Ozzie, mooi verhaal man en gewoon 1000% de waarheid!
Het is zo jammer dat dit dis-respect naar de andere medemens in ons land nog steeds zo nadrukkelijk tot uiting komt in trieste opmerkingen.
Het lijkt wel alsof mensen hier gewoon zitten te wachten tot er weer over de islam of over allochtonen wordt gezegd om maar meteen weer hun aangeleerde riedeltjes op te dreuen en de standaard grapjes uit de kast te halen. Totaal geen zin om iemand anders te begrijpen, laat staan te respecteren. Ik zou me bijna gaan schamen dat ik nederlander ben, ook al wéét ik inmiddels dat deze site NIET REPRESSENTATIEF is voor de nederlandse samenleving.
Al die verwende pubertjes hier met hun maandelijkse probleempjes omdat ze te weinig zakgeld krijgen, pappie hun rijbewijs nog maar voor de helft wil betalen of dat ze dit jaar maar twee keer op vakantie gaan mogen van mij welgeteld één dagje mee draaien in een land waar men niet zo verwend is als hier. Ongelooflijk hoe de jeugd ontspoort is en totaal niet meer onder ouderlijke controle staat..
Maar goed, ik weet wel beter en ga er verder ook lekker NIET verder op in.
Doeiiiiiii