Partyflock
 
Forumonderwerp · 648261
829x bekeken
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Kennen jullie dit verschijnsel? Ik was afgelopen zomer naar best veel feestjes in zeer korte tijd... de laatste was mysteryland, met daarop aansluitend qlubtempo als de afterparty.
Het bizarre was gewoon dat ik op qlubtempo echt zoiets had van: 'damn, het is helemaal niet speciaal meer, wat doe ik hier?'
Maar daarvoor had ik dat gevoel ook al, gewoon geen plezier meer aan een houdeparty en een beetje moe van al dat gefeest!!!
Herkennen jullie dit? Dat na veel festjes kort op elkaar de lol er helemaal van af is?
Waarschuw beheerder
donateur
jij gaat naar techNONONONO :vaag:
met oud en nieuw :S:S
;D


daar wordt ik MOEMOEMOE van


Techno is LEUK MarC.. dus hou je mond! :P
 
Artiest Elcol
Waarschuw beheerder
techNO zuigt! PUNT!!!

:yes:

eentonige ROMMEL :D
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
O, krijgen we nu de discussie over muzieksoorten? ;)

Ik hou bijvoorbeeld van alle sorten house: van trance tot hardstyle, van lounge tot hardcore, van techno tot industrial, maar ook drum & bass gaat er bij mij wel in!!!
Waarschuw beheerder
donateur
*let niet op MarC en Ramon*

;D
 
Waarschuw beheerder
ik ben dronken...

telt niet!

buitenspel! :yes:
Waarschuw beheerder
Lekkere R&B op zn tijd is ook mooi!! ;)

:P :P
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
nee r&b is 1 van de weinige soorten waravan ik over me :bah: ga

Al vind ik klassieke muziek of lounge vaak welweer ecrg relaxed (bijv op de terugweg na een feest lekker chillen)
Waarschuw beheerder
Was ook niet serieus bedoeld Hump! :)

Als ik R&B wil horen, ga ik wel naar de dierentuin.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Hahaha LOL (y)
Waarschuw beheerder
donateur
Als ik R&B wil horen, ga ik wel naar de dierentuin.


:yes:

Of naar innercity :D
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Wie gaan er nogmeer champagne drinken op multigroove? ;)
Waarschuw beheerder
het enige wat lastig is van veel feesten is dat het veel geld kost
Waarschuw beheerder
donateur
Jip en veel energie :yes:
Waarschuw beheerder
Ja ken t...heb t nu ook ff gehad..maar kijk wel uit naar de feessies die gaan komen...20 maart weer de eerste...TeQnology:D
En alvast voor de mensen die er weer commentaar op techno hebben (ja dat schijnt hier de normaalste zaak van de wereld te zijn): Gewoon ff lekker je bek houwe:)
Waarschuw beheerder
donateur
Techno is vet :yes:
 
Waarschuw beheerder
keek er eerst veel meeer naar uit...nu is het vrijdag of zaterdag "waar gaan we heen, ach laten we maar naar dit/dat feessie gaan" oftewel een gewoonte die niet saaier word...alleen wat minder speciaal maar boeie....
 
Artiest {SHOWLIST artist 61339, 54051, 4236}
Waarschuw beheerder
een echte die hard heeft daar geen last van:D
 
Waarschuw beheerder
ik hou voor niemand me bek :S aso
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik dat kreeg ik in 2002 .
Ik ging echt elke week wel ergens heen 2 jaar lang.En elk feest :xtc: :vaag:
Toen ik dat niet meer wilde doen,ging ik nuchter en omdat ik dat niet gewend was,vond ik er in het begin weinig aan.
Mensen die sowieso nooit wat gebruikt hebben zullen dat niet begrijpen,maar eerst 75 feesten MET en dan voortaan zonder is echt wennen!
Maar zeker sinds een half jaar vind ik feesten (nuchter of alleen alcohol) weer helemaal (Y)
Zo 'speciaal' als mijn 1e 10 feestjes zal het toch niet meer worden,maar dat geeft niet ik vind het gewoon weer helemaal leuk!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
2 Gupcore: Dat vind ik echt wel knap om na 75 feesten mét ineens het roer helemaal om te gooien!! (y)

Ik ben twee maal nuchter naar een feest geweest. Het voordeel is wel de voldoening vind ik en het respect dat je voor jezelf afdwingt. Nadeel is de mindere hoeveelheid energie die je hebt, en het mindere vermogen tot zeer diepgaande gesprekken.
Soms zie ik gasten op een housefeest, helemaal verkankerde kop, kauwend en niet meer echt bewust wat ze doen... die gaan iedere week en nemen een onwijze hoeveelheid rommel. Als het bij mij zo zou gaan worden, zou ik ook overwegen om het te gaan proberen zonder troep. Maar nu ik het 1 maal per 2 maanden hou, en dan ook echt helemaal loz ga, dan denk ik: ach... why not?
 
Waarschuw beheerder
Mensen die sowieso nooit wat gebruikt hebben zullen dat niet begrijpen,maar eerst 75 feesten MET en dan voortaan zonder is echt wennen!


niet bepaald mee eens...
Of beschouw jij kruipen van de drank ook onder drugs ?;)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Dat vind ik echt wel knap om na 75 feesten mét ineens het roer helemaal om te gooien!

Thanks!Ja elke week een stuk of 4 :xtc: en soms nog meer zooi, en elk weekend dat eeuwige 'doorgaan' kan niet jaren zo doorgaan he ;)


niet bepaald mee eens...
Of beschouw jij kruipen van de drank ook onder drugs

Ik snap niet wat je bedoeld eigenlijk,maar drank noem ik geen drugs nee.
 
Waarschuw beheerder
heb het zelfde...
vroeger altijd :|

en nu alleen maximaal drank en vermaak me even goed als met die tering zooi...
Waarschuw beheerder
Ik heb een tijdje gehad dat ik vrijdags en zaterdags liep te feesten, maar dan gaat het speciale inderdaad van feestjes af.

Nu ben ik gewoon wat selectiever 8)
 
Waarschuw beheerder
ook met bier :9
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
ik ging vroeger ook weleens 4 dagen per week naar de kroeg: donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag... Nou, ook dat gaat heel erg je strot uithangen, kan ik U melden. Letterlijk je strot uithangen, zoals strot-smiley al doet vermoeden: :bah:
Waarschuw beheerder
Je moet ook niet naar de kroeg gaan, das voor studenten met rijke ouders :9
Waarschuw beheerder
eg niet...hoe meer hoe beter...lalalala
Waarschuw beheerder
Yepzz....soms ook weleens gehad...

Altijd vrijdag en zaterdag ergens heen gaan......En op een moment sta je eigenlijk op een leuk feest...en dan lijkt alles heel normaal te zijn..Een feest moet dan wel heel speciaal zijn, om het een goed feest te vinden.

Gewoon effe tijdje rustig aan doen...en dan krijg je er vanzelf weer zin in :)
Waarschuw beheerder
nee he honneponnetje...we werken ons te pletter...waar doen ze het van...
Waarschuw beheerder
donateur
je moet het gewoon een beetje afwisselen, het soort feestjes (klein/groot/club/kr­aak/thuisfeestje), soort drugs of geen drugs, met verschillende vrienden, dan weer met een groep dan met zijn tweeen of alleen..

Zo blijft het afwisselend en leuk (y)
en af en toe weekendje niet uit en lekker thuis met vrienden of video :-)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Juist, loeszie jij snapt het!!!

Je slaat de topic op zn kop :yes:
Waarschuw beheerder
soms is het lekker om heel veel achter elkaar te feesten, maar dan opeens zegt je geest en je lichaam stop omdat je daar ook weleens naar moet luisteren!!!
ik ga toch lekker feesten want ik kan het ook nie over mijn hart verkrijgen dat ik iets leuks mis!!!

(k)
Waarschuw beheerder
donateur
Maar ik heb ook tijden gehad dat ik maar eens per 1 of 2 maanden echt naar een goed feest ging...maar ja toen had ik een vriend, dat maakt ook nog wel eens uit..
 
Waarschuw beheerder
donateur
ik ga al 10 jaar naar houseparties en vind het nogsteeds te gek maar het is nu toch een stuk zwaarder als je naar een groot feest gaat.vroeger moesten ze me aan het einde van een feest van de dansvloer aftrekken tegenwoordig ben ik toch wel blij als ik weer in de auto zit..
 
Waarschuw beheerder
donateur
daarom ga ik ook niet zo vaak.. het moet leuk blijven
ik ga ook niet elk weekend de stad in en uit.. dan gaat echt de lol er vanaf
Waarschuw beheerder
donateur
Hey Hump,

Ga ook ongeveer 6/7 keer per jaar naar een feest. Zo blijft het leuk en heb je iedere keer weer zin! En het afwisselen van de grote van je groep mede partygangers helpt ook vaak (xtje met zn tweeen ipv met zn twaalven gaan :))
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Ik heb meestal in januari en februari een periode van feestmoeheid. Gewoon echt totaal geen zin meer. Zit dan echt naar de zomer toe te leven en koninginnedag. Buiten feesten vind ik zoveel leuker dan al die gare grote indoor feesten.
 
Waarschuw beheerder
Het zijn meestal de grote party's die ik al snel niet bijzonder meer vind. Maar van de kleinere feesten (meer intiemer, veelal een uitbundigere sfeer) kan ik geen genoeg krijgen! Met kleine feesten bedoel ik onder de 2000 personen...
Waarschuw beheerder
bij Bassgun is het elk weekend feest :jaja:

sorry... zit in me (donderdag Atak, vrijdag weleens La Nuit, 2x per maand, zaterdag feest/NY/groot feest/Atak/Nul... zondag thuis chillen :jaja: )
Waarschuw beheerder
ik ga al jaren elk weekend uit en ben nog steeds niet feestmoe, ik zoek gewoon verschillende feesten uit, dan trance dan techno, dan club dan hardstyle. en als de dj zijn plaatjes goed draait is het toch moeilijk om stil te blijven staan?
maar geef wel toe dat ik niet meer na afterparty's ga zoals vroeger, dan merk ik toch echt wel dat ik een ouwe doos wordt.
 
Waarschuw beheerder
Na een feestje ben ik wel moe ja.... ;)
Waarschuw beheerder
ik krijg nog steeds geen genoeg van leuke gezellige feesten en feestjes... jammer dat ik van mn baas niet zoveel krijg om alle feestjes te kunnen betalen :'(
 
Artiest Dennis Hupla
Waarschuw beheerder
Bij mij gaat het met periodes, in de zomer heel veel feesten en dan vanaf september stuk rustiger (niet meer elk weekend bedoel ik ;-)).
Dat gaat door tot december want dan is er altijd een eindejaarsrally dat ik weer elk weekend weg ga en nog ff ranzig ga feesten tot en met oud & nieuw en dan meestal echt zo goed als niet feesten totdat koninginnenacht begint en dan begint de zomer weer :D
 
Waarschuw beheerder
ja hump. waar jij last van hebt is je post party geweten.... en verveling. heb ik gisteren nog gezien op discovery. :p
 
Waarschuw beheerder
en loeszie heb helemaal =. beter ken je t ni zeggen!!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik ga om de maand blijft dan altijd wel leuk:D