Da's toch heel iets anders als zo'n spoiler achterop plakken?
bij ford plaatjes wat vergevings gezinder zijn dan bij andere auto's
dat ze bij ford plaatjes wat vergevings gezinder zijn
![[img width=768 height=511]http://www.autoshoot.nl/Autoshoot/summer2007/03.jpg[/img]](http://www.autoshoot.nl/Autoshoot/summer2007/03.jpg)
maar t is moeilijk te ontkennen voor de ford mannen dat ze bij ford plaatjes wat vergevings gezinder zijn dan bij andere auto's dat vind ik een beetje jammer.
in één kleur gespoten
Kijk hij is er best druk mee geweest, en alles is netjes in één kleur gespoten, maar waarom kiest hij deze velgen
Al waren het maar Azev A velgen, dan had het nog wel wat gehad,maar dit oh oh oh
Omdat ik zelf die onderlip wil hebben
En omdat dat (in mijn ogen) mooier is als zo'n spoiler achterop een auto, die daar niet hoord en totaal geen nut heeft.
Als 't een ford escort 1.4 ofzo was geweest, had ik die zelfde mening gehad
Deze spoiler heeft ook weinig tot geen nut, en wat zou het verschil met een 1.4 zijn dan....
![[img width=400 height=320]http://www.power-tuning.fr/images/kus_jc_astra3.jpg[/img]](http://www.power-tuning.fr/images/kus_jc_astra3.jpg)
![[img width=450 height=338]http://www.tunerz.nl/images/uploads/achterlichten_3d_010.jpg[/img]](http://www.tunerz.nl/images/uploads/achterlichten_3d_010.jpg)
en wat zou het verschil met een 1.4 zijn dan....
onderlipje is gewoon t zelfde, past niet in de lijn van de auto, en t heeft geen nut....t is ook gewoon een aanplak stukkie
Valt mij ook wel es op. In het Golf is topic zijn er al heel wat voorbeelden voorbij gekomen die waarschijnlijk wel door de beugel hadden gekund als het een Ford was geweest
Valt mij ook wel es op. In het Golf is topic zijn er al heel wat voorbeelden voorbij gekomen die waarschijnlijk wel door de beugel hadden gekund als het een Ford was geweest
Ff notitie maken, volgende keer dat ik the beast tegenkom negeer ik m
![[img width=400 height=300]http://www.xrrs-club.nl/upload/tekoop/particulieren/002966-02.jpg[/img]](http://www.xrrs-club.nl/upload/tekoop/particulieren/002966-02.jpg)
Nieuwe uitvoering Fiesta ST:
als ik het goed heb liep je (beast) zondag bij automaxx in de middag bij het driftgedoe......
Die wil ik ook op mijn Ford Feestje
en de wielen dan?