Uitspraak van verwijderd op zondag 19 november 2006 om 19:18:
vind het vies, het stink...de mensen die net een peuk op hebben gestoken gadverdamme...die geur die er afkomt!!
als we zo gaan beginnen, dan ken ik ook mensen die van zich zelf al stinken, die hebben blijkbaar nog nooit van deo en tantpasta gehoort.
Moeten we zulken mensen dan ook gaan verbieden om bijv. in openbare gelegenheden tekomen
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 november 2006 om 19:18:
Zou alleen maar blij zij als die anti-rook wet in de horeca erdoor heen kwam....ben je van die stank ook af!!
en dan gaat de horeca helemaal naar de klote omdat dan heel veel mensen weg blijven, waarom denk je dat de horeca er zo fel op tegen is
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 november 2006 om 19:18:
Dan maar niet te spreken als je bij een roker binnenkomt...die lucht in huis...jak...
en zo heb je ook weer mensen die iets bij jou in huis vinden stinken
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 november 2006 om 19:48:
llegale productie met weet ik veel wat voor stoffen erin
helemaal mee eens, het zou zowieso ook een goed idee zijn (niet mijn idee, maar van Pim fortuyn) om xtc en dergelijk gewoon in speciale winkels teverkopen , zo heb je daar ook meer controlle op, Nu hebben ze nog controlle op de sigareten maar zodra het de zwarte martk ingaat dan is dat over.
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 november 2006 om 19:49:
En dan nog: laat mensen zelf beslissen of ze wel of niet willen roken in hun eigen huis/auto
nee zijn niet erger dan kanker, kanker is een verscrikkelijke ziekte, ik wil niet zeggen dat ook die ziekten niet erg zijn.
en is roken dan het enigste waar je kanker van KAN krijgen, ken ook genoeg mensen die heel hun leven gerookt hebben en nooit kanker gehad hebben
uit eindelijk worden wij rokers gediscrimineert
