Partyflock
 
Forumonderwerp · 949797
90x bekeken
Waarschuw beheerder
Combat...uit nieuw zeeland. wie doet dit nog meer?
Waarschuw beheerder
donateur
ik ken de sport niet, mischien leuk als je wat meer erover kan vertellen?:)... is het een vechtsport?
Waarschuw beheerder
nou het is vecht bewegingen op muziek. duurt 45 min geloof ik en je conditie schiet omhoog als je het vaker doet.ik doe het bij mijn sportschool en vorige week was de 1ste keer. mn tong hing op mn knieen.
het lijkt wel op tae bo volgens mij. maar sprak een meisje bij de zonnebank en die was er laaiend enthousiast over en wilde ook bij mij op de sportschool. t schijnt heel goed te zijn.:-)
Waarschuw beheerder
donateur
uhmz altijd wel interessant die soort nieuwe dingen;) thanx ga zelf eventjes verder zoeken, en veel succes met zoeken van medemensen die het zelfde doen.. en mischien dat ik dan een keertje terug kom in dit topic:P
Waarschuw beheerder
wat doe je dan zo al:o stoten, of ook trappen??




enne ......... ook los gaan op elkaar:p
 
Waarschuw beheerder
bedoel je body combat van les mills?
Waarschuw beheerder
stoten trappen ellebogen...
het is van les milles ja. doe jij dat ook?