Partyflock
 
Forumonderwerp · 888227
6 volgers · 383322x bekeken

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

Waarschuw beheerder
Er komt een nieuw programma op talpa de goudenkooi, zijn er mensen die zich hebben opgegeven??:D

Het lijk mij wel een leuk programma, alleen de regel van 10.000 :S


De Gouden KooiEen droomvilla. Vrijstaand, met een tuin zo groot als twee voetbalvelden. Een state-of-the art keuken, luxe badkamers. Alles er op en er aan. Dit is het toneel waar het programma 'De Gouden Kooi' zich komend najaar zal afspelen. Het landgoed ligt op een afgelegen plek in Eemnes, vlakbij Hilversum. Ver weg van naaste buren, maar met eigen bos, vijvers, paardenstallen en een verwarmd zwembad.

Komend najaar nemen tien deelnemers aan het Talpa-programma ‘De Gouden Kooi’ hun intrek in deze prachtige villa. De deelnemers zijn allen potentiële eigenaren van het landhuis. Immers, de uiteindelijke winnaar van het programma hoeft er nooit meer weg. Hij of zij krijgt het landgoed ter waarde van ongeveer 2 miljoen euro plus een spaarpot die afhankelijk van de duur van het programma kan oplopen tot miljoenen euro's.

Bij 'De Gouden Kooi' is winnen een kwestie van blijven zitten waar je zit. Want de belangrijkste regel luidt dat de voordeur altijd open staat, maar dat je de drempel niet over mag. En zet je toch ook maar één voet buitenshuis? Dan lig je eruit. Winnen is volhouden. Ook al heb je heimwee. Ook al dreigt je partner de relatie te verbreken. Ook al trouwt je broer of krijgt je zus een kind. En dat minstens een jaar lang…

Inmiddels hebben reeds duizenden kandidaten – uit alle lagen van de bevolking - zich via www.degoudenkooi.tv aangemeld voor dit spraakmakende programma. Het hebben van volledige financiële vrijheid spreekt blijkbaar bij velen tot de verbeelding. De motieven zijn uiteenlopend: van de man die van zijn torenhoge schulden af wil komen tot de moeder die een mooie financiële toekomst voor haar kinderen zeker wil stellen. Of simpel gesteld: rijk worden. Maar hoeveel vrijheid is men uiteindelijk bereid op te geven…om de ultieme vrijheid te winnen?


[img width=200 height=200 cacheid=000caae0002475a04d71a7651a017ecd3c]http://img460.imageshack.us/img460/2489/3469726101144917768947vila2002.gif[/img] [img width=200 height=200]http://www.talpa.tv/upload/442958_610_1152801811104-foto6.jpg[/img] [img width=200 height=200]http://www.talpa.tv/upload/442957_610_1152801780194-foto5.jpg[/img]

hier dus de regels! en die klote regel van 10.000 euro!

De Gouden Regels* De deelnemer die als laatste bewoner overblijft wint de kapitale villa – hypotheekvrij – en de megaspaarpot. Voorwaarde is dat hij of zij minimaal 1 jaar in de villa moet hebben gewoond.

* De kandidaat die zonder toestemming één stap buiten de villa zet, is gediskwalificeerd.

* Deelnemers aan De Gouden Kooi betalen een borgsom van 10.000 euro. Iedereen die minimaal 1 jaar in De Gouden Kooi blijft, krijgt die borgsom volledig terug. Stapt een kandidaat echter binnen een jaar uit het programma, dan is hij of zij die borgsom kwijt. Dit geld gaat naar een goed doel.
Alléén als iemand op medische gronden vroegtijdig moet uitstappen, geldt deze regel niet.

* Omdat deelnemers hun baan moeten opzeggen om mee te kunnen doen, ontvangen hun gezinnen tijdens hun afwezigheid een bedrag per maand om in hun vaste lasten te kunnen voorzien.

* Elke dag wordt 1.000 euro in een beleggingsfonds gestort.
Omdat de duur van De Gouden Kooi onbepaald is (maar minimaal 1 jaar), heeft ook het prijzengeld geen limiet en kan die spaarpot oplopen tot miljoenen euro’s. Deze spaarpot is voor de winnaar.

* De bewoners mogen onbeperkt post ontvangen van familie en vrienden. Elk ander contact moet worden verdiend. Elke dag vinden dan ook duels tussen de bewoners plaats waarmee zogenaamde ‘contactpunten’ kunnen worden gewonnen; met die punten kan het recht worden ‘gekocht’ om te bellen of bezoek te mogen ontvangen.

* Drie keer per jaar mag één bewoner de villa gedurende 12 uur verlaten. Bijvoorbeeld om een begrafenis of een huwelijk bij te wonen, of zich medisch te kunnen laten behandelen. De bewoner die op zo’n bijzonder verlof wil, moet dat verzoek bij de andere bewoners neerleggen. Die bepalen met meerderheid van stemmen of het verlof wordt toegestaan.


* De bewoners van de villa hebben de beschikking over een riant weekbudget. Daarmee kunnen ze niet alleen eten en drinken in overvloed bestellen, maar ook fitnesstrainers, kappers, masseurs, pedicures et cetera. Zelfs de dokter en de tandarts doen visites aan huis.

* Voor elke beslissing die de bewoners moeten nemen geldt dat die met meerderheid van stemmen moet worden genomen.


En lijkt het iemand wat?
laatste aanpassing door een beheerder
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 20 juni 2007 om 01:05:
neej hoor dat waren wij op het werk... we wouden wat kijken op PF en toen stond hij nog automatisch ingelogd... dus was hij niet


is hij altijd al zo'n rare geweest?
Waarschuw beheerder
Een nieuwe videoboodschap is te zien! Een uitje naar Rotterdam voor diegene die unaniem de stemmen krijgt. De discussies barsten los.

Videoboodschap Uitje naar Rotterdam - deel 1 - aankondiging en besprekingen
Videoboodschap Uitje naar Rotterdam - deel 2 - besprekingen
Videoboodschap Uitje naar Rotterdam - deel 3 - besprekingen

De minuten tikken weg en er lijkt geen unanimiteit te komen. Brian wordt loco en bedreigd Jaap/Cora:
Videoboodschap Uitje naar Rotterdam - deel 4 - wat gaat het worden?
Waarschuw beheerder
Fokking jaap, dat is toch niet normaal dat jij stil raakt van een adresje, jij bent toch terror, emo en bi tegelijk, waar bleef je kant toen dat adres genoemd werd ?

Leuk spelletje zo
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
jaap gaat brian terroriseren vanaf nu

laatste aanpassing door een beheerder
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op woensdag 20 juni 2007 om 07:51:
jaap gaat brian terroriseren vanaf nu


:respect:
Waarschuw beheerder
die brian meteen weer over de zeik en schreeuwen, kort lontje brian :lol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 20 juni 2007 om 01:05:
neej hoor dat waren wij op het werk... we wouden wat kijken op PF en toen stond hij nog automatisch ingelogd... dus was hij niet :)


das best knap, ik wordt na 15 minuten automatisch uitgelogd :O
Waarschuw beheerder
Uitspraak van XXlerator op woensdag 20 juni 2007 om 06:32:
Fokking jaap, dat is toch niet normaal dat jij stil raakt van een adresje, jij bent toch terror, emo en bi tegelijk, waar bleef je kant toen dat adres genoemd werd ?

Leuk spelletje zo


:O dit klinkt spannend :D

vertel vertel vertel
Waarschuw beheerder
Uitspraak van PARRUK op woensdag 20 juni 2007 om 09:46:
das best knap, ik wordt na 15 minuten automatisch uitgelogd


is maar net wat je heb ingesteld, bij mij blijft hij ook gewoon aanstaan. :jaja:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Beauty is mama !! op woensdag 20 juni 2007 om 09:51:
is maar net wat je heb ingesteld, bij mij blijft hij ook gewoon aanstaan. :jaja:


oke een paar maanden lang?? ook als je je pc uitzet en weer aan??


wist ik niet joh... dan was me sacasme onterecht :P
Waarschuw beheerder
Uitspraak van PARRUK op woensdag 20 juni 2007 om 09:52:
oke een paar maanden lang?? ook als je je pc uitzet en weer aan??


ja bij mij iniedergeval wel ja.... :jaja:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
stemming uitje rotterdam, wordt nix natuurlijk, gunnen elkaar het licht in de ogen niet

laatste aanpassing door een beheerder
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van PARRUK op woensdag 20 juni 2007 om 09:52:
oke een paar maanden lang?? ook als je je pc uitzet en weer aan??


laptop staat dagelijks aan in de winkel... en bij mij blijft die ook gewoon ingelogd... dus het kan wel :)
Waarschuw beheerder
is die huub de hobbit nog steeds niet dood geslagen :s

Btje smart te doen terwijl hij een suf baantje als telefoon verkoper heeft :roflol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 19 juni 2007 om 18:48:
Meen je dat nou!! Haar profiel is gelukkig nog niet zo vaak hier neer geplaatst!!!


Jaaaaaaaaaaaaaaaaa dat meen ik ja... Dat heb je nou eenmaal he als je niet zo vaak in dit forum kwam...:/ Maar gelukkig is er altijd wel iemand hier die helpt aan een reminder. Ik zal voortaan even alle berichten langs gaan ok? :frusty: hahahhaha
Waarschuw beheerder
haha echt mooi.. King jaap nu brainless gek makeng:D:D
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Tha_RaveBeast op woensdag 20 juni 2007 om 10:56:
Btje smart te doen terwijl hij een suf baantje als telefoon verkoper heeft


whehehe
Waarschuw beheerder
er is er een jarig HOER AAAA HOER AAAAA
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Tha_RaveBeast op woensdag 20 juni 2007 om 10:56:
is die huub de hobbit nog steeds niet dood geslagen

Btje smart te doen terwijl hij een suf baantje als telefoon verkoper heeft


die gast komt ze eigen nog keer tegen als te uit de De gouden komt kooi hehe
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van PARRUK op woensdag 20 juni 2007 om 11:45:
er is er een jarig HOER AAAA HOER AAAAA


wie
 
Waarschuw beheerder
ick
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Op zon en feestdagen op dinsdag 19 juni 2007 om 20:34:
en jaap zag ik je daar nouw janken,hoe kan dat nou grote jongens huilen tog niet!


die had ik dan meteen met de grond gelijk gemaakt, :[

Uitspraak van verwijderd op dinsdag 19 juni 2007 om 18:44:
Net zo groot als huub van teen tot koet kop!!!!


wheheeh :lol:

Uitspraak van verwijderd op dinsdag 19 juni 2007 om 19:10:
kan je ook blokkeren hoor


ken je dat halvie niet wijs makeng :p


Uitspraak van * Nicole * op woensdag 20 juni 2007 om 11:03:
zal voortaan even alle berichten langs gaan ok?


doe dat:)
Uitspraak van PARRUK op woensdag 20 juni 2007 om 11:45:
er is er een jarig HOER AAAA HOER AAAAA


parkieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :cheer:
Waarschuw beheerder
jaap had kip verstopt in een plooi van zn buik omdat zn moeder kwam en hij niet stiekem mocht eten. Vervolgens is hij de kip vergeten en maanden later begon het toch wel te stinken, had ie een schimmelkip in zn plooi

echt vies
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Redheadje (k) op woensdag 20 juni 2007 om 12:30:
parkieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :cheer:


sassieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :cheer:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 20 juni 2007 om 12:03:
wie


Uitspraak van verwijderd op woensdag 20 juni 2007 om 12:17:
ick


hij dus
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op woensdag 20 juni 2007 om 09:58:
stemming uitje rotterdam, wordt nix natuurlijk, gunnen elkaar het licht in de ogen niet


:lol: amanda wordt met de dag meer het schoothondje van brian, huppelend loopt ze erachter aan..

"money kom hier"

hoppa en ze staat alweer klaar bij brian
Waarschuw beheerder
Jaap is echt boos, dit gaat helemaal uit de klauwen lopen :woepwoep:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van :[ Koning combo B.V.O:bier: op woensdag 20 juni 2007 om 13:42:
Jaap is echt boos, dit gaat helemaal uit de klauwen lopen


wuhaha kingjaapterrrrorrrrrrrrrrrrr it's party kicking time :P
 
Waarschuw beheerder
staat allemaal in planning slaan doet ie toch niet
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
donateur
Uitspraak van :[ Koning combo B.V.O:bier: op woensdag 20 juni 2007 om 13:42:
Jaap is echt boos, dit gaat helemaal uit de klauwen lopen


Eindelijk weer actie :cheer:
 
Waarschuw beheerder
beter alle privegegevens op straat die bokita is daar echt bang voor
Waarschuw beheerder
Lieke heeft wel gelijk, dreig maar doe het niet... huub is een stokertje!!!!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van XXlerator op woensdag 20 juni 2007 om 14:59:
huub is een stokertje!!!!


Goh, was me nog niet opgevallen.pffffffff
Waarschuw beheerder
Volgens mij is huub een beetje bang voor jaap, hij loopt zo met hem mee
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van XXlerator op woensdag 20 juni 2007 om 15:27:
huub een beetje bang


Voor niemand;)


:cheers:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 20 juni 2007 om 15:30:
Voor niemand


haha of wel, jaap noemt een paar namen en huub zegt nee niet die, schijterd... als je schijt hebt heb je het aan iedereen, lieke keek ook al bezorgd...
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van XXlerator op woensdag 20 juni 2007 om 15:35:
huub


heeft toch ook een profiel hier op PF?
weet iemand de link daarvan?;)
Waarschuw beheerder
Op tien.tv staat nu een filmpje dat jaap zegt dat hij nancy gaat bekogelen met paardestront als ze niet weg gaat... ze gaat niet weg. Lieke lult ff met der mee om te kijken of ze haar weg krijgen maar ze blijft. Het komt zometeen zover dat iedereen die niet in de driehoek huub-jaap-lieke zit tegen jaap gaat, ik wil dan wel eens zien hoe sterk lieke en huub in hun schoenen staan!
 
Waarschuw beheerder
zo, jij volgt t wel op de voet niet?
nIX BETERS TE DOEN;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 20 juni 2007 om 15:47:
zo, jij volgt t wel op de voet niet?
nIX BETERS TE DOEN


FF niet :P
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van XXlerator op woensdag 20 juni 2007 om 15:49:
FF niet


Of nooit niet?

:banana:
 
Waarschuw beheerder
De gouden kooi zuigt!!!Fucking bullshit


Uitspraak van XXlerator op woensdag 20 juni 2007 om 15:35:
lieke


Kuhoer is het. Lekker op haar hoofd gaan springen
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 20 juni 2007 om 16:14:
De gouden kooi zuigt


Eem rustig aan mevrouwtje!!


;)




:bounce:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 20 juni 2007 om 16:09:
Of nooit niet?


werk en de alles derna... wel dus ;)