Vriendelijke mensen daar; wordt bij kroegen geweigerd en de stad uitgevorderd rondom wedstrijden met vrij vervoer.
Loop je met 3 man een kroeg in, grijpt de eigenaar gelijk de telefoon en belt de wout met de mededeling dat daar verzameld wordt om een confro te regelen. Waarmee is mij een raadsel.
Loop je met 3 man een kroeg in, grijpt de eigenaar gelijk de telefoon en belt de wout met de mededeling dat daar verzameld wordt om een confro te regelen. Waarmee is mij een raadsel.
dat meen je toch niet?
we gaan eens kijken dalijk daarzo
trieste shit is dat man als het zo is
Verstop vrouwen en kinderen! Hoop dat ME, het leger, en politie paraat staan daar in Maastricht.
Ik hoor dat ze onderweg al een bezinestation hadden bestolen met 40man,en dat ze in koor 30reden over de A1 met 10auto's en een busje ,Gekke bois ook die veendammers
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 6 oktober 2006 om 14:51:
wat speelde volendam gisteravond slecht tegen die kut bulgaren mang
Vandaar dat die bois ook boycotten nu,jwt.
Supporters laten nu FC Volendam in de steek! *UPDATE* (07-10-2006)
De busreis die gepland stond naar VVV in Venlo gaat niet door. De Supportersvereniging wil hierbij namens alle supporters een signaal afgeven wegens de wanprestatie die tegen Omniworld is geleverd.
Alle supporters die afgelopen vrijdag aanwezig waren, zijn van mening dat we nog nooit zo'n slechte wedstrijd, met zo weinig beleving hebben gezien.
Met windkracht 6 in de rug, hebben we het gepresteerd om in de tweede helft slechts 4 doelpogingen te creëren.
De eerste helft was zo slecht dat daar helemaal geen woorden voor te vinden zijn.
Ik vraag begrip voor deze beslissing.
Vriendelijke groet,
Namens het bestuur,
Jan Schilder
Voorzitter Supportersvereniging Volendam
(permanent verbannen)
En laat je club, maar in de steek,
en laat je
club
maar
in
de
steeeeeeeeeeeeeek
Uitspraak van permanent verbannen op zondag 8 oktober 2006 om 14:25:
Vind 1000 al behoorlijk veel. Achtste finale beker. In de 90e minuut gelijk maken, in de eerste minuut van de verlenging 1-2 Sudden death was toen nog. Ronde daarna Feyenoord thuis