Dat kan toch? Of heb je er een die nog nooit van papier gehoord heeft?
Ah, dat kan ik nog begrijpen.
Maar als dat zo snel en makkelijk gaat..kan jij me dan niet ff een voorbeeld in elkaar flanzen? Er moeten dus van die sterren omheen zoals in dat andere voorbeeld (3 ofzo) en 't liefst een E en een A er in verwerkt
Wordt ie al moeilijker nu
Een ster met een letter erin zou ik sowieso niet doen, maar das meer persoonlijk. Je haalt op die manier de vorm uit de ster (ja ja, moeilijk uitleggen)
Maar als ik ff tijd heb, wil ik wel eens ff iets voor je tekenen. (zeurt mijn vriendin ook al maanden over)
Dát is wel weer waar.. Maar ik vind 't gewoon 'speciaal' als iemand waar ik om geef het doet
Je tattooeerder wordt specialer als PsyTek hier hoor
En het is gewoon standaard, lopende band werk nu. Zie zoveel van zulke strepen en sterren dat daar echt geen originaliteits-prijs mee te behalen valt ofzo.
Je maakt er wel een probleem van hoor...
Hoezo?! Het is iets wat ik voor mezelf zet, als ik het nou graag zo wil
Het enige wat ik hier gevraagd heb is hoe die stijl heet zodat ik foto's kan zoeken
En als PsyTek nou iets tekent zodat ik een soort voorbeeld heb, dan kan ik daar toch met m'n vader & vriend mijn eigen draai aan geven?
Tuurlijk!
Kvind het meer zoiets van 'oeps, uitgeschoten met mn fine-liner' maar ieder zn ding natuurlijk
![[img width=560 height=747]http://mdnightlife.com/baltimore_maryland_tattoo/baltimore_maryland_tattoo_31.jpg[/img]](http://mdnightlife.com/baltimore_maryland_tattoo/baltimore_maryland_tattoo_31.jpg)
Zoiets als dat voorbeeld dat ik liet zien..maar dan mooier Eigen ontwerp (van mij, m'n vriend of m'n pa) en met de eerste letters van de voornamen van m'n ouders er in verwerkt En eigenlijk staat dat dus niet om de sterren heen, maar zijn de sterren daar in verwerkt. Wordt nog een heel gedoe om iets te tekenen denk ik, ben niet snel tevreden
Anyway, ik wil ongeveer de stijl van die Lady TT.. Dan sterren er omheen maar wel zo dat 't er als één geheel uit ziet. En dan die letters in die lijnen verwerkt. Als je goed kijkt kun je bij haar bijv. een A halen uit haar lijnen, dus dat je niet meteen denkt 'heeyyy een A' maar dat ie er wel degelijk in zit:
Uitspraak van )-(ardstye Frequencyop woensdag 12 september 2007 om 17:27:
ben hier al aan begonnen, ga nog eens een keer verder.
De binnenkant moet nog gedaan worden, weet alleen nog niet echt wat ik er precies wil hebben...
ziet er ook super uit zeg door marco gezet ?
Borst weet ik nog niet, maar binnekant bovenarm vind ik ook zo helse plek
Travis
Vandaag weer 3,5 uurtjes gezeten...
hij is gaaf he... alleen ik zelf vind dat het water rondom de vis ook nog gekleurd zou moeten worden.
lijkt me nog iets mooier namelijk...
Zo eind resultaat
vond ik ook
en boven m'n tepel
binnekant bovenarm
de mijne wordt kwart, dus net boven me elleboog.. geen koi maar chinese draak
wordt steeds nerveuzer whahaaa
aan de bovenkant bij ut sleutelbeen wat ut meeste pijn deed..
Vandaag weer 3,5 uurtjes gezeten...
alleen ik zelf vind dat het water rondom de vis ook nog gekleurd zou moeten worden.
lijkt me nog iets mooier namelijk...
Zo eind resultaat
vind persoonlijk dat die koi een beetje uit de boot valt in dat oranje
de mijne wordt kwart, dus net boven me elleboog.
Heupbotje
boven op je schouder/onderaan je nek het minste plekje, waar al je nekspieren zitten
Als ik de fotos binnen heb plaats ik ze, maar me onderarm is vol.
en thanks voor de tip... ben nog een beetje aan tobben.. maak niet te snel een beslissing. denk er nog even over na wat ik er nog wil...
FLYING DICK ATTACK
Vandaag weer 3,5 uurtjes gezeten...
Heupbotje is ook een rotplek
Borst weet ik nog niet, maar binnekant bovenarm vind ik ook zo helse plek
Heupbotje
alleen ik zelf vind dat het water rondom de vis ook nog gekleurd zou moeten worden.
![[img width=480 height=640]https://album.partyflock.nl/20230550.jpg[/img]](https://album.partyflock.nl/20230550.jpg)
![[img width=640 height=480]https://album.partyflock.nl/20236287.jpg[/img]](https://album.partyflock.nl/20236287.jpg)