| Betreft: | evenement: Sensation, zaterdag 14 juli 2007 om 22:00 |
Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.
Slaat nergens op; want je bent zelf naar de Black geweest ?!
Werk jij voor ID & T ofzo dat je ze nog verdedigt zelfs?
Is op zich best wel een grappig idee, black komt niet op DVD je komt volgend jaar maar lekker zelf kijken
Vergeet niet ff dat je het over de Partyorganisatie van de wereld heb
Wil dat soms zeggen dat er maar van elk feest een DVD moet worden uitgebracht
Q-Dance en B2S zijn ID-T
Q-dance is een dochteronderneming van ID & T maar werken compleet anders en zijn onafhankelijk van elkaar
Ik heb vandaag de dvd van White gezien, wat een schande. Van 2007 staat nog minder op dan normaal op de dvd waar white en black op staat. Half uur megamix en een klein half uur show, verder dan nog de anthems. De "samenvatting" van 2006 is niet meer dan het filmpje wat alle tijd al op de website staat, minuutje of 10.
Geen dvd van Black en een hele dvd van White met minder content dan normaal... Goed bezig ID&T.
Grappig om te zien he, dat men een keuze zo sterk laat afhangen van iemand anders z'n mening..
Q-dance is een dochteronderneming van ID & T maar werken compleet anders en zijn onafhankelijk van elkaar
Grappig om te zien he, dat men een keuze zo sterk laat afhangen van iemand anders z'n mening
Je denkt toch niet serieus dat er nog één piep komt van ID&T over Black? Hoe jammer ik het ook vind dat de beste Sensation black totaal wordt genegeerd, maar goed, het is niet anders.
Klinkt dus hetzelfde als de dvd van Sensation Belgium 2007.. toen voelde ik me ook zo genaaid! Zonde, werkelijk zonde.
Ik weet niet welke vage versie jij gedownload hebt, maar ik vind 'm een stuk beter afgewerkt dan die van Sensation NL, Ground Zero '07 en Defqon.1 festival samen...?
Ik weet niet welke vage versie jij gedownload hebt, maar ik vind 'm een stuk beter afgewerkt dan die van Sensation NL, Ground Zero '07 en Defqon.1 festival samen...?
Ik weet niet welke vage versie jij gedownload hebt, maar ik vind 'm een stuk beter afgewerkt dan die van Sensation NL, Ground Zero '07 en Defqon.1 festival samen...?
Nee ik snap je wel, maar het is mij beloofd in een mailtje, dus ik zal niet rusten voordat ik ze allemaal in mijn bezit heb
Niks ... een kwartiertje film voor white en een kwartier voor black.
sensation black was geweldig volgend jaar weer
Of ze doen het gewoon zoals een paar jaar geleden met darkraver.
Een mix album van DJ Vince en er een gratis dvd-tje bij van de liveset van Vince at Sensation Black 2007...................
Volgens mij heb ik iets gemist? Nooit van deze release (Hoe toepasselijk ) gehoord
Of je hebt 4 jaar in coma gelegen
Voor meer info zie de volgende link
https://partyflock.nl/review/72:ID_T_Presents_The_Darkraver
Ik heb hem zelf thuis liggen en de cd en dvd zijn echt geweldig
Het ligt er natuurlijk meer aan of er wel beelden zijn. Hebben jullie de hele avond camera's gezien? Ik heb wel een paar keer een camera op het podium gezien maar niet vaak.
er waren zelfs bemande camera's op vaste plaatsen aan de buitenkant van het veld...
mailen hoef je niet te doen je krijgt toch niks terug
Sensation misschien maar voor de rest moet je toch echt bij Q-dance zijn.
Zoals al vele malen eerder gemeld: Fuck id & t !
En dat allemaal omdat er geen setjes en geen DVD komt van Black
is al ettelijke maanden tot zelfs jaren dat hun "fuck the customer" beleid mij erg stoort; en in plaats van te verbeteren word het enkel slechter
Heb nooit wat te klagen wat betreft hun feesten,op 1 uitzondering na dan
Laten we wel zo zijn dat ik hetzelfde zou doen
Daar moet je het als organisator van hebben
Q-dance = flop (geworden)
Id & T = flop (geworden)
Q-dance = flop (geworden)
Id & T = flop (geworden)
Q-dance = flop (geworden)
Id & T = flop (geworden)