Partyflock
 
Forumonderwerp · 888227
6 volgers · 378389x bekeken

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

Waarschuw beheerder
Er komt een nieuw programma op talpa de goudenkooi, zijn er mensen die zich hebben opgegeven??:D

Het lijk mij wel een leuk programma, alleen de regel van 10.000 :S


De Gouden KooiEen droomvilla. Vrijstaand, met een tuin zo groot als twee voetbalvelden. Een state-of-the art keuken, luxe badkamers. Alles er op en er aan. Dit is het toneel waar het programma 'De Gouden Kooi' zich komend najaar zal afspelen. Het landgoed ligt op een afgelegen plek in Eemnes, vlakbij Hilversum. Ver weg van naaste buren, maar met eigen bos, vijvers, paardenstallen en een verwarmd zwembad.

Komend najaar nemen tien deelnemers aan het Talpa-programma ‘De Gouden Kooi’ hun intrek in deze prachtige villa. De deelnemers zijn allen potentiële eigenaren van het landhuis. Immers, de uiteindelijke winnaar van het programma hoeft er nooit meer weg. Hij of zij krijgt het landgoed ter waarde van ongeveer 2 miljoen euro plus een spaarpot die afhankelijk van de duur van het programma kan oplopen tot miljoenen euro's.

Bij 'De Gouden Kooi' is winnen een kwestie van blijven zitten waar je zit. Want de belangrijkste regel luidt dat de voordeur altijd open staat, maar dat je de drempel niet over mag. En zet je toch ook maar één voet buitenshuis? Dan lig je eruit. Winnen is volhouden. Ook al heb je heimwee. Ook al dreigt je partner de relatie te verbreken. Ook al trouwt je broer of krijgt je zus een kind. En dat minstens een jaar lang…

Inmiddels hebben reeds duizenden kandidaten – uit alle lagen van de bevolking - zich via www.degoudenkooi.tv aangemeld voor dit spraakmakende programma. Het hebben van volledige financiële vrijheid spreekt blijkbaar bij velen tot de verbeelding. De motieven zijn uiteenlopend: van de man die van zijn torenhoge schulden af wil komen tot de moeder die een mooie financiële toekomst voor haar kinderen zeker wil stellen. Of simpel gesteld: rijk worden. Maar hoeveel vrijheid is men uiteindelijk bereid op te geven…om de ultieme vrijheid te winnen?


[img width=200 height=200 cacheid=000caae0002475a04d71a7651a017ecd3c]http://img460.imageshack.us/img460/2489/3469726101144917768947vila2002.gif[/img] [img width=200 height=200]http://www.talpa.tv/upload/442958_610_1152801811104-foto6.jpg[/img] [img width=200 height=200]http://www.talpa.tv/upload/442957_610_1152801780194-foto5.jpg[/img]

hier dus de regels! en die klote regel van 10.000 euro!

De Gouden Regels* De deelnemer die als laatste bewoner overblijft wint de kapitale villa – hypotheekvrij – en de megaspaarpot. Voorwaarde is dat hij of zij minimaal 1 jaar in de villa moet hebben gewoond.

* De kandidaat die zonder toestemming één stap buiten de villa zet, is gediskwalificeerd.

* Deelnemers aan De Gouden Kooi betalen een borgsom van 10.000 euro. Iedereen die minimaal 1 jaar in De Gouden Kooi blijft, krijgt die borgsom volledig terug. Stapt een kandidaat echter binnen een jaar uit het programma, dan is hij of zij die borgsom kwijt. Dit geld gaat naar een goed doel.
Alléén als iemand op medische gronden vroegtijdig moet uitstappen, geldt deze regel niet.

* Omdat deelnemers hun baan moeten opzeggen om mee te kunnen doen, ontvangen hun gezinnen tijdens hun afwezigheid een bedrag per maand om in hun vaste lasten te kunnen voorzien.

* Elke dag wordt 1.000 euro in een beleggingsfonds gestort.
Omdat de duur van De Gouden Kooi onbepaald is (maar minimaal 1 jaar), heeft ook het prijzengeld geen limiet en kan die spaarpot oplopen tot miljoenen euro’s. Deze spaarpot is voor de winnaar.

* De bewoners mogen onbeperkt post ontvangen van familie en vrienden. Elk ander contact moet worden verdiend. Elke dag vinden dan ook duels tussen de bewoners plaats waarmee zogenaamde ‘contactpunten’ kunnen worden gewonnen; met die punten kan het recht worden ‘gekocht’ om te bellen of bezoek te mogen ontvangen.

* Drie keer per jaar mag één bewoner de villa gedurende 12 uur verlaten. Bijvoorbeeld om een begrafenis of een huwelijk bij te wonen, of zich medisch te kunnen laten behandelen. De bewoner die op zo’n bijzonder verlof wil, moet dat verzoek bij de andere bewoners neerleggen. Die bepalen met meerderheid van stemmen of het verlof wordt toegestaan.


* De bewoners van de villa hebben de beschikking over een riant weekbudget. Daarmee kunnen ze niet alleen eten en drinken in overvloed bestellen, maar ook fitnesstrainers, kappers, masseurs, pedicures et cetera. Zelfs de dokter en de tandarts doen visites aan huis.

* Voor elke beslissing die de bewoners moeten nemen geldt dat die met meerderheid van stemmen moet worden genomen.


En lijkt het iemand wat?
laatste aanpassing door een beheerder
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op woensdag 7 februari 2007 om 15:01:
wel hoor


Heeft dat ook op dgk site gestaan?
 
Waarschuw beheerder
jah waar zou t anders moeten staan
Waarschuw beheerder
donateur
Dan heb ik dat over het hoofd gezien, werk jij trouwens voor tien ofzo?
 
Waarschuw beheerder
jah klopt
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 6 februari 2007 om 15:15:
haha ja ja woensdag gaat er wat leuks gebeuren voel het aan mn water


haha kijk maar..
 
Waarschuw beheerder
Whoopppaaa(L) Palma!!! (mn lieve stiefmoeder! :D )

geweldig!


Lekker voor Natasia ofzo:P Met der doe dit en dat :O:O
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 7 februari 2007 om 16:25:
jah klopt


grapjas hahahahahaha die film is van nowlive.eu heel veel filmpjes zijn door die site opgenomen.
 
Waarschuw beheerder
http://www.youtube.com/watch?v=NDDyIffxOlI

Dit filmpje zegt genoeg... Gooi die kooi maar weer open, eerder kijk ik die onzin niet meer.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 7 februari 2007 om 18:51:
grapjas hahahahahaha die film is van nowlive.eu heel veel filmpjes zijn door die site opgenomen.


die filmpjes zijn van talpa clown
 
Waarschuw beheerder
wel leuk om af en toe te kijken begin het nu eigenlijk te volgen!
heb wel een paar vraagjes wat ik nog niet echt snap!...

waarom komt er telkens iemand terug als er iemand uitgaat dat is toch niet eerlijk zo kun je jaren doorgaan?????

ik weet alleen dat als je unaniem weggestemd word dat er niemand voor terug komt
en als je uit je eigen eruit gaat er wel iemand terugkomt

maar verder als je eruit word gestuurd enzo!?
en hoelang blijft dat doorgaan dat er nieuwe voor terug komen!?
Waarschuw beheerder
komt nena weer terug :cheer:
 
Waarschuw beheerder
ze kan nu niet komen want mijn pik hangt in dr mond
maar als ik klaar ben dan komt ze :cheer:
 
Waarschuw beheerder
wel vaag, nena,huub,nathanael én illona eruit :s


Uitspraak van verwijderd op woensdag 7 februari 2007 om 19:49:
waarom komt er telkens iemand terug als er iemand uitgaat dat is toch niet eerlijk zo kun je jaren doorgaan?????


Idd, vind het ook een beetje vals aan het spel..Zo is het geen spel meer..En kun je idd doorgaan tot je een 0ns weegt..
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 7 februari 2007 om 20:22:
wel vaag, nena,huub,nathanael én sylvia eruit


jij kijkt zeker nooit naar as the world turnes

het is niet sylvia maar ilona die met de griekse scheepmagnaat Pappalaatmepiemellos meeggegaan is om te gaan wonen in een kiboets
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Oops! Ik zeg elke keer sylvia ..aangepast!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kamil op woensdag 7 februari 2007 om 20:17:
neehoor


gast :/

wat denk je wel niet met je fake profieltje en:
Skype / VOIP: OVER 2 MAANDEN NAAR GOUDEN KOOI


ff 350 PBtjes sturen naar vrienden die je niet hebt

Denk je dat we achtelijk zijn ofzo?
verwijder jezelf mang!
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van :cocktail: Renée :cocktail: op woensdag 7 februari 2007 om 20:05:
komt nena weer terug


Hoe kom je daar dan bij?:o


Uitspraak van Kamil op woensdag 7 februari 2007 om 20:17:
neehoor


Wat weet jij er nou van? :/
Waarschuw beheerder
Uitspraak van M. :') op woensdag 7 februari 2007 om 20:34:
Wat weet jij er nou van?


Omdat ik met haar op school heb gezeten op Bredero College in amsterdam noord, en ik er nog weleens tegenkom op mosveld met Stacey (een vriendin van haar) gaat met een mattie van mij, John.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Kamil op woensdag 7 februari 2007 om 20:41:
Omdat ik met haar op school heb gezeten op Bredero College in amsterdam noord, en ik er nog weleens tegenkom op mosveld met Stacey (een vriendin van haar) gaat met een mattie van mij, John.


Stoer voor je mattie (Y) :aai:

Nu vind ik je helemaal stoer :|
 
Waarschuw beheerder
donateur
ouwe pleejer
Waarschuw beheerder
donateur
Ik ga me ook aanmelden en dan stoer verkondigen dat ik de gouden kooi in ga. Misschien gaan mensen mij dan ook stoer vinden B)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van M. :') op woensdag 7 februari 2007 om 20:47:
Ik ga me ook aanmelden en dan stoer verkondigen dat ik de gouden kooi in ga. Misschien gaan mensen mij dan ook stoer vinden


Ga jij je aanmelden voor de gouden kooi? Wat vet! Mag ik je schoenen schoon poetsen?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 7 februari 2007 om 19:49:
waarom komt er telkens iemand terug als er iemand uitgaat dat is toch niet eerlijk zo kun je jaren doorgaan?????


omdat he minimaal een jaar moet duren.. als binnen een jaar iemand in z'n eentje overblijft...:)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op woensdag 7 februari 2007 om 22:09:
Ga jij je aanmelden voor de gouden kooi? Wat vet! Mag ik je schoenen schoon poetsen?


Jij altijd :9
Waarschuw beheerder
wat lijkt me dat verschrikkelijk om in dat huis te zitten
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van M. :') op woensdag 7 februari 2007 om 12:49:
Uitspraak van PiA op woensdag 7 februari 2007 om 12:03:
Die Amanda heeft gewoon bij Brian geslapen vannacht

Vieze sloerie is het


Yup
Waarschuw beheerder
Uitspraak van M. :') op woensdag 7 februari 2007 om 20:47:
Ik ga me ook aanmelden en dan stoer verkondigen dat ik de gouden kooi in ga. Misschien gaan mensen mij dan ook stoer vinden


hehehe echt he..doe je dan ook je geile buikspieren als forumpic ?! ;) :P
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Lennart! op donderdag 8 februari 2007 om 11:44:
doe je dan ook je geile buikspieren als forumpic ?!


met een zwart balkie ervoor om de site waarvan die vandaan geplukt is te verstoppen :lol:
 
Waarschuw beheerder
Der is niets meer aan :nocheer:
 
Waarschuw beheerder
Ondanks dat Natasia zegt nergens bang voor te zijn, maakt ze zich vandaag wel degelijk ergens druk om. Ze vraagt haar vriendin Herma: “Heb jij gisteren RTL Boulevard gezien?” Herma moet dit ontkennen. De Miljonairs hebben op tv gezien dat Huub in de uitzending was en Natasia zit toch wel met de dingen die de ex-Miljonair in het programma heeft gezegd: “Ik maak me er heel erg veel zorgen om. Hij heeft er een advocaat op gezet!” Natasia is duidelijk bang dat Huub het huis weer onveilig komt maken. Wordt vervolgd...

Bron: www.degoudenkooi.tv


Yes B) Huub terug (F)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kamil op woensdag 7 februari 2007 om 20:17:
neehoor


OH, ik dacht zoiets te zien, aan het einde, dat over de volgende aflevering vertellen :)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van -Droogbrood- SpaceKonijn op donderdag 8 februari 2007 om 12:48:
Filmpje van Boulevard, iemand??


Staat volgens mij al in dit topic, paar pagina's terug!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 8 februari 2007 om 12:56:
Staat volgens mij al in dit topic, paar pagina's terug!


Ja die was van een paar dagen terug, maar blijkbaar was er gister weer iets over een advocaat..
Waarschuw beheerder
http://frontpage.fok.nl/nieuws/73128

Dit filmpje is echt te grappig, hier zie je ook eindelijk die zogenaamde schop van Huub, die had ik dus nog niet gezien, het is een beetje vertraagd hier en daar om het goed te laten zien...
ook van bij de keel grijpen is niet eens sprake.. Huub pakt Nattie bij zn schouder vast.
 
Waarschuw beheerder
http://www.rtl.nl/(vm=/actueel/rtlboulevard/home/)/system/video/html/components/actueel/rtlboulevard/miMedia/2007/week06/wo_goudenkooi.avi_plain.xml

Dit is het filmpje van rtl boulevard!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
dat manwijf denk dat iedereen dr mag. ondertussen roddelen ze flink over dr. vooral door die trol van een natasia
Waarschuw beheerder
Uitspraak van -Droogbrood- SpaceKonijn op donderdag 8 februari 2007 om 13:39:
Dit filmpje is echt te grappig, hier zie je ook eindelijk die zogenaamde schop van Huub, die had ik dus nog niet gezien, het is een beetje vertraagd hier en daar om het goed te laten zien...


nou dan komt Huub dus toch nog misschien terug :cheer:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Waarom loopt die amanda conitnue naakt door et huis :/
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van RickeY-G op donderdag 8 februari 2007 om 14:11:
Waarom loopt die amanda conitnue naakt door et huis


omdat ze dr lichaam verkoopt
Waarschuw beheerder
donateur
Terug met Huub dus (Y)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van RickeY-G op woensdag 7 februari 2007 om 20:33:
wat denk je wel niet met je fake profieltje en:


Ja precies.. in dat feestarchief staan alleen alle grote feesten, valt ook echt niet op :X
 
Waarschuw beheerder
Amanda Irritante ****** **** !!!!!!!!!! :/:/:/:/
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Lennart! op donderdag 8 februari 2007 om 11:44:
hehehe echt he..doe je dan ook je geile buikspieren als forumpic ?!


Die heb ik niet :D
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van RickeY-G op donderdag 8 februari 2007 om 14:11:
Waarom loopt die amanda conitnue naakt door et huis


Amandel
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 8 februari 2007 om 16:02:
Amandel


amanDEL he ;-);-);-)