Partyflock
 
Forumonderwerp · 883318

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

Na een uitverkocht verjaardagsfeest van Dj Vageman vorig jaar oktober in de City Hall te Utrecht, is de organisatie Underground For Ever op zoek gegaan naar een grotere en nog hardere locatie. Al snel kwam de Nighttown in Rotterdam in beeld. Deze locatie staat immers bekend om het zeer goede geluidssysteem en het typische underground sfeertje. Met name de basement is de ideale locatie voor Vageman’s favoriete muziekstijl, namelijk speedcore. Deze zaal dan ook weer in het teken staan van deze extreme muziek. Bovendien is de Nighttown gelegen in hartje Rotterdam en daarom zeer goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Tegelijk met dit nieuws lanceert Vageman zijn eigen website, namelijk www.vageman.nl. Op deze website is alle informatie over hem te vinden.

Net als vorig jaar zullen er weer 3 zalen worden gevuld met de beste hardcore, darkcore, terror en speedcore. De nadruk zal, hoe kan het ook anders, deze avond liggen op de terror en de speedcore. Maar Vageman heeft ook zijn favoriete hardcoredj’s uitgenodigd om met hem zijn verjaardagfeest te vieren. Zelf staat hij natuurlijk bekend om zijn terror en speedcore sound, maar speciaal voor zijn verjaardag trekt hij de stoute schoenen aan en zal hij éénmaling een speciale hardcoreset weg gaan geven. Dit alles zal plaats vinden de grote zaal van de Nighttown.

De basement zal, zoals gezegd, in het teken staan van de speedcore. Hier zal dan ook geen enkele terrorplaat te horen zijn, deze zaal is dus alleen geschikt voor liefhebbers van extreme snelheden. Zoals het publiek gewend is van de organisatie Underground For Ever zullen ook deze avond weer diverse buitenlandse artiesten voor het eerst in Nederland optreden. Zo zal onder andere Lawrencium uit Frankrijk over komen vliegen om zijn unieke speedcorestijl ten gehore te brengen. BPM’s boven de 1000 BPM zullen door hem niet geschuwd worden. Tevens zal Egnal Ramd, die bekend staat om zijn goede speedcoreproducties, voor het eerst optreden en samen met Pengo zal hij de speedcore zaal in stijl afsluiten.

Natuurlijk is ook gedacht aan de terror-liefhebbers. Zaal 2 zal het podium zijn voor deze muziekstijl. Ook in deze zaal zullen diverse buitenlandse artiesten hun kunsten vertonen. Onder ander I:Gor uit Polen en Qualkommando uit Duitsland en Infared uit Engeland zullen het Nederlandse publiek verassen met de terreurinvloeden uit hun vaderland. Daarnaast zal Dj Dano deze zaal waardig afsluiten met een speciale early Terror set,. Wie herinnert zich nog zijn set in de Tunnel of Terror van Mysteryland in Bussloo en zijn setjes op Ghosttown in de Vechtsebanen?

De totale line-up zal er als volgt uit zien:

Area 1: Hardcore

Stalker
Dark Controller
Vageman (special hardcore set)
Cemon Victa
Angel Of Death Vs Steroid
Nosferatu
Unexist Aka Jappo (Italie)
The Rapist
Partyraiser

Area 2: Terror

Bryan Fury (Engeland)
I:gor (Polen)
Qualkommando (Duitsland)
Infared (Engeland)
Plague Vs Stinger (Canada vs Ned)
Vageman
Cup A core Vs Bonehead
Dano (special Early Terror set)

Area 3: Speedcore

Angernoizer
Frazzbass & Komprex (Italie)
Noisekick LIVE
Gabba Front Berlin LIVE (Duitsland)
Amiga Shock Force (Duitsland)
Lawrencium (Frankrijk)
Noizefucker LIVE
Pengo vs Egnal Ramd (Duitsland)

De prijs van een kaartje zal slechts 15 euro bedragen. Kaarten zijn te koop via Ticketbox en bij alle Free Records Shops.
laatste aanpassing door een beheerder
Uitspraak van 392: LX.8 op woensdag 12 juli 2006 om 17:16:
aangezien ik ook wel bang ben voor het foute volk denk afwezig!


daarvoor laat ik me niet wegjagen B)
 
Uitspraak van 392: LX.8 op woensdag 12 juli 2006 om 17:16:
aangezien ik ook wel bang ben voor het foute volk denk afwezig!


welk fout volk :[
 
Uitspraak van !Smokemon! op woensdag 12 juli 2006 om 19:16:
beter, daar knalt het geluid wel


haha ckr:D:respect: hoop het ook :D
wil hier best aanwezig zijn :D
Uitspraak van verwijderd op woensdag 12 juli 2006 om 21:50:
welk fout volk :[


Nou, ............:[

Status: verbannen


Lamaa! 8-)
 
Ik snap ook niet waarom. Dit zou toch juist meer een terror/ speedcore concept moeten zijn?
ja vind ik ook wel een tegenvaller...
mag plague hier niet draaie :P
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 14 juli 2006 om 18:50:
Ik snap ook niet waarom. Dit zou toch juist meer een terror/ speedcore concept moeten zijn?


dacht ik ook ja
Beetje vreemd idd :(
Maarja de naam I hate trance trekt ook genoeg meenkoek volk aan...
Speedcore hoort gewoon thuis in de Basement en Theater is ook meer geschikt voor terror, vandaar deze zaalverdeling.
Voor een dj als I:gor is dat theater toch wel een heel erg ondankbare zaal :/
 
kan zowel los gaan op deep trance als op speedcore, dus ben ondanks de naam gewoon van de partij :)
 
Uitspraak van Raimundus (UFE) op dinsdag 18 juli 2006 om 16:56:
Speedcore hoort gewoon thuis in de Basement en Theater is ook meer geschikt voor terror, vandaar deze zaalverdeling.


Terror hoort ook gewoon thuis in de basement. Theater is nergens voor geschikt, dus doe dan gewoon de minst belangrijke zaal erin, hardcore dus. Waarom moet er eigenlijk überhaupt een hardcore zaaltje zijn?
 
Uitspraak van verwijderd op woensdag 19 juli 2006 om 15:36:
Waarom moet er eigenlijk überhaupt een hardcore zaaltje zijn?


uitrust plek :P
 
Ja maar doe die dan in dat theater. :P
zo als het er nu naar uitziet, komt er (voorlopig) helemaal niets meer in Nighttown.
 
Het zou per week bekeken worden, dus voorlopig kan alles noor doorgaan, behalve Battle Sonic dan. Ik hoop op Wreck Havoc en I Hate Trance.
Uitspraak van Raimundus (UFE) op dinsdag 18 juli 2006 om 16:56:
Speedcore hoort gewoon thuis in de Basement en Theater is ook meer geschikt voor terror, vandaar deze zaalverdeling.


dat is dan wel weer zo
Uitspraak van SN!Zzle op woensdag 19 juli 2006 om 16:34:
zo als het er nu naar uitziet, komt er (voorlopig) helemaal niets meer in Nighttown


ja per direct geslote hoorde ik :S :/
Uitspraak van !Smokemon! op woensdag 19 juli 2006 om 19:08:
ja per direct geslote hoorde ik


Pf, blijve hope maar!:S Nog nie alles was afgelast volgens mij! Hope dat het anders zoiezo ergens anders word gehouwe!
ja tege die tijd is het al overgenome denk ik
hoe kan dat dan dat nighttown gesloten is??
 
http://3voor12.vpro.nl/3voor12/magazines/news/index.jsp?portals=2534202&magazines=10719222&news=29097949
 
das mooi kut..
en anders toch gewoon weer naar de Arena :P
laatste aanpassing
lekker slordig als je zo je administratie verwaarloosd :9
We hebben contact gehad met de Nighttown en ze vertelden dat het zeer waarschijnlijk gewoon door zou gaan. Volgende week zouden ze meer weten.
Uitspraak van Raimundus (UFE) op vrijdag 21 juli 2006 om 09:10:
We hebben contact gehad met de Nighttown en ze vertelden dat het zeer waarschijnlijk gewoon door zou gaan. Volgende week zouden ze meer weten.


komt ook wel goed ;)
haha alleen dit keer liever een eigenaar zonder curator :P
 
Uitspraak van :cheer: The Incredible Linds B) op vrijdag 21 juli 2006 om 17:57:
hoezo??? zou het dan misschien niet door gaan?


omdat die tent dicht is

wel jammer vette locatie
 
Werkzaam bij Based on Logics
niet gelijk gaan speculeren hoor.
worden wel dingen afgelast idd, maar oktober is nog even weg en neem aan dat er wel een doorstart komt.

zolang je niks hoort van de organisatie niet gaan speculeren ;)

grtz and respect
Als ik meer weet dan post ik het hier gelijk is nu ff afwachten over 1 week wist de nighttown meer dachten ze.
(Y) we wachten dan maar af he :d
 
Artiest SpeedFolter
Uitspraak van Schrambo op maandag 24 juli 2006 om 10:23:
Hopen dat et door gaat
Dan zeker aanwezig


zoiezo aanwezig 8)
;)
laatste aanpassing
Pagan stfu.. ga niet meer naar nieuwe feesten en stop met je fokking gezeik hier altijd. Leer het om gezellig te hebben met iedereen.
Heb het aangepast, voegt hier inderdaad weinig toe
 
laten we hopen dat t door gaat, dan ben ik zeker aanwezig :D
Ja moet inderdaad doorgaan, maar vindt ook dat die hardcore gewoon weg mag blijven, of inderdaad in dat theater.En had Noizefucker leiver dj-set weg zien geven voor de rest allemaal wel goed te doen.Al had de vorige Vageman birthday wel een dikkere line up(of misschien kwam dat omdat ik bijna geen van de namen in de speedcore zaal ooit had gezien toen :O )
 
Uitspraak van Orgenized Chaoz op zaterdag 29 juli 2006 om 15:32:
En had Noizefucker leiver dj-set weg zien geven


live is ie ook wel oké toch?
Ja is wel vet hoor, maar toch leiver een dj-set.
mocht het doorgaan...dan ben ik ook duidelijk van de partij:D speedcore :respect:
Uitspraak van Tumult op donderdag 27 juli 2006 om 12:13:
Pagan stfu.. ga niet meer naar nieuwe feesten en stop met je fokking gezeik hier altijd. Leer het om gezellig te hebben met iedereen.


poe poe, Floris toch!