Partyflock
 
Forumonderwerp · 880120
3 volgers · 79099x bekeken
 
Waarschuw beheerder
Loop naar de maan? Ik mis je? Blij dat het uit is? etc etc...

Laat van je horen :D!
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 23 juni 2006 om 18:22:
h*er


zo praat je maar tegen je moeder
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 23 juni 2006 om 18:24:
zo praat je maar tegen je moeder


nee jou moeder ojaaaaaa bukke sl#t
 
Waarschuw beheerder
donateur
"beter gekwetst door de waarheid, dan getroost met leugens"

denk dat het kwartje dan wel valt
Waarschuw beheerder
donateur
zoo hee lul, je kind niet erkennen omdat je dan onderhoudsplichtig wordt, maar wel bezoeksregelingen eisen (die je altijd al had omdat ik vind dat een kind recht heeft op een vader ook al is het 1 die niet wil erkennen, omdat die dan alimentatie moet betalen)
En dat alles door dat stomme wijf wat je aan de haak had geslagen, na 1 nachtje al bij in ging wonen, en het nu uit is, en je dochter jou aandacht verdeelt hebt met je valse nu ex) echt min (N)
Zal blij zijn als de aanvraag voor vaststelling vaderschap door de rechter wordt vastgelegd, dan heb je pas echt recht op vaste bezoeksregelingen.......

zo pfffffffffff Hehe lucht op (Y)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
ga heen en wordt gesteriliseerd
Waarschuw beheerder
Eindelijk iemand gevonden niet net zo slecht in bed is als jij???
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 22 juni 2006 om 16:12:
dank je wel voor een wijze les in mn leven doordat je me hebt gedumpt ben ik nu de liefde van mn leven tegengekomen


:yes: me too:)

hahaha
 
Waarschuw beheerder
verrek verrot verteer
Lazer Op En knikker Neer
Krijg De Koude Kippenkoorts
waterpokken Enzovoorts
Val In Mootjes
Voor Mijn Pootjes
Val In Drieen
Voor Mijn Knieen
oftewel STERF!

achja ervaring spreek dat iedereen wel eens op slechte voet van elkaar weggaat maar die van hem zou ik toch graag willen breken (6)
 
Waarschuw beheerder
donateur
k hoop dat je beter af bent met de wereld voor te liegen en met je mooie praatjes

GA FF LEKKER DOOD OFZO
Waarschuw beheerder
:devil:

Dat mijn sexleven er enorm op vooruit is gegaan sinds ik van hem af ben...

:devil:
 
Waarschuw beheerder
wanneer ik me geld krijg
Waarschuw beheerder
Waarom praten de meeste zo naar over hun exen :/
Legt dat alleen aan je ex of toch ook wel aan jezelf :)
Volgens mij zijn er minstens twee nodig voor een relatie dus ook twee die fout kunnen zijn.
al mijn exen hebben een speciaal plekje in me hart en ja ik ben wel gekwetst :(
Maar een ex haten :no: zou ik nooit kunnen niet nadat ik er zoveel van gehouden heb.
 
Waarschuw beheerder
Ik hoop dat je op een dag in ziet hoe goed ik voor jou was en dat ik altijd voor je klaarstond en heel veel van je hield! En dat je dan beseft dat het te laat is en je jezelf wel voor je kop kunt slaan dat je me als een deurmat behandeld hebt!

(maar volgens mij doe je dat al...gna,gna.. :x )
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Tha_RaveBeast op zaterdag 24 juni 2006 om 08:27:
al mijn exen hebben een speciaal plekje in me hart en ja ik ben wel gekwetst
Maar een ex haten zou ik nooit kunnen niet nadat ik er zoveel van gehouden heb.


dat vind ik heel knap van je maar voor sommige van ons ligt t miss een beetje anders, die van mij was zo verschikkelijk jaloers en bezitterig dat ik bijna nix mee kon/ mocht :( en ik werd er zo gek van dat ik door de stress zoveel ben afgevallen dat men dacht dak anorexia had, hij was ook heel manipulerend want iedere keer als ik ermee wou kappen was het weer janken, en ik zal veranderen, en ik hou van je, en toen het eenmaal uit was heeft tie alle smerige truukjes uit de kast gehaald en mij afgeschilderd voor vanalles en nogwat, terwijl ik nooit vreemd was gegaan of wat dan ook! kijk dan vin ik dat als andere mensen ook zoiets hebben meegemaakt , ze hun ex ook zo lelijk mogen afschilderen.

en ja het lag ook aan mezelf want ik was zo'n donmme trut om t allemaal te pikken van die hufter
laatste aanpassing
 
Artiest {SHOWLIST artist 32878, 10986}
Waarschuw beheerder
Sterf :[
Waarschuw beheerder
Thanks for making me a fighter..
En dan zou `k em een tik op z`n smerige *PIEP* bek geven
Waarschuw beheerder
ben blij dat ik ze niet meer spreek
genoeg gezeik gehad toen het uit was maar nu is het gelukkig over ben blij dat ik nu een lieve vriend heb en ken nu pas echt zeggen dat ik dolgelukkig ben
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Het_legioen_meissie20 op zaterdag 24 juni 2006 om 14:28:
ben blij dat ik ze niet meer spreek
genoeg gezeik gehad toen het uit was maar nu is het gelukkig over


denk hetzelfde . ben er een 1.5 jaar kapot van geweest toen ze het uitmaakte . had ook een relatie van 3.5 jaar . ik deed alles voor haar . maar nu moet ze niet meer afkomen .

ben nu al 4 jaar vrijgezel maar gelukkig . ik heb zeer goede vriendinne waarmee ik vaak op stap ben of andere dingen doe . zij hebben mij opgevange toen ik er door zat . dankzij hun heb ik weer leren leven van de leuke dingen van het leven .

zij kan de boom in
 
Waarschuw beheerder
Sorry dat ik je gedumpt hebt, maar jij was voor mij niet de ware en die heb ik nu wel gevonden (l)
 
Waarschuw beheerder
:cheer:houdoe en bedankt ole ole:cheer:
 
Waarschuw beheerder
Dot ick uhm miss:S
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 24 juni 2006 om 19:13:
Dot ick uhm miss


hmmm
goed met hem gaan praten...
misschien komt t dan were goed;)(F)
 
Waarschuw beheerder
he klote meid...
life is a bitch
 
Waarschuw beheerder
kon je niet beter neuken?















:P
 
Waarschuw beheerder
kheb een hekel aan je :[
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 23 juni 2006 om 19:41:
moeder ojaaaaaa bukke sl#t


waarom moet je moeder bukke viespeuk
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 23 juni 2006 om 11:25:
laat je opnemen man! zieke tyfushoer!


Denk eerder dat jij opgenomen moet worden...Oppleuren moet je!!!!

Het is nu eenmaal zo dat jullie met een heleboel trucjes en lesjes en psychologische spelletjes hebben geleerd mensen te bespelen, hersenspoelen en indoctrineren om mensen op te stoken en hetzes te ontketenen en om met een heleboel geld mensen te paaien en om te kopen om jullie fantasie te delen...zonder dit was je nergens... Het is al erg genoeg dat er zoveel geld over de balk word gesmeten voor een type zoals jij!!!

Als je leeft met zoveel haat krijg je dit op een dag nog wel een keer terug!!

Bespeur ik hier een gevoel van ONMACHT????

Je hebt serieus hulp nodig...En jullie allebei!!! Macht maakt mensen kapot...helaas

Als je iemand bedreigd te gaan vermoorden, omdat de waarheid boven tafel komt ( zo ziek ben je overigens altijd al geweest, want tegen de waarheid kon je niet. Die wilde je altijd al verdraaien. Dan werd je compleet gek. Dat heb ik zelf letterlijk aan der lijve ondervonden) dan ben je wel een aardig eind heen en heb je serieuze hulp nodig.

Ik wil helemaal niet weten hoeveel jij wel niet van mij gehouden hebt. Ik wil helemaal niet met jou bezig zijn. het interesseert mij niet! Jij interesseert mij niet! Je hebt deze situatie helemaal zelf gecreeerd met je praatjes. Je had mij met rust moeten laten en je leven moeten leiden!
Tis jammer dat je zo vatbaar bent en niet met beide benen op de grond staat!

Haat mij maar als dat je makkelijker maakt. Wat je voelt boeit mij niet! Je hebt altijd al heel erg veel haat in je gedragen. Ik kijk hier dan ook niet vreemd van op. Omdat je al zoveel haat in je draagt belast je eerder jezelf ipv mij.

Had het niet zo gewild maar kon niet anders...

Dan maar hier...Fuck it
------------------------------------------------------------

Wil je weten hoe de overheid een hetze plant en opzet als je schadelijk voor ze bent? Wil je weten hoe ze mensen manipuleren? Wil je weten hoe smerig zij mensen woorden in hun mond leggen? Wil je weten hoe ze psychisch iemand kunnen slopen. lees dit verhaal! Lees en huiver...bestudeer!!!

http://www.beslist.nl/boeken/d0000066081/Deals_met_justitie.html
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
hoe issie dan??
 
Waarschuw beheerder
Dat ik blij ben dat het nu definitief is afgerond en maak wat van je leven!
Waarschuw beheerder
Dat ik dr mis, van dr gehouden heb en dat ik haar al het geluk van de wereld gun en dat ik hoop dat ze heel erg gelukkig mag worden en is met dr nieuwe vriend.. Het heeft voor ons niet zo mogen zijn maar je zal altijd een speciaal plekje in mn hart houden (L)
 
Waarschuw beheerder
dat ie de kanker krijgt en als ie dood gaat stamp ik nog wel een keer op zn graf.. dat hij maar is een keer geestelijk mishandeld word.. en dat t een gevoel loze zak is.. met nep praatjes en gevoelens.. een zieligerd die zichzelf zielig vind.. en alles de schuld geeft van zn verleden..
 
Waarschuw beheerder
dat ik blij ben dat het beetje bijgelegd is.beter zo succes met alles en un fijne verjaardag vandaag
Waarschuw beheerder
Heb niet meer zoveel te zeggen tegen mijn ex.. het meeste is al gezegd en dat ga ik niet hier neerzetten.. daarvoor heb ik ook nog respect voor mijn ex.
 
Waarschuw beheerder
Nog steeds sterf...:[
 
Waarschuw beheerder
mijn ex
tja wat zou ik daar tegen zeggen...
alles goed met je?
hoest met je pa en zusje?
ja gewoon normaal gesprek he
ruzie is klote
en ik begin er nie meer aan
 
Waarschuw beheerder
donateur
hoi
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Hangt ervan af welke ex ik tegenkom :P

Met een ex praat ik gewoon nog heel leuk als ik hem tegenkom

Een andere ex hoef ik echt niet tegen te komen,te spreken of whatever. Als dat wel zou gebeuren zou ik hem volkomen negeren....
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Gooofy op zondag 25 juni 2006 om 12:26:
Hangt ervan af welke ex ik tegenkom


dat is inderdaad waar!
sommigen snappen het nog niet dat ik mn eigen leven heb en anderen zijn gewoon vrienden geworden!

(K)
 
Waarschuw beheerder
Thank you for loving me

Uitspraak van verwijderd op zaterdag 24 juni 2006 om 22:31:
Dat ik blij ben dat het nu definitief is afgerond en maak wat van je leven!


:jaja:
 
Waarschuw beheerder
Dat ie me beste vriend is en bedankt voor alle steun..(K)
Waarschuw beheerder
Dat ik nog 20 euro krijg. (Y)
Waarschuw beheerder
Dat de dokters het netjes hebben hersteld en ik verbaast ben dat ze nu al ontslagen is uit het ziekenhuis.
 
Waarschuw beheerder
dat als je sterft ik een dansje op je graf maak.!
Waarschuw beheerder
Dat ie op moet schieten want ik wil naar de kermis. :[
 
Waarschuw beheerder
hoiiiiii
 
Waarschuw beheerder
uhmm,,
Alles goed?