vorige keer heb ik maanden in een rolstoel gezeten en 5 complicaties gehad..
dus ik wil pas na of aan de einde van de zomer
moet er niet aan denken met lekker weer in het zieknhuis te liggen
Hoe is het met de dames?? Met Tijg en haar lekker menneke gaat het
Zag de weersvoorspellingen............Neem de zonnebrandcreme maar mee naar Defqon hoor Syl en Antje die zullen we hard nodig gaan hebben.
Volgens de weerkaart gaan we dinsdag al naar de 30 graden
vandaag gaat het kwik naar de 23 graden en dat gaat wat op lopen, alleen in het komende weekend verwachten ze meer bewolking............. zal mij benieuwen
Daarna gaat het kwik tot 30 graden.......
Laat ut weeekend maar bewolkt worden, als ut de 17e maar helemaal goed, warm (25 graden) en droog is!!
En gelukkig hoeft NL nie te voetballen dan, zoals 2 jaar gelee!! Toen Ruffian zei dat NL gewonnen had, terwijl we verloren hadden
Enne kheb net bij Appie 2 grote Wuppen gehaald!! Zondag zijn Syl en Naomi hiero, eerst de voetbalwedstrijd kijken en dan de tent op zetten voor Natrue One en Sonne Mond Sterne!!
donateur
Het was vandaag echt heeeeeeeeeeeeeerlijk weer alleen veel te warm om in de auto te zitten
En nog 1 dagje werken en dan weekend.
En zaterdagnacht lekker Antje wakker maken want ze wil gewoon niet mee naar een leuk feestje