Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.
donateur
Info tot nu toe
Naam DanceTour Den Haag
Datum 27-08-2006 (zondag)
Locatie Openlucht
Straat Zuiderpark
Plaats Den Haag NL
Tijd van 13:00
Tijd tot 22:00
Line-up Armin van Buuren én Sander Kleinenberg, Remy
Website http://www.dancetour.nl
Ik ben door de regen maar naar huis gereden ...nu is het droog en ben ik net thuis. De wind staat de goeie kant op dus ik hoor Markus Schultz en straks Armin van Buuren vanaf mijn balkon
donateur
Uitspraak van fras op zondag 27 augustus 2006 om 13:35:
Ik hoor net dat het gestopt is vanwege vechtpartijen
terwijl er verdomme duizenden mensen komen om van een feestje te genieten, en net drie platen van Armin hebben gehoord, verzieken een paar randdebielen het voor de rest
was ook om half 8 weggegaan , regende ineens focking hard .
sfeer vond ik dit keer niet top ,hoewel er lekker gedraaid werd.
altijd weer dat vechten he ...trieste mensen
Ik woon in Den Haag, maar wat heb ik (nu nog meer) een hekel aan die tering langharige c.q. kale tyfis hagenezen. Gewoon te triest voor woorden!!!!!!!!!
Wederom een feest verzieken voor anderen. Tot 15 min na de het begin van de set van Armin niks aan de hand, maar daarna....
Maar ja, je weet t in Den Haag, organiseer gewoon geen gratis feest van dit formaat. Of zorg ervoor dat er een peleton ME klaarstaat om die idioten in bedwang te houden.
En dan is het ook nog een feest met als doelstelling een goed doel in t daglicht te zetten.....UNICEF
gooi gewoon die 40 relschoppers eruit en ga verder. Kut mietjes die rennende beveiliging
Het waren zeker geen 40 relschoppers. De groep die het verziekte werd juichend ondersteund door nog een veel grotere groep. Die cd zorgde er juist voor dat men weer een beetje rustig werd. Het is jammer voor de echte partypeople, maar terecht dat ze zijn gestopt. Alsof het feest nog leuk zou zijn geweest als ze verder waren gegaan Sfeer was toch al verziekt!!!
Volgend jaar maar een peleton ME achter de hand. Het is jammer maar helaas, dit is blijkbaar "Den Haag".
Het feest was echt super jammer dat het weer zo moet aflopen, nu weten we dus zeker dat er voorlopig niet meer van dit soort feesten in den haag georganiseerd worden... BEDANKT !
Nou ben vanmiddag ff gewees maar helaas toen het gezellig wou ik weer lekker ff bij mijn omaatje eten dus was weer betijds weg, maar 'smorgens was het K.U.T.weer. En in Den Haag scheen heerlijk het zonnetje B Heb Toch ff lekkerr een Mooie daggie gehad.