Partyflock
 
Forumonderwerp · 896467
Waarschuw beheerder
donateur
Ik kon er geen topic over vinden, maar vond het toch nog wel het vernoemen waard......

Vennegoor of Hesselink ook rond met Celtic

24/8/2006 17:42

Jan Vennegoor of Hesselink kan zich opmaken voor zijn eerste buitenlandse avontuur, nu Celtic er ook met de PSV-spits is uitgekomen.
Vennegoor of Hesselink liet woensdag de training bij PSV schieten om in Schotland te onderhandelen. Celtic bereikte vervolgens een akkoord met de international over een contract voor drie jaar met een optie voor een vierde seizoen.

Met de komst van de PSV'er heeft manager Gordon Strachan zijn gewenste vervanger van John Hartson binnen. Voor Vennegoor is het alsnog gekomen tot een transfer naar het buitenland. In een eerder stadium bleek FC Porto niet bereid het door PSV gewenste bedrag neer te leggen voor de international.

De medische keuring van de 27-jarige Vennegoor of Hesselink leverde geen bezwaren op. PSV had zich al eerder kunnen vinden in het bod van Celtic, dat ruim vijf miljoen euro overmaakt naar Eindhoven.

In tegenstelling tot het vertrek van André Ooijer zal PSV een vervanger proberen te strikken voor Vennegoor of Hesselink. De opbrengsten uit beide transfers kan trainer Ronald Koeman deels gebruiken om de vacature in de aanval op te vullen.


Gun het die gast wel op de een of andere manier, net als Ooijer!

Good luck man!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Lachen.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 augustus 2006 om 10:24:
Lachen.


:/
 
Waarschuw beheerder
Saaie competitie na mijn mening.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 26 augustus 2006 om 10:48:
Saaie competitie na mijn mening.


De Nederlandse competitie is ook iets om trots op te zijn he!
 
Waarschuw beheerder
[058*fietspomp*L.W.D.] Saaie competitie na mijn mening


Cambuur - Veendam...

da's leuk...
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op maandag 4 september 2006 om 02:28:
Cambuur - Veendam...


hehe