Partyflock
 
Forumonderwerp · 886147
Waarschuw beheerder
donateur
Zo, helft van het feest zit erop. Ik zie dat er al 3 leden een waardering hebben gegeven, beetje vroeg mjah. Ik heb tot nu toe alles nog gevolgd via de live stream, en ik moet zeggen, wat een vet feest ben ik aan het volgen.
Brand maar los partypeople, benieuwd wat jullie ervan vonden.
 
Waarschuw beheerder
maar oke, ik vind dat ook ff gezegd mag worden dat buiten dat hele gedoe om die Rob Gee, Sensation toch wel geslaagd was!!
geluid was goed, dj's waren goed, decor was mooi!! :yes:
 
Waarschuw beheerder
weer een geweldig feestje.. maar die Rob G stond echt helemaal op het verkeerde feest.. op zich goede act.. maar niet voor sensation...

maar wat er vannacht gebeurd is.. ging wel veel te ver!!!
 
Waarschuw beheerder
zoooooo heb ff een filmpje gezien van het vechten :/



en als ik al die verhalen over het hele feest zo lees, ben ik erg blij dat ik er niet bij was!!!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DJ Sequence op zondag 9 juli 2006 om 11:57:
Vind je het vreemd als ik de hoop uitspreek dat je nooit op dezelfde feesten als ik komt?


:ja: meelopend klootjesvolk noem ik dat Rob, dwazen die niet (kunnen) nadenken en de rest van de kudde schapen achtervolgen als een stel blinden, anyway, mijn mening hierover is vanochtend al in deze topic gepost!
 
Waarschuw beheerder
ow ...
dit is misschien een mooi moment voor id&t om de overstap naar t buitenland te maken.
is nogal goeie reclame dat je artiesten zo aangevallen kunnen worden
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van DJ Sequence op zondag 9 juli 2006 om 12:25:
Geloof me, er is een reden waarom organisaties tegenwoordig 7 of 8 zalen vol gooien met line-up's. En nog continu zeiken. Stel je voor dat voortaan iedere DJ weg zou gaan als iemand het niet aanstond.... Dan was na 5 minuten het feest voorbij..


nou mooi, geld snel verdiend, minimale kosten, want daar gaat t uiteindelijk om bij een organisatie.

Uitspraak van verwijderd op zondag 9 juli 2006 om 12:31:
ros guus meeuwis in elkaar want dat nr met ruud van nistelrooy is helemaal kut...


is een optie, want dat is egt een kut nummer (net zoals rood van de wannabe italiaan) maar dan krijg je weer dit gezeik EN het verhaal dat het vanuit de dance overloopt naar de andere scene...
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Iemand een link naar dat filmpje? Van het vechten :P?
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Odg, R. op zondag 9 juli 2006 om 12:28:
Ik ben blij dat ik er NIET bij was!!!!!!!!!!!


ben blij dat het geen €-'tjes heeft gekost!
alleen met 10 man een uur wachten bij E was ook geen pretje... :(
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Ben ik nu de eenige die het optreden van Rob Gee wel vet vond?? Heb het gister via de live stream gekeken en ik vond het gewoon vet wat ze deeden.

En het publiek tja, kunnen ze dan niet even het respect op brengen om er gewoon naar te kijken en het maar gewoon te laten?

Als hij nu met dit was begonnen: Ecstasy, You Got What I Need en Riot In N.Y. was het publiek dan wel los gegaan?? Of is dat te hard geweest voor de gemiddelde top 40 breezar bezoeker?

Tja en wat er op het laast gebeurde die vechtpartij, zonde echt zonde. Als band los je zoiets tog gewoon professioneel op. Dit kon gewoon echt niet.

Ik kan me ook nog herineren dat de bezoekers wel los gingen op een trackje die The Prophet snel even met Lange Frans gemaakt had en hem ook nog gevraagt had om mee te komen. Maar gelukkig was lange Frans verhindert. Dat vind ik dus dan waardeloos zoiets. Wat voegt zon lange Frans nu toe aan een Sensation? is toch een rappert?? Of was dit onder het mom van: "Met veel spuug en 2 handen??"
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 9 juli 2006 om 12:06:
Het had gewoon nooit mogen gebeuren!


Toen die jongen het podium op liep had ik ook echt 't idee dat de security 'm er gelijk af zou halen maar hij kon zo naar Rob Gee lopen, keek eerst ff en sloeg 'm toen op z'n muil.. Vind ik toch een grove fout van de security. Ze hadden 't zelfs nog niet in de gaten toen heel die jongen de tering in werd geschopt.. :S
 
Artiest SummA
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 9 juli 2006 om 12:39:
is toch een rappert??


eerder een 'neppert' 8)
 
Waarschuw beheerder
ik ga zo me wasje ophangen
en dan weer lekker slapen
Artiest {SHOWLIST artist 1260, 75631}
Waarschuw beheerder
Uitspraak van SPEEDLOADER op zondag 9 juli 2006 om 12:33:
:ja: meelopend klootjesvolk noem ik dat Rob, dwazen die niet (kunnen) nadenken en de rest van de kudde schapen achtervolgen als een stel blinden, anyway, mijn mening hierover is vanochtend al in deze topic gepost!


Jep gap, als dit inderdaad de trend wordt dan krijgen we nóg meer moeite met het kiezen van de juiste feesten. Wat dat betreft is het romantiseren van vroeger jaren ineens niet meer zo geromantiseerd hè? Één volle zaal met 25.000 man die compleet uit hun dak gaan, op de juiste manier, is sowieso een utopie geworden... daar waar het vroeger maandelijk een hit was. :)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van actief op zondag 9 juli 2006 om 12:40:
eerder een 'neppert'


Prcies!

De enige echte rappert van die avond was: Kurtis Blow
Waarschuw beheerder
donateur
Wat een baggerzooi!
Gelukkg was iik gratis anders had ik mooi gebaald!!

ID-T SUCKS!!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van DJ Sequence op zondag 9 juli 2006 om 12:41:
Één volle zaal met 25.000 man die compleet uit hun dak gaan, op de juiste manier, is sowieso een utopie geworden... daar waar het vroeger maandelijk een hit was.


:jaja:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Robijntje! op zondag 9 juli 2006 om 12:42:
Gelukkg was iik gratis


Wie niet...
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DJ Sequence op zondag 9 juli 2006 om 12:41:
Één volle zaal met 25.000 man die compleet uit hun dak gaan, op de juiste manier, is sowieso een utopie geworden... daar waar het vroeger maandelijk een hit was.


:respect: even terug naar bijv. energie hal
Waarschuw beheerder
t feesje moet je toch zelf maken en dat er altijd wel wat dingen misgaan is pas kut als je er zelf ook last van hebt. Dat er mensen vechten op een feest maakt mijn glimlach nog klein beetje minder en de sfeer is wat mij betreft nog toppie. als ik een kudde van die kneuzen bezig zie hoef ik feitelijk maar een beetje met mijn ogen te draaien in combinatie met mijn nek en dan staat er vast wel een mooie vrouw waar ik liever naar kijk. En met die lach op me smoel wil niemand met je vechten.
die gast die rob gee aanviel heeft waarschijnlijk al n tijdje geen contact meer met zn verstand mocht er dat zijn. En uit de rubriek wie vraagt zal krijgen, is dus zijn vraag om nog meer letsel met plezier beantwoord.En plezier dat hadden ze toen ze met te veel ineens op die loser doken, en echt nog tegemen zn hoofd moeten schoppen tot ie weg is.Ik hoop in ieder geval dat de gelukkige toeschouwer nog heel lang mag genieten van zijn welverdiende fractuurtje, en ik hoop dat hij tevreden is.
wij in iedder geval wel.
en had ik al vermeld dat ik me uitstekend heb vermaakt?
bij deze, en met mij heb ik nog veel mensen gezien die compleet met zn element al snoeiend voorbij kwamen en toch nog ff tijd vonden om naar mijn gemoedstoestand te vragen en de zijne te bevestigen , om dan weer lachend verder te hakken. das nou t type waar de hal mee gevuld moet zijn , al kom ik er nu ook al op elk feest veel tegen gelukkig.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 9 juli 2006 om 12:39:
Ik kan me ook nog herineren dat de bezoekers wel los gingen op een trackje die The Prophet snel even met Lange Frans gemaakt had en hem ook nog gevraagt had om mee te komen. Maar gelukkig was lange Frans verhindert. Dat vind ik dus dan waardeloos zoiets. Wat voegt zon lange Frans nu toe aan een Sensation? is toch een rappert??


wat voegt een heavy metal bandje toe behalve een vertiefde sfeer aan een houseparty?
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 9 juli 2006 om 12:43:
energie hal


daar gingen er max. 11000 in... ;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van the lizard king op zondag 9 juli 2006 om 12:44:
die gast die rob gee aanviel heeft waarschijnlijk al n tijdje geen contact meer met zn verstand mocht er dat zijn.


mooi onder woorden gebracht
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 9 juli 2006 om 12:44:
daar gingen er max. 11000


sorrie :$
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 9 juli 2006 om 12:46:
Uitspraak van the lizard king op zondag 9 juli 2006 om 12:44:
die gast die rob gee aanviel heeft waarschijnlijk al n tijdje geen contact meer met zn verstand mocht er dat zijn


idd, hoe triest het ook was wat er daarna met die gast gebeurde, hij had nooit dat podium op mogen klimmen om Rob gee een klap te verkopen.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van [SF] Trip_O B) op zondag 9 juli 2006 om 12:15:
zou jij het als act/dj tof vinden terwijl je je ding doet om bekogeld te worden met bier?


gebeurt ook met oa jody bernal hoor.

maar oke ik ben blij dat ik niet gegaan ben. zat om 22.00 nog zwaar te twijfelen. en okee het is niet normaal dat iemand het podium opklimt om een artiest aan te vallen, maar dat die artiest dan zich nog niet een beeetje in kan houden!! een beetje zinloos geweld op enorme schermen daar. en waar was de beveiliging? nee mij zie je niet meer op duncan's feestjes. bah bah

weet iemand eigenlijk wie die jongen is? zit hij hier op pf?
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
ik ga bijna elk weekend naar grote feesten dus zie en hoor ik een hoop maar dit was echt het slechtste feest tot nu toe. ik was echt met stomheid geslagen toen die band begon. en er was meer geschreeuw van stomme kut MC's dan muziek die gasten moeten ze echt afschaffen moet hij maar lekker rapper worden of zo maar verziek me avond niet. de sfeer was kut muziek kut leuke lazer show en zo maar awakenings festival was natuurlijk weer eff beter en vond het ook erg dat zelfs bij het werk van de VJ's reclame zat. viel me mee dat niet een boodschap van een sponsor door de muziek klonk. dit hoge piepje word mede mogelijk gemaakt door de rabobank, de bassen die u nu hoort zijn mede mogelijk gemaakt door huppeldepup gehoorapperaten. maar vond het welgrappig om een keer mee gemaakt te hebben. zo blij dat ik vrijkaarten had had mijn geld liever ergens anders aan besteed
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 9 juli 2006 om 12:44:
wat voegt een heavy metal bandje toe behalve een vertiefde sfeer aan een houseparty?


Voor mij voegde die band er iets apparts aan. Maar denk dat de gemiddelde sansation bezoeker zoiets had van: Doe maar gewoon dan doe je al gek genoeg.

Het was ook wel een klein beetje te verwachten van Rob Gee dat ie met een band zou komen.

Was er bv ook zon verstierde sfeer geweest en als een van de DJ's er nou perongelijk eens een top 40 plaatje gedraait had?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Nickolas Quartez op zondag 9 juli 2006 om 12:14:
wel jammer dat de organisatie van een feest gewoon aangeeft (op het podium) hoe met op een feest moet vechten... gewoon met zn allen op 1 persoon af, en schoppen en slaan!!!

goed gedaan ID&T, ik ben trots op jullie, haal de dance scene weer omlaag.... ik vraag e af wat de buitenlandse delegatie (aan wie jullie dit concept wilde verkopen) hiervan dacht...


De organisatie heeft toch niks met die klappen te maken gehad?!
Het enige waar je de organisatie op aan kunt spreken is de 'security'...
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 9 juli 2006 om 11:57:
ik heb het onwijs naar me zin gehad
zoveel lekkers gezien


Ik vond het wel erg meevallen... Poe poe...
De enige leuke heren die ik heb gezien zaten tussen het personeel... en dan vooral in de Arena-medewerkers net zoals drie jaar terug toen ik er was ;)
Artiest Vexer
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 9 juli 2006 om 12:39:
En het publiek tja, kunnen ze dan niet even het respect op brengen om er gewoon naar te kijken en het maar gewoon te laten?


(al zo vaak gezegd)Narrowminded publiek.
Van mij mag dat "hardstyle"publiek een heropvoedingstraject gaan volgen.
Begrijp de timetable/line up van een feest en ken je geschiedenis...

Nuff said
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 9 juli 2006 om 11:57:
ik heb het onwijs naar me zin gehad
zoveel lekkers gezien


Nou ik vond het erg tegenvallen... De enige leuke heren die ik heb zien rondlopen zaten tussen het personeel, met name de Arena-medewerkes staken daar bovenuit... Net zoals drie jaar terug toen ik er was :P
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van B-Flock :bounce: op zondag 9 juli 2006 om 11:55:
Op andere feesten gaat het ook goed dus waarom op Sensation niet kun je je beter afvragen?


omdat sensation niet voor gabbers is.
sensation moet net weer zo worden als de eerste paar edities zonder black en white splitsing. t wordt nu elk jaar minder zo.
sensation publiek komt niet voor n vage expermintele hardcore set en goedkope hardhouse/hardstyle.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 9 juli 2006 om 12:49:
Voor mij voegde die band er iets apparts aan. Maar denk dat de gemiddelde sansation bezoeker zoiets had van: Doe maar gewoon dan doe je al gek genoeg.


ik had er ook zeker voor open gestaan, maar ID&T zelf weet ook wel wat voor bezoekers Sensation aantrekt, dus hadden ze kunnen zien aankomen dat dit totaal niet op prijs werd gesteld.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van R@VER op zondag 9 juli 2006 om 12:49:
(al zo vaak gezegd)Narrowminded publiek.
Van mij mag dat "hardstyle"publiek een heropvoedingstraject gaan volgen.
Begrijp de timetable/line up van een feest en ken je geschiedenis...

Nuff said


Precies (y)

Maard enk dat meenig bezoeker daar de geschiedenis van Rob Gee niet eens kent. Want dan had je het gewoon kunnen weten dat ze zoiets gingen doen.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ed:win op zondag 9 juli 2006 om 12:49:
Gast, praat geen poep!
De organisatie heeft toch niks met die klappen te maken gehad?!


niet.... ze hadden rob gee van t podium af kunnen halen zodat je nu alleen maar had kunnen lullen dat rob gee kut was maar de rest top
Waarschuw beheerder
Ik heb het onwijs naar me zin gehad...Mooi aangekleed, gezellige mensen muziek was top!

En wat Rob Gee betreft....Het was een zware domper dat hij kwam met zijn 'nieuw stijl'

Maar...IK HAD HET VOOR GEEN GOUD WILLEN MISSEN!! :no::respect:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 9 juli 2006 om 12:50:
omdat sensation niet voor gabbers is.


wat doen die dj's daar dan gabber draaien voor mensen die niet van gabber houden :S
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 9 juli 2006 om 12:51:
ik had er ook zeker voor open gestaan, maar ID&T zelf weet ook wel wat voor bezoekers Sensation aantrekt, dus hadden ze kunnen zien aankomen dat dit totaal niet op prijs werd gesteld.


Denk dat ze deze keer gewoon verkeerd gegokt hebben.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 9 juli 2006 om 12:52:
ze hadden rob gee van t podium af kunnen halen zodat je nu alleen maar had kunnen lullen dat rob gee kut was maar de rest top


Dus het is de schuld van ID&T dat die kerel het podium op kwam? :/
Lekker makkelijk...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Nickolas Quartez op zondag 9 juli 2006 om 12:36:
nou mooi, geld snel verdiend, minimale kosten, want daar gaat t uiteindelijk om bij een organisatie.


Lekker gemakkelijke ongenuanceerde uitspraak. Enige kennis van het wereldje zou je echter toch op andere gedachten brengen. :yes:

Dit gaat een organisatie zwaar aan het hart. De voorbereidingen hiervoor zijn toch al bijna een jaar bezig, met net zulke manuren-inzet, en zolang wordt er ook al naartoe geleefd. Als dan je kindje, want zo wordt dat beschouwd, zo naar de klote geholpen wordt dan doet dat enorm veel pijn. Ik denk dat de ambities van ID&T bij iedereen wel bekend zijn en dan kun je, tezamen met de reacties en negatieve publiciteit die hier uitgespuwd wordt, niet anders dan concluderen dat dit ronduit kut is. Een feest moet een succes worden en zo niet dan is dat per definitie kut voor je organisatie. Dat werkt te alle tijden door in de nabije voortzetting van je onderneming.

Waar je de minimale kosten vandaan haalt is me sowieso een raadsel want tegen die tijd heb je alle kosten al gemaakt. Of was je in de veronderstelling dat DJ's per minuut betaald krijgen? Overigens zijn dat niet de kosten voor dergelijke project maar goed....
Waarschuw beheerder
Uitspraak van the lizard king op zondag 9 juli 2006 om 12:44:
Ik hoop in ieder geval dat de gelukkige toeschouwer nog heel lang mag genieten van zijn welverdiende fractuurtje, en ik hoop dat hij tevreden is.
wij in iedder geval wel.


heheh :)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 9 juli 2006 om 12:54:
wat doen die dj's daar dan gabber draaien voor mensen die niet van gabber houden


ja precies want 35.000 man waren boe aan het roepen.

bij sensation past gewoon techno/club/groove en hardtrance beter zoals vanouds toen het nog een succes was.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ed:win op zondag 9 juli 2006 om 12:54:
ze hadden rob gee van t podium af kunnen halen


De security vond Rob Gee ook gewoon kut!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
vond t feest wel vet alleen rob gee heeft t een beetje verneukt is maar goed dat daatna de megamix kwam
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ed:win op zondag 9 juli 2006 om 12:54:
Dus het is de schuld van ID&T dat die kerel het podium op kwam?


eh.. is id&t niet eind verantwoordelijk... maar als ze hem van t podium hadden afgehaald had hij dr niet op hoeven klimmen en had ie nu met een kater thuis op zn nest gelegen...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 9 juli 2006 om 12:50:
omdat sensation niet voor gabbers is.


Geweldige instelling om naar een feest te gaan Dr. Doorbitch! (Y)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 9 juli 2006 om 12:52:
niet.... ze hadden rob gee van t podium af kunnen halen zodat je nu alleen maar had kunnen lullen dat rob gee kut was maar de rest top


Ik weet niet maar als ze de artiest van 't podium afhalen is dat ook erg onprofessioneel van de organistatie laat iemand zijn ding gewoon doen ook al is het publiek er niet mee eens.

en dat de rest top was :S echt niet! Heb tot 15 min van de set van Technoboy gezien. En dat begon aardig op iets te lijken. Zany was ook wel lekker in iedergeval beter als de rest.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 9 juli 2006 om 12:56:
maar als ze hem van t podium hadden afgehaald had hij dr niet op hoeven klimmen en had ie nu met een kater thuis op zn nest gelegen...


Ja en dat was Rob Gee nog 15 minuten door gegaan en dan hadden 50.000 mensen nu hoofdpijn!!! :S
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 9 juli 2006 om 12:55:
Uitspraak van onheil vs leipheid :xtc: op zondag 9 juli 2006 om 12:54:
wat doen die dj's daar dan gabber draaien voor mensen die niet van gabber houden


weet niet of je het optreden hebt gezien of gehoord?

gabber was het in ieder geval niet.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van OXYD op zondag 9 juli 2006 om 12:56:
vond t feest wel vet alleen rob gee heeft t een beetje verneukt is maar goed dat daatna de megamix kwam


Dat snap ik ook niet hè

Hoe kan je een live-act minder vinden dan een cd'tje die afgespeeld wordt!?