Partyflock
 
Forumonderwerp · 913028
 
Club The Level presenteert: Heat

Oh yeah rockin with the best!!! The Level neemt je 2 december mee naar een “ Rockende extra lange” variant van Heat.


Een line up die heter dan heet is. De Dj’s Don Diablo, Benjamin Bates, Victor Coral, Patrix en Barry Barrylas zetten de dansvloer twaalf uur lang in vuur en vlam.


Nou folks? feestje tot 10 uur 's ochtends!

Iemand ook al gehoord dat The Level super vet gaat verbouwen!! Is al een mooie tent, en gaat volgens mij nog veel vetter worden!! Of zijn er mensen met een andere mening??
 
moet volgens mij een top feestje worden en door tot 10 das mega
 
Hmm dan vanuit Groesbeek misschien toch maar ff naar Arnhem doorknallen ;)
 
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 24 november 2006 om 23:04:
Hmm dan vanuit Groesbeek misschien toch maar ff naar Arnhem doorknallen


tuurlijk, en kan je 's ochtends gewoon weer de trein pakken :)
 
Mag ik ook gewoon met de auto weer terug ;) (A)
Werkzaam bij MBFH
Pfff, van 5 tot 10!

Dat wordt flink aan de red bull :rot:
Tot 10 uur zeg...zijn meer de tijden van de gabberfeesten uit de jaren 90 :D
laatste aanpassing
 
Uitspraak van Patrix op zaterdag 25 november 2006 om 19:39:
Dat wordt flink aan de red bull


red bull.......jij zit alleen maar aan de Bac. Lemon Cola light hehe
 
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 25 november 2006 om 10:19:
Mag ik ook gewoon met de auto weer terug (A)


zolang je niet in slaap valt :rot:
gewoon naar huis kunnen kruipen BETER!!!
Uitspraak van verwijderd op maandag 27 november 2006 om 09:36:
red bull.......jij zit alleen maar aan de Bac. Lemon Cola light hehe


Mmmmm, kom jij er nog ff een paar brengen dan zaterdag, dan komt het helemaal goed...!

BaCoLemonLight RULES!! ;-)
laatste aanpassing
 
Wil hier heel graag heen!!!

maar vrienden willen naar utrecht:(
Uitspraak van Patrix op zaterdag 25 november 2006 om 19:39:
Dat wordt flink aan de red bull


heheh en een emmertje naast je om weer te kunnen lozen;)
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 14 november 2006 om 19:21:
emand ook al gehoord dat The Level super vet gaat verbouwen!! Is al een mooie tent, en gaat volgens mij nog veel vetter worden!! Of zijn er mensen met een andere mening??


weet niet uit welk boeregat jij komt maar the level is echt een baggertent en dat zal het altijd blijven want het personeel, management EN bezoekers zorgen altijd weer voor een belabberde sfeer.

jammer dat Roosje niet in arnhem zit :(
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 14 november 2006 om 19:21:
Een line up die heter dan heet is. De Dj’s Don Diablo, Benjamin Bates, Victor Coral, Patrix en Barry Barrylas zetten de dansvloer twaalf uur lang in vuur en vlam.


Nou folks? feestje tot 10 uur 's ochtends!

Iemand ook al gehoord dat The Level super vet gaat verbouwen!! Is al een mooie tent, en gaat volgens mij nog veel vetter worden!! Of zijn er mensen met een andere mening??


goh en rarara waar werk jij?
nog andere mensen die ECHT van feestjes houden en OBJECTIEF zijn?

:bounce:
 
Nou.....Ik ben zeker aanwezig.....!
Uitspraak van Martini Bacardi op zaterdag 2 december 2006 om 17:16:
tot hoelaat kan je nog naar binnen?


Zo laat als je wil!
Uitspraak van mmmlekkerbananen op donderdag 30 november 2006 om 17:23:
weet niet uit welk boeregat jij komt maar the level is echt een baggertent en dat zal het altijd blijven want het personeel, management EN bezoekers zorgen altijd weer voor een belabberde sfeer.

jammer dat Roosje niet in arnhem zit


Uitspraak van mmmlekkerbananen op donderdag 30 november 2006 om 17:27:
goh en rarara waar werk jij?
nog andere mensen die ECHT van feestjes houden en OBJECTIEF zijn?


Aan je opmerkingen te lezen hou je niet van de stijl van The Level en de mensen die er komen EN het management, wat je goed recht is overigens maar het feest is vaak zoals je het zelf maakt. Ik vind je mening nogal plat, ben benieuwd waar dat door komt. Nare ervaring gehad ofzo? Hoe vaak ben je uberhaupt in de Level geweest?

Dat je vind dat Nick niet objectief is omdat ie bij de Level werkt kan ik me voorstellen maar als er één iemand is die van feesten houd, dan is het Nick wel!

Kan me voorstellen dat een bevooroordeelt persoon het niet snel naar z'n zin heeft op sommige feesten. Jammer voor je.
En btw, Nick komt uit het zelfde boerengat als waar JIJ vandaan komt.

Bij je beroepen staat ras-optinist!?!?

Beetje respect please!
laatste aanpassing
Uitspraak van Patrix op zaterdag 2 december 2006 om 20:49:
Ik vind je mening nogal plat, ben benieuwd waar dat door komt. Nare ervaring gehad ofzo? Hoe vaak ben je uberhaupt in de Level geweest?


Ik ben helaas erg vaak in the Level geweest, uit gemak omdat het voor mij letterlijk om de hoek is. Op zich is het wel een grappige tent met een leuke aankleding en af&toe valt de muziek ook nog wel mee...

Het probleem is alleen dat de sfeer in vergelijking met andere tenten erg slecht is en dat komt mede door het personeel. Jongens die er werken zijn alleen aardig voor hoerige meisjes van net 18 en de meisjes bij munten en jassen hebben allemaal zo'n arrogante uitstraling. Hoe aardig je ook doet, ze zullen nooit eens relaxed terugdoen want dat past niet bij hun 'image'.

Bevooroordeelt ben ik niet, wel realistisch. En het is nou eenmaal zo dat hoe meer je clubs je hebt bezocht, hoe kritischer je wordt... Ik heb in :respect:Berlijn:respect: gewoond en daar is de sfeer gewoon heel relaxed, geen sletjes en machos maar gewoon lekker wat drinken en los gaan met elkaar. Ik weet dat the level 20x beter kan en dat is nou eenmaal vervelend om te zien.

Ow en ik vindt het wat minder dat iemand die bij the level werkt en dus zwaaaar niet objectief is een beetje heel (te) positief gaat doen. :/ laat dat fake gedoe maar over aan de marketingmedewerkertjes.

take care....! :bounce: :D
laatste aanpassing
ow btw. voor Nick: niks persoonlijks verder mee bedoeld, ik ken je verder niet dus kan niet over je oordelen. :D
volgens mij het enige wat ik bijzonder jammer vind is die vrouw op de plee die je om 50 cent vraagt. Ik heb zaterdag zowaar 1x betaalt terwijl ik dat normaal in principe nooit doe. Erg slechte zaak vind ik dat. Je betaalt 15 euro entree en dan ook nog is 5/6x 50 cent

Het is in mijn ogen ook geen verplichting. En de schoonmaakploeg wordt ook gewoon betaald dus het is een extra bijdrage. JA JOE
laatste aanpassing
 
Uitspraak van mmmlekkerbananen op zondag 3 december 2006 om 15:41:
laat dat fake gedoe maar over aan de marketingmedewerkertjes.


Ben ik er ook 1 van....;) Maar goed om je punten te horen. Dan kunnen we er aan werken he:)
Uitspraak van INViCTuS op maandag 4 december 2006 om 11:52:
die vrouw op de plee die je om 50 cent vraagt


weet niet hoe het in de horeca gaat maar in winkels pachten die vrouwen meestal de plee's en krijgen dus niets betaald van het bedrijf, sterker nog: ze betalen dan een paar honderd eurootjes per maand aan de bedrijfsleider en mogen zelf het pleegeld houden in ruil voor het reinigen van de plees.

Ik gun de dametjes dat geld wel, kunnen ze ernaast nog mooi een uitkerinkje aanvragen omdat het toch allemaal zwart geld is. :/

Het schijnt trouwens op grote feesten echt om duizenden euro's te gaan :/