Partyflock
 
Forumonderwerp · 953047
1 volger · 460x bekeken
Waarschuw beheerder
Nieuwe of toch oude planeet in ons zonnestelsel?

Niburu is op dit moment misschien wel het meest besproken onderwerp in de wereld van de wetenschap, astronomen en de wereldregering.

Professor Zecharia Sitchin wordt door velen beschouwd als de grootste historicus aller tijden. Zijn boeken "the earth cronicles" worden op een aantal Amerikaanse universiteiten onderwezen en zijn in dertien talen vertaald. Zecharia Sitchin is expert op het gebied van sumerische kleitabletten. Stichin zijn belangrijkste ontdekking is dat onze planeet sinds 450.000 jaar meerdere malen bezocht werd door de Annunaki (zij die van de hemel naar de aarde zijn gekomen).

Er is een lijst van de Sumeriers van wat zij allemaal hebben uitgevonden, dit is een soort opsomming van onze beschaving. Ze bedachten het schrift, het schoolsysteem, het tweedekamer stelsel etc. De Sumeriers zeggen dat deze beschaving hen was bijgebracht door wezens die vanuit de hemel op de aarde waren beland. De Annunaki (ook wel reuzen genoemd) zijn de bewoners van de planeet Niburu, de tiende planeet binnen ons zonnestelsel. Iedere 3600 jaar komt deze planeet met haar ovale baan om de zon, dicht bij ons in de buurt. Uit de kleitabletten blijkt dat de mensheid door de Annunaki naar hun beeld en gelijkenis gecreëerd is. Zecheria Stichin heeft echter nog nooit officieel een datum genoemd voor de terugkeer van Niburu. Toch lijkt hij er van overtuigd dat Niburu nabij is. De terugkeer van Niburu zal voor velen een nieuw begin betekenen.

In het jaar 1987 heeft de NASA een officiële aankondiging gedaan over het bestaan van een nieuwe planeet. Op 7 Oktober 1999 ontdekte een Britse wetenschapper de tiende planeet. Dit concludeerde hij naar het bestuderen van 13 kometen wiens banen verstoord waren door nog een grote onbekende planeet in de baan rond onze zon. In de Science Journaal heeft de Nederlandse astronoom 'Govert schilling' een artikel geschreven die zo begon: "koers komeet duid op mysterieuze planeet" Discovery news melde op Juni 2001: Large object discovered orbiting sun.

Wetenschappers in Rusland hebben in 2000 bijeenkomsten gehouden waar werd gediscuteerd over de planeet deze was ontdekt door 1 van Ruslands grootste observatorium. Dit leidde tot het 2003 probleem. Top officials stelden een commissie samen om het (probleem) te onderzoeken. Dr. Dmitriev toont aan dat alle planeten in ons zonnestelsel opmerkelijke veranderingen ondergaan. Zoals:

Mars : de atmosfeer is aanzienlijk dikker geworden (twee keer zo dik)
Maan : begint een atmosfeer te krijgen samengesteld uit natrium. Dr. Dmitriev verklaard: "rond de maan bevindt zich een 6.000 km dikke natrium laag, deze laag is nog nooit eerder gemeten. De laag is nieuw.
Aarde : in bovenste laag van de atmosfeer begint zich HO gas te vormen, gas hoort hier in deze hoeveelheid helemaal niet voor te komen.
Venus : duidelijke stijging in lichtsterkte en helderheid.
Jupiter : grote energie uitstoot dat een geïoniseerde stralingsbuis kunnen waarnemen welke gevormd wordt tussen haar maan IO. Deze energiestraal is recentelijk gefotografeerd.
Ook is het magnetische veld meer dan verdubbeld.

Onderzoeken geven aan dat Uranus en Neptunes recentelijk een poolshift hebben ondergaan. Toen de Vogager 2 Uranus en Neptunes passeerde bleek dat de noordelijke en zuidelijke magnetische polen verplaatst waren. Na metingen kwam naar voren dat de polen 40 tot 50 graden verschoven waren. Dit is een aanzienlijke verandering t.o.v de roterende pool.

De terugkeer van Niburu en de effecten van deze verschijning zijn uitgebreid terug te vinden in onze geschiedkundige geschriften. De bijbel, Hopi legendes, Maya overlevingen, Sumerische geschriften etc. Ze beschrijven allemaal drie dagen duisternis. Dit wordt verklaard door enorme zwaartekracht effecten van het magnetische veld van de planeet Niburu op de aarde. Deze effecten zorgen ervoor dat de rotatie van de aarde ongeveer drie dagen stopt. Het mag wel duidelijk zijn dat we hier over een enorme planeet praten. De effecten van zwaartekracht en de magnetische velden van deze planeet zijn enorm, de oppervlakken van andere planeten wordt compleet verstoord als Niburu passeert.

Over de hele wereld maken we groeiende verstoringen in de weerpatronen mee, waardoor oogsten mislukken. De activiteit van de vulkanen heeft sterk toegenomen. Aardbevingen komen vaker voor en zijn zwaarder, 7.0 op de schaal van richter.De rotatie van de aarde is langzaam aan het vertragen, de zeespiegel stijgt, bossen sterven af. Veel diersoorten worden inmiddels met uitsterven bedreigt. Ziektes en bacteriën heersen over onze planeet.

Kortom aanwijzingen voor mogelijke terugkeer van Niburu zijn er in overvloed te vinden in ons dagelijks leven. Wordt het niet eens tijd bewust te worden van de tijd waarin we leven??????

Waarom houd de media en politiek dit voor ons verborgen????

Stel je nou eens voor dat dit daadwerkelijk naar buiten komt (leven op een andere planeet die naar de aarde komt) dan valt de hele wereld zoals die ons voorgelegd wordt ineens voor al deze mensen in duigen. Alle wereldleiders verliezen hun machtspositie omdat hun universele en natuurlijke kennis ontbreekt. Het gaat uiteindelijk allemaal om macht en geld. En de rijkswetenschap, wereldleiders brengen dit niet naar buiten omdat ze bang zijn voor massa hysterie". Wij en velen met ons wereldwijd brengen deze onderwerpen naar buiten omdat iedereen recht heeft op de waarheid.






las net dit artikel
t is veel tekst :yes:
maar ik vind t zeker de moeite waard om te lezen
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van positive thinker op donderdag 7 juni 2007 om 00:02:
onze planeet sinds 450.000 jaar meerdere malen bezocht werd door de Annunaki (zij die van de hemel naar de aarde zijn gekomen).


:vaag: engelen bestaan toch niet


en verder: van die veranderingen in de atmosfeer merken wij toch geen zak meer
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
boeiend (y)



engelen bestaan toch niet

wie zegt dat?

en verder: van die veranderingen in de atmosfeer merken wij toch geen zak meer

daar gaat t ook niet om
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Die Niberu is toch al weer gezien?
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
{ongeldige bron voor embed: http://video.google.com/videoplay?docid=6056789081969524094&q=atlantis}
Waarschuw beheerder
donateur
De reptilians komen uit een andere dimensie.
 
Waarschuw beheerder
De thuisplaneet van de Annunaki. Right!

Het enigste probleem wat ik met Niburu heb is hoe kan daar ingodsnaam leven zijn??? Als het om de zoveel tijd voorbij de aarde en zon suist en voor de rest van de tijd in de duistere koude diepte van de ruimte hangt. Wie gaat er in Jezus naam op een verlaten rotsblok leven als je uit een andere dimensie komt???

Volgens M.Tsarion is het Reptilian ras TERRESTRIAL en zij zijn gecreëerd door de Nephilim(Atlantis meester ras) als een 3de rangs slaaf. De zonen van het serpent ras was het 1ste ras en vertrokken van aarde door hun hoge strengels DNA. Toen zijn wij het Adamische ras verstomd met 2 strengen DNA met opzet gemaakt. Hier komt de Reptilian "mythe" vandaan. Dus nu hadden de Annunaki/Nephilim de perfecte werker die loyaal was. Het koninklijk bloed claimt hun troon doordat het kruishybriden zijn tussen de zonen van de Serpent en de Adamic. Het enigste verschil is een paar strengels DNA. Ofzoiets...

Herinner je de term: `God created man in his own image' ?
Hoe kunnen onze goden(anunnaki/nephilim/ELoheim)ons creeëren naar hun eigen beeld als het Reptielen zijn?
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
[img width=479 height=606 cacheid=000e0b0d002827fede436e701a01e96005]http://www.greatdreams.com/reptlan/Ubaid1.jpg[/img]

mwa, menselijk ogen ze ook niet echt he?
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 7 juni 2007 om 13:07:
God created man in his own image'


Joaaa.. daarom hebben ze ons ook goed functionerende hersenen gegeven, waardoor we kunnen, wat we kunnen (die van hun dus;))..
Evenbeeld hoeft niet persé uiterlijk te zijn toch ?
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van positive thinker op donderdag 7 juni 2007 om 00:02:
Ze beschrijven allemaal drie dagen duisternis


Uitspraak van positive thinker op donderdag 7 juni 2007 om 00:02:
Deze effecten zorgen ervoor dat de rotatie van de aarde ongeveer drie dagen stopt.


Maar dan is het toch niet over de hele wereld duister?
Is nu toch ook donker of in ieder geval ochtend in Amerika..?
(in ieder geval niet zoals NU hier..)
Als de Maya's dat zeggen, die komen uit Mexico ofzo toch?
De bijbel uit Palestina?
Sumerische geschriften uit Irak?
Dat ligt toch veelste ver uit elkaar om overal duisternis te krijgen van een aarde die ni meer draait?

De rest geloof ik wel hoor..:)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Ooit afgevraagd waarom Sitchin dat allemaal zo goed weet?
http://video.google.nl/videoplay?docid=1289338414420676723&q=arizona+wilder
 
Waarschuw beheerder
She's a looney tuney! Dat mens is half psychotisch!

Nogmaals ik denk dat er veel waarheid inzit,
Maar 100% geloven, nee! Nu we er toch over bezig zijn, geef me ff tijd en ik ga het eens uitpluizen hoe dat precies zit.
 
Waarschuw beheerder
Dat zie je met getuige X1 ook, de helft is klinklare nonsens en de rest zit wat in.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 7 juni 2007 om 15:23:
mwa, menselijk ogen ze ook niet echt he?


Bewijst nog niet dat ze buitenaards zijn.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 7 juni 2007 om 22:16:
Bewijst nog niet dat ze buitenaards zijn.


klopt, het is ook zo symbolisch als de bijbel ;)

alles is eigenlijk symbolisch, da's de kracht van de machtselite ;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Coming soon op donderdag 7 juni 2007 om 20:00:
Sitchin


Geen van Beide Sitchin of Alford zeggen dat de Annunaki Reptilians zijn. Ze beschrijven NIET hun ware VORM.

So, Djinns it is!(of wat je het ook wilt noemen) ;)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
I will not have religion as we're told spoke about on this site. This site is a truthtelling site and not a place for people to promote the religious dogma. The same nonsense which has imprisoned the people of the World with falsities. We continually see religious people deny the TRUTH even when its thrown in their faces. Thats MIND CONTROL! Religion folks hypnotises you then feeds off you. Religion is the greatest MIND CONTROL on this planet. Its far greater than the Television, radio or magazines all controlled by the Sovereign Military Order of Malta. The only thing that will beat religion for mind control is the utilising of the new mind controlling implants. Religion is a sham wether its this bloody King James "IM THE WORD OF GOD BUNKUM" Bible or a Torah or whatever dribble for whatever peoples. Wake up people and smell the coffee. No thats not our Jesus thats the Jesus the catholic speak of, all excuses I see and hear and its MIND CONTROL! Your trapped in the oldest enslavement of the mind known.

MYTHS!!!!!!!!!

The only religious talk I will accept on this site is the highlighting of the ancient religions as a reference to seeing the myths and continuations in the modern day MIND CONTROL religions. I've been attacked saying I will go to hell, im a wicked sinner, I feared God when I was very ill once (no i didn't fear god haha). Pathetic! So folks remember I do not follow all this claptrap and I do not follow Eric Phelps religious ramblings. Eric is most excellent on the Pyramid control, history and so forth but his damn religion holds him back so so much. If he could have the mind of Jordan Maxwell but with the information Eric holds that would be one amazing person indeed. Wake up people!!!!!!!!!!!!

JESUS IS A DAMN MYTH

Dont like what your told? Go elsewhere! Go find some other site flapping its gums on disinformation and dogmas keeping you chained to the floor with a mighty set of chains which would hold King Kong down. Also note the largest damn spike you've ever seen pushing those chains hard to the floor. I forgot how can you see the chains whilst you still believe in this easily, factually debunked TWODDLE!

Whilst pissing around arguing about Myth religion, Reptiles, Aliens and all this BUNKUM you will be enslaved within the EU, America Union, Pacific Union with a tag stuck up your backsides begging the Pope for VENUSIAN freedom and his pathetic VENUSIAN money as your poor with no job.

WELCOME TO REALITY!

WELCOME TO CRAIG OXLEY

WELCOME TO THE UNHIVED MIND

WELCOME TO I DO NOT GIVE A BUNKUM FOR BUNKUM

HOW DARE THEY, THOSE LONG ROBED THIEVES, TYRANTS, MURDERERS, PUSHERS OF RELIGIOUS BUNKUM AND POPISH PERSONS.


Thank you Graig! For waking me up again!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Ps: It's complete BUNKUM :lol:
 
Waarschuw beheerder
Ik voeg er nog aan toe: Twoddle&Twaddle! :roflol:
 
Waarschuw beheerder
Whilst pissing around arguing about Myth religion, Reptiles, Aliens and all this BUNKUM you will be enslaved within the EU, America Union, Pacific Union with a tag stuck up your backsides begging the Pope for VENUSIAN freedom and his pathetic VENUSIAN money as your poor with no job.


Nou ga ik iets anders doen als dat Alien gedoe, waar/nietwaar is niet van belang. Er zijn belangrijker dingen!
 
Waarschuw beheerder
:X
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Om ff op Sitchin terug te komen:

My friend if you want more indepth knowledge on the deviousness of Sitchin you should check into what the great Michael Tsarion has to say. Now go and check who Sitchin has had meetings with Vatican and Pope, just the same as that other devious sh** known as Dan Brown.

http://z13.invisionfree.com/THE_UNHIVED_MIND/index.php?showtopic=14789&st=30