Partyflock
 
Forumonderwerp · 929535
Waarschuw beheerder
Sander Kleinenberg (5 uur solo set) , VJ Pistoire
Studio: Punchfunk (gb)

Bron: http://thisistm.hyves.nl/

En in de wandelgangen heb ik opgevangen dat dhr. Kleineberg ook op koninginnnnnenacht in Panama de plaatjes aan elkaar komt draaien maar of dat waar is............

Tot dance :cheer: :cheer: :cheer:
Waarschuw beheerder
Alleen jammer dat het samenvalt met een ander heerlijk progressive feestje namelijk Healing Session met Pat C :bounce: :bounce: :bounce:
Waarschuw beheerder
[img width=504 height=360]http://home.planet.nl/~braun176/panamaflyer.jpg[/img]

‘This Is Panama’

Met zijn This Is™ feesten maakte Sander Kleinenberg vorig jaar al naam in de Maassilo en Panama, maar ook in het buitenland zijn de feesten reeds uitermate populair.

Zo zijn er maandelijks This Is™ feesten in o.a. Crobar (New York), Ministry Of Sound (Londen), Red Light (Paris) en de Pacha (Ibiza).

Op Vrijdag 16 Maart is er echter weer een ‘This Is™’ in Nederland en wel in de Panama te Amsterdam. Een zeer speciale wel te verstaan, want Sander zal op deze avond een 5 uur durende solo set ten gehore brengen. En zoals iedereen van Sander gewend is zal hij als ‘ dvdj’ zijnde ook op visueel gebied met VJ Pistoire het publiek doen verbazen.

Maar dat is natuurlijk niet het enige wat er op deze avond staat te gebeuren. Voor het vermaak in de studio zijn namelijk dit keer de heren van Punchfunk uitgenodigd.

Punchfunk zijn de Engelse ‘youngsters’ Chris Vaux, Simon Blann en Dave Robertson (aka The Rendition), waarvan laatstgenoemde een live optreden zal verzorgen.

Naast podia te hebben gehost op oa. het Engelse Global Gathering en HiFi in 2006 organiseren ze ook verschillende succesvolle eigen avonden in oa. Londen en managen ze hun eigen populaire Punchfunk Records label.

Voor This Is Panama maken deze ‘rising stars’ voor het eerst de oversteek naar Nederland om hier ook de studio te hosten.

Verwacht dus tech-house van de hoogste kwaliteit.

Daarnaast kun je bij de entrée en verspreid over de club een expositie van graffiti artist Sven verwachten. Voor de die-hard liefhebbers zal er tevens een merchandise stand zijn waar shirts, buttons, aanstekers, waaiers en andere leuke This is™ hebbe-dingetjes verkrijgbaar zijn.

Voor de liefhebbers is er ook nog het This Is The Menu arrangement.

Dit houdt in dat je vooraf aan het evenement van een heerlijk diner kan genieten in het restaurant van de Panama om je vervolgens geheel in het feestgedruis te storten.

De kosten van dit arrangement zijn €34,50 inclusief entree voor This Is Panama.

Geinteresseerd? Bel voor reserveringen of meer informatie 020-3118689.



Agenda details:

Locatie:

Panama, Oostelijke Handelskade, Amsterdam

Line Up:
Grote Zaal: Sander Kleinenberg (solo), VJ Pistoire

Studio: Punchfunk (Simon Blann, Chris Vaux & Dave Robertson (Live))

Tijd: 23:00 - 04:00

Kaarten:

Voorverkoop: 14,- ( www.aub.nl en www.beep.nl)

Deurverkoop: 18,-
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
My lexicon blijf ik een heerlijk plaatje vinden, al is die nog van de vorge eeuw! Nog een weekie!!
 
Waarschuw beheerder
<zucht> wat er toen allemaal uitkwam was echt de bom!
Waarschuw beheerder
Present, zeer veel zin in!!
Waarschuw beheerder
Toentertijd was idd de scheisse!! De recente sets van Sander K. blijven toch ook erg vet. Klasse apart is die kerel!!
Waarschuw beheerder
1 kaartje te koop voor de liefhebber :) stuur pb!
Artiest {SHOWLIST artist 5791, 27327}
Waarschuw beheerder
Ik heb 2 kaartjes te koop, voor 2 liefhebbers dus. :)
Waarschuw beheerder
Was een Geweldig Feest!
29 April maar weer naar de Panama: This is Queensnight!
:respect: Sander Kleinenberg :respect: