Zal vast als Galvatron terug komen aangezien Megatron nu op sterven ligt of beter gezegd dood is. Maar goed qua verhaal is het nu al zo verkracht dat het geen fuck meer uitmaakt wat ze doen.
Verhaal verneukt? Ze hebben het erg losjes gebasseerd op de transformers.. eigenlijk enkel op de toys! Want over de comic en tekenfilm zie je in de aftiteling niet.. enkel iets over toys, maar waarschijnlijk ook omdat daar de meeste centjes mee te verdienen zijn
Uitspraak van verwijderd op donderdag 5 juli 2007 om 18:37:
spcial fx vond ik tegenvallen, alles ging veel te snel en alleen maar in close-up (af en toe wist je gewoon niet meer welke robot je zat te bekijken
)
laatste gevecht tussen optimus prime vs megatron vond ik echt een aanfluiting, ik had minimaal 15 min hardcore action verwacht 
ook einde vond ik een beetje te hollywood cheesy!
De Cheesy hollywoodeindes stoor ik me ook aan, maar het hoort eigenlijk bij het genre, daar ontsnap je bijna niet aan

Over de effecten, heb je enig idee hoe moeilijk het is om ziets zichtbaar te maken.. zou je dat doen, dan hadden ze rustiger moeten bewegen en anders moeten vechten, want hun hele "motion" was vloeiend en snel..
maar goed..
Ben gisteren geweest. Weet eigenlijk niet zo goed waar ik moet beginnen, maar voor mij persoonlijk was dit een schot in de roos! Heb van begin tot eind als een tienjarig jochie zitten genieten! Ben helemaal tevreden met de designs van de transformers (als een van de weinig geloof ik

) maar ze passen helemaal in het huidige tijdsbeeld! De kleine subtiele verwijzingen naar de vroegere cartoon waren ook heerlijk! Dat bumblebee bijvoorbeeld naast die oude kever komt te staan. De zinnetjes die gemaakt worden.. prachtige film! Normaal ben ik niet zo van die onlinerehumor in Amerikaanse actiefilms, maar deze keer moest ik er regelmatig om glimlachen. Shia LaBeouf deed het prima met zijn rol als knullige held en heb genoten van het geweld wat Megan Fox heet. Eigenlijk boeit het me niet als er een mooie dame in de film speelt (nooit vervelend natuurlijk) en vaak irriteert het me als ze gewoon maar lekker moet zijn, maar hoe kan je niet smelten voor die ogen en dat figuur (so, I said it).
De transformers zelf zijn erg mooi gemaakt, Optimus had natuurlijk mondloos gemaakt moeten worden, maar het is niet anders. Verder vond ik Megatron wat rommelig, maar in actie kwam dit beter over (want dan zie je de details niet zo), zijn hoofd was ook echt evil! Mooi moment ook dat Megatron Starscream even op zijn donder geeft, wat voor de oudere fans natuurlijk stiekem smullen is!
Ik denk dat ze een prima film gemaakt hebben waar weer een nieuwe generatie jongeren groot mee willen worden! Perfecte film om gewoon op te gaan in de actie en je weer even kind te voelen zodat je de magie die het toen had weer helemaal opnieuw kunt beleven!