Partyflock
 
Forumonderwerp · 923215
3273x bekeken
Waarschuw beheerder
ja ja wie heb ook de plannen om te gaan samen wonen?? gaan jullie kopen of huren. en heb je nog tips? (bv waar haal je je meubels/electra voordelig vandaan :-p)voor en na delen van huren of kopen enz. zelf klussen of een aannemer in huren?
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Liefst zou ik al samenwonen met m`n lief, maar ben nou eenmaal nog wat te jong, en ik zou het financieel ook niet redden. :no:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Wennemans op donderdag 25 januari 2007 om 16:11:
Sorry, maar dit moet me trouwens echt nog ff van het hart; Waarom zijn er altijd van die mensen die moeten zeiken over de spelling van iemand? Wel s van dyslectie gehoord?! Laat iedereen gewoon lekker in hun waarde!


idd.. doe het ook niet expres die fouten maken ik zie het zelf ook niet vaak dat het er fout staat. elk mens heb andere kwaliteiten...
 
Waarschuw beheerder
yeah is wel relaxed denk ik zo.
laatste aanpassing door een beheerder
 
Waarschuw beheerder
lijkt me super, samen wonen..
hoop dat t niet te lang op zich laat wachten
Waarschuw beheerder
donateur
Hoevaak ik hier ook kwam ontkennen :9 Ik ga tóch samenwonen O:)

Maar 't is wel gewoon mijn huis enzo, sleutel op 27 februari en we gaan er meteen saampjes in (L)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van TLN op donderdag 1 februari 2007 om 11:49:
oevaak ik hier ook kwam ontkennen Ik ga tóch samenwonen

Maar 't is wel gewoon mijn huis enzo, sleutel op 27 februari en we gaan er meteen saampjes in


veel geluk!
 
Waarschuw beheerder
Zou graag samen met mn lief een huisje kopen..
Ben ook druk aan het rondkijken !

maar nu nog niet hoor, over 2/3 jaar zo'n beetje
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van TLN op donderdag 1 februari 2007 om 11:49:
Hoevaak ik hier ook kwam ontkennen Ik ga tóch samenwonen


hahahahaha :9
Tamara wordt een huismuis ;p
Waarschuw beheerder
Wij gaan per volgende maand ook samenwonen :yes:
Eindelijk na precies 2 jaar relatie!
Eerst nog even in mijn huisje en dan rustig een leuk koophuisje zoeken.

Het is wel een heel gedoe en geregel aangezien mijn vriend uit het buitenland (duitsland) komt. Gelukkig EU land dus wat dat betreft geen wijgering mogelijk en dus weer iets makkelijker!

Nog meer mensen hier ervaring mee?
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Wij wonen al 7 jaar samen geloof ik, we hebben na 3 jaar ons eerste huis gekocht en na 5 jaar ons tweede huis. Aangezien mijn vriend tegelzetter en stucadoor is hebben we alles zelf gedaan! stuk voordeliger!
Waarschuw beheerder
wij willen binnekort ook gaan samenwonen...wij willen gaan huren. Spullen weet ik nog niet waar ik die ga halen...overal eerst wat rondkijken...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van EinoeL op maandag 5 februari 2007 om 16:42:
Nog meer mensen hier ervaring mee?laatste aanpassing 5 februari 2007 16:43


ja is een heel geregel he.. mijn vriend komt uit belgië en vooral dat belasting gedoe is helemaal anders hij krijgt geen hypotheek rente terug gave maar wel weer wat anders
nu zijn we heel erg aan het twijvelen tussen in breda wonen of toch in belgie omdat dat voordeliger is.. maar ja breda was onze eerste keus. goed rond kijken en na denken dus dus :D
 
Waarschuw beheerder
Mijn vriend heeft vorig jaar een huis gekocht en als ik op 1 juni mijn laatste examen heb gedaan trek ik bij hem in :D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ! ! !Cheeta@Dark! ! ! op donderdag 4 januari 2007 om 21:45:
ja ja wie heb ook de plannen om te gaan samen wonen?? gaan jullie kopen of huren. en heb je nog tips?


Ga eerst maar is rustig aandoen..en niet te hard van stapel lopen..want anders zit je te veel op elkaar lip..en ben je binnen de kortste keren weer vrijgezel ;) (Y)
Waarschuw beheerder
Nog alle tijd :) loop niet te hard van stapel.
Maar ergens in de toekomst zullen dat soort plannen zeker komen :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van KreZzy op dinsdag 6 februari 2007 om 17:12:
Ga eerst maar is rustig aandoen..en niet te hard van stapel lopen..want anders zit je te veel op elkaar lip..en ben je binnen de kortste keren weer vrijgezel


doe al 5 jaar rustig aan:D
dus ik zou hem nu graag op me lip hebben zitten:D
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van KreZzy op dinsdag 6 februari 2007 om 17:12:
Ga eerst maar is rustig aandoen..en niet te hard van stapel lopen..want anders zit je te veel op elkaar lip..en ben je binnen de kortste keren weer vrijgezel


of niet...
ik heb nu bijna 3,5 jaar een realtie en woon ook al bijna 3,5 jaar samen :lol:
Waarschuw beheerder
Hoera hoera, sinds 1 februari woon ik officieel met mn lief samen :D. Onofficieel 2,5 maand en het is echt super :D

Alleen dat schoonmaken en opruimen :(
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ! ! !Cheeta@Dark! ! ! op dinsdag 6 februari 2007 om 11:59:
ja is een heel geregel he.. mijn vriend komt uit belgië


Woont en werkt je vriend dan nu ook in Nederland?
Ik heb nu eindelijk alles voor elkaar. Belastingdienst aangemeld, wat een moeite was dat. IND helemaal drama en dan komt van de week het inschrijven hier in de gemeente en het openen van een rekening, dat is denk ik het makkelijkste...en de belangrijkste dingen voor nu?
Wat heb jij zoal moeten doen en regelen?
Kunnen jullie dan samen een huis kopen, ivm het verkrijgen van een hypotheek voor beiden?
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
nee hij woont in belgie en werkt in belgie. en wil ook blijven werken in belgie:-p niet al te makkelijk dus. we zijn pas net begonnen met rond kijken en zijn bij hypotheek adviseuren geweest. en een hypotheek moeten we alles nog regelen en is het ook allemaal erg lastig voor ons maar we zetten het nu ff een half jaar op een laag vuurtje en eerst ff flink sparen en gaan dan weer serieus verder kijken
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van :coke:Vaagheden:coke: op vrijdag 9 februari 2007 om 01:21:
samenwonen kan super zijn,maar doe het niet te snel....


Daar ben ik het mee eens
 
Waarschuw beheerder
Een tip:

Ga NIET samenwonen.

Alleen maar ellende.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 16 februari 2007 om 16:36:
Een tip:

Ga NIET samenwonen.

Alleen maar ellende.


(y)

:jaja: Dat vind ik nou ook :[

Samenwonen is echt Belabberd O:)
 
Waarschuw beheerder
Samenwonen kan gezellig zijn maar mij voorlopig niet gezien .
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ga NIET samenwonen.

Alleen maar ellende.


bij jou misschien :P

ik heb het zelf alleen maar als positief ervaren :D
Waarschuw beheerder
woon nu een jaar samen en gaat perfect!!
af en toe ups and downs!
komt der weer zo tering duure rekening binnen..das wel klote!!
dat had je nou bij je ouders weer nie..
maar vindt het egt superss zoow
zou nie anders willen!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van :coke:Vaagheden:coke: op vrijdag 9 februari 2007 om 01:21:
maar doe het niet te snel....


och, ken er zat bij wie het nog steeds goed gaat, waaronder mijn eigen relatie :P
Waarschuw beheerder
Uitspraak van TERREUR dwergje op vrijdag 16 februari 2007 om 18:39:
komt der weer zo tering duure rekening binnen..das wel klote!!
dat had je nou bij je ouders weer nie..


das waar :D ook al heb ik nou aldoor wel een hele hoge telefoon rekening en die heb dan niet meer:-p
 
Artiest Hungry
Waarschuw beheerder
Ik woon nu sinds 5 maanden samen met mijn vriendin in Enschede. Ik ben geboren en getogen in Haarlem dus dat was een behoorlijk grote stap. We woonden voorheen allebij nog bij onze ouders maar zo'n lange afstands/weekend relatie is gewoon echt kut!

We hebben ong. 6 maanden moeten wachten en hebben de 2e aanbieding genomen. Het is een vrij ruime flat woning. Het was echt een bouwval toen we er in kwamen maar gelukkig heb ik hele lieve vrienden waarvan 1 een eigen stukadoor (of hoe je dat ook schrijft) bedrijf. Deze heeft mij ong 3 weekenden geholpen en zonder hem was het ook echt nooit gelukt.

Ik ben zeer zeker tevreden met hoe het geworden is en ook het samen wonen zelf bevalt erg goed. We kennen elkaar wel al 8 jaar en zitten heel goed op een lijn dus misschien ook daarom wel.
 
Waarschuw beheerder
zo snel mogelijkk eerst beginnen met huur huisje.
dr na koophuis.
meubels kan ik zelf wel maken 4poten stuk hout en je hebt een tafel zooi verf dr over heen en klaar:P
Waarschuw beheerder
woon nu een jaar samen, hebben een huis gekocht
wrom zou je eerst gaan huren en dan pas gaan kopen, een huis is een soort spaarpot
en huren is weggegooid geld
 
Waarschuw beheerder
Huur nu al al jaartje met mn vriendin een appartementje aan het Ijsselmeer, en ik heb nu de mogelijkheid om het te kopen.
Ik ga dat cker weten doen, 123000 euries moeten ze ervoor hebben. Nu eerst met kladblokie door t huis heen en elke naaipuntje noteren om vervolgens wat van de prijs af te knabbelen! Over 5 jaartjes maak ik cker weten winst, iemand nu al interesse voor over 5 jaar hahaha?? zie mn uitzicht foto vanaf mn balkon voor impressie..:D
Waarschuw beheerder
benhet niet van plan maar weet dat het niet in het begin zo leuk isals het lijkt :-)
Waarschuw beheerder
woon samen gehuurd
een goede tip is flink sparen komt veel meer bij kijken dan je denkt
 
Waarschuw beheerder
ooit;)
 
Waarschuw beheerder
Als ik klaar ben met me opleiding zo snel mogelijk een huissiej zoeken en met me moppie daarow wonen O:) Oohw wat lijkt me dat heerlijk...
 
Waarschuw beheerder
wonen samen gehuurd en bevalt toppie!!!
 
Waarschuw beheerder
ga binnenkort samen wonen.

liever huren want dan hoef je zelf niets te doen aan het huis bv schilderen aan de buitenkant en als er iets kapot is hoef je t ook niet te betalen
Waarschuw beheerder
ik ga binnenkort samenwonen, in een eengezinswoning! hoeft niet veel aan te gebeuren want zit al nieuwe keueken, badkamer en tuin in... en er ligt een hele mooie vloer door heel het huis!!!! wij gaan dit huis huren.. en over een paar jaar gaan ze in de verkoop en dan gana we hem kopen!!!!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 26 februari 2007 om 11:11:
liever huren want dan hoef je zelf niets te doen aan het huis bv schilderen aan de buitenkant en als er iets kapot is hoef je t ook niet te betalen


huren is weggegooid geld
 
Waarschuw beheerder
Ik ga ook samenwonen, In een nieuwbouw huisje.
Het zal pas volgend jaar worden omdat ons huisje namelijk nog gebouwd moet worden.
Hopen dat het zo snel mogelijk klaar is!
Waarschuw beheerder
Eerst ff iemand vinden om mee samen t wonen!;)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ! ! !Cheeta@Dark! ! ! op donderdag 4 januari 2007 om 21:45:
ja ja wie heb ook de plannen om te gaan samen wonen?? gaan jullie kopen of huren. en heb je nog tips? (bv waar haal je je meubels/electra voordelig vandaan )voor en na delen van huren of kopen enz. zelf klussen of een aannemer in huren?


als ik een vriendin zou hebben we zouden elkaars kots kunnen verdragen na nachtje zuipen, dan zou het wel het overwegen waard zijn om samen te gaan wonen...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van EinoeL op dinsdag 6 februari 2007 om 20:51:
Woont en werkt je vriend dan nu ook in Nederland?
Ik heb nu eindelijk alles voor elkaar. Belastingdienst aangemeld, wat een moeite was dat. IND helemaal drama en dan komt van de week het inschrijven hier in de gemeente en het openen van een rekening, dat is denk ik het makkelijkste...en de belangrijkste dingen voor nu?
Wat heb jij zoal moeten doen en regelen?
Kunnen jullie dan samen een huis kopen, ivm het verkrijgen van een hypotheek voor beiden?laatste aanpassing 6 februari 2007 20:52


ja omdat hij van binnen de europese unie is kan dat alleen de hypotheek rente terug krijgen word lastiger mijn vriend blijfd in belgie werken vandaar dat we in breda willen gaan wonen hij verdient het meeste.. maar verder is alles voor ons ook nog een groot raadsel hoor we moeten nog beginnen met alles te regelen we hebben ons pas in geschreven op een bouw project
Waarschuw beheerder
Uitspraak van HOLLAND op woensdag 21 februari 2007 om 12:46:
woon nu een jaar samen, hebben een huis gekocht
wrom zou je eerst gaan huren en dan pas gaan kopen, een huis is een soort spaarpot
en huren is weggegooid geld


idd zo zie ik dat ook
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van *..Sab op vrijdag 2 maart 2007 om 19:26:
Eerst ff iemand vinden om mee samen t wonen!


dan zit je op pf goed :yes:
Waarschuw beheerder
Als je een leuk baantje hebt en een vast dienstverband.

Kopen..


Heb je dat niet, dan kun je beter huren. Maar dat is mijn mening.
Waarschuw beheerder
ja denk dat ik ong over 2-3 jaar ga samen wonen