Onderwerp is gesloten!
Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.
Uitspraak van verwijderd op zondag 3 december 2006 om 11:07:pfff hooligans zijn allemaal een stel onzekere jongens bij mekaar die in een groep aanvullen!
mensen worden hier bang van en zullen die jongens dan ook niks doen
ohja? En jij wordt ieder weekend in je kont geneukt zeker?
Uitspraak van verwijderd op zondag 3 december 2006 om 11:19:ohja? En jij wordt ieder weekend in je kont geneukt zeker?
*voelt zich hooligan*
Uitspraak van verwijderd op zondag 3 december 2006 om 13:32:?????????????? wat wil je nou met dit topic zeggen dan?
Dat ie de gakste is jwt.
Uitspraak van verwijderd op zondag 3 december 2006 om 11:26:Uitspraak van We zullen zien op zondag 3 december 2006 om 11:19:
ohja? En jij wordt ieder weekend in je kont geneukt zeker?
typisch de uitspraak van een onzekere jongen
hahaa lijkt wel alsof we hier bij de doetinchem hooligans zitten
Uitspraak van verwijderd op zondag 3 december 2006 om 11:18:Geen respect voor Rotterdam Hooligans.
ik heb geen respect voor voetbal hooligans als ze te zitten rellen dan alleen niet.
Mijn vrienden zijn ook van die hooligans ik mag ze heel graag maar het rellen slaat nergens op
met andere woorden is het gewoon de voetbal aan het verneuken
Uitspraak van verwijderd op zondag 3 december 2006 om 13:45:Mijn vrienden zijn ook van die hooligans ik mag ze heel graag maar het rellen slaat nergens op
met andere woorden is het gewoon de voetbal aan het verneuken
Is natuurlijk flauwekul,Voetbal word verneukt door de pers/media die het leuk vind om er zoveel aandacht aan te besteden.Meeste relletjes vinden buiten het stadion plaats dus word inprenciepe het voetbal niet door verneukt.
Uitspraak van verwijderd op zondag 3 december 2006 om 13:43:typisch de uitspraak van een onzekere jongen
typisch een uitspraak van een vrouw en vrouweng horeng niet bij de voetbal
kssssst weg jij






