Top de oserie van Am
Beautyshoot Sophie
nou we toch aant posten zijn
Je hebt ook helemaal gelijk hoor. Daarom probeer ik het juist zo. De kans dat ik wordt uitgekozen uit al die bloedmooie meiden is gewoon super klein. Maar met de Wildcard maak ik dus nog kans om mee te mogen doen met de trainingsdagen. Ik weet heus wel dat ik nooit zal winnen. Maar iedereen die doorgaat naar de halve finale mag dus meedoen aan de trainingsdagen en dat lijkt me dus ontzettend interessant en vooral leuk. Maar ik repecteer jou mening daarom stuur ik ook niet van die mails. Zelf zou ik het ook irritant vinden om zulke dingen in mijn mail aan te treffen en je mail is persoonlijk daar moet je geen spam berichten naar sturen.
En van die onderste, aan de ene kant vind ik die met kleur het gaafst omdat je dan die make-up goed ziet..maar de andere vind ik mooier haha. Lastig
Hier een paar foto's van mijn shoot van vrijdag bij Feico..
Vind ze zelf echt mooi
Wow Karin, vooral die eerste vind ik héél mooi!!!
En van die onderste, aan de ene kant vind ik die met kleur het gaafst omdat je dan die make-up goed ziet..maar de andere vind ik mooier haha. Lastig
Ben het met Laikra eens, de eerste foto is echt super Karin!
En die onderste 2, ik vind de blauwe het mooist, maar bij die andere komt de make-up mooier uit natuurlijk.. Lastig kiezen!
Ik vind duidelijk de foto met het velblauwe mooie, de bovenste van de 2 onderste dus. De eerste foto die je ook als forumfoto gebruikt is ook erg gaaf!
Die eerste, daar ben je zoooo mooi op echt je ogen!!! dat is echt een uitspatter!! en k vind die met veel kleur mooier, die andere is echt wat simpeler.. maar die eerste rocks totaal!
ik vind hem uberhaupt stiekem niet zo heel speciaal.. maar als ik moest kiezen, die eerste. gewoon lekker in kleur.
mm norepy@maxmodels.nl/.com?
anders stuur je ze ff een mailtje, dat je niet precies weet wat ze bedoelen!
Hier nog een paar fotootjes van m'n 2e shoot..heb de bewerkte foto's binnen
Met m'n brede heupen Als ik dat er toch es af kon laten hakken
En dan 1 uit de reeks die ik hier eigenlijk niet wilde plaatsen; naakt..maar vind 'm zooo mooi dat ik 'm trots aan iedereen show
Wauw, die eerste, je blik!! Heel erg mooi!!
Die eerste je blik
Wauw en terecht!!! Super!! Gave foto!! Het is misschien wel naakt, maar eigenlijk zie je ook weer niets.... toch ?
die laatste....sensueel, mystiek, mooooi, heel gaaf
Heej das vrouwelijk toch???
En dan 1 uit de reeks die ik hier eigenlijk niet wilde plaatsen; naakt..maar vind 'm zooo mooi dat ik 'm trots aan iedereen show
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah super foto!! Echt mooi joh!
Topless en dat al bij de 2e shoot?? Ik weet niet of ik dat durf hoor, ook al zijn het zulke mooie foto's.
Nou de fotograaf hielp ook hoor, klikte echt enorm goed en hij stelde me enorm op m'n gemak! En m'n vriend was mee, dat helpt ook
Nou ik weet niet of die van mij dat oké zal vinden..
Maarja je heb een pracht lichaam! Dus dat mag gezien worden!
Ik kan 'm wel ff overhalen voor je? Ik ken 'm wel een beetje namelijk
Don't get me wrong, ben best blij met hoe ik eruit zie hoor! Maar 't lijkt wel mooier dan 't is
Ff polsen.. Jep hij kent jou ook Hahahaha ah nee hoor, als ik het laat doen dan gaat hij sowieso mee..
Ja of wij vrouwen kijken altijd verkeerd de spiegel in...
Want weetje wat ik altijd heb?? Ik vind mezelf eigenlijk helemaal niet knap, nog geen eens een beetje.. Maar als ik dan foto's van mezelf zie, dan denk ik; o eigenlijk ben ik toch best wel niet zo heel lelijk..
Ik kan 'm wel ff overhalen voor je? Ik ken 'm wel een beetje namelijk
Doe ook al een poging 'm lastig te vallen Maar volgnes mij is ie te druk met jou
Ik vind m ook super! Geen ordinaire foto!
Ohoooooooooooo!!!zo zit dat dus? hehe...lang niet gezien Tamaar
neuh...je valt me nie lastig or maar ik ben wel druk me haar bezig
Haha vrouwen onderling he Nee das idd een verrekte lange tijd geleden Zéker 8 maanden dus, gezien het feit dat ik niks van jouw relatie wist
Ik kwam ook eigenlijk alleen hoi zeggen
Ik heb wel dat ik mezelf vaak echt mega dik vond En dan zag ik foto's, dacht ik 'nou..dat valt hard mee zeg' Heb m'n beeld nu ook wat bijgespijkerd Gezicht vind ik van mezelf niet knetterlelijk ofzo, maar ook niet echt mooi
Vriendin van me heeft juist dat ze zichzelf altijd dik vind op foto's trouwens..
op ja je hebt wel een hele goeie instelling vind ik als er niet 2 vriendinnen van me meededen had ik op jou gestemd
![[img width=467 height=700]http://brick109.hyves.org/104550001-104600000/104592601-104592700/104592642_6_oG2Y.jpeg[/img]](http://brick109.hyves.org/104550001-104600000/104592601-104592700/104592642_6_oG2Y.jpeg)
![[img width=465 height=700]http://brick125.hyves.org/99300001-99350000/99300301-99300400/99300340_6_PkRP.jpeg[/img]](http://brick125.hyves.org/99300001-99350000/99300301-99300400/99300340_6_PkRP.jpeg)
![[img width=467 height=700]http://brick12.hyves.org/99500001-99550000/99523601-99523700/99523601_6_Pf_L.jpeg[/img]](http://brick12.hyves.org/99500001-99550000/99523601-99523700/99523601_6_Pf_L.jpeg)
Zo dan Laikra. Erg mooie foto's
Van die spannende foto's waar je net niet en net wel veel op ziet.
Je vind ze niet zo proffesioneel? Nou, persoonlijk vind ik ze erg sexy
Moet dit zon beetje een holland next top model voorstellen ofzo haha hier ging het mailtje over