Jaja, afgelopen weekend was het weer zover.
Na het jaren verstopt te hebben op m'n kamer was ik het gister gewoon zat. Heb een vriend van me gebeld en gezegd dat ik na het sporten weer een poging wil gaan wagen. Zonder aarzeling gaf hij aan ook mee te willen doen.
In de eerste instantie zouden we het oude vertrouwde plekje van vorige keer weer gaan opzoeken, maar na een telefoontje bleek een vriend van ons alleen thuis te zijn en een sitter leek ons wel handig
Eerst begon me maatje, aangezien hij nog moest rijden, had hij meer tijd om het uit te laten werken. Na hem een tijdje aangezien te hebben, ben ik met een flinke hasjpijp gevuld met onbewerkt gedroogd blad begonnen. Heel erg scherp over de keel, ik had veel moeite met de rook binnen te houden. Na een paar flinke hijsen begonnen mijn benen te tintelen. Het was een herkenbaar gevoel, maar verder bleef het eigenlijk een beetje uit. Ik werd wat misselijk en ging even naar de WC. Daar in de spiegel stond ik wel even raar te kijken. Het leek net alsof ik was wezen skiën en een afdruk van een skibril op mijn hoofd had (van de zon). Dat deel van mijn gezicht was niet van mij. Heel raar om te zien, maar ik zag gewoon een ander paar ogen, nadat ik ff goed in me ogen wreef was het ook weer weg.
Me maat merkte wel iets, maar ook niet veel en ging over op het 5x extract wat ik ook nog bij me had. Hij had het gevoel op een golf (van water) te zitten en zag een waas voor zijn ogen, beter dan dat kon hij het niet echt verwoorden.
Toen het gevoel weer zo goed als verdwenen was, besloot ik om het nog maar eens te proberen. Deze keer nam ik het 5x extract. Deze keer ging ik alleen in de tuin zitten. Ik werd van binnen in de gaten gehouden door me maten. Het extract was veel beter te roken en binnen te houden, na een paar flinke hijsen heb ik het pijpje weggelegd.
Ik deed mijn ogen dicht en ik voelde alles naar links trekken. Alles moest naar links toe. Ik deed mijn ogen open en zag mijn aansteker, peuken en pijpje liggen, toen ik mijn ogen dicht deed ging dit allemaal naar links. Als ik mijn ogen weer open deed zag ik het natuurlijk weer voor me liggen en ik werd bijna boos, want alles moest naar links. De tuinstoelen moesten ook naar links.
Gelukkig genoeg (of eigenlijk jammer genoeg) was ik nuchter genoeg om te bedenken dat ik van het meubilair moest afblijven. Toen ik me dat besefte ben ik keihard gaan lachen, gewoon om de reden dat salvia echt rare dingen met je doet. Vanaf dat moment ebde het gevoel langzaamaan weg. Al met al toch weer een nieuwe leuke ervaring erbij.
Daarnaast hebben we onze sitter overtuigd dat het een hele leuke ervaring is, dus binnen niet al te korte tijd gaan we met ze allen weer een trip proberen te maken.
Misschien tot de volgende keer
