Partyflock
 
Forumonderwerp · 928346
11 volgers · 814403x bekeken
Betreft: stad: Utrecht
 
Waarschuw beheerder
+9-9
donateur
Aangezien de oude ook weer zo langzaam als stront tegen een berg op aan het worden was, maar weer een nieuwe :D

Dit is in overleg met de allerleukste admin van flock gegaan, dus niet zeiken andere admin prutsertjes :[

O:)

GEZELLEEEEUG :banana:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kouwe arie op maandag 12 februari 2007 om 20:56:
Pacman, je was gister lekker aan het stampen he


als utreg niet had gescoord had ik met met piepende banden weggescheurt daaro..1 minuut na afloop,maar ik was aardig in me nopjes idd..was ook al een poosie nie meer geweest dus mos ff inhalen:honger:;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Chris..... op maandag 12 februari 2007 om 20:49:
Uitspraak van ~ Stephanie ~ op maandag 12 februari 2007 om 20:42:

opzoek naar een pedicure sander????


Komeuhh slijmbal!! Als 1 van die jongens het had gezegd dan had je nie zo gelache! Jij mag nooit meer me buurjochie zijn! De 1ste volgende keer prik ik je voetbal lek!! EX-ajaxcied! :lol:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 12 februari 2007 om 20:59:
Pac ik ben nie gek!


komeuuuuuuh, tamme kastanje:lol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 12 februari 2007 om 21:00:
EX-ajaxcied!


leg het wel even goed uit aub:lol:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kouwe arie op maandag 12 februari 2007 om 20:57:
Weet die rooie alles van


:lol:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 12 februari 2007 om 21:01:
Pac ik ben nie gek!

komeuuuuuuh, tamme kastanje


Hahaha!!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kouwe arie op maandag 12 februari 2007 om 21:04:
Uitspraak van Ravanelli 1978 op maandag 12 februari 2007 om 21:00:
EX-ajaxcied!

leg het wel even goed uit aub


Cris als ik je manager was gewees dan had je nou nog bij ajax gespeeld! Geloof me! Ze waren ons daar zo zat gewordennnnnnnn hahahaha!

Had ouwehoeren een handtekening aan je komen vragen!! Zie je het als voor je de onze blauwe smurf!! En met blauw bedoel ik ook onze vrouwe justitia!! ;)
Waarschuw beheerder
donateur
ff serieus hej
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 12 februari 2007 om 21:10:
Had ouwehoeren een handtekening aan je komen vragen!!


:lol:
 
Waarschuw beheerder
Hangmatten

Wat is er nou mooier dan jezelf totaal te ontspannen en toestaan heerlijk weg te dromen? In een CHICO hangmat kunt u de dagelijkse routine van stress achter u laten en u laten overmeesteren door een puur gevoel van ontspanning. De CHICO hangmatten zijn vervaardigd uit zuiver katoen of uit waterdicht gemengde vezels. Eén ding is zeker, de CHICO hangmatten zullen u overtuigen door haar superieure kwaliteit. Zo zit er een op bijzondere wijze ontwikkelde vezel door de gehele hangmat verweven en die zorgt ervoor dat de CHICO hangmat onmogelijk kan scheuren. Ook heeft de Chico hangmat een zeer zachte structuur waardoor pijnlijke weefknoopjes zijn uitgesloten. De CHICO hangmatten voldoen dan ook aan de strengste veiligheidseisen
 
Waarschuw beheerder
later joekkies en chikkies..ga ff tv kijken:bye:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Zwork B) op maandag 12 februari 2007 om 21:10:
ff serieus hej


Kakkerlak laat die flamous nou eens zien ahhhhhh!
 
Waarschuw beheerder
[bewerk] Strijken
Het woord ijzer refereert aan de eerste strijkbouten, die van ijzer gemaakt waren.

Strijken gebeurt over het algemeen op een strijkplank, die ongeveer 1,5 m lang is, en in hoogte verstelbaar is. Op de strijkplank wordt een doek bevestigd, het tijk. Een doek met metalen reflecterend oppervlak is effectief om de warmte van de strijkbout te reflecteren naar het te strijken voorwerp.

Strijken werkt door het losmaken van de verbindingen tussen lange polymeerketens in de vezels van het materiaal. Als de moleculen heet zijn, worden de vezels uitgestrekt door het gewicht van het strijkijzer. Als ze afkoelen behouden ze deze vorm. Sommige textielsoorten, zoals katoen, worden beter gestreken als er water toegevoegd wordt om de intermoleculaire verbindingen los te maken. Moderne stoffen (ontwikkeld vanaf halverwege de twintigste eeuw) hoeven minder heet en met minder gewicht gestreken te worden dan bijvoorbeeld katoen of linnen. Verder bestaan er strijkvrije versies, bijvoorbeeld dunne katoensoorten voor overhemden.

Door het wasgoed buiten, in de wind, te laten drogen, verloopt het strijken makkelijker dan als de was binnen droogt. Een soortgelijke functie heeft de toepassing van een wasverzachter.


[bewerk] Strijken met stoom
Zoals gezegd kan het strijken van bepaalde stoffen worden vergemakkelijkt door wat water toe te voegen. Moderne strijkijzers zijn vrijwel zonder uitzondering stoomstrijkijzers, die met water worden gevuld, dat tijdens het strijken als stoom via gaatjes in de strijkzool op de kleding wordt gespoten. Om verkalking te voorkomen, kan het beste gedestilleerd water worden gebruikt. Dit kan zelf gemaakt worden door het water uit de condensdroger door een koffiefilter te gieten (om de stofdeeltjes eruit te filteren).

Er bestaan ook stoomstrijkijzers die een aparte stoomproducerende bak hebben. De stoom wordt dan via een flexibele buis naar het strijkijzer geleid als er op de stoomknop gedrukt wordt. Oudere modellen moeten eerst afkoelen voor er kan bijgevuld worden met (gewoon kraan-)water.


[bewerk] Veiligheid
Het strijkoppervlak van een strijkijzer wordt bijzonder heet. Het is dus zaak om het strijkijzer niet lang stil te laten staan op het textiel, want dit zal onherroepelijk en onherstelbaar verbranden. De strijkplank heeft een speciaal metalen rek, het treefje, om het strijkijzer neer te zetten, en na gebruik ook te laten afkoelen. Strijkijzers veroorzaken veel brandwonden, en zeker kinderen moeten buiten bereik gehouden worden van een hete strijkbout. Een ander punt van mogelijke ongevallen is een versleten snoer. Vooral oudere strijkijzers bezitten isolatie die met de tijd is vergaan, waardoor de stroomdraden bloot kunnen komen te liggen. Vervang of repareer het snoer niet zelf; strijkijzersnoeren zijn uit speciaal brandveilig materiaal vervaardigd.


[bewerk] Geschiedenis
Het eerste strijkijzer dateert uit de Ming-dynastie en werd in 1832 opgegraven in Mesopotamië in het stroomgebied van de Eufraat. Pas in 1913 werd duidelijk dat het destijds opgegraven porseleinen 'vaasje' een strijkijzer betrof. Een huisvrouw die toevallig op de Parijse academie op bezoek was herkende het voorwerp als zodanig.

Latere strijkijzers bestonden uit gietijzeren ijzers die met hete kolen gevuld werden en later door met heet water gevulde op elektriciteit werkende exemplaren. Tegenwoordig (2006) zijn alle strijkijzers elektrisch en de verwachting is dat binnen drie jaar de eerste draadloze strijkijzers op de markt zullen komen die energie verkrijgen via magnetische velden die ook andere klein-huishoudelijke apparatuur van energie voorzien.
Waarschuw beheerder
donateur
whehehe donderdag in jouw vrouw mijn vrouw

een joden gezin en een Feyenoordgezin die van vrouw ruilen :lol:

Dat wordt leuk :9
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op maandag 12 februari 2007 om 21:14:
Kakkerlak laat die flamous nou eens zien ahhhhhh!


speklappie hou nou es op met weetjes posten :[
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 12 februari 2007 om 20:57:
Les 1 van de Rav ga nooit naar iets opzoek je komt het vanzelf tegen ook al is 93cm groot!!


Uhh jah.. dat kom ik zeker tegen :D
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 12 februari 2007 om 18:44:
verder alles goed??


Alles toppie :woeptidoe:

Hoest met de conditietraining,lig je op schema?
 
Waarschuw beheerder
Hyacinten
Door jarenlange teeltervaring zijn wij in staat de beste hyacinten voor u te selecteren. Middels o.a. groeistadium-onderzoek controleren wij de staat de van de bloem gedurende de diverse preparatiebehandelingen.
Het hyacinten assortiment bestaat uit drie groepen.
De eerste groep bestaat uit frans geteelde hyacinten, welke geprepareerd worden voor vroegbloei in de maand november en begin december.
De tweede groep hyacinten wordt geprepareerd voor kerstbloei en kan tevens gebruikt worden als snij-hyacint begin januari.
De derde en laatste groep hyacinten de zogenaamde "koude" hyacinten worden behandeld voor broei in januari tot en met pasen en eveneens als snijhyacint.

Alle hyacinten van bovengenoemde preparatiebehandelingen worden geleverd van drie-jarig geteelde partijen.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 12 februari 2007 om 19:27:
Met als gevolg dat ik dronken wakker werd en niet eens normaal kon autorijden dus maar weer naar huis ben gegaan en een dag vrij moest nemen!


:roflol: je hebt van die dagen& nachten o:)


Uitspraak van verwijderd op maandag 12 februari 2007 om 18:49:
wrom zit er altijd stress bij verhuizen


Omdat het binnen een bepaalde tijd gebeurt moet zijn..
En vrouwen alles op onderwerp in dozen doen :rot:


Uitspraak van verwijderd op maandag 12 februari 2007 om 20:01:
Mijn moppies


Pfffffff lekker stel, ach waarom ook niet :lol:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Zwork B) op maandag 12 februari 2007 om 21:16:
Uitspraak van Ravanelli 1978 op maandag 12 februari 2007 om 21:14:
Kakkerlak laat die flamous nou eens zien ahhhhhh!

speklappie hou nou es op met weetjes posten


Alleen als jj je flamoes laat zien! :yes:
 
Waarschuw beheerder
Wat is een koekoeksklok ?

Van Dale's woordenboek van het hedendaags Nederlands geeft als omschrijving voor koekoeksklok de volgende omschrijving: een klok die bij het slaan het geluid van de koekoek nabootst, waarbij vaak een vogeltje naar buiten komt. Werd de koekoeksklok vroeger vooral geassocieerd met termen als ouderwets, traditioneel en oubollig. Tegenwoordig kunt de koekoeksklok zelfs terugvinden in het moderne interieur waar klassiek en modern met elkaar in een samenhang wordt gebracht.

Geschiedenis van de koekoeksklok
Oorspronkelijk komt de koekoeksklok uit het Zwarte Woud in Duitsland. Traditioneel wordt de uitvinding toegeschreven aan de Schönwaldse, klokkenmaker Franz Ketterer in 1730. Alhoewel hierover nogal wat menings-verschillen zijn. Omstreeks deze tijd is inderdaad de bekende techniek ontstaan met de balgen en fluitjes die het geluid van de koekoek imiteren toegevoegd aan een normale slingerklok. De koekoeksklok wordt nog steeds hoofdzakelijk in het Zwarte Woud geproduceerd, in de buurt van Triberg en Neustadt.

Speciale aanbieding Koekoeksklok
Door de samenwerking met een partnerbedrijf heeft de Woonwebsite een bijzondere aanbieding van een koekoeksklok kunnen selecteren.


Naar aanbieding voor de koekoeksklok »


Moocoo Koekoeksklok
De leukste Koekoeksklokken die er te koop zijn. Bij de Moocoo komt er ieder uur een koe naar buiten en hoort u de koe Boeoeoe! loeien.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op maandag 12 februari 2007 om 21:28:
Alleen als jj je flamoes laat zien!


post dan maar lekker verder :9
Waarschuw beheerder
koekoek koekoek
Waarschuw beheerder
donateur
Rai rai (f)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 12 februari 2007 om 21:28:
Alleen als jj je flamoes laat zien!


De aanhouder wint ;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Fietsketting op maandag 12 februari 2007 om 21:42:
Alleen als jj je flamoes laat zien!

De aanhouder wint


:banana::banana::banana::banana::banana::banana:
:honger::honger::honger::honger:
Waarschuw beheerder
Hey pac, check deze link ;)

http://www.bozebuur.nl/files/Boze%20Buur-%20Utreg!!.mp3
Waarschuw beheerder
goooooooooooooooooooooeieavond
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Utreg_casual op maandag 12 februari 2007 om 21:49:
goooooooooooooooooooooeieavond


Prutsers :looser: :looser: :looser:
 
Waarschuw beheerder
Wat is een dimmer voor verlichting?
Een dimmer op verlichting zorgt ervoor dat u de juiste hoeveelheid licht kunt schakelen die u nodig heeft voor de activiteit die verricht wordt. Een lamp kan dus zowel gebruikt worden als sfeerverlichting en indien er meer licht wordt geschakeld als leeslamp. Heeft u een dimmer op de verlichting aangebracht dan kunt dus als het ware spelen met licht.

Wat voor soort dimmers zijn er?
Is een lamp aangesloten op een lichtschakelaar dan is deze eenvoudig te vervangen door een dimmer. Echter deze dimmers werken niet als het licht op meerdere punten geschakeld kan worden, bij spaarlampen, TL-verlichting en halogeenlampen.
Inmiddels is het wel mogelijk om spaarlampen en TL-verlichting te dimmen. Echter dit kan alleen als er speciale armaturen aangeschaft worden waarin deze lampen geplaatst worden en die geschikt zijn om te dimmen. Het dimmen van halogeenlampen gebeurt via de transformator waarop de lamp is aangesloten.

Centraal de verlichting dimmen
Het is mogelijk om meerdere lampen tegelijk te dimmen en aan of uit te schakelen. Sterker nog. Wilt u bij een activiteit in huis, bijvoorbeeld televisie kijken, het licht op een bepaalde manier geschakeld hebben dan kan dit via een systeem waarop alle lampen geschakeld worden. Dit wordt huis automatisering of ook wel domotica genoemd. Ook zijn er draadloze schakeloplossingen die het mogelijk maken om schakelaars te plaatsen op elke plek in de woning zonder dat hier 230 volt naartoe moet. Ook lichtschakelingen via afstandsbediening zijn geen enkel probleem. En eenvoudige oplossingen zijn inmiddels verkrijgbaar voor bedragen rond € 200,-.
Waarschuw beheerder
koekoek koekoek
 
Waarschuw beheerder
Voor de tweede wedstrijd, die in De Arena staat gepland, heeft Rosenberg nog een tip voor zijn nieuwe ploeggenoten. 'Ze hebben in Amsterdam een groot stadion met veel toeschouwers, maar die zijn niet zo enthousiast. Ze komen om een wedstrijd te bekijken. Als het Werder lukt dáár een doelpunt te maken, dan kan het gebeuren dat het gemor begint en het publiek zich van de eigen ploeg afkeert.'
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 12 februari 2007 om 21:51:
Prutsers


graffie groot voorbeeld hoe maakt u ut
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 12 februari 2007 om 21:52:
Ze komen om een wedstrijd te bekijken.


Daar heb je het inderdaad wel mee samengevat ja :jaja:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Ouwehoeren op maandag 12 februari 2007 om 20:52:
Uitspraak van Ravanelli 1978 op maandag 12 februari 2007 om 20:27:
Ik wist niet dat mensen onder de 93cm. nog op mochten blijven na 8ten!! Shampoo "head en shoulders" je bent de 1ste die ik ken die dat mag!!

Maar ik ken ook niemand onder 93cm "Fristi is 104cm" dus wees niet te blij!

Een smurfen hand is gauw gevuld!!

Je wordt steeds grappiger man en er zelf ook zo hard om lachen

Noeste dijenkletsers ouwe

hi-la-risch


Een smurf is een stripfiguur, bedacht door Peyo (een pseudoniem van Pierre Culliford).

Een smurf is klein, drie appels hoog, blauw van kleur, draagt een witte broek met uitfloepend staartje en een slappe witte puntmuts. Het meest kenmerkende is dat een smurf in zijn taalgebruik een groot aantal woorden vervangt door het woord smurf, de zogenaamde Smurfentaal.

Ze wonen met elkaar, zo'n honderdtal, in hun dorp, bestaande uit grote holle paddenstoelen. Hun leider is de Grote Smurf, herkenbaar aan zijn rode muts en zijn baard. Hij is ook degene die, dankzij zijn wijsheid en toverkunst, de andere, niet zo snuggere, smurfen redt als die weer eens in moeilijkheden komen.

Hun (letterlijk) grote vijand is de tovenaar Gargamel, die steeds maar weer - en gelukkig altijd tevergeefs - probeert de smurfen te vangen.

Hoewel de smurfen in het begin tamelijk ongedifferentieerd waren zijn er in de loop van de tijd, waar het verhaal dat nodig maakte, heel specifieke smurfen ontstaan
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Utreg_casual op maandag 12 februari 2007 om 21:53:
graffie groot voorbeeld hoe maakt u ut


Geen idee... die montage-instructie was echt niet te volgen!?!?!?




Rav heeft vast wel een heldere instructie voor ons :woep:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 12 februari 2007 om 21:51:
Prutsers


Besmet geraakt door ons zeker 8)

Anders was je wel goed gereden zaterdag of niet soms

Nu hou ik op o:)
Uitspraak van Utreg_casual op maandag 12 februari 2007 om 21:53:
graffie groot voorbeeld hoe maakt u ut


:lol: wij zijn dus besmet geraakt met het prutsvirus door hem..
Waarschuw beheerder
donateur
ff serieus hej
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 12 februari 2007 om 21:55:
Geen idee... die montage-instructie was echt niet te volgen!?!?!?


Uitspraak van verwijderd op maandag 12 februari 2007 om 21:55:
Rav heeft vast wel een heldere instructie voor ons


ja ben er wel benieuwd naar
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 12 februari 2007 om 21:55:
wij zijn dus besmet geraakt met het prutsvirus door hem..


murdock hoe is ut vriend
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 12 februari 2007 om 21:55:
Anders was je wel goed gereden zaterdag of niet soms


Denk dat God andere plannen met me had :woep:



Uitspraak van Zwork B) op maandag 12 februari 2007 om 21:55:
ff serieus hej


 
Waarschuw beheerder
Het washandje is op onze wastafel bijna niet weg te denken. Dit staat in tegenstelling tot het buitenland, waar men doekjes gebruikt worden om zich te wassen.

Een washandje is echter veel handiger in het gebruik, want water en zeep laten zich makkelijker verdelen over het lichaam. Na het inzepen, het washandje met fris water uitspoelen, en vervolgens kan je het gebruiken om de zeepresten af te spoelen.

Thuis doe je de gebruikte washandjes in de wasmachine, maar tijdens het reizen of op de camping gebeurt dat niet en blijf je zitten met een nat washandje dat snel gaat ruiken.

Met Toly wegwerpwashandjes kun je je heerlijk wassen. Na gebruik deponeer je het washandje gewoon in de afvalemmer. Als je wilt kan je hem best nog een keer gebruiken.

Toly wegwerpwashandjes zijn gemaakt van nonwoven materiaal. Eenmaal nat zijn zij heel zacht voor de huid. Je kunt ze net zo gebruiken als de washandjes thuis.

Naast het wassen van kinderen aan de wastafel of onder de douche zijn ze reuze handig voor onderweg in de auto. Een beetje water op het het washandje en de vieze handjes en gezichtjes zijn zo weer schoon.

Waar je ook bent onderweg, Toly wegwerpwashandjes zijn een uitkomst voor een ieder.

Waar te koop?
Toly wegwerpwashandjes zijn verkrijgbaar bij:

De drogist
V&D
Halfords
Kampeervakhandel
Sommige apotheken