Partyflock
 
Forumonderwerp · 938646
1 volger · 82540x bekeken

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

Waarschuw beheerder
In de Noorderplassen in Almere-Stad is zaterdagmiddag het stoffelijk overschot geborgen van Cassandra van Schaijk.

Buurtbewoners waren aan het varen bij de Oostvaardersdijk toen ze het lichaam vonden.

Vorige week werd ook in de Noorderplassen gezocht naar de vermiste Cassandra van Schaijk, een 17-jarig meisje uit Almere. Cassandra werd sinds 24 maart vermist na een bezoek aan het Almere Events Center, het voormalige Eindelijk.

bron:www.omroepflevoland.nl


Sinds zaterdagochtend 24 maart, 04.00 uur wordt de 17-jarige Cassandra Adriana Schayk uit Almere vermist. Ze was vrijdagavond uitgegaan in Almere-stad bij danscafé 'Eindelijk' en is daarna niet meer thuisgekomen. Cassandra heeft rond 04.00 uur 's nachts met een vriend gebeld.

Politie Flevoland heeft extra mensen ingezet bij het zoeken naar het vermiste meisje Cassandra van Schayk uit Almere. De 17-jarige Cassandra is op zaterdag 24 maart voor het laatst gezien. Sindsdien is zij niet meer thuis geweest en heeft zij niets meer van zich laten horen. De politie heeft inmiddels op verschillende adressen gekeken en bekenden van het meisje benaderd. Tot op heden heeft dat niet geleid tot haar opsporing. De politie zet extra mensen in om de binnengekomen tips na te kunnen lopen en hoopt daarmee dat zij Cassandra op korte termijn terug kan brengen bij haar verontruste ouders.



Geboorteplaats / jaar: Stratford, Canada, 1989
Weg sinds: Zaterdag 24 maart 2007
Laatste woonplaats: Almere-stad
Land: Nederland
Uiterlijke kenmerken: Honingblond lang sluik haar met lichtere plukken, los gedragen, blauwe ogen, 1.73 m. normaal postuur, blanke huidskleur. Op het moment van verdwijning droeg Cassandra een blauwe spijkerbroek met op de kontzak een doodshoofd, rood spagetti-truitje met opschrift 'hardcore', een wit vest met capuchon. Ze heeft een zwarte rugzak met een rokje bij zich.

het feit dat ze nog online is geweest komt omdat haar familie op haar profiel heeft ingelogd

De politie verzoekt mensen, die Cassandra na haar tijdstip van verdwijning hebben gezien of gesproken of mensen die kennis hebben van haar verblijfplaats, dit te melden bij de recherche van de politie in Almere op 0900-8844. Meer informatie over Cassandra is te vinden onder de Opsporingsberichten op politie.nl/flevoland.

Wie weet hier meer over alsjeblieft Normale berichten!!!!!
laatste aanpassing door een beheerder
Waarschuw beheerder
Zag net het laatste stukje nog...
Hoop toch zo dat het tips oplevert. :bah:
 
Waarschuw beheerder
Ja ik hoop dat ze gevonden word...
(F)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Fairytale op dinsdag 10 april 2007 om 20:19:
voor degenen die even vergeten zijn waar dit topic écht om gaat; BLIJF ONTOPIC en ga niet ruzie lopen maken onderling. Dat slaat echt nergens op


(y)
Waarschuw beheerder
Onderzoek vermist meisje levert niets op

10-4-2007

Na drie dagen heeft de politie de zoektocht bij de Almeerse Noorderplassen naar het vermiste meisje Cassandra van Schayk gestaakt.

Het onderzoek, waarbij speurhonden en een boot werden ingezet, heeft tot nu toe niets opgeleverd. Na tips startte de politie donderdag een zoektocht naar het 17-jarige meisje, dat sinds zaterdagochtend 24 maart vermist wordt.

De politie doet geen mededelingen over het verdere onderzoek


http://www.omroepflevoland.nl/d7217d57-6f9a-4c22-92d5-ac10b1e294dd.aspx?newsId=17404

Bron: Omroep Flevoland
 
Waarschuw beheerder
en nu maar hopen dus..?

wat gaan ze verder doen stoppen ze met zoeken of gaan ze door ..?

ik denk dat het gaat om een misdrijf hoe erg het ook klinkt
want ik denk als cas ergens zat dat ze wel had gemerkt dat iedereen der aan het zoeken is en dat ze dan vanzelf naar huis zou komen maar dat is niet het geval denk ik

ben eg in staat om te gaan zoeken maar dat levert natuurlijk ook niks op he

hmm vindt het zo sneu hopen dat we snel iets horen :-( want dit duurt eg te lang
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 11 april 2007 om 08:12:
want dit duurt eg te lang


:yes: :(
Waarschuw beheerder
Ouders Cassandra: ’Zeventien dagen lang in een nachtmerrie’

Gepubliceerd op 11 april 2007, 12:20
Laatst bijgewerkt op 11 april 2007, 12:22

ALMERE / ODEKE DE JONG -
,,Cassandra lijkt wel van de aardbodem verdwenen", vertelt Dorry van Schayk. Achttien dagen geleden kwam haar dochter niet thuis na een avondje stappen bij het Almere Events Center, voorheen Eindelijk, en sinds die vrijdagavond hebben haar ouders, broertje en zus niets meer van haar vernomen. Heel erg vreemd volgens de ouders, want Cassandra kwam altijd op tijd thuis. Ook een driedaagse zoektocht bij de Noorderplassen leverde niets op. ,,Normaal tikte zij altijd tegen de slaapkamerdeur om te laten weten dat ze thuis was. Toen niet. In de ochtend zag ik dat haar schoenen niet in de gang stonden. De paniek sloeg meteen toe: ze was niet thuisgekomen," aldus Dorry gistermiddag.

Naast een grootschalig politie-onderzoek, zoekt de familie van Cassandra ook zelf. Door middel van het verspreiden van duizenden ’gezocht’-posters hoopt de familie tips binnen te krijgen. ,,De politie vertelt ons heel weinig, ik vraag ook weinig omdat ik de politie niet in de wielen wil rijden. We weten in elk geval dat zij niet weg is gegaan met een vriend en een vriendin zoals van te voren was gepland. Niemand heeft haar weg zien gaan", verklaart Dorry. Vader Ben vult aan: ,,Ik heb van een personeelslid begrepen dat hij vermoedt dat er iets in haar drankje is gegooid." De posters zijn ook verspreid in de rosse buurt van Amsterdam en in Antwerpen, want haar ouders gaan er vanuit dat er iets verschrikkelijks met haar is gebeurd. ,,Ik weet gewoon dat zij leeft. Ik denk echt dat ze de verkeerde is tegengekomen en dat zij nu onder dwang ergens vast wordt gehouden." Dorry en Ben hopen dat er snel iemand naar voren komt met informatie, want de onzekerheid is ondraaglijk. ,,Het is van levensbelang om, als iemand meer weet, alles eerlijk te vertellen. Deze afgelopen zeventien dagen waren een nachtmerrie." Tips kunnen worden doorgegeven op 0900-8844.

http://www.almerevandaag.nl/nieuws/almere/article1732499.ece

bron: Almere Vandaag
Waarschuw beheerder
:cry:


Tranen in mijn ogen na het lezen van bovenstaande tekst.

Ze móet gewoon snel terug komen en ongedeerd.
Sterkte aan haar ouders,zus,broertje en andere familie en vrienden....
:bah:
Waarschuw beheerder
Klinkt raar maar ik hoop dat ze ergens word vast gehouden, dan is ze in elk geval niet dood. Ik hoop ook dat ze maar snel weer thuis mag zijn, voor haar en voor haar familie.

Vreselijk zeg, heel veel sterkte voor de fam.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van SanNie :cheer: op woensdag 11 april 2007 om 13:32:
Klinkt raar maar ik hoop dat ze ergens word vast gehouden, dan is ze in elk geval niet dood. Ik hoop ook dat ze maar snel weer thuis mag zijn, voor haar en voor haar familie.

Vreselijk zeg, heel veel sterkte voor de fam.


Soms kun je maar beter een pijnloze dood hebben dan vastgehouden/ opgesloten ztten, na een paar maand heb je dan geeneens meer besef van tijd of in welke maand je zit, dan kun je ook wel schizofreen worden :yes:

maar ja goed, je hoort ook wellesdat het op een bepaald moment beter is dat je zekerheid hebt dan dat je nooit een lichaam hebt gevonden etc etc...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Helpmaaaanneeesssiiiii op woensdag 11 april 2007 om 13:45:
maar ja goed, je hoort ook wellesdat het op een bepaald moment beter is dat je zekerheid hebt dan dat je nooit een lichaam hebt gevonden etc etc...


tuurlijk kan je dan beter zekerheid hebben dan kan je t afsluiten eerder niet.

maar zover is t nog niet in deze zaak
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Mama Deb(l) op woensdag 11 april 2007 om 13:47:
tuurlijk kan je dan beter zekerheid hebben dan kan je t afsluiten eerder niet.

maar zover is t nog niet in deze zaak


geen verdachten, geen aanknopingspunten en een zoektoch die niks oplevert de tijd tikt door word allemaal wel heel erg lastig op deze manier.. vrees ik :(
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Helpmaaaanneeesssiiiii op woensdag 11 april 2007 om 13:53:
geen verdachten, geen aanknopingspunten en een zoektoch die niks oplevert de tijd tikt door word allemaal wel heel erg lastig op deze manier.. vrees ik


dat ben ik ook met je eens, maar voor de mensen die er te dicht bij staan is t nog te vroeg om de hoop op te geven
 
Waarschuw beheerder
Het duurt erg lang..
ik ken haar niet persoonlijk maar zit toch met tranen in mijn ogen als ik dit allemaal lees..
Ik heb er geen woorden voor..
als ze vastgehouden word dan is die gene echt triest..
Ik hoop dat ze gevonden word..

Familie enz.. Veel sterkte (F)
Waarschuw beheerder
Topic gevolgd maar zijn ze nou niet begonnen met dreggen?

Als zij naar dat plassengebied gaat, dan wel niet dronken lijkt het me dat een ongeluk zo is gebeurd..

Sterkte
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Fietsketting op woensdag 11 april 2007 om 15:26:
Als zij naar dat plassengebied gaat, dan wel niet dronken lijkt het me dat een ongeluk zo is gebeurd..

Sterkte


een lichaam drijft echt wel weer boven na een tijdje ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Helpmaaaanneeesssiiiii op woensdag 11 april 2007 om 15:49:
een lichaam drijft echt wel weer boven na een tijdje


Dat hoeft niet perse hoor, pas als er bepaalde gassen vrijkomen, en mocht er een misdrijf gepleegd zijn dan lijkt het me logisch dat een eventueel lichaam verzwaard zou zijn.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Fietsketting op woensdag 11 april 2007 om 15:51:
en mocht er een misdrijf gepleegd zijn dan lijkt het me logisch dat een eventueel lichaam verzwaard zou zijn


Laten we daar nu neit aan denken..
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 11 april 2007 om 16:48:
Laten we daar nu neit aan denken..


Wanneer je niet alle mogelijkheden openhoudt schiet het ook niet op..
Er kan van alles gebeurd zijn, en het is gewoon kut dat er zo weinig tips binnenkomen.
Alles is gewoon onduidelijk, vreselijk.
Hoop dat er toch snel een teken van leven van Cassandra komt!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Schobbejakker op woensdag 11 april 2007 om 17:37:
Hoop dat er toch snel een teken van leven van Cassandra boven water komt!


Hoop dat er snel een teken van leven van Cassandra komt

óf

Hoop snel dat Cassandra weer boven water komt

(laatste vind ik gezien de situatie niet echt gepast, maar grammaticaal wel correct) (f)
 
Waarschuw beheerder
Mooi stuk van haar ouders, zo ontroerend.
Maar echt succes... hopelijk komt ze weer snel terecht!
 
Waarschuw beheerder
Hopelijk komt ze idd snel terecht !!
Vreselijke tijd voor de ouders !
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Helpmaaaanneeesssiiiii op woensdag 11 april 2007 om 17:49:
Hoop dat er snel een teken van leven van Cassandra komt

óf

Hoop snel dat Cassandra weer boven water komt


Heb het aangepast, sorry.. niet bij nagedacht!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Mayella op dinsdag 10 april 2007 om 21:48:
Als het goed is komt het vrijdag dan nog een keer op hart van nederland
En dan zoomen ze in op het juiste meissie dus komt cas nog een keer in beeld
Hopen dat het wat helpt


Nou dat heb je dan wel ff goed gefixt wijffie!

Ontroerend stukje ook dat over haar ouders, hopelijk levert opsporing verzocht nog wat tips op en hopelijk een teken van leven!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 25 maart 2007 om 15:05:
Euhm ze is vandaag nog online geweest


Uitspraak van P P op zondag 25 maart 2007 om 15:07:
ze is gewoon vandaag nog op PF geweest, dus waarschijnlijk zit ze ergens te afteren met haar leipe bek!


Uitspraak van verwijderd op zondag 25 maart 2007 om 15:13:
Ze is zo te zien een drugs gebruiker dus als ze hoeveelheid slikt,blijft ze wel wakker...


mensen, waarom nemen jullie dit niet serieus?!
dr is een 17-jarig meisje vermist, en jullie gaan daar zo laks mee om!?
zeg dan nix, ga niet zulke achterlijke opmerkingen maken terwijl dr ouders doodongerust zijn..
niet te geloven.. :no:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van The Devil wears Australian (6) op donderdag 12 april 2007 om 00:07:
mensen, waarom nemen jullie dit niet serieus?!
dr is een 17-jarig meisje vermist, en jullie gaan daar zo laks mee om!?
zeg dan nix, ga niet zulke achterlijke opmerkingen maken terwijl dr ouders doodongerust zijn..
niet te geloven..


idd, er zijn nu mensen met veel verdriet, en die moeten dan dat soort onzin der ook nog es bijpakken, trieste gevallen zullen wel altijd op i-net rond blijven hangen vrees ik...

iig OT : sterkte aan familie & vrienden, hoop dat je snel (goed) nieuws te horen krijgt :bloem:
Waarschuw beheerder
http://www.vermist-cassandra.tk/
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 11 april 2007 om 16:48:
Uitspraak van Fietsketting op woensdag 11 april 2007 om 15:51:
en mocht er een misdrijf gepleegd zijn dan lijkt het me logisch dat een eventueel lichaam verzwaard zou zijn

Laten we daar nu neit aan denken..


nou ik denk tog dat je daar rekening mee moet houden natuurlijk willen we dat niet :-(
het duurt nu veelste lang en de kans wordt alleen ma groter

hoop dat ze echt snel terug wordt gevonden en dat de spanning eindelijk weg kan gaan


sterkte (F)aan ouders familie vrienden
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 11 april 2007 om 16:48:
Laten we daar nu neit aan denken..


:/
in zo'n situatie moet je op alles voorbereid zijn
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 12 april 2007 om 09:01:
in zo'n situatie moet je op alles voorbereid zijn


Ja misschien wel maar als we allemaal daar aan gaan denken komen we ook neit echt verder. toch?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 12 april 2007 om 09:07:
Ja misschien wel maar als we allemaal daar aan gaan denken komen we ook neit echt verder. toch?


nee, maar in zo'n situatie kan echt alles gebeuren, en kan je beter overal rekening mee houden...tuurlijk wel blijven hopen dat ze nog leeft.
 
Waarschuw beheerder
ik hoop dat ze snel terug komt
 
Waarschuw beheerder
donateur
Krijg zowat kippenvel als ik lees dat ze nog steeds niet terug is:(


Wat een klotesituatie:@
Nogmaals:heel veel sterkte voor de familie/vrienden en nabestaande(F)
Waarschuw beheerder
Krijg dr ook kippenvel van,
Hoop echt dat ze snel gevonden word!!
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op donderdag 12 april 2007 om 10:17:
Nogmaals:heel veel sterkte voor de familie/vrienden en nabestaande


:flower:
Waarschuw beheerder
Zes nieuwe tips over Cassandra


De politie heeft zes nieuwe tips binnengekregen over de vermiste Cassandra van Schayk uit Almere. De tips kwamen binnen na een oproep in het televisieprogramma Opsporing Verzocht.

Het rechercheteam dat zich met de verdwijning van het 17-jarige meisje bezighoudt, onderzoekt de tips.

Cassandra wordt sinds zaterdagochtend 24 maart vermist na een bezoek aan het Almere Events Center, het voormalige Eindelijk.

Vorige week heeft de politie drie dagen lang met speurhonden en een boot gezocht bij de Noorderplassen, maar dat heeft niets opgeleverd.

bron: omroep Flevoland

http://www.omroepflevoland.nl/d7217d57-6f9a-4c22-92d5-ac10b1e294dd.aspx?newsId=17445

hopelijk zit de gouden tip er tussen. Meer tips zijn meer dan welkom.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Hoop dat het ook positieve tips zijn dat ze ergens gezien is ofzo!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op donderdag 12 april 2007 om 12:34:
Uitspraak van Marii!!:cheer: op donderdag 12 april 2007 om 10:17:
Nogmaals:heel veel sterkte voor de familie/vrienden en nabestaande


Nabestaande?????? nou ik hoop eigelijk dat ze nog leeft hoor....
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
hoop dat t ook iets positiefs oplevert.. alles is meegenomen :jaja:
 
Waarschuw beheerder
Ja ik hoop dat ze zo snel mogelijk terug komt..
Waarschuw beheerder
triest idd overal in almere hangen er fleyers hoop dat er snel meer duidelijkheid komt!
Waarschuw beheerder
donateur
in adam noord en utrecht cs hangt ook helemaal vol (Y)
hoop dat het mag helpen
 
Waarschuw beheerder
ja ik hoop in iedergeval dat die tips wat opleveren..
Ik hoop dat ze levend terug komt..
Dat haar ouders haar weer bij zich kunnen hebben

(F) sterkte voor de familie en bekende(F)
Waarschuw beheerder
Ik hoop echt dat de tips iets opleveren!! Het móet gewoon!
Waarschuw beheerder
ik zag hem hier in lelystad bij de super de boer ook hangen!(Y)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ninanaomi :bye: op donderdag 12 april 2007 om 16:18:
in adam noord en utrecht cs hangt ook helemaal vol
hoop dat het mag helpen


ik heb in Utrecht niks zien hangen hoor:vaag:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Mama Deezje op donderdag 12 april 2007 om 17:40:
ik zag hem hier in lelystad bij de super de boer ook hangen!


kdan ik mis ze alleen op het stadion daar :/


Uitspraak van verwijderd op donderdag 12 april 2007 om 18:23:
heb in Utrecht niks zien hangen hoor


was er maandag en op perron hing die wel degelijk ;)