Zo denken mijn ouders dus ook vaak. Pas nog een discussie gehad, heb me rot gelachen. Ik mag dus never en nooit een relatie met een kamper hebben van ze. Ik zei "en als hij nou Rafael van der Vaart of Frans Bauer zou heten?" .... tja, dan mag het ineens wel want met geld verdwijnen ineens alle vooroordelen.
heel herkenbaar, alleen zeggen mijn ouders niet wat ik wel en niet mag, maar duwen ze wel hun mening onder je neus, geen probleem hoor, als ze iemand niet mogen kom ik toch niet met hem thuis, kom ik wel alleen

ik heb een goeie vriend als kamper, geloof het of niet hij werkt bij een assurantie kantoor, en zijn ouders runnen een kroeg, toen mijn moeder dat hoorde kon ze dat ook niet geloven en zei: zullen we werken zodat de zwarte praktijken niet zo snel te achter halen zijn, de beste jongen doet er niks zwarts bij
maar ALS dat soort mensen dan een baan hebben is er nog wat te zeuren.
ik zou veel liever hebben dat men iemand eens leert waarderen om wie hij is, en omdat hij goed voor mij en mijn zoon zou kunnen zijn, niet om datgene dat zijn status is en mijn moeder zo geweldig aan iemand vindt.
mijn vader werkte wel, maar hij zoop zich de hele dag klem zelfs op zijn werk, thuis was het elke dag een geweldsfilm, of mijn vader kwam gewoon dagen niet thuis, hij was een flierefluiter ook met andere vrouwen, had lak aan zijn vrouw en ook aan zijn kinderen.
is dat een weerspiegeling van de perfecte man??
verre van dat, toch bleven ze tig jaren samen en groeide mijn broer en ik op in een leven wat kinderen niet mee horen te maken.
haar nieuwe man is wel ok, goeie baan, dikke auto , duur huis hebben ze.
terwijl we vroeger blij waren dat we te eten hadden en vrij arm waren.
ik ben niet verandert, ik ben nog altijd de vrouw die tevreden is met weinig en waar geluk voor het geld gaat.
ik zoek dus ook niet mijn man uit naar zijn beurs, maar naar de klik.
en als hij bij mijn ouders niet voldoet, even goeie vrienden.
ik zeg altijd tegen mijn moeder, vergeet vooral niet de keuze's die je vroeger zelf hebt gemaakt, respecteer dan ook die van mij
