Partyflock
 
Forumonderwerp · 888227
6 volgers · 387814x bekeken

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

Waarschuw beheerder
Er komt een nieuw programma op talpa de goudenkooi, zijn er mensen die zich hebben opgegeven??:D

Het lijk mij wel een leuk programma, alleen de regel van 10.000 :S


De Gouden KooiEen droomvilla. Vrijstaand, met een tuin zo groot als twee voetbalvelden. Een state-of-the art keuken, luxe badkamers. Alles er op en er aan. Dit is het toneel waar het programma 'De Gouden Kooi' zich komend najaar zal afspelen. Het landgoed ligt op een afgelegen plek in Eemnes, vlakbij Hilversum. Ver weg van naaste buren, maar met eigen bos, vijvers, paardenstallen en een verwarmd zwembad.

Komend najaar nemen tien deelnemers aan het Talpa-programma ‘De Gouden Kooi’ hun intrek in deze prachtige villa. De deelnemers zijn allen potentiële eigenaren van het landhuis. Immers, de uiteindelijke winnaar van het programma hoeft er nooit meer weg. Hij of zij krijgt het landgoed ter waarde van ongeveer 2 miljoen euro plus een spaarpot die afhankelijk van de duur van het programma kan oplopen tot miljoenen euro's.

Bij 'De Gouden Kooi' is winnen een kwestie van blijven zitten waar je zit. Want de belangrijkste regel luidt dat de voordeur altijd open staat, maar dat je de drempel niet over mag. En zet je toch ook maar één voet buitenshuis? Dan lig je eruit. Winnen is volhouden. Ook al heb je heimwee. Ook al dreigt je partner de relatie te verbreken. Ook al trouwt je broer of krijgt je zus een kind. En dat minstens een jaar lang…

Inmiddels hebben reeds duizenden kandidaten – uit alle lagen van de bevolking - zich via www.degoudenkooi.tv aangemeld voor dit spraakmakende programma. Het hebben van volledige financiële vrijheid spreekt blijkbaar bij velen tot de verbeelding. De motieven zijn uiteenlopend: van de man die van zijn torenhoge schulden af wil komen tot de moeder die een mooie financiële toekomst voor haar kinderen zeker wil stellen. Of simpel gesteld: rijk worden. Maar hoeveel vrijheid is men uiteindelijk bereid op te geven…om de ultieme vrijheid te winnen?


[img width=200 height=200 cacheid=000caae0002475a04d71a7651a017ecd3c]http://img460.imageshack.us/img460/2489/3469726101144917768947vila2002.gif[/img] [img width=200 height=200]http://www.talpa.tv/upload/442958_610_1152801811104-foto6.jpg[/img] [img width=200 height=200]http://www.talpa.tv/upload/442957_610_1152801780194-foto5.jpg[/img]

hier dus de regels! en die klote regel van 10.000 euro!

De Gouden Regels* De deelnemer die als laatste bewoner overblijft wint de kapitale villa – hypotheekvrij – en de megaspaarpot. Voorwaarde is dat hij of zij minimaal 1 jaar in de villa moet hebben gewoond.

* De kandidaat die zonder toestemming één stap buiten de villa zet, is gediskwalificeerd.

* Deelnemers aan De Gouden Kooi betalen een borgsom van 10.000 euro. Iedereen die minimaal 1 jaar in De Gouden Kooi blijft, krijgt die borgsom volledig terug. Stapt een kandidaat echter binnen een jaar uit het programma, dan is hij of zij die borgsom kwijt. Dit geld gaat naar een goed doel.
Alléén als iemand op medische gronden vroegtijdig moet uitstappen, geldt deze regel niet.

* Omdat deelnemers hun baan moeten opzeggen om mee te kunnen doen, ontvangen hun gezinnen tijdens hun afwezigheid een bedrag per maand om in hun vaste lasten te kunnen voorzien.

* Elke dag wordt 1.000 euro in een beleggingsfonds gestort.
Omdat de duur van De Gouden Kooi onbepaald is (maar minimaal 1 jaar), heeft ook het prijzengeld geen limiet en kan die spaarpot oplopen tot miljoenen euro’s. Deze spaarpot is voor de winnaar.

* De bewoners mogen onbeperkt post ontvangen van familie en vrienden. Elk ander contact moet worden verdiend. Elke dag vinden dan ook duels tussen de bewoners plaats waarmee zogenaamde ‘contactpunten’ kunnen worden gewonnen; met die punten kan het recht worden ‘gekocht’ om te bellen of bezoek te mogen ontvangen.

* Drie keer per jaar mag één bewoner de villa gedurende 12 uur verlaten. Bijvoorbeeld om een begrafenis of een huwelijk bij te wonen, of zich medisch te kunnen laten behandelen. De bewoner die op zo’n bijzonder verlof wil, moet dat verzoek bij de andere bewoners neerleggen. Die bepalen met meerderheid van stemmen of het verlof wordt toegestaan.


* De bewoners van de villa hebben de beschikking over een riant weekbudget. Daarmee kunnen ze niet alleen eten en drinken in overvloed bestellen, maar ook fitnesstrainers, kappers, masseurs, pedicures et cetera. Zelfs de dokter en de tandarts doen visites aan huis.

* Voor elke beslissing die de bewoners moeten nemen geldt dat die met meerderheid van stemmen moet worden genomen.


En lijkt het iemand wat?
laatste aanpassing door een beheerder
Waarschuw beheerder
Ik heb t maar half gezien,, dus ik hoop dat er ergens op internet een filmpje is (owja op jensen ofzo)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van -Droogbrood- SpaceKonijn op donderdag 14 juni 2007 om 00:41:
Lieke dacht slim te zijn door Brian te zoenen, maar Huub is duidelijk niet blij


hopen dat er vannacht nog iets leuks is gebeurt:D:D weer een mooi opstootje ofzo.. wel lekkere simpele actie van lieke:/
Filmpjeeee:honger:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Love_Chickie op donderdag 14 juni 2007 om 07:53:
Ik heb t maar half gezien,, dus ik hoop dat er ergens op internet een filmpje is (owja op jensen ofzo)


Vandaag tussen 17:00 uur en 18:00 is er herhaling.


Uitspraak van Frenkel G. op donderdag 14 juni 2007 om 07:55:
wel lekkere simpele actie van lieke


Inderdaad:x
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 14 juni 2007 om 08:40:
wel lekkere simpele actie van lieke

Inderdaad


maar waar was huub dan toen lieke stond te zoenen :/
 
Waarschuw beheerder
Wee nie... hij weet het iig wel want dat las ik ergens op fok.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 14 juni 2007 om 09:13:
Wee nie... hij weet het iig wel want dat las ik ergens op fok.


hoe heeft hij gereageerd dan, want hij is nu de enige die al aangekleed en wel op de bank zit.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Beauty is mama !! op donderdag 14 juni 2007 om 09:24:
hoe heeft hij gereageerd dan, want hij is nu de enige die al aangekleed en wel op de bank zit.


Lijkt me dat ie boos is want hij had Lieke ervoor gewaarschuwd maar goed zal allemaal wel meevallen want als ie met haar ruzie heeft dan heeft Huub geen backup meer.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Beauty is mama !! op donderdag 14 juni 2007 om 09:24:
hoe heeft hij gereageerd dan, want hij is nu de enige die al aangekleed en wel op de bank zit.


Huub heeft het hele gebeuren niet met eigen ogen kunnen aanschouwen en dus besluit Lieke het maar snel op te biechten. De Oldenzaler kan er niet om lachen. “hebben jullie getongd?”, wil hij weten. “Ja”, zegt Lieke. “Dan weet je genoeg toch?”, is Huubs reactie. Er volgt een lange discussie. Huub had liever gehad dat ze van tevoren hadde overlegd. Lieke weet hem uiteindelijk weer aan haar kant te krijgen: “Niemand komt tussen ons in. Daar zijn we te sterk voor.”

:/
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Frenkel G. op donderdag 14 juni 2007 om 09:56:
Huub heeft het hele gebeuren niet met eigen ogen kunnen aanschouwen en dus besluit Lieke het maar snel op te biechten. De Oldenzaler kan er niet om lachen. “hebben jullie getongd?”, wil hij weten. “Ja”, zegt Lieke. “Dan weet je genoeg toch?”, is Huubs reactie. Er volgt een lange discussie. Huub had liever gehad dat ze van tevoren hadde overlegd. Lieke weet hem uiteindelijk weer aan haar kant te krijgen: “Niemand komt tussen ons in. Daar zijn we te sterk voor.”


oke thanks :flower:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Richard op woensdag 13 juni 2007 om 20:37:
Wel beneden nog neem ik aan? Zijn ze groter geworden?


:yes: met grote spiegels :devil:




Uitspraak van PARRUK op woensdag 13 juni 2007 om 21:14:
1 grote show


:yes: Was het ook :yes:

nep,nep,nep :[


Uitspraak van verwijderd op woensdag 13 juni 2007 om 21:33:
moeilijk he typen..


:D:D


Uitspraak van Richard op woensdag 13 juni 2007 om 21:35:
hau ye beck


whahaha :d



Uitspraak van verwijderd op woensdag 13 juni 2007 om 23:21:
lieke en brian ahaha hebbe gekust , ze trapt zo in brian zijn val


:O en hij was zo vies van dr :O
ze moest toen eerst dr muil spoelen met mondwater
en toen ze dat gedaan had wees die er nòg af! :roflol:


Uitspraak van Neptunes_23 op woensdag 13 juni 2007 om 23:47:
vond wel lachuh bij jensen dat huub zijn mond moest houden... doet me egt denken van:"ik ben een kabouter zit in zijn binnenzak en hij heeft me ontvoerd... HOU JE BEK KUTKABOUTER" maar hij deed het wel en dat mag ik wel aan hem.


whahahaha ja lachen :D:D

Wat is Lieke dr haar snel gegroeid zeg :X:X


Uitspraak van verwijderd op donderdag 14 juni 2007 om 07:24:
schoonmaakster


Je bedoelt Palma, dat hysterische,gefrustreerde mormel :dood:


Uitspraak van verwijderd op donderdag 14 juni 2007 om 09:53:
Lijkt me dat ie boos is want hij had Lieke ervoor gewaarschuwd maar goed zal allemaal wel meevallen want als ie met haar ruzie heeft dan heeft Huub geen backup meer.


alleen Jaap waar die ineens dikke vrienden mee is O:)


Uitspraak van Frenkel G. op donderdag 14 juni 2007 om 09:56:
“Niemand komt tussen ons in. Daar zijn we te sterk voor.”


whahahaha :X:X
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
langleve de citeer functie;)
Waarschuw beheerder
Heb er nog iemand filmpje van jensen, ben in de recalme tog maar naar bed gegaan..
Waarschuw beheerder
je kan het ook op de site zien: www.jensentv.nl

heb wel weer gelachen gister :P
 
Waarschuw beheerder
onmin grappig dit programma
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Richard op donderdag 14 juni 2007 om 10:48:
:O hint hint O:)


dan lijkt alles groter :9

:woop:



Uitspraak van **GrOeNniEj** op donderdag 14 juni 2007 om 11:37:
Heb er nog iemand filmpje van jensen, ben in de recalme tog maar naar bed gegaan..


dan had je maar niet naar bed moeten gaan :devil:

:p
Waarschuw beheerder
:roflol: whahah ze zijn weer lekker aan het ruzie schoppen :lol:
Waarschuw beheerder
hoezo moet brian er uit??

zo irri vind ik para brada niet hoor hahaha

ik vind huub nu wel erg irritant worde hij kan dan misschien wel de show make maar ik vind jaapie de leukste en die maakt voor mij de show ;)...
 
Waarschuw beheerder
donateur
pff die natasia is wel echt de irritantste , maar denk dat amanda het mintste toevoegd :bye:
Waarschuw beheerder
Na Jensen Lieke onder vuur: Lieke en Brian tongzoenen:
http://goudenkooi.headliner.nl/item-11/na-jensen-lieke-onder-vuur-lieke-en-brian-tongzoenen/

Lieke biecht het tongzoenen met Brian op aan Huub - deel 1:
http://goudenkooi.headliner.nl/item-12/lieke-biecht-het-tongzoenen-met-brian-op-aan-huub-deel-1/

Lieke biecht het tongzoenen met Brian op aan Huub - deel 2:
http://goudenkooi.headliner.nl/item-13/lieke-biecht-het-tongzoenen-met-brian-op-aan-huub-deel-2/

Voor de liefhebbers, de volgende 40 minuten bespreking van de 'tongzoen' tussen Lieke en Huub, zoals altijd gaat het telkens over hetzelfde en zijn ze beide te koppig om het te laten rusten:

deel 3:
http://goudenkooi.headliner.nl/item-14/lieke-biecht-het-tongzoenen-met-brian-op-aan-huub-deel-3/

deel 4:
http://goudenkooi.headliner.nl/item-15/lieke-biecht-het-tongzoenen-met-brian-op-aan-huub-deel-4/
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Headliner.NL op donderdag 14 juni 2007 om 14:28:
Na Jensen Lieke onder vuur: Lieke en Brian tongzoenen:


zowat een geschreeuw :| lijk wel een dierentuin :S
 
Waarschuw beheerder
nepshit
Waarschuw beheerder
die brian lieke gate is geflopt en heeft niks uitgehaald wat ik las in villavandaag
 
Waarschuw beheerder
zo wat een gilwijf is het toch die natasia :S
 
Waarschuw beheerder
Vrijdag wordt t weer erg !
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 14 juni 2007 om 17:00:
natasia


:dood:
Waarschuw beheerder
nah schande voor de surinamers is ze hoe zij zich gedraagd ik ben zelf javaans/surinaams/nl maar jezus aanstelleritus 1st klas
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
:respect:Jaap:respect:
Waarschuw beheerder
hahha jaap egt lachuh kel geworden, vooral als je zijn weblog bekijkt en die foto's niet verwacht van hem...
 
Waarschuw beheerder
hoe vind ik zijn weblog...?
Waarschuw beheerder
wat een gezeik over die tongzoen.. huub heeft met een hoer geslapen terwijl hij met lieke was :S
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
donateur
Uitspraak van actief op donderdag 14 juni 2007 om 19:53:
yes-R in de gouden kooi


Zo triest echt :|
Nodig dan een echte Nederlandse rapgroep uit ofzo :/
 
Waarschuw beheerder
:gaap:
 
Waarschuw beheerder
:lol: ;)
 
Waarschuw beheerder
Gisteren een stukje bij Jensen gezien. Zie ik op eens Lieke zitten. Ha ha ze was mijn dietist 2 jaar terug. Alleen ken ik een andere Lieke. Volgens mij spelen ze allemaal een rol. Kan ook haast niet anders.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 14 juni 2007 om 20:11:
Volgens mij spelen ze allemaal een rol.


:yes: