Ja me niggie is nu ook housepartyverslaafd, terwijl der tante ut juist een beetje zat is!!

Ze had wel veel aandacht van ut mannelijke geslacht. Op ut laatst bij de Prophet met een gast, die ze al eerder in KJK had gezien. Alleen zij moest niets van hem hebben, dus op gegeven moment is ie afgetaaid en op andere dames afgestapt. Maar toen we weg gingen, zei hij wel netjes gedag tegen mij. En al die gasten vonden me toch wel een "coole tante"

Wij zijn naar de Prophet eerst wezen piesen en toen wilde Charissa nog eten, dus uiteindelijk zijn we pas tegen half 11 weg gegaan of iets later. Maar wij waren zo het parkeerterrein (Noord) af en waren om 12 uur thuis

Ik ga altijd op Noord parkeren. Is ff stukkie doortuffen en daarna stukkie lopen naar het terrein, maar dan heb je nooit problemen.
Vorig jaar reed ik met iemand mee, die ook op Zuid stond en daar hebben we ook een uur staan wachten eer we ut terrein af waren. Maar op Noord heb ik nooit problemen gehad met eraf komen!!

Vond ut echt super gezellie mert jullie bij Bas en Ram en de Prophet
Waar zijn jullie nog geweest dan? Wij hebben nog wel ut vuurwerk gezien, toen stonden we bij de food tegen over KJK.
Enne Pia, ik maak snel een afspraak met Syl, wanneer we bij jullie kunnen komen. Heb jij nog data dat ut nie kan??