Partyflock
 
Forumonderwerp · 949888
1 volger · 6818x bekeken
Waarschuw beheerder
JO mense, ik zat n beetje te surfen op internet, vervolgends kwam ik bij uit je bol terecht. Daar las ik over DMT, heb er zelf geen ervaring mee maar als ik zoiets lees heb ik t gevoel dit is meer dan gewoon drugs, t maakt je iets duidelijk over t leven en meer .Zijn er nog meer mensen die zo denken of mensen met ervaring die er wat over weten??? Vertel.....:D
p.s. ik hoorde dat die stof in je hersenen wordt aangemaakt vlak na je geboorte vlakvoor je dood en in je slaap...allemaal vaage shit vind ik.

17- DMT (Di-Methyl-Tryptamine)

Tijdens de psychedelische revolutie was DMT een populair middel voor een korte, zeer spectaculaire trip. Het werd de "lunchtrip" genoemd, omdat je het bij wijze van spreken om kwart over twaalf in je middagpauze kunt gebruiken en om half twee weer nuchter op kantoor bent. Maar wat je intussen hebt meegemaakt, is buitengewoon. Zoals zo veel magische middelen, is DMT al heel lang bekend bij sommige Zuidamerikaanse Indianenvolken. Zij bereiden een poeder uit boombast, dat yopo wordt genoemd, en blazen dit met pijpjes in elkaars neusgaten. Yopo is een van de twee bestanddelen van Ayahuasca. Qua samenstelling is het vrijwel identiek aan synthetisch DMT.

In de jaren negentig duikt DMT weer op. Het is populair in Amerika bij, zoals het weekblad Newsweek schreef, "serious psychonauts". In Engeland wordt het eveneens weer gebruikt en ook in Nederland zijn we het tegengekomen. Als partymiddel wordt het met marihuana of tabak of kruiden in een joint gerookt. Het veroorzaakt dan een buitengewoon sterke roes, maar toch is die niet te vergelijken met de entheogene ervaring die het geeft als je het puur gebruikt.

DMT geeft je een instanttrip. Voor een dosis gaat vier of vijf milligram in een zogenaamde base-pijp. Dit wordt verhit en de vrijkomende witte rook wirdt geïnhaleerd. Deze ruikt buitengewoon synthetisch en stinkt naar verbrand plastic. De unieke, gore smaak zul je nooit meer vergeten. Inhaleer langzaam. De rook is niet heet, maar je zult de neiging hebben om te hoesten. Onderdruk dat en zorg ervoor dat je zoveel mogelijk rook in een keer naar binnen krijgt, want als je niet voldoende hebt, ga je niet "door de poort" naar de andere kant, als zul je wel buitengewoon high worden, tot in een staat van zaligheid die gepaard gaat met sterke visuele effecten.

Het eigenaardige van DMT is dat, als je het eenmaal geïnhaleerd hebt, een volgende dosis niet meer werkt. Je moet dan een uur wachten tot je het opnieuw kunt gebruiken. Breng de geïnhaleerde rook in je longen omlaag om deze als het ware op te slaan. Al na enkele seconde ga je "out". Een paar seconden later zit je in een andere dimensie, terwijl je al na enkele minuten een piek bereikt, die lang aanhoudt. Je moet dus zorgen dat je lekker ligt of zit, want je gaat gerandeerd uit je bol. Eerst kom je in een glasachtige voorruimte; dat is de poort waar je doorheen moet. Je wordt er als het ware in gezogen. Aan de andere kant kom je in een wereld terecht die je nog niet kende. Hier kun je de volgende ervaringen hebben; tijd en ruimte zijn opgeheven, je ziet vreemde planten of plantaardige vormen. Je bevindt je in een vibrerend universum zonder vormen. Je ziet vreemde machines en hoort buitenaardse muziek. Je hoort vreemde talen, soms begrijpelijk, soms niet en je ziet intelligente wezens in allerlei vormen. Heel vaak maak je het volgende mee: je bent omgeven door wonderlijke wezentjes die een kosmische dans voor je opvoeren. Ze bestaan uit spiraalachtige vormen die door elkaar warrelen. Ze hebben snoetjes, kijken je aan, lachen je toe en praten met hoge piepstemmetjes tegen je. Je kunt niet verstaan wat ze zeggen. Volgens enkele entheogene onderzoekers maken ze gebruik van ultra-korte frequenties om hun boodschappen op je onderbewustzijn over te brengen. De inhoud van die boodschap voel je wel aan. Die luidt: liefde.

De meeste van die wezentjes hebben het beste met je voor maar sommigen zijn ondeugend en eng. Dan ben je even bang. Volgens Terence McKenna, een van de meest vooraanstaande entheogene onderzoekers in de Verenigde Staten, is het een goed teken als je die angst voelt, want dat laat je zien dat je in contact staat met de werkelijkheid. De kleuren waarin dat alles zich afspeelt, zijn voornamelijk groen, rood en blauw, naar paar, geel en goud. McKenna noemt de wezentjes "machine-elfen". Ze hebben inderdaad iets technologisch en ook iets elfsachtigs. Je zou kunnen zeggen dat zij, ontstaan uit chemische kristallisatie, als het ware afsplitsingen zijn van de jungle-goden en van de oerkrachten die door het natuurlijke yopo worden opgeroepen. Na ongeveer een half uur neemt de intensiteit af en verlaat je de machine-elfen. Je kunt dan je ogen open doen en praten, maar misschien wil je liever nog wat nasoezen, badend in een stroom van wat je alleen maar als universele liefde kunt omschrijven.

Hoe meer je terugkomt, hoe lichamelijker het gevoel wordt. Op het laatst begint je lijf te trillen en te beven. Na vijf minuten houdt ook dat op en ben je weer terug. Een minuut of tien later voel je je weer normaal, zij het dan dat je iets buitengewoons hebt meegemaakt. Een ander verschijnsel dat tijdens deze trip kan optreden is dat je geluiden begint te maken die je als golven waarneemt. Je produceert onverstaanbare klanken. Die drang is zo sterk dat je je er alleen maar aan kunt overgeven. Je maakt een reis door een innerlijke ruimte waaruit je na een half uur, als herboren zeggen sommigen, terugkeert. Ook voor DMT geldt dat je het moet gebruiken op een lege maag, in een prettige omgeving en alleen als je je goed voelt.

Veel Amerikaanse psychonauten gebruiken regelmatig DMT, bijvoorbeeld eens in de maand. De werking lijkt niet te verminderen, integendeel; je raakt vertrouwder met de machine-elfen en komt ook in andere werelden terecht. Maar elke trip moet verwerkt worden. Pas als de laatste trip geen rol meer speelt in je gedachtenleven, ben je klaar voor een nieuwe.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van RRaaRR op dinsdag 22 mei 2007 om 15:19:
p.s. ik hoorde dat die stof in je hersenen wordt aangemaakt vlak na je geboorte vlakvoor je dood en in je slaap...allemaal vaage shit vind ik.


ja klopt.imo erg interessant, dit schijnt idd wetenschappelijk te zijn aangetoond.

zelf heb ik pas geleden ayahuasca gedronken( is een DMT bevattend brouwsel) helaas was de uitwerking daarvan erg mild en ik heb dus geen echte indruk kunnen krijgen van wat je vaak in de bizarre dmt-tripreports leest.
maar dat gaat waarschijnlijk nog wel eens komen
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van RRaaRR op dinsdag 22 mei 2007 om 15:19:
Eerst kom je in een glasachtige voorruimte; dat is de poort waar je doorheen moet. Je wordt er als het ware in gezogen. Aan de andere kant kom je in een wereld terecht die je nog niet kende. Hier kun je de volgende ervaringen hebben; tijd en ruimte zijn opgeheven, je ziet vreemde planten of plantaardige vormen. Je bevindt je in een vibrerend universum zonder vormen. Je ziet vreemde machines en hoort buitenaardse muziek. Je hoort vreemde talen, soms begrijpelijk, soms niet en je ziet intelligente wezens in allerlei vormen. Heel vaak maak je het volgende mee: je bent omgeven door wonderlijke wezentjes die een kosmische dans voor je opvoeren. Ze bestaan uit spiraalachtige vormen die door elkaar warrelen. Ze hebben snoetjes, kijken je aan, lachen je toe en praten met hoge piepstemmetjes tegen je. Je kunt niet verstaan wat ze zeggen. Volgens enkele entheogene onderzoekers maken ze gebruik van ultra-korte frequenties om hun boodschappen op je onderbewustzijn over te brengen. De inhoud van die boodschap voel je wel aan. Die luidt: liefde.


Damn.. dat klinkt interessant :D
Waarschuw beheerder
donateur
Het lijkt me heerlijk :jaja:
 
Waarschuw beheerder
wow
waar kan ik dit spul krijgen:D?
 
Waarschuw beheerder
donateur
DMT reken ik absoluut niet onder drugs! Het is véél meer dan dat. DMT is de sleutel naar je ziel. Het kan zelfs de sleutel naar compleet andere dimensies zijn.


Maar voor de sensatiezoekers onder ons: niet zomaar aan beginnen! Het is echt ontzettend heftig en het grijpt je bij je ziel! En dat wil dus zeggen DMT-trips behoorlijk pijnlijk (emotioneel) of scary kan zijn.

DMT is een middel waarvoor de gebruiker groot respect moet hebben.


Overigens is het zeer moeilijk om aan de synthetische rookbare variant te komen. Daarvoor zul je echt heel veel moeite moeten doen. En zo hoort het ook bij dit middel. :jaja:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
veel over gelezen idd.. ben er ook wel benieuwd naar, klinkt iig erg cool..
Waarschuw beheerder
donateur
Whahaha dan ga je nog schrikken van de prijs :9
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 22 mei 2007 om 15:40:
Eerst kom je in een glasachtige voorruimte; dat is de poort waar je doorheen moet. Je wordt er als het ware in gezogen. Aan de andere kant kom je in een wereld terecht die je nog niet kende. Hier kun je de volgende ervaringen hebben; tijd en ruimte zijn opgeheven, je ziet vreemde planten of plantaardige vormen. Je bevindt je in een vibrerend universum zonder vormen. Je ziet vreemde machines en hoort buitenaardse muziek. Je hoort vreemde talen, soms begrijpelijk, soms niet en je ziet intelligente wezens in allerlei vormen. Heel vaak maak je het volgende mee: je bent omgeven door wonderlijke wezentjes die een kosmische dans voor je opvoeren. Ze bestaan uit spiraalachtige vormen die door elkaar warrelen. Ze hebben snoetjes, kijken je aan, lachen je toe en praten met hoge piepstemmetjes tegen je. Je kunt niet verstaan wat ze zeggen. Volgens enkele entheogene onderzoekers maken ze gebruik van ultra-korte frequenties om hun boodschappen op je onderbewustzijn over te brengen. De inhoud van die boodschap voel je wel aan. Die luidt: liefde


dat hoop ik ooit nog eens mee te maken ja... :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 22 mei 2007 om 15:40:
Damn.. dat klinkt interessant


:yes:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 22 mei 2007 om 15:44:
Overigens is het zeer moeilijk om aan de synthetische rookbare variant te komen. Daarvoor zul je echt heel veel moeite moeten doen. En zo hoort het ook bij dit middel. :jaja:


ja, lijkt me idd ook geen middel waar iedereen z'n handen op moet kunnen krijgen door de heftigheid ervan..

ik had het met 2cb al.. dat duurde echt ff een tijdje voordat ik dat idd helemaal verwerkt had.. bleef de eerste 2 dagen erna nog steeds allemaal bewegingkjes doen die ik toen heel grappig vond, en schoot dan keihard weer in de lach (bij de bushalte ofzo :lol: mensen dachten echt dat ik gek was denk ik ;) )

maar ben wel heel benieuwd hiernaar!
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 22 mei 2007 om 15:46:
dat hoop ik ooit nog eens mee te maken ja...


jij hebt het wel gebruikt maar dat niet meegemaakt..? had je dan te weinig steeds..? of is wat daar staat beschreven niet universeel..?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 22 mei 2007 om 15:44:
Overigens is het zeer moeilijk om aan de synthetische rookbare variant te komen. Daarvoor zul je echt heel veel moeite moeten doen. En zo hoort het ook bij dit middel


of zelf een extract weten te maken ;)
Waarschuw beheerder
donateur
Miljaar :| heeft er iemand een uitreksel?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van FAKE op dinsdag 22 mei 2007 om 15:46:
Whahaha dan ga je nog schrikken van de prijs


Ik denk dat dit saai wordt als je het 20keer in het jaar gebruikt..

1 keer is toch altijd op te brengen.. en.. Hoe duur kan het zijn?
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Tish op dinsdag 22 mei 2007 om 15:48:
ja, lijkt me idd ook geen middel waar iedereen z'n handen op moet kunnen krijgen door de heftigheid ervan..


Juistum... dat kan nooit goed gaan als dat ineens zwaar populair zou worden en het dan nog makkelijk te krijgen is ook.




Uitspraak van Tish op dinsdag 22 mei 2007 om 15:49:
jij hebt het wel gebruikt maar dat niet meegemaakt..? had je dan te weinig steeds..? of is wat daar staat beschreven niet universeel..?


Nou N,N-DMT - waar dit duidelijk over gaat - heb ik nog nooit gerookt nee. maar heb wel 3x ayahuasca gedronken en 1x 5-MeO DMT gerookt (ook zeer heftig!). Met ayahuasca kun je dit ook zeker krijgen, maar dat is me nog niet gebeurd. Maar voor de rest weet ik niet of dat altijd voorkomt. Lijkt me niet eigenlijk.

Maar N,N-DMT wil ik zeker nog eens proberen in de synthetische vorm (in ayahuasca zit namelijk ook N,N-DMT trouwens)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Trojan.EXE op dinsdag 22 mei 2007 om 15:49:
of zelf een extract weten te maken


Kan ik helpen^^?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 22 mei 2007 om 15:57:
en 1x 5-MeO DMT gerookt (ook zeer heftig!).


Is dat soort "trip"middelen roken wel verstandig. ik bedoel met ketamine was ik vrij snel in "mijn wereldje" ik geloof dat ik het niet had gemerkt als mijn "sigaret" op mijn borst was gevallen ofzo
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 22 mei 2007 om 15:59:
Is dat soort "trip"middelen roken wel verstandig. ik bedoel met ketamine was ik vrij snel in "mijn wereldje" ik geloof dat ik het niet had gemerkt als mijn "sigaret" op mijn borst was gevallen ofzo


lijkt me erg verstandig om bij dmt gebruik altijd een tripsitter aanwezig te hebben
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 22 mei 2007 om 15:57:
Kan ik helpen^^?


ben je goed in scheikunde dan ;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Trojan.EXE op dinsdag 22 mei 2007 om 16:03:
ijkt me erg verstandig om bij dmt gebruik altijd een tripsitter aanwezig te hebben


lol, ja
die had ik ook.. maar dat was ik even vergeten:Pje hebt dan toch niet in de gaten dat die aanwezig is


Uitspraak van Trojan.EXE op dinsdag 22 mei 2007 om 16:03:
ben je goed in scheikunde dan


een 9.5 op mijn vwo.. Niet goed genoeg dus...
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 22 mei 2007 om 15:59:
s dat soort "trip"middelen roken wel verstandig. ik bedoel met ketamine was ik vrij snel in "mijn wereldje" ik geloof dat ik het niet had gemerkt als mijn "sigaret" op mijn borst was gevallen ofzo


nee, zo vaag was ik niet van de keta haha!

maar wij hebben het ook meestal wel hoor, 1 iemand die nuchter blijft..

zelfs als ze allemaal aan de G gaan.. ik gebruik dat nl niet, dus ik ben dan altijd 'de nuchtere toezichthouder' :lol:

hoewel een fles rosé er dan wel ingaat hoor 8)
 
Waarschuw beheerder
Maarrr... Ik ben erg gezellig tevens spontaan..

Wie weet werk je beter met wat positieve energie om je heen.. én ik kan dingen notuleren of vasthouden.. ik ben gewoon handig:P
laatste aanpassing
Artiest {SHOWLIST artist 70761, 101065, 92153}
Waarschuw beheerder
Sow klinkt echt wazig ! :O

Gaat dat echt zo?
bruute trip (Y)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Tish op dinsdag 22 mei 2007 om 16:08:
nee, zo vaag was ik niet van de keta haha!


echt niet:O?

Had je dan wel genoeg doorgesnoven.. of was je al gestopt toen je erachterkwam dat je dat niet meer op eigen houtje kon?
Waarschuw beheerder
Giel Beelen heeft het ook een keertje gebruikt in de dope-show
Sindsdien wel erg nieuwsgierig naar...
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 22 mei 2007 om 16:10:
Had je dan wel genoeg doorgesnoven.. of was je al gestopt toen je erachterkwam dat je dat niet meer op eigen houtje kon?


zit me nu ineens te bedenken of ik toen uberhaupt wel gerookt heb :lol:

weet wel dat als ik het met uitgaan gebruik ik heel weinig neem, alleen voor een beetje dat giegel effect in je hoofd en de rubberen benen..

toen we het thuis gebruikten dacht ik de eerste keer dat het niet werkte, ik zat op de bank, en toen ik opstond merkte ik ineens hoe ontzettend vaag ik was whaha, kon niet meer lopen of wat dan ook, ik vond de muziek heel vet, en dacht echt dat ik aan het dansen was, maar achteraf op de film bleek dat ik alleen maar hele kleine stapjes kon doen :lol:

maar dat ik op de bank lag en zo moe was dat ik m'n peuk kon laten vallen kan ik me niet echt herrinneren.. kan ook zijn omdat ik toen ik moet werd een nak pep van iemand kreeg om me erbij te houden..
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 22 mei 2007 om 15:59:
Is dat soort "trip"middelen roken wel verstandig. ik bedoel met ketamine was ik vrij snel in "mijn wereldje" ik geloof dat ik het niet had gemerkt als mijn "sigaret" op mijn borst was gevallen ofzo


Nee dat zal je zeker niet merken. Als je dat rookt MOET je ook echt gaan zitten of liggen, want je valt echt 100% gegarandeerd om!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Tish op dinsdag 22 mei 2007 om 16:15:
maar dat ik op de bank lag en zo moe was dat ik m'n peuk kon


Ik werd er niet moe van.. ten eerste snoof ik het.. ik rookte het niet..

In het begin merkte ik iets wat enigzins vergelijkbaar was met coke.. dit duurde echter maar 2 seconden,, Daarna gingen mijn armen anders bewegen.. ik probeerde recht op te gaan zitten maar alles ging stroef, moeilijk.. robotachtig.. 't lukte nog maar net om de rest weg te snuiven en sindsdien voelde ik niets meer in mijn lichaam... 't was alleen mijn hoofd ik was niet meer op bed maar waar ik wel was is me nog niet duidelijk.. ik kan het ook niet echt omschrijven.. je moet 't geprobeerd hebben.. het zelf hebben gevoeld.. het was niet naar maar het liet toch wel enige verwarring cq. een apart denkbeeld achter...
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 22 mei 2007 om 16:18:
Als je dat rookt MOET je ook echt gaan zitten of liggen, want je valt echt 100% gegarandeerd om!


dat bedoelde ik ook inderdaad.

kun je DMT snuiven of..?
Waarschuw beheerder
donateur
Na het lezen van deze berichten weer zal ik maar weer eens een bezoek gaan brengen aan Sirius. Zaterdag vrij, beetje mooi weer hopenO:)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 22 mei 2007 om 16:25:
kun je DMT snuiven of..?


Ja dat kan, alleen heb je dan veel meer nodig en is de uitwerking minder bizzar maar duurt wel langer.

Ik ga zeer binnenkort n,n-dmt roken (hoop ik).
Ik heb er lang op moeten wachten. Zelfs nu de mogelijkheid er is, is het iedere keer weer uitstellen omdat ik net niet lekker genoeg in me vel zit enzo :P
Het moet gewoon echt goed voelen voordat ik er definitief voor ga!

:respect: DMT
http://www.erowid.org/chemicals/dmt/dmt.shtml
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 22 mei 2007 om 16:32:
Ik heb er lang op moeten wachten. Zelfs nu de mogelijkheid er is, is het iedere keer weer uitstellen omdat ik net niet lekker genoeg in me vel zit enzo
Het moet gewoon echt goed voelen voordat ik er definitief voor ga!


hoe fout kan het gaan..?
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 22 mei 2007 om 16:37:
hoe fout kan het gaan..?


[img width=256 height=195 cacheid=00140a130027fc31f93688221a01e4b1f3]http://www.kruishoutem.be/images/gebroken_eitje.jpg[/img]
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 22 mei 2007 om 16:37:
hoe fout kan het gaan..?


Nah kijk, je komt in contact met entiteiten. Ik ben,door wat ik in andere trips heb meegemaakt, hier een beetje huiverig voor. (erg persoonlijke gebeurtenissen die ik niet ga delen hier in dit topic waar iedereen meeleest :) )
Verder is het extreem heftig en het kan te 'overwhelming' zijn. Je emotionele staat van zijn op het moment van inname is mede verantwoordelijk voor de ervaring.

Ik heb keer een tripreport gelezen van een vrouw die het idee had tot in de eeuwigheid te worden verkracht door reptielachtige wezens terwijl in feite maar 5 minuten om waren. Tijd bestaat niet als je genoeg dmt rookt...:vaag:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 22 mei 2007 om 16:24:
ten eerste snoof ik het.. ik rookte het niet..


ja, ik snoof het ook.. heb het nog nooit gerookt.. :)


Uitspraak van verwijderd op dinsdag 22 mei 2007 om 16:24:
't lukte nog maar net om de rest weg te snuiven en sindsdien voelde ik niets meer in mijn lichaam...


dan had je denk ik sowieso al een grotere hoeveelheid.. :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 22 mei 2007 om 16:37:
hoe fout kan het gaan..?


Ja goede vraag. Als je net zo heftig fout kan gaan als de heftigheid van het positieve effect is dat wel aardig fout dacht ik zo. Maar ik ben er wel benieuwd naar, lijkt me gaaf om een keer te proberen.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Benighted op dinsdag 22 mei 2007 om 16:50:
Ja goede vraag. Als je net zo heftig fout kan gaan als de heftigheid van het positieve effect is dat wel aardig fout dacht ik zo. Maar ik ben er wel benieuwd naar, lijkt me gaaf om een keer te proberen.


Dat kan dus...
http://www.erowid.org/experiences/subs/exp_DMT_Bad_Trips.shtml

The experience itself was as if someone crosswired my 5 senses and put my brain into an infinite feedback loop. Imagine audio feedback applied to your crossed senses. There were no elves. There was no darkmatter. There was no room, people, chair, or anything but my mind looking at itself looking at itself looking at itself. This was not an emotional metaphor, by the way. This was my physical kinesthetic reality being brutally ripped from me. I had a concept (there were no thoughts) that 5 minutes of this would melt my brain and I would die. And I realized that death would no save me but I would be like this til THE END OF THE UNIVERSE. It was the most terrifying horrifying experience I have had or could imagine having.


Voldoende vooronderzoek kan dit verkomen. Er zijn ook meer positieve als negatieve ervaringen bekend.
Maar ga je fout, dan ga je goed fout!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 22 mei 2007 om 16:43:
tot in de eeuwigheid te worden verkracht door reptielachtige wezens terwijl in feite maar 5 minuten om waren.


Als je "eruit komt" is dat toch weer over?
Waarschuw beheerder
Wow klint allemaal wel heel interesant 8)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van RRaaRR op dinsdag 22 mei 2007 om 15:19:
p.s. ik hoorde dat die stof in je hersenen wordt aangemaakt vlak na je geboorte vlakvoor je dood en in je slaap...allemaal vaage shit vind ik.


Uitspraak van Trojan.EXE op dinsdag 22 mei 2007 om 15:34:
ja klopt.imo erg interessant, dit schijnt idd wetenschappelijk te zijn aangetoond.


:o wazig spulletje..
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 22 mei 2007 om 17:08:
Als je "eruit komt" is dat toch weer over?


Ja maar je beseft denk niet hoe ziekelijk die 5 minuten wel niet kunnen zijn. Wat mensen wel eens vergeten is dat hallucinogene middelen je niet alleen laten hallucineren maar ook je bewustzijn totaal beïnvloeden. Dus ook je gemoedstoestand kan totaal van slag raken.
Waarschuw beheerder
donateur
DMT :D
staat op de lijst van "nog te doen" O:)

maar moet je wel 100% goed voor in je vel zitten geloof k, net als salvia enz.
Waarschuw beheerder
+1
Uitspraak van Marcel-o B) op dinsdag 22 mei 2007 om 17:32:
net als salvia e


en je eigen 15 min lang een holle buis voelen in een stappel van miljoenen andere holle buizen :s
 
Waarschuw beheerder
donateur
Nou de laatste keer dat ik ayahuasca gedronken heb zat ik ook hartstikke goed in m'n vel. (Y) maar toch kring ik een gruwelijk pijnlijke trip. Het haalt je onderbewustzijn gewoon naar boven :P
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van stripe de stripper ;-) op dinsdag 22 mei 2007 om 17:37:
en je eigen 15 min lang een holle buis voelen in een stappel van miljoenen andere holle buizen


das wat je er zelf van maakt, lijkt mij wel kick zoiets :jaja:
Uitspraak van Tish op dinsdag 22 mei 2007 om 15:48:
ik had het met 2cb al.. dat duurde echt ff een tijdje voordat ik dat idd helemaal verwerkt had


dan heb k t nog nie sterk genoeg gehad:p (iemand???? O:) )
Waarschuw beheerder
Heb een mooi stukje gevonden over DMT:

"Bewustzijns verandering.

Recent onderzoek lijkt erop te wijzen dat een natuurlijke psychedelische stof in het menselijk lichaam de sleutel is tot paranormale begaafdheid.

Trevor MacInnes zat rustig in zijn appartement in New York toen hij merkte dat hij naar een andere dimensie werd getransporteerd. "Ik liep naar iets dat leek op het landingsplatform van een ruimteschip. Ik voelde minstens twee entiteiten, aan iedere kant één, die me naar het platform toe leidden. Plotseling werd ik me bewust van nog veel meer wezens binnen in het ruimtestation. Ze liepen op twee benen en waren ongeveer even groot als mensen."

"Eerst dacht ik dat het robots waren- androïde schepsels- omdat ze leken op een kruising van poppen voor botsproeven en de troepen van het Empire uit Star Wars. Maar het waren levende wezens, geen robots. Ze deden een of ander technisch routine-klusje en letten niet op mij."

"Ook voelde ik de aanwezigheid om me heen van iets ongelooflijk krachtigs. Het was niet angstaanjagend, maar het stelde me ook niet gerust. Het was er gewoon. En toen begon een hele troep kleine, kabouterachtige wezentjes te spelen met voorwerpen die leken op een combinatie van kristallen en machines."

Een andere werkelijkheid.

Men zou Trevors verhaal makkelijk als een klassiek geval van ontvoering door ufo's kunnen zien. Maar, zoals de vrienden die tijdens zijn "trip" bij hem zaten, kunnen bevestigen, had Trevor helemaal geen fysieke ontmoeting met een buitenaards ruimteschip. Hij had net een "piek-ervaring" gehad, of een verregaande vorm van bewustzijnsverandering, veroorzaakt door het krachtige tryptamine-hallucinogeen NN-Dimethyl-tryptamine (DMT).

Trevors ervaring staat niet op zichzelf. Duizenden gebruikers van psychedelische drugs hebben met DMT geëxperimenteerd, en er zijn veel verhalen over "ontmoetingen" met een heel scala aan mystieke of merkwaardige wezens, waaronder buitenaardsen, geesten, engelen, goden, en zelfs de Bron van de Schepping. Sommigen hebben bijna-dood-ervaringen beschreven waarbij de aanvankelijke angst voor de dood langzamerhand plaats maakt voor een verregaand gevoel van spirituele verlichting. Voor veel mensen hebben zulke ervaringen dan ook blijvende gevolgen, waardoor soms hun hele leven is veranderd. Er is geen twijfel aan dat DMT een krachtige psychedelische drug is, maar wat nog opmerkelijker is, is dat hij van nature in het menselijk lichaam voorkomt.

Psychedelische planten.

Recent onderzoek lijkt erop te wijzen dat een klein onderdeel van de hersens, de pijnappelklier, verantwoordelijk is voor een ingewikkelde chemische kettingreactie die leidt tot de aanmaak van tryptamine-hallucinogenen. Deze stoffen houden verband met ongewone bewustzijnstoestanden en men denkt dat ze de beelden veroorzaken waar onze dromen door zijn gevormd.

DMT is ook één van de chemische basiscomponenten van de plantaardige hallucinogenen die door stammen in Noord- en Zuid-Amerika worden gebruikt, zoals ayahuasca en paddestoelen met psilocybine.

Ayahuasca is de belangrijkste drug van de Amazone-Indianen, en wordt in aftreksels en snuifpoeder gebruikt, op basis van de klimplant Banisteriopsis caapi. Hij heeft ook een heleboel andere namen, zoals caapi en yagé (of yajé). Banisteriopsis bevat zelf geen DMT, en de visioenen die deze plant op zichzelf te weeg brengt, zijn meestal dofblauw of grijs. Er moeten bepaalde planten die DMT bevatten aan worden toegevoegd.

Dan worden er fellere kleuren gezien en is het hallucinogene effect veel sterker. Aan een brouwsel van ayahuasca kunnen meerdere planten zijn toegevoegd, en het is door ontelbare generaties Indianen gebruikt voor inwijdingsplechtigheden en om spirituele kennis te verkrijgen. De drug wordt ook gebruikt bij waarzeggen en voorspellen, waartoe ook het reizen in de geest naar afgelegen gebieden behoort, om te zien hoe de gebeurtenissen zich daar ontvouwen. Dit gebeurt in de vorm van een vogel of dier. Veel mensen die ayahuasca hebben gebruikt, waaronder de antropoloog Kenneth Kensinger, hebben deze helderziende gaven ook ervaren.

Tijdens een ayahuasca-sessie met de Cashinahua, een afgelegen stam in Peru, die de hele nacht duurde, vertelden zes van de negen Indianen die meededen, dat zij de dood van zijn chai "de vader van zijn moeder", hadden gezien. Dit visioen vond plaats twee dagen voordat de antropoloog via zijn radiozender bericht kreeg van de dood van de oude man.

Behalve ayahuasca gebruikten de Indianen in veel streken van Amerika ook "heilige" of "magische" paddestoelen als rituele hallucinogenen. Dit gebruik, dat misschien wel teruggaat tot 1.000 v. Chr., werd voor het eerst beschreven door de Spaanse priester Bernardo Sahagún, in de tweede helft van de 16e eeuw. Volgens hem noemden de Azteken de heilige paddestoelen teonanacatl, "vlees van de goden".

Magische paddestoelen.

In de jaren "30 vonden etnobotanisten aanwijzingen dat er onder de Mexicaanse Indianen nog paddestoelen-rituelen bestonden. Dit werd in 1953 bevestigd door Gordon Wasson, een gepensioneerd bankier en amateur-mycoloog (paddestoelenkenner).

Wasson en de fotograaf Allan Richardson zijn, voor zover bekend, de eerste niet-Indianen die mee hebben gedaan aan een paddestoelen-ritueel. Nadat hij een paar stukjes van een hallucinogene paddestoel had gegeten voelde Wasson hoe hij uit zijn lichaam zweefde, terwijl Richardson visioenen had van een kamer in Mexico-stad die hij fysiek pas twee weken later zou betreden. Het was opvallend dat zijn voorspellende visioen zeer gedetailleerd was en klopte, tot aan een schilderij dat hij aan de muur "had gezien".

Hoewel de paddestoelen een vorm van DMT bevatten, werken ze slechts langzaam en zijn de gevolgen langduriger, terwijl pure DMT een hallucinogeen is met een dramatisch snelle werking. Bij DMT vindt de overgang naar een trance binnen enkele seconden plaats. Hoewel de effecten al na vijftien minuten zijn verdwenen veroorzaakt het de vreemdste en krachtigste vorm van bewijstzijns-verandering van alle drugs.

Een niet-fysieke realiteit.

Het is al intrigerend genoeg dat DMT van nature wordt geproduceerd in de hersenen van mensen en andere zoogdieren, en dat het de neiging heeft buitenzintuiglijke waarneming en uittredingen te bevorderen. Maar wat het nog fascinerender maakt is het gevoel dat gebruikers krijgen, dat zij buitenaardse intelligenties ontmoeten.

Een psychedelica-expert, Terence McKenna zegt in zijn boek The Archaic Revival dat "je in een DMT- trance entiteiten ontmoet". Hij noemt deze wezens "tryptamine-mannetjes", die volgens hem "afspiegelingen zijn van een daarvóór verborgen en plotseling autonoom gedeelte van onze eigen psyche". Na zijn eerste DMT-ervaring was McKenna geschokt door het gevoel dat er "in het hier en nu, één quanta verder, een heel universum met actieve intelligentie voortdendert, dat het menselijke voorbij, hyperdimensionaal en volkomen buitenaards is".

Het gevoel contact te hebben met buitenaardse entiteiten is niet zo maar een subjectieve ervaring van een of twee experimenterende tijdgenoten. In het verleden aten Haïtianen zaden van Piptadenia Peregrina om met hun goden te communiceren. Vandaag de dag heeft de DMT-onderzoeker Peter Meyer geopperd dat "het fenomeen van ogenschijnlijk buitenaards contact zo indrukwekkend is [tijdens een DMT-sessie] dat de zaak grondig moet worden onderzocht".

Nieuw onderzoek.

Onderzoek naar hallucinogenen is twee decennia lang gedwarsboomd door wettelijke en politieke beperkingen op het gebruik van alle psychedelica. Maar in de jaren "90 is er een doorbraak gekomen, nu de Amerikaans regering toestemming heeft gegeven om voor een aantal hallucinogenen onderzoeksprogramma's op te zetten. Eén hiervan betreft een driejarig onderzoek naar de effecten van DMT, dat wordt verricht door de psychiater dr. Rick Strassman van de Universiteit van Nieuw-Mexico. Hij wil er uiteindelijk achter komen waarom het menselijk lichaam DMT produceert. "Veel proefpersonen meenden dat er tijdens de hallucinatoire episode een andere intelligentie aanwezig was", zei Strassman toen hij resultaten van zijn onderzoeksprogramma bekeek.

Er zijn veel verklaringen voor deze tryptamine-entiteiten gegeven. Fascinerend is de gedachte dat zij misschien interdimensionale wezens (of intelligenties) zijn, tijdreizigers of lichaamloze geesten die alleen met mensen kunnen communiceren via een bewustzijnsfrequentie die tryptamine-drugs bereikbaar maken. Is dit de reden waarom het lichaam zulke stoffen van nature produceert?

Mystieke visioenen.

Dr. Strassman heeft een andere benadering. Hij ziet parallellen met de visioenen van goddelijke wezens die voorkomen in de ervaring van "verlichting" in veel religieuze en mystieke tradities. Hij gelooft dat er belangrijke implicaties zijn voor ons begrip van bewustzijn en niet-materiële werelden. Strassman vermoedt ook dat een combinatie van psychedelische en religieuze praktijken ons leven op ieder niveau kan verrijken.

Strassmans ideeën worden gestaafd door de bevindingen van dr. Charles Grob van de Universiteit van Californië in Los Angeles. Begin jaren "90 bestudeerde hij op verzoek van de Braziliaanse regering de gewoonten van de Union de Vegetal en van de Stanto Daime, twee op het christendom gebaseerde kerkgenootschappen in stedelijk Brazilië. De leden krijgen wat ayahuasca toegediend als onderdeel van het wekelijkse sacrament, en de drug veroorzaakt visioenen van de goden waar ze in geloven: de "Goden van het Woud". Dr. Grob ontdekte dat de drug geen sporen van vergiftiging achterlaat of de hersenen aantast, en dat langdurig gebruik mensen beter leek te doen functioneren. Het resultaat van het onderzoek was dat Brazilië het rituele gebruik van ayahuasca in 1992 legaliseerde.

De aard van de werkelijkheid.

Met al dit nieuwe onderzoek naar DMT en andere drugs die bewustzijnsverandering veroorzaken, kunnen we misschien het geheim oplossen van hemelse wezens, paranormale ervaringen en veel andere mysteries van de geest."

Bron: Kronosworld
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Marcel-o B) op dinsdag 22 mei 2007 om 17:48:
an heb k t nog nie sterk genoeg gehad:p (iemand???? O:) )


ja, bleek achteraf dat ik ook een iets te hoge dosis daarvan had gekregen :x
Waarschuw beheerder
Nog nooit gedaan maar het schijnt 10 x duurder te zijn dan sos :O
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Benighted op dinsdag 22 mei 2007 om 18:28:
Er zijn veel verklaringen voor deze tryptamine-entiteiten gegeven. Fascinerend is de gedachte dat zij misschien interdimensionale wezens (of intelligenties) zijn, tijdreizigers of lichaamloze geesten die alleen met mensen kunnen communiceren via een bewustzijnsfrequentie die tryptamine-drugs bereikbaar maken. Is dit de reden waarom het lichaam zulke stoffen van nature produceert?


pfff...interessant en bizar tegelijk :yes: