Partyflock
 
Forumonderwerp · 943900
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 30 april 2007 om 00:17:
de silver surfer ging tog ook tegen Galactus vechten als ik me herinner??


uiteindelijk wel, waarna firestar de rol van silver surfer overneemt

[img width=625 height=491]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/7/70/HeraldsofGalactus.jpg/764px-HeraldsofGalactus.jpg[/img]

firestar achter de silver surfer _O_
Waarschuw beheerder
Man man gooi galactis in deze film maar niet als zwarte rook, weet haast wel zeker dat deze film gaar rocken..... vond het echt vet in de serie dat de silver surfer kwam! nu in de film is het echt een goede zet!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 21 april 2007 om 09:43:
Die schijnt ook te zien zijn in de film
Maar niet in de vorm als in de strips, maar als
een grote zwarte wolk


Dat haat ik nou aan comic verfilmingen, ze wijken onwijs van de comics af. Zie Spiderman, en dan het laatste deel waar Venom wordt geintroduceert. Deze komt in een meteoor, in de comic krijgt hij zijn nieuwe pak (de symbiont die zich ontwikkelt tot venom) tijdens de geheime oorlogen. Dus voor de comic puristen (waar ik me zelf tot reken) is dit een smack in de face.

Fantastic Four is altijd na Spidey me favor comics geweest, maar de eerste film viel ongelovelijk zwaar tegen, maar goed deel 2 belooft ook weinig wat dat betreft want ik had heel graag Galactus op het witte doen gezien, en dan niet als uit Lost ontsnapte rookwolk.
 
Waarschuw beheerder
was ook met x-men deel 1

een redelelijk goede film niet teveel actie in zodat deel 2 met nightcrawler als een bom bij mij insloeg

deel 3 vondt ik weer redelijk tegenvallen door de rol van jean grey erin als de phoenix

ik had liever gezien mee apocalyps een derde deel
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Tic Tac Hooligan op maandag 11 juni 2007 om 19:46:
had heel graag Galactus op het witte doen gezien, en dan niet als uit Lost ontsnapte rookwolk


dat zou idd best lame zijn :/
Waarschuw beheerder
Inderdaad, deel 1 was kudt. Hier ben ik echter wel benieuwd naar.
 
Waarschuw beheerder
een vette film man heb hem gister gezien.....
 
Waarschuw beheerder
Heeft iemand al een idee wanneer deze film ongeveer uit komt???

The silver Surfer wil ik zeker in actie zien. (hopen dat het niet zo'n ENORME tegenvaller is als Spiderman 3)
 
Waarschuw beheerder
zit k m net te kijken, kapt ie ermee op de helft :vaag:!
 
Waarschuw beheerder
x men 4 lijkt me vet op youtube zijn al trailers te vinden
ik vind de eerst van fantastic four niet tegenvallen was een inleiding film maar ja spiderman 3 vond ik wel mooie film mooie efecten :P
en ja ironman lijkt me ook wel mooie film
check x men 4 trailer op http://www.youtube.com/watch?v=DMYbT5DALpo
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 29 juni 2007 om 18:55:
x men 4 lijkt me vet op youtube zijn al trailers te vinden


Die trailer is fake... Het zijn allemaal fragmenten uit de eerste 3 films, afgewisseld met fragmenten van andere films (zo zag ik bv. een stuk uit "I, Robot"). In de comments valt het ook al af te lezen.

Helaasch. :D

Maar gelukkig komen de spin-off films nog van Wolverine en Magneto.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
ben er wel benieuwd naar
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
is niet nep die komt echt die robots zie je niet eens vliegen in deel 1,2,3 ik heb ze thuis liggen :S
http://www.comicbookmovie.com/news/x-men-4.asp
http://www.movieweb.com/movies/film/49/4449/summary.php

en voor meer films die komen kijk onderaan die site
http://www.movieweb.com/news/99/14099.php
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Het zal best wel dat er een deel 4 komt van X-Men, dat sluit ik ook niet uit... Maar wat ik bedoelde is dat die bovenstaande trailer nep is. Op die pagina van YouTube is het af te lezen in de comments, en er staat zelfs vermeld bij de author dat die trailer fan-made is:

From: flaviboy
THIS IS FAN MADE!!! Jesus...


Op die enkele footage van die Sentinels na, zijn alle andere beeldfragmenten afkomstig uit de eerste 3 X-Men films en "I, Robot" als je goed kijkt. Waar die Sentinel-footage dan vandaan komt, is mij idd een raadsel... Misschien is het te vinden in 1 van de extra-feature discs van de 3 delen?

Maar afgezien van dat deze trailer fake is, zal er vast wel een deel 4 komen ja. Alleen de vraag is wanneer, want op dit moment zijn ze eerst nog bezig aan de Wolverine-film die in 2008 uitkomt, en de Magneto-film die in 2009 komt (zie www.imdb.com voor meer info).
;)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
mischien dat ze wolverine en x men 4 samen maken stond op die site 2008
 
Waarschuw beheerder
als Dr Doom die zilveren speer gooit weet Sue opeens de echt naam van de Silver Surfer (Norin) terwijl hij dat niet 1x zegt in de film :vaag:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
is niet altijd hetzelfde als in een strip
 
Waarschuw beheerder
nee dat snap k. maar op een gegeven moment vraagt ze "what's your name" dan zegt ie dus niks terug, maar uiteindelijk weet ze zijn naam wel :Vaag: dus
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
maar is het verder een mooie film zonder de paar negatieve commentaar voor in een bios te kijken
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 1 juli 2007 om 20:49:
s Dr Doom die zilveren speer gooit weet Sue opeens de echt naam van de Silver Surfer (Norin) terwijl hij dat niet 1x zegt in de film


Dat zegt hij dus wel ;)

Als ze aan het vliegen zijn in hun nieuwe vliegtuig zegt hij "Once I was known by the name Norin Radd"

Vond het opzich wel een vette film en was best trouw aan de comic. Zijn emoties lieten ze naar voren komen allen klopt het niet dat hij Galactus zo dood maakt, want uiteindelijk wordt hij door hem verbannen op aarde en dat gebeurd in de film dus niet :). Maar voor de rest klopte het allemaal wel ivm andere comic verfilmingen.

Alleen jammer van Galactus die als een rookwolk door het leven gaat en niet als zijn ware vorm. Hij is namelijk te bruut en snap gvd niet waarom ze hem zo neer moeten zetten.

In mijn eigen een aanrader! Alleen jammer van Galactus maar voor de rest wel heel leuk uitgewerkt en geen drastische verschillen met de comic :D
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
edit: nevermind, degene boven me was me al voor, aangaande de Norin Radd quote. :)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ik heb hem ondertussen ook gezien, ene beviel me meer behoorlijk. Veel beter dan het eerste deel, als ze op dit niveau door gaan met de serie ben ik vast fan. Galactus is niet echt een teleurstelling, maar liever had ik hem gezien zoals hij hoort te zijn.
Waarschuw beheerder
Gister ook gezien op muh PSP, goed te doen tijdens de nachtdienst!!! (Y)
Waarschuw beheerder
heb de film al gezien
maar ik verwachtte er meer van...
Waarschuw beheerder
mwoah.. vond deel 1 leuker..
een derde deel hoef er voor mij niet te komen...

geef mij maar de x-men
Waarschuw beheerder
donateur
vd week gezien op dvd.. (dikke kwaliteit) en vond 't wel een aardige film :jaja:
 
Waarschuw beheerder
Tijdje terug al gezien en heb hem halverwege uitgezet, wat een kut film is het
Waarschuw beheerder
Uitspraak van St33lo op maandag 16 juli 2007 om 22:53:
allen klopt het niet dat hij Galactus zo dood maakt


:s
Waarschuw beheerder
mischien zit ik verkeerd maar speelt silver surfer nou als slechte..?


vroeger in de comics enz. was hij toch altijd van de goeie kant
Waarschuw beheerder
Uitspraak van LIBOH op vrijdag 20 juli 2007 om 11:34:
:S


Verklaar je nader, wil je zeggen dat het er wel zo aan toe ging?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van body** op vrijdag 20 juli 2007 om 11:57:
mischien zit ik verkeerd maar speelt silver surfer nou als slechte..?


vroeger in de comics enz. was hij toch altijd van de goeie kant


Later pas ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van St33lo op vrijdag 20 juli 2007 om 12:41:
Verklaar je nader, wil je zeggen dat het er wel zo aan toe ging?


Nope, verwonderde me juist dat hij Galactus ff van kant maakt.
Wie heeft hem dan in de film de Power Cosmic gegeven e.d.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van LIBOH op vrijdag 20 juli 2007 om 13:01:
Nope, verwonderde me juist dat hij Galactus ff van kant maakt.
Wie heeft hem dan in de film de Power Cosmic gegeven e.d.


Galactus heeft hem die gegeven, wordt alleen niet uitgelegd. Tenminste je kon er vanuit gaan dat nadat Norin zei dat hij Galactus hulpje zou worden dat hij de Power Cosmic zou krijgen en dus zijn zilver gedaante etc... kreeg.

Maar zoals het blijkt uit de film maakt de Silver Surfer Galactus af. Maar misschien komt die alsnog terug, maar volgende de strips sluit hij uiteindelijk vrede met Galactus na alle gezeik dat hij verbannen werd naar aarde etc...

Maar goed misschien zal het alsnog anders lopen. Maar goed dat zijn de enige 2 minpuntjes (Galactus zijn verschijning en de manier hoe hij is afgemaakt), voor de rest een top film in mijn eigen.
Waarschuw beheerder
comic ken ik wel (y)
Zou bijna zeggen welke comic niet. :lol:
Waarschuw beheerder
ik vind de film ook erg tegenvallen jammer genoeg :(
 
Waarschuw beheerder
weekie of 3 terug zitten kijken
kutfilm!
Waarschuw beheerder
Heb door het middenstuk heen geslapen :-/
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 4 augustus 2007 om 11:59:
kutfilm!


Waarschuw beheerder
hij was wel weer leuk vette effects alleen een beetje te teveel van het goede
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van B@RTJUHHH op zondag 5 augustus 2007 om 20:51:
alleen een beetje te teveel van het goede


Ik zou eerder zeggen, te weinig van het goede. Had Norrin nog wel wat meer in Actie willen zien :yes:


Uitspraak van St33lo op vrijdag 20 juli 2007 om 14:48:
de enige 2 minpuntjes (Galactus zijn verschijning en de manier hoe hij is afgemaakt), voor de rest een top film


:yes: Helemaal mee eens.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Never mind the Bollocks! op dinsdag 26 juni 2007 om 17:39:
wat een klote film, na een halfuur had ik het gehad.


idd Zit geen verhaal in
wachten tot er wat gebeurt en dan spelen ze superhelden
 
Waarschuw beheerder
donateur
Echt een bout film.. Gewoon standaard opzet klaar..
Waarschuw beheerder
ik vond hem echt super vet!!!

en grappig :D
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van M E L A N I E op zondag 12 augustus 2007 om 22:27:
ik vond hem echt super vet!!!

en grappig


Ja ik ook :D
Waarschuw beheerder
Zware bout film
Waarschuw beheerder
Met een zakje chips erbij is ie best smaakelijk! O:)