Partyflock
 
Forumonderwerp · 888227
6 volgers · 383469x bekeken

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

Waarschuw beheerder
Er komt een nieuw programma op talpa de goudenkooi, zijn er mensen die zich hebben opgegeven??:D

Het lijk mij wel een leuk programma, alleen de regel van 10.000 :S


De Gouden KooiEen droomvilla. Vrijstaand, met een tuin zo groot als twee voetbalvelden. Een state-of-the art keuken, luxe badkamers. Alles er op en er aan. Dit is het toneel waar het programma 'De Gouden Kooi' zich komend najaar zal afspelen. Het landgoed ligt op een afgelegen plek in Eemnes, vlakbij Hilversum. Ver weg van naaste buren, maar met eigen bos, vijvers, paardenstallen en een verwarmd zwembad.

Komend najaar nemen tien deelnemers aan het Talpa-programma ‘De Gouden Kooi’ hun intrek in deze prachtige villa. De deelnemers zijn allen potentiële eigenaren van het landhuis. Immers, de uiteindelijke winnaar van het programma hoeft er nooit meer weg. Hij of zij krijgt het landgoed ter waarde van ongeveer 2 miljoen euro plus een spaarpot die afhankelijk van de duur van het programma kan oplopen tot miljoenen euro's.

Bij 'De Gouden Kooi' is winnen een kwestie van blijven zitten waar je zit. Want de belangrijkste regel luidt dat de voordeur altijd open staat, maar dat je de drempel niet over mag. En zet je toch ook maar één voet buitenshuis? Dan lig je eruit. Winnen is volhouden. Ook al heb je heimwee. Ook al dreigt je partner de relatie te verbreken. Ook al trouwt je broer of krijgt je zus een kind. En dat minstens een jaar lang…

Inmiddels hebben reeds duizenden kandidaten – uit alle lagen van de bevolking - zich via www.degoudenkooi.tv aangemeld voor dit spraakmakende programma. Het hebben van volledige financiële vrijheid spreekt blijkbaar bij velen tot de verbeelding. De motieven zijn uiteenlopend: van de man die van zijn torenhoge schulden af wil komen tot de moeder die een mooie financiële toekomst voor haar kinderen zeker wil stellen. Of simpel gesteld: rijk worden. Maar hoeveel vrijheid is men uiteindelijk bereid op te geven…om de ultieme vrijheid te winnen?


[img width=200 height=200 cacheid=000caae0002475a04d71a7651a017ecd3c]http://img460.imageshack.us/img460/2489/3469726101144917768947vila2002.gif[/img] [img width=200 height=200]http://www.talpa.tv/upload/442958_610_1152801811104-foto6.jpg[/img] [img width=200 height=200]http://www.talpa.tv/upload/442957_610_1152801780194-foto5.jpg[/img]

hier dus de regels! en die klote regel van 10.000 euro!

De Gouden Regels* De deelnemer die als laatste bewoner overblijft wint de kapitale villa – hypotheekvrij – en de megaspaarpot. Voorwaarde is dat hij of zij minimaal 1 jaar in de villa moet hebben gewoond.

* De kandidaat die zonder toestemming één stap buiten de villa zet, is gediskwalificeerd.

* Deelnemers aan De Gouden Kooi betalen een borgsom van 10.000 euro. Iedereen die minimaal 1 jaar in De Gouden Kooi blijft, krijgt die borgsom volledig terug. Stapt een kandidaat echter binnen een jaar uit het programma, dan is hij of zij die borgsom kwijt. Dit geld gaat naar een goed doel.
Alléén als iemand op medische gronden vroegtijdig moet uitstappen, geldt deze regel niet.

* Omdat deelnemers hun baan moeten opzeggen om mee te kunnen doen, ontvangen hun gezinnen tijdens hun afwezigheid een bedrag per maand om in hun vaste lasten te kunnen voorzien.

* Elke dag wordt 1.000 euro in een beleggingsfonds gestort.
Omdat de duur van De Gouden Kooi onbepaald is (maar minimaal 1 jaar), heeft ook het prijzengeld geen limiet en kan die spaarpot oplopen tot miljoenen euro’s. Deze spaarpot is voor de winnaar.

* De bewoners mogen onbeperkt post ontvangen van familie en vrienden. Elk ander contact moet worden verdiend. Elke dag vinden dan ook duels tussen de bewoners plaats waarmee zogenaamde ‘contactpunten’ kunnen worden gewonnen; met die punten kan het recht worden ‘gekocht’ om te bellen of bezoek te mogen ontvangen.

* Drie keer per jaar mag één bewoner de villa gedurende 12 uur verlaten. Bijvoorbeeld om een begrafenis of een huwelijk bij te wonen, of zich medisch te kunnen laten behandelen. De bewoner die op zo’n bijzonder verlof wil, moet dat verzoek bij de andere bewoners neerleggen. Die bepalen met meerderheid van stemmen of het verlof wordt toegestaan.


* De bewoners van de villa hebben de beschikking over een riant weekbudget. Daarmee kunnen ze niet alleen eten en drinken in overvloed bestellen, maar ook fitnesstrainers, kappers, masseurs, pedicures et cetera. Zelfs de dokter en de tandarts doen visites aan huis.

* Voor elke beslissing die de bewoners moeten nemen geldt dat die met meerderheid van stemmen moet worden genomen.


En lijkt het iemand wat?
laatste aanpassing door een beheerder
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
[img width=549 height=374 cacheid=000e1b13002850d4cb9d1b9c1a01ed9f74]http://i195.photobucket.com/albums/z234/kingjaap/juni/jensen24.jpg[/img]
[img width=549 height=374 cacheid=000e1b18002850e7ff29b5221a01ed9f74]http://i195.photobucket.com/albums/z234/kingjaap/juni/jensen13.jpg[/img]
[img width=549 height=374 cacheid=000000ef002850ef40eb027a1a01ed9f74]http://i195.photobucket.com/albums/z234/kingjaap/juni/jensen7.jpg[/img]
[img width=549 height=374 cacheid=000e1b1d002850fa3a2b511a1a01ed9f74]http://i195.photobucket.com/albums/z234/kingjaap/juni/jensen5.jpg[/img]
[img width=549 height=374 cacheid=000e1b2200285100ffdbbc1b1a01ed9f74]http://i195.photobucket.com/albums/z234/kingjaap/juni/jensen9.jpg[/img]
 
Waarschuw beheerder
Ouwe hosselaar die Jaap
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van wil-lems op donderdag 21 juni 2007 om 10:23:
zit erik er nog in?


Bij jou? Voel je toch wel? Viespeuk :rot:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 21 juni 2007 om 10:26:
Bij jou? Voel je toch wel? Viespeuk


ben verlamd mang
Waarschuw beheerder
En dat moet personeel voorstellen :lol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Beauty is mama !! op donderdag 21 juni 2007 om 09:36:
nou, de eerste foto ziet er anders wel leuk uit


Homo fototje ja:/
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 21 juni 2007 om 10:26:
Bij jou? Voel je toch wel? Viespeuk


:roflol: Krijg ineens rare beelden :/
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 21 juni 2007 om 10:33:
Krijg ineens rare beelden


Helemaal voor nix? :O
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 21 juni 2007 om 10:52:
Helemaal voor nix?


:yes: Meekijken?
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ja graag! Ik zie graag rare beelden :9
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 21 juni 2007 om 11:00:
Ik zie graag rare beelden


Natasia met dochter in achtbaan?

[img width=373 height=497 cacheid=000e1a7700284f61407fb9871a01eda302]http://media.abum.com/image/56427.jpg[/img]
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 21 juni 2007 om 11:00:
Ja graag! Ik zie graag rare beelden


Komt in orde! (y)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
moet je nou zien wat een loser met zn oorbelletjes, als ik die op het veld tegenover me zou hebben trap ik wel een paar keer op die homo teentjes van em

[img width=389 height=500 cacheid=000e1b14002850e60e7740b61a01eda384]http://www.voorschoten97.nl/opencms/export/pics/Nieuws2/FcZaB169.jpg[/img]
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van wil-lems op donderdag 21 juni 2007 om 11:07:
Natasia met dochter in achtbaan?


Uh.. rare beelden, geen dodelijke. :[

Uitspraak van verwijderd op donderdag 21 juni 2007 om 11:07:
Komt in orde!


Ganz geil nah
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van wil-lems op donderdag 21 juni 2007 om 11:07:
Natasia met dochter in achtbaan?


:roflol:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
die nicht zijn weblog

http://dennisbax.web-log.nl/
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
wilgo heeft het gehad met natasia, moeilijk te verstaan omdat de zwarte cobra haar batterijen aan het verwisselen was

laatste aanpassing door een beheerder
 
Waarschuw beheerder
Ik ben Dennis, 24 jaar, en ik ben gek op leuke vrouwen.

Dennyboy is dus geen nicht.. hmm rare snuiter dan :/
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op donderdag 21 juni 2007 om 11:14:
moet je nou zien wat een loser met zn oorbelletjes


wat is er mis met een jongen die oorbellen draagt ik vind dat juist wel mooi :jaja:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Beauty is mama !! op donderdag 21 juni 2007 om 11:29:
wat is er mis met een jongen die oorbellen draagt ik vind dat juist wel mooi


:/ :frusty:
 
Waarschuw beheerder
Hap Hap Hap
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
jongens met oorbellen in zijn niet de intelligenste, kijk maar naar brian ook zo een oorbelnicht
 
Waarschuw beheerder
donateur
Tis allemaal wat hier, lijkt de gouden kooi wel

:rot:
 
Waarschuw beheerder
;)
Waarschuw beheerder
t zou wat zijn....
 
Waarschuw beheerder
donateur
zou t wat zijn?
Waarschuw beheerder
wat zou t zijn?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op donderdag 21 juni 2007 om 11:38:
jongens met oorbellen


zijn homo :yes:
 
Waarschuw beheerder
zijn t wat zou....
 
Waarschuw beheerder
donateur
zou wat het zijn? :o
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op donderdag 21 juni 2007 om 11:21:
wilgo heeft het gehad met natasia,


:roflol:
als gangster zijnde mot je tog wat neukbaarders kunnen krijgen
 
Waarschuw beheerder
wat zou het kunnen zijn ja
 
Waarschuw beheerder
donateur
Dat zou wat zijn, als wat het zou zijn.
Waarschuw beheerder
maar als het niks zou zijn, zou betekenen dat de jouwe in het niet valt, dat zou wat zijn
 
Waarschuw beheerder
donateur
zou het zo zijn, dat wat het is, dan zal zou het niet zijn, of zou zijn het geweest zijn?
Waarschuw beheerder
dat zijn jouw woorden, kan ik me niet helemaal in vinden
 
Waarschuw beheerder
donateur
Zal ik helpen zoeken?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van PARRUK op donderdag 21 juni 2007 om 09:05:
shit hey, chica, zijn we dan echt die voorrondes niet door???


:o

Cool! Ik dacht nog, ik heb voor niets zaad geslikt
bij die ene progammamaker, wat de klusjesman scheen te zijn :[
Maar toch! :cheer:


Uitspraak van Beauty is mama !! op donderdag 21 juni 2007 om 09:36:
nou, de eerste foto ziet er anders wel leuk uit


Dat wel :kwijl:
Jammer dat die ander erachter aan kwam :dood:


Uitspraak van verwijderd op donderdag 21 juni 2007 om 10:16:
Ik mag er niet in dus nooit denk ik


tsss wanker :[

[img width=549 height=374]http://i195.photobucket.com/albums/z234/kingjaap/juni/jensen9.jpg[/img]
En nu een knal tegen die fles aangeven :devil:




Uitspraak van wil-lems op donderdag 21 juni 2007 om 11:07:
Natasia met dochter in achtbaan?


whahaha :roflol:


Uitspraak van verwijderd op donderdag 21 juni 2007 om 11:26:
Dennyboy is dus geen nicht..


Niet?? :vaag:
zit zeker opgesloten in zn kast :\
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 21 juni 2007 om 12:26:
Zal ik helpen zoeken?


tis niet verplicht gap, maar als je je er prettig bij voelt graag
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
die dennis krult dus zn wimpers :vaag:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 21 juni 2007 om 10:26:
Bij jou? Voel je toch wel? Viespeuk


weinig verschil tussen laura en jaap ofniet boy :D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van --kleine-- op donderdag 21 juni 2007 om 13:14:
weinig verschil tussen laura en jaap ofniet boy


je leest verkeerd slaapkop
Waarschuw beheerder
ik lees wat ik wil lezen ;)

maar je begrijpt wat ik bedoel?
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
het medium is ook binnen, lijkt jaap wel

[img width=450 height=253 cacheid=000000360028515432193e391a01edaeb0]http://i19.tinypic.com/4pjunhy.jpg[/img]
[img width=450 height=253 cacheid=000000360028516740af9c6a1a01edaeb0]http://i10.tinypic.com/638meyo.jpg[/img]
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Kenker hej, is dat ze ma?