Partyflock
 
Forumonderwerp · 775441
1 volger · 345352x bekeken

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

Waarschuw beheerder
en ik wil dat de hele wereld dat weet :-D ben zo fucking trots!!!Hebben maandag de kleine voor t eerst gezien via echo (l) echt zo supercute,mooiste wat ik ooit in mn leven heb gezien :jaja:

Nog meer aanstaande mama`s hier??????
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van sassie(f) op woensdag 21 juni 2006 om 13:00:
An,ja die ring is juist voor in bad.zitten zuignappen onder! Is juist voor in bad heel praktisch en je hebt je handen gewoon vrij.Ik kon Owen echt niet meer ondersteunen in bad dat hield ik 5 minuten vol,no niet eens....dus vandaar ff zon ding gekocht!laatste aanpassing 21 juni 2006 13:01


oke dan dan ga ik die ook halen .

zo heb me net groene gordijnen besteld voor bij giovanni op zn kamertje vond zn gordijnen die er nu heeft hangen niks aan die waren leger groen terwijl ik de rest oranje met groen heb dus ik hoop dat deze wel mooi zijn .
 
Waarschuw beheerder
nou m'n ventje is weer wakker hoor,zit ik net te klagen dat hij zoveel slaapt,hij ligt nu in de box te brabbelen hele verhalen heeft hij al! echt lache man....
Hij pakt nu ook dingen beet met z'n handjes,hij wordt echt groot,kan me haast niet meer voorstellen dat ie nog maar heel ff geleden zo klein was
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van .¤~Hellen~¤ op woensdag 21 juni 2006 om 13:08:
en van de rest en hoe lang hebben jullie er over gedaan om zwanger te worden ?


een maand
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 juni 2006 om 13:13:
een maand


Zó dat is behoorlijk snel ofniet.

* wel errug fijn natuurlijk, als je samen graag een kindje wilt..
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van .¤~Hellen~¤ op woensdag 21 juni 2006 om 13:08:
was jullie zwangerschao gepland ?
oke danuta en manon weet ik van dat het niet gepland was maar meer dan welkom


Beide zwangerschappen waren "gepland"
Bij Iris was het direct raak :yes:
Toen Iris 5 maand was ben ik weer gestopt met de pil omdat we graag een 2e wilden en daar hebben we 5 maand over gedaan.
Uitspraak van *vivere senza rimpianti* op woensdag 21 juni 2006 om 12:16:
we zitten nu op paging 432..


ik zit op pagina 325.
Ligt eraan hoe je het zelf ingesteld hebt

Mag ik ook in jullie msn groepje 8)
Heb aleen shameless in mijn msn voor de rest niemand :'(
Pb jullie adresjes maar ff als jullie mij in de lijst willen dan voeg ik jullie toe 8)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Floor' op woensdag 21 juni 2006 om 13:18:
Zó dat is behoorlijk snel ofniet.


ja idd ,dacht minstens dat het nog een jaar ging duren!
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 juni 2006 om 13:13:
een maand


zo aria das is heeel snekl marcel met zn superzaad :lol:
 
Werkzaam bij C2Events
Artiest Missi-on
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 juni 2006 om 13:20:
Uitspraak van tInk.. thE lIttlE spEEdfrEAk.. op woensdag 21 juni 2006 om 12:16:
we zitten nu op paging 432..

ik zit op pagina 325.


ik op 649 :S
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van .¤~Hellen~¤ op woensdag 21 juni 2006 om 13:26:
marcel met zn superzaad


whaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:roflol:
Waarschuw beheerder
Vandaag met me :lief: naar het cb geweest hij was 51 cm en woog 3960 gram
 
Waarschuw beheerder
leg echt helemaal in een deuk hier om m'n jochie hij is echt grappig en lachen dat hij doet
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 juni 2006 om 12:16:
Mijn ventje ligt ook weer in bed met maar 60cc in ze mik.
Ik snap echt niet wrom hij niet meer drinkt

We zitten op pagina 648 hoor Tinkie


dat is tog niet erg als hij niet alles opdrinkt?? spuugt hij veel?? want veel kinderen drinken het dan misschien wel helemaal op, maar spugen ook weer de helft uit.. loes dronk zo vroeg ook nog lang niet alles hoor:no: maar ze spuugt ook bijna niet:no:


Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 juni 2006 om 12:40:
Volgens mij ben ik gewoon zo'n kersverse overbezorgde moeder hahaha


haha ja ik was daar ook bezorgd over.. maarja.. het is uiteindelijk ook helemaal goed gekomen!:P


Uitspraak van .¤~Hellen~¤ op woensdag 21 juni 2006 om 13:08:
was jullie zwangerschao gepland ?


bij mij was het ook niet gepland:no: en op het begin was ze meteen welkom..maar toen ik serieus na ging denken ging ik wel twijfelen:yes: maar uiteindelijk tohg een goeie keuze gemaakt:D

loes had net trouwens spuitpoep:\ ik keek egt raar.. het spoot een meter ver op de kast..het had de grond niet eens geraakt 8) moest eignelijk wel laggen.. maar het is wel vies hoor:P

ik gaf loes eerst altijd om de 3 uur melk en toen dronk ze 80cc op elke keer ongeveer.. maar nu drinkt ze ineens 120 cc op elke keer, en nu heb ik het verhoogd tot om de 3 en half uur.. binnekort dus om de 4 uur hoop ik:cheer:

sas gefeliciteerd meid:cheer: mooiste kadootje al gehad:lief:

heb gisteren trouwens mijn inhaal examen gemaakt en een her voor wiskunde.. en ik weet gewoon zeker dat ik die 5 naar een 6 heb opgehaald:D
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
ja bij ons was het ook een bewuste keuze maar wij dachten ook dat het even zou duren bij ons was het meteen raak na 3maanden maar toen kreeg ik helaas een miskraam maar na die miskraam duurde het weer maar 3maanden voor ik zwanger was en nu is het wel goed gegaan gelukkig want ik kan niet meer zonder mn kereltje.

ikke zit ook p.649
ja en idd als mij ook willen toevoegen stuur me maar eventjes een pbtje .

net begon giovanni zo te huilen maar hij had zn oogjes nog dicht dus ik er even naar toe leg mn hand op zn wangetje en hij slaapt zo weer door .
 
Waarschuw beheerder
Naughty: :cheer: :cheer: :cheer: Gefeliciteerd!! Hoop dat je een fijne dag hebt gehad!!

ai, ai, ai.. ben me net helemaal rot geschrokken..
Jezz sprong in de keuken bovenop de kat, deze schrok en rende weg, Jezz erachteraan in volle vaart.. maar hij vergat even zijn handen te gebruiken bij het afstapje.. (de keuken is hoger dan de huiskamer). Dus hij viel vol op zijn gezicht..
Ik til hem op.. heel zijn mondje vol met bloed..
Dacht ff dat ik gek werd!
Snel een handdoek en een koud washandje gepakt.
Zat helemaal onder het bloed..
Flesje met koud water gemaakt. Kon ook niks zien in zijn mondje door het bloed. En hij bleef maar huilen. Na veel deppen, was er eindelijk wat te zien. Zijn voortandjes zijn beiden door zijn bovenlip. Het leek gelukkig erger dan het was.. Heb er geprobeerd ijs op te doen, maar dit wil hij niet, met als gevolg hij nu een blauwige dikke bovenlip heeft..
Wat doen de mama's met oudere kindjes als hij/zij valt?
Ik moet er nog erg aan wennen.
Als hij valt dan wacht ik altijd eerst even wat hij zelf doet, soms valt het mee en gaat hij gewoon weer verder. Ik probeer er ook niet teveel drama van te maken en hem af te leiden.. Maar af en toe valt hij zo ontzettend hard.. pffff.. Moeilijk hoor!! Maar het hoort erbij!

Ik heb alleen Diets, Kirsten, Ulrique en Sas in mijn msn..
wil ook wel bij de club!


Uitspraak van DD80 op woensdag 21 juni 2006 om 11:46:
Gisterenavond zijn we met Carmen naar de huisartsenpost geweest :nocheer:
Kenneth is namelijk niet alleen ziek-ziek maar had eergisteren ook een koortslip.


Jeetje, schrikken zeg! Gelukkig valt het mee.
Ik heb zelf ook vaak een koortslip.. heel irri, want ik ben vaak alleen met de zorg voor Jezz.. Ik laat hem versneld indrogen met alcohol 70%(doet erg zeer) en zinkzalf 's nachts (ziet er niet uit) en als ik met Jezz in de weer ga plak ik het af met een pleister.. (zie er dus niet uit die week).

Diets: cool huissie hoor! Super! Verder.. sterkte met je pootje.. (F)


Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 juni 2006 om 11:57:
e denkt dat de voorweeen daarvan kwamen..ennnn ze zei dat ik er bevallingsklaar uitzag...
ik straalde iets uit en ze dacht niet dat ik er nog lang liep..nou ja ben benieuwd,aan de ene kant hoop ik dat ze gelijk heeft,vanaf dinsdag mag het thuis komen...*duim duim*


Lekker hoor!! Duim met je mee!! SUcces nog even met je laatste loodjes!!


Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 juni 2006 om 12:00:
Mij lijkt het niet erg hoor,misschien heeft dat met z'n sprongetje te maken,ik was er net aan gewend dat hij wat minder ging slapen overdag....maar ja Hij ziet er wel heel gelukkig en tevreden uit!


Denk dat het niet erg is hoor. Hij heeft het waarschijnlijk gewoon even nodig. Als hij verder happy is, gewoon niet druk om maken.


Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 juni 2006 om 12:02:
aat werkelijk nergens over hoor hoe jullie tegen mij doen 8)


Insgelijks!! :gaap:


Uitspraak van sassie(f) op woensdag 21 juni 2006 om 12:24:
k geef Owen smorgens om te beginnen een fles pap. Ik doe idd gewoon mn (opvolg)melk aanmaken zoals altijd (180 water +6 scheppen) en dan 3 eetlepels Nutrix erbij.


Ik geef Jezz vanaf 7 maanden 's ochtends opvolgmelk met molenaars kindermeel. Dat gaat er redelijk in, maar hij krijgt het meestal niet helemaal op. Het is ook vrij dikke pap. Ik laat het hem meestal drinken uit een gewone plastic beker. Omdat hij de laatste tijd zo'n last heeft van zijn tandjes vindt hij dat prettiger.


Uitspraak van .¤~Hellen~¤ op woensdag 21 juni 2006 om 13:08:
was jullie zwangerschao gepland ?
oke danuta en manon weet ik van dat het niet gepland was maar meer dan welkom


De eerste keer dat ik zwanger was, was niet gepland, Toen ik net aan het idee gewend was, kreeg ik een miskraam.
Toen hebben we besloten om er voor te gaan en toen ben ik nog 1x ongesteld geweest en toen was het raak. Sneller dan we verwacht hadden, omdat mijn kerel natuurlijk bijna nooit thuis is.

ik ga ff met Jezz de stad in, moet nog vingerverf halen, voor het verlate vaderdag cadeau, want hij komt morgen thuis. En ff een leuk shirtje voor hem uitzoeken.
Pfff... de mensen zullen wel denken dat ik Jezz mishandel ofzo.. hihi..dik-lippie van me
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 juni 2006 om 13:31:
wij zijn de beste toch


:cheer: je weet toch ....
Waarschuw beheerder
donateur
Bij ons duurde het inprincipe 4 jaar...
We waren niet bewust met kids bezig maar mijn eierstokken kloppen niet helemaal & baarmoeder ook niet.
Dus ik zou zogezegd nooit op de normale manier zwanger kunnen raken.
Maar het is wel gelukt :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 juni 2006 om 13:39:
Ik til hem op.. heel zijn mondje vol met bloed..
Dacht ff dat ik gek werd!
Snel een handdoek en een koud washandje gepakt.
Zat helemaal onder het bloed..


so das schrikken!!:O egt zielig:(
Waarschuw beheerder
Tommy krijgt nu 5 voedingen per dag en dan 120cc per keer
Hij slaapt nu ook al 3 nachten lekker door.
10 uur laatste voeding en dan om 6 uur weer :D
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Shameless-C op woensdag 21 juni 2006 om 13:42:
Maar het is wel gelukt


en hoe want je hebt nu een kanjertje hoor (K)
Waarschuw beheerder
donateur
@ Jezz: Ik heb met Tatum twee keer zoiets gehad.
Eerste keer kon ze net lopen en vloog ze uit de bocht precies met haar mondje op de speelgoedkist :o
Ik schrok me kapot joh! En huilen dat ze deed! Dus ik in looppas naar de huisarts (gelukkig 2 min lopen) en toen bleek idd dat ze haar tandjes door haar lip had.
De tweede keer wist ik dus gelukkig wat ik moest doen :)
Waarschuw beheerder
donateur
Trouwens voor het msn cluppie de meesten staan wel in mijn vriendjeslijst van hier.
Zal even mn nieuwe msn ook daar in zetten, die is nl alleen zichtbaar voor vrienden ;)
 
Waarschuw beheerder
Lijkt me verschrikkelijk om een miskraam te krijgen.
Een vriendin van mij was al meer dan anderhalf jaar bezig en nu toen is het eindelijk gelukt, is het kindje met 13 weken niet meer levensvatbaar :(
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Shameless-C op woensdag 21 juni 2006 om 13:42:
Bij ons duurde het inprincipe 4 jaar...
We waren niet bewust met kids bezig maar mijn eierstokken kloppen niet helemaal & baarmoeder ook niet.
Dus ik zou zogezegd nooit op de normale manier zwanger kunnen raken.
Maar het is wel gelukt


:o lucky you :jaja:
Uitspraak van :flower:Ik ben ik. op woensdag 21 juni 2006 om 13:42:
Snel een handdoek en een koud washandje gepakt.
Zat helemaal onder het bloed..


so zielig geef hem maar een :kusje: van tante :P

Mij was het geen bewuste keuze :nee: we wilde immigreren naar st.maarten voor werk slikte ook gewoon de pil :S het heeft denk ik 6 a 7 maanden geduurd voordat we beide zeiden ok nu vinden we het wel errug leuk :jaja:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Ahhh wat zielig voor Jezz !!!

:hug:

gelukkig weet Mama zich wel te redden !!!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van .¤~Hellen~¤ op woensdag 21 juni 2006 om 13:08:
en van de rest en hoe lang hebben jullie er over gedaan om zwanger te worden ?


Bij ons was het gepland en ik was binnen 2 maanden zwanger:)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 juni 2006 om 13:39:
ai, ai, ai.. ben me net helemaal rot geschrokken..
Jezz sprong in de keuken bovenop de kat, deze schrok en rende weg, Jezz erachteraan in volle vaart.. maar hij vergat even zijn handen te gebruiken bij het afstapje.. (de keuken is hoger dan de huiskamer). Dus hij viel vol op zijn gezicht..
Ik til hem op.. heel zijn mondje vol met bloed..


Iris valt ook wel vaak, maar gelukkig heeft ze nog nooit een tand door de lip gehad,
Het blijft meestal bij een blauw plekje of geschaafde knieen :yes:
Zou ook helemaal in paniek raken als ze zou vallen en ik zie alleen maar bloed uit haar mondje komen.

Je kunt volgens mij ook het beste met een washandje koelen en ijskoud drinken geven.
Met dit warme weer (nou ja warm :lol: ) kun je ze ook een waterijsje geven
 
Waarschuw beheerder
donateur
mijn msn staat bij mijn profiel tenminste als je me vriendje bent voeg ma toeeeee:jaja:
 
Waarschuw beheerder
Heb trouwens nog 2 leuke filmpjes van Iris

http://www.video4all.nl/src/win_video.php?cid=AONnu!P0LGpZFA67P1aoy
Hier vraag ik haar om een kus en ze laat even of ze mijn kusje ook lekker vondt :lol:

http://www.video4all.nl/src/win_video.php?cid=AO17S1c4NV8KWT3o4Kftn
Op dit filmpje is ze aan het dansen en zingen op muziek van k3 :lief:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 juni 2006 om 13:53:
Heb trouwens nog 2 leuke filmpjes van Iris


ahhhhh sweet :lief:
 
Waarschuw beheerder
Lady`s

ga ff shoppen
spreek jullie vanavond wel weer :flower:


(K)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 juni 2006 om 13:39:
Lekker hoor!! Duim met je mee!! SUcces nog even met je laatste loodjes!!


dank je wel!(F)


zo ben nu ff een oude schommestoel die ik heb gekregen aan het opknappen...eerst helemaal schuren en plamuren op een lelijke plek...dan in de grondverf en dan een kleurtje geven...ben wel ff een middagje zoet:D

:bye:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Sassiepower op woensdag 21 juni 2006 om 12:43:
Sas, jij hebt mijn nieuwe msn nog niet geaccepteerd.
Liesbeth jij ook niet


oeps, zal vanaaf ff kijken...
Ik heb alleen diets erin staan verder.

ik wil ook bij het clubje :(
 
Waarschuw beheerder
donateur
whehe heb jullie ook beetje zitten toevoegsen :P
Waarschuw beheerder
meiden..
als je mijn dinnetje ben ken je me toevoegen op msn..
dus als ik je nog niej heb in me msn lijst..
voeg me maar toe..
8)
 
Waarschuw beheerder
donateur
waait het bij jullie ook zo JESUS me oranje vlaggetjes gaan er zo vandoor denk ik...

wou de honden gaan uitlaten maar die ben ik dan ook kwijt :lol:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 juni 2006 om 13:39:
Wat doen de mama's met oudere kindjes als hij/zij valt?


Even een hele handige tip van een niet mama maar wel kinderleidster:

Laat je kind op een waterijsje/ijslollie sabbelen! Vinden ze lekker en koelt als de beste. Geen blauwe lippen meer!
Waarschuw beheerder
Enige nadeel is, dat ik overdag niet op msn kan op het werk, maar savonds ben ik er wel soms....
 
Waarschuw beheerder
ik ga ook even naar de winkel nu is het nog droog maar het waait idd behoorlijk
 
Waarschuw beheerder
nou zeg,had ik net m'n moeder aan de telefoon ,had die kapster van haar gezegd dat het niet goed is dat Lorenzo nu al 12 uur slaapt op een nacht en 4 voedingen krijgt! Ik zeg zo ja ik moet hem zeker dwingen...hij wordt toch niet wakker en als hij wakker wordt krijgt hij van mij echt wel een voeding...had ze m'n moeder bang gemaakt en gezegd dat het slecht voor z'n nieren is blablabla....Nou ik denk maar zo als hij honger heeft wordt hij vanzelf wakker en hij is 12 weken geen 12 dagen.... Sommige mensen die denken echt alles te weten! Ik weet gewoon dat je een kind niet moet dwingen om te eten en hij ziet er heel gezond en gelukkig uit!
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Miss Tails op woensdag 21 juni 2006 om 14:28:
Enige nadeel is, dat ik overdag niet op msn kan op het werk, maar savonds ben ik er wel


ik ook :)
 
Waarschuw beheerder
Aria, sommige mensen moet je lekker laten lullen! Jochie is gezond toch! En hij groeit als de beste :lief:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 juni 2006 om 14:23:
Even een hele handige tip van een niet mama maar wel kinderleidster


anne lekker wief
 
Waarschuw beheerder
aria dat wijf is gek ze zeggen altijd tegen mij als ie slaapt is alleen maar goed voor ze dan groeien ze en kunnen ze dingetjes die ze meemaken op een dag beter verwerken die van mij ligt nu ook alweer 3uur te slapen hoor en dat voor een middagdutje maar ga hem nu wel wakker maken want nu ben ik echt weg doei doei
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 juni 2006 om 14:28:
nou zeg,had ik net m'n moeder aan de telefoon ,had die kapster van haar gezegd dat het niet goed is dat Lorenzo nu al 12 uur slaapt op een nacht en 4 voedingen krijgt! Ik zeg zo ja ik moet hem zeker dwingen...hij wordt toch niet wakker en als hij wakker wordt krijgt hij van mij echt wel een voeding...had ze m'n moeder bang gemaakt en gezegd dat het slecht voor z'n nieren is blablabla....Nou ik denk maar zo als hij honger heeft wordt hij vanzelf wakker en hij is 12 weken geen 12 dagen.... Sommige mensen die denken echt alles te weten! Ik weet gewoon dat je een kind niet moet dwingen om te eten en hij ziet er heel gezond en gelukkig uit!


Dat mokkel mot lekker d'r treiter houden:[ Ze is fokking kapster, geen kinderarts:[
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van :flower:Ik ben ik. op woensdag 21 juni 2006 om 13:38:
spuugt hij veel??


Meeis spuugt helemaal niet :no:
Heel soms geeft hij een mondje terug :)

Volgens mij ligt Meeis nu zijn luier gigantisch vol te poepen :o
Hij ligt in de box allemaal rare geluidjes te maken, beetje kreunen enzo 8)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 juni 2006 om 14:30:
anne lekker wief


whehe ;p
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 juni 2006 om 14:51:
Ze is fokking kapster, geen kinderarts


Ja dat zei ik ook al tegen m'n moeder... Me moeder zei ook dat ik vroeger ook met 2 maanden al 4 voedingen kreeg(bv) en ik sliep ook 12 uur op een nacht heb toch ook niks aan m'n nieren ....Sommige mensen denken echt alles te weten