Partyflock
 
Forumonderwerp · 958579
 
ja volgens mij klopt er dus geen ruk van die film :no: (3 in totaal).
Ik bedoel die chip en arm werden toch vernietigd in deel 2?
dus wanneer dat dus in de toekomst was had deel 1 ook nooit kunnen plaats vinden :no: en al helemaal niet deel 3. en als deel 3 uit is gekomen had hij (jonh) er in deel 1 net zo goed met de pet naar kunnen gooien hij zo het toch wel overleven . . .wat een kut film :(
is dit een raadsel of??
Beter blijf je van die NS machine af
 
nee op al die tomatensoep na, die hele film reeks klopt gewoon van geen kant.
Ga maar na het KLOPT gewoon niet! AAARGH wat een kut serie :no:
 
Nee klopt! Ze kunnen tijdreizen maar hij weet niet waar die tjik woont! Sukkels. Zelfs na deel 1 niet! :lol:

Ik zou gewoon weer terug gaan in de tijd met de juiste adresgegevens.
laatste aanpassing
Ehmm..tjaboeiend..ze hebben hun geld al binnen :
 
maar in deel 2 vernietigd de hoofdrolspeler de bewijzen van deel 1, dus de robot uit deel 1 kan niet meer gemaakt worden omdat john als klein blaag van 15/16 35 jaar daarvoor al het research werk heeft gesloopt dus kan de robot niet gemaakt worden gezien hij uit de toekomst komt :S
 
Uitspraak van Patrick Allen B) op dinsdag 3 juli 2007 om 00:33:
Ehmm..tjaboeiend..ze hebben hun geld al binnen


nee dikke lul ik wil mijn geld terug :no:
Gas noem een seen paar filmsdie welkloppen met de werkelijkheid :P (in films kan alles )
Tuurlijk klopt het wel, jij snapt back to the future zeker ook niet? :lol:

T1&2 best action movies ever :respect:

laten we het maar niet over 3 hebben.
 
nee de timeline volgt de gebeurtenissen gewoon niet, dus de gebeurtenissen kunnen simpel weg niet plaatsvinden
aargh natuurlijk het is een film wat je zegt, maar het klopt niet en dat vind ik zo kut :no:
 
zou het kloppen dan wisten ze al die dingen al in het verleden, maar dat is niet het geval (anders zou het klaar blijkelijk in de film voorkomen) dus het klopt niet :no:
Opzich wel een sterk punt 8)

Ben alleen te moe om er verder over na te denken b)
Ru heeft gelijk... Er spele zich zaken af die simpelweg ONMOGELIJK zijn omdat ze die dingen nog NIET kunnen weten...
 
ja inderdaad was het het geval dat men over de technologie afwist in nummer 3 waren nummer 1&2 dus overbodig geweest want men heeft de info toch ontvangen, en de robots ook gemaakt. Maar hoe kan dit want in allebei de delen zijn de robots vernietigd. het klopt niet :no:
laatste aanpassing
 
het is gewoon een complot (Y)
Op het moment dat John de chip en arm vernietigd zijn alle terminators uit deel 1 en 2 al terug gestuurd vanuit 2029 naar resp. 1984 en 1995, dus dat klopt wel. Weet ff niet meer hoe deel 3 gaat.
laatste aanpassing
 
Uitspraak van Rob. op dinsdag 3 juli 2007 om 01:07:
Op het moment dat John de chip en arm vernietigd zijn alle terminators uit deel 1 en 2 al terug gestuurd vanuit 2029 naar resp.


wat dus als logisch gevolg heeft dat er geen andere terminators kunnen worden ontwikkeld worden, gezien de fabriek van skynet ook is opgeblazen :yes:
Ja, dus 3 is gewoon een kutfilm.
 
Artiest Demon Rage
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 3 juli 2007 om 00:28:
KLOPT



.





¥+¥=¥¥
 
oke wtf bedoel je daarmee? en wat betekend boeksie dat snap ik ook nog steeds niet :S
 
haa relaxt ben dus niet de enige, maar ik ga nu pitte.
Lees het morgen wel (Y)
denk je echt dat er een of andere spielberg terug de tijd in gaat nu om voor jou die film aan te gaan passen ? ;p
 
Ik heb nooit begrepen waarom men in de toekomst die vloeibare terminator al niet meteen naar 1985 had gestuurd ipv die organische.

en dat men pas de tweede keer die vloeibare stuurt terwijl ze dat gewoon meteen al hadden moeten doen.

En als ze de geboortedatum wisten van John hadden ze beter gewoon een Terminator naar het ziekenhuis kunnen sturen waar ie geboren is.
En als je dan toch een tijdmachine hebt; stuur gewoon een stuk of 40 van die dingen naar elk jaar 1, dan weet je tenminste zeker dat het goed uitpakt.
Uitspraak van Rob. op dinsdag 3 juli 2007 om 00:43:
laten we het maar niet over 3 hebben.


beter wordt die vergeten :x


Deel II in de bios toenn gezien :kwijl:
Die maakte zeker indruk (Y)
 
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 3 juli 2007 om 10:28:
Ik heb nooit begrepen waarom men in de toekomst die vloeibare terminator al niet meteen naar 1985 had gestuurd ipv die organische.

en dat men pas de tweede keer die vloeibare stuurt terwijl ze dat gewoon meteen al hadden moeten doen.

En als ze de geboortedatum wisten van John hadden ze beter gewoon een Terminator naar het ziekenhuis kunnen sturen waar ie geboren is.
En als je dan toch een tijdmachine hebt; stuur gewoon een stuk of 40 van die dingen naar elk jaar 1, dan weet je tenminste zeker dat het goed uitpakt.


dan hadden ze geen 2 vervolg films kunnen maken
 
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 3 juli 2007 om 18:34:
dan hadden ze geen 2 vervolg films kunnen maken


Tis maar goed dat ik geen baas van de terminators was...
 
want dan . . . .
 
Had er maar 1 deel geweest 8)
 
zit wel wat in . .. we gaan terug in de tijd en kopen de rechten op van de film en behoeden de wereld voor weer zo'n nep/niet kloppende film