kan er helaas hooguit 3 weken zitten ivm werk
km5 = supertent btw, weet niet of het een goeie optie is voor afteren maar tis wel echt een relaxte tent
km5 = supertent btw, weet niet of het een goeie optie is voor afteren maar tis wel echt een relaxte tent
heeft iemand ervaring met hotels in de binnenstad
wel een klein stukje lopen van de binnenstad én tegen het strand aan, zit in figueretas mar y playa of mar y playa 2, dan zit je 5 minuten lopen van de avenide d'espanya af en dus wel vlakbij centrum!
en niet te vergeten altijd een broodje kroket te verkrijgen om de hoek, bij café de hoek, mocht je er behoefte aan hebben hahaha
kijken of ze deze zomer WEL een broodje bal hebben bij de hoek
of brood met kruidenboter bij homeloos
soms dan heb je gewoon echt behoefte aan een lekker portie bitterballen met een vette klodder mayo..
Ik heb al wat moois gevonden in Ibiza-stad, maar hoor ook veel over San Antonio?
Vertel dan ook 's waarom.![]()
die cd1 daarvan is echt geniaal, heb em al 100 keer geluisterd en blijft gewoon geweldig
carbi
Anders zou ik zeggen App. Jet
Hebben nu wel wat gevonden aan de haven in Ibiza Stad. Heb het idee dat je daar erg leuk zit, maar is het vanaf daar ver naar het dichtsbijzijnde strand?
Dan zitten we aan de verkeerde kant...