________I Hope You Have A Nice Day On
________Christmas Day, Filled With Lots Of
_______Family Time.....And Of Course Eating
______Lots Of Nice Foods, And Candys. I Hope
_____That Santa Is Good To You As Well And He
___Brings You Loads Of Presants On Christmas Day
_________________.*(¨`•.•´¨)`•.¸
_______________.`•.¸.(¨`•.•´¨) `•.¸.
______________¸.•´×. (¨`•.•´¨)`•.¸`•.¸
______________.•´×.. .(¨`•.•´¨). .×`•.¸.
_________.•´×...•´×..,××`•.¸.•´×× .`•.¸alvast fijne dagen en een gelukkig nieuwjaar
halo yoeri !
war kan ik koop de laser tv ? :D
 
Uitspraak van Xochipilli'81 op donderdag 27 september 2007 om 22:20:
Wat komt na de Laser Tv? De Phaser Tv.


Eh nee, dan krijgen we de holografische tv. De eerste commerciele monitor daarvan is al klaar ;) tweakers link

ik an wel een voor jou regel ubabuba!
Uitspraak van Ubariu op woensdag 10 oktober 2007 om 12:46:
halo yoeri !
war kan ik koop de laser tv ? :D


de holo schijf is ook al uit met 500gb erop
laatste aanpassing
 
Besteld :9
Holo is irritant, onduidelijk beeld omdat je er doorheen kan kijken. Lijkt me.
 
donder toch op met je holografische tv
die hele uitzendingen zijn daar nog niet klaar voor
als je nagaat dat we nog amper hd hebben in nederland
eerst komt nog de oled tv, vergelijkbaar met lcd en plasma
alleen dan 3mm dik