Ik heb me nu altijd al afgevraagd of er een voorschrift is aan welke kant je een riem hoort te dragen.. Ik heb het loshangend uiteinde meestal links (vanuit mij gezien dan) maar zie er ook veel die hem rechts hebben. Aangezien er bij ritssluitingen en knopen ook verschil is tussen mannen en vrouwen dacht ik dus dat het misschien bij riemen ook zo zou kunnnen zijn. Weet iemand hier iets over?
Ik heb me nu altijd al afgevraagd of er een voorschrift is aan welke kant je een riem hoort te dragen
bij mij zit het metalen uiteinde van de riem aan de linkerkant(vanuit mij gezien), en de reden daarvoor is omdat ik rechtshandig ben.
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 20 juni 2006 om 11:46:Er zit als het goed is een gebruiksaanwijzing bij als je hem koopt!
Idd RTFM (Read The F*cking Manual)
Uitspraak van ThaGirl_NextDoor op dinsdag 20 juni 2006 om 11:55:vraag het eens aan de mensen die een riem maken
Dan moet ik dus Take Two gaan bellen, want verder staat er niks op de riem
Wat is dit nou weer voor een achterlijke en nutteloze vraag
Uitspraak van ThaGirl_NextDoor op dinsdag 20 juni 2006 om 12:14:haha ja dat weet je zeker dat je opvalt en die hoef je niet links of rechts te dragen
Idd geen stress meer om zulke onozele dingen
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 20 juni 2006 om 12:07:neem bretels inplaats van een riem
Uitspraak van ThaGirl_NextDoor op dinsdag 20 juni 2006 om 12:14:haha ja dat weet je zeker dat je opvalt en die hoef je niet links of rechts te dragen!!
doen ze um binnenste buiten
mag allebei ook..?
let dr niet op.. en maakt me nix uit dus..
let dr niet op.. en maakt me nix uit dus..



























