jaja ik weet het
Editor... Ben ik zelf niet zo'n fan van. Als je hem gebruikt om nieuwe transfers door te voeren wel, alleen zijn er ook mensen die even de statistieken van spelers gaan aanpassen, dat vind ik minder leuk

Met andere woorden, dan snap je het spel gewoon niet.
Persoonlijk vind ik het allemaal wel wat overzichtelijker geworden, maar de training vind ik lastig en onduidelijk in elkaar zitten.
Wedstrijden opslaan is wel ok

Ik was ook zeer enthousiast over dat progammatje van dummy dat je de 2d pitch kan opnemen als er bv. gescoord is.
Goal off the month is ook wel leuk, al heb ik hem in de demo nog niet gewonnen, wel een paar x 2de en 3de.
Past meetings: leuk

(weer terug)
lijkt zo ook haast wel of CM4 een beetje haastig is gemaakt
Of commentaar heeft gehad dat deze dingen eruit waren. Je kan nl. suggesties mailen naar ze.
Ik heb de demo 2 dagen gespeeld met Chelsea en idd, spelers krijgen, zoals het er nu uitziet een iets lagere beoordeling. Op zich niet erg, want bij de huidige versie is het ook niet normaal dat ik met 2-0 win en al me spelers een 8 of 9 hebben.
Wel jammer vind ik dat ik met 4 aankopen totaal bij Chelsea, waarvan er 1 in de basis staat, alles win
Zoals ook ik al eerder zei, het lijkt erop dat bij internationale wedstrijden (jaja ik heb het begehouden) het spel erg traag wordt. Het duurt bij mij soms wel 1 minuut voordat ie alle uitslagen heeft "berekend". Terwijl ik echt geen slome pc heb.
Maar goed, we w88 af tot de officieele release
