Partyflock
 
Forumonderwerp · 631354
 
Waarom zijn de vrouwen tegenwoordig zo verwaand?
Ik vind het de grootste afknapper die iemand maar kan hebben. Ok, sommige meiden weten dat ze mooi zijn en dan word je automatisch wat verwaander, maar wat is er met die lelijke verwaande vrouwen? Ze zien er niet uit en dan kun je er ook niet eens gezelig mee babellen. Gelukkig zijn er nog wel wat spontane meiden. Niet veel, dus mannen: hou die in ere! laat de rest maar kapot vallen.
Lekker generaliseren.. :S :S
Liefdesverdriet?
life's a bitch.. go fuck 'em ;)
 
je kan natuurlijk ook zelf vinden dat ze verwaand is terwijl ze t niet is....

mensen vinden mij vaak namelijk in eerste instantie ook verwaand... maar ben t niet!!!
de zoveelste die NEE heeft gezegt ?

Heb ik ook ALTIJD :@

kutwijfuhhhhh
 
:x beestje....koest :p
 
spontane meid meld zich.. ofzo..
:kots: op verwaande meiden! vinden zichzelf helemaal geweldig of ze nou knap zijn of niet
 
Beestje dat weet je toch ;)!!
Lekker generaliseren.


Het lijkt wel of je je een beetje aangesproken voelt , mizz :D.
Nee Mock juist niet. ;) :D
En juist daarom.. om nou alle vrouwen zo te benoemen lijkt me niet eerlijk. :S
Maar alle mannen zijn toch ook klootzakken ;-) :P
ik wou net zeggen wat is er met al die Bitchess ( de meeste dan ) ze denken allemaal als ze een nieuw spagetti bandje hebben dat ze J lo zijn ofzo !!!!!!

What Tha fack als wij mannen nou eens ons capsone's spiegel laten stijgen :D
Alsof mannen van die lekkere wezens zijn zeg!! Altijd hetzelfde gezeik..
Artiest Maus
Nee jij zeikt nooit zeker ;D :[
2 JoDes> ben je daar niet al mee bezig dan? ;-)
nee shiny als je wil langs komen mag je langs komen :p als je sex wil krijg je sex :p dus hoe hoog is die spiegel dan :D :D :D :p
Weet niet of jouw spiegel hoog is of mag zijn, nog geen formaat gezien ;-).

En je hebt sex en goede sex, wie zegt dat jij het laatste kan geven?
shiny dat durf ik je ook niet te zeggen ligt eraan wat je al gehad hebt :p

players: hebben het al vaker gedaan dan mij mischien en met meerdere :p

beschaafde jongens: die hebben het mischien niet zo vaak of met verschillende gedaan maar doen het met passie...:p

dus wat ben je gewend :D en bij welke zou ik horen
Maus voor een vrouw zeik ik echt niet zo veel hoor O:)

Kan wel heeel goed mijn zin doordrijven :devil:
Denk niet dat je op hetzelfde niveau zit dan ;-).

En gezien je leeftijd.....denk ik ook niet dat het zover komt ;-).......en nu niet een hele discussie over leeftijd graag :D.
ow wat heb ik niet te bieden dat een jongen van jou leeftijd wel heeft :S

:D
Ik zei nog: NIET die discussie :D. Ik antwoord er daarom ook niet op, dan wijkt het helemaal van het topic af. Dan krijg je een discussie hier over een leeftijd met iedereen.
 
Arrogant is lief en ook vaak een vorm van onzekerheid bij meisjes, als je daar niet doorheen kan prikken als jongen ben je gewoon een kneus!

:)
 
ben benieuwd wat jij dan onder verwaand verstaat...
 
Nou, als een meid verwaand doet, wil echt niet zeggen dat ze dan niet leuk zijn!! Alleen zijn er soms mannen die zulke stomme klets bij zich hebben!! En daar heb je dus totaal geen zin in...
Daar kak je dan echt wel van in..

Je kunt beter verwaand doen!! Want dan blijven ze ook uit je buurt!!! haha... ;P
 
ik bedoel dus vrouwen die sacherijnig voor zich uit zitten te staren en als je wat zegt krijg je zo'n achterlijk antwoord terug. Ik praat ook niet over alle vrouwen maar de meeste zijn gewoon erg. Maar waarschijnlijk is het hun onzekerheid. En vaak denken ze dat ik ze wil versieren, maar ik wil gewoon een praatje maken. Ik heb een leuke vrouw, dus er steekt niets achter. Mochten ze willen!

En degene die reageren van:"ben je gedumpt?" die vrouwen bedoel ik nou. Als ik tegen een meisje aanpraat wil niet zeggen dat ik haar wil. Ik wil gewoon gezellig doen.

Net zelfde met mannen die meteen sacherijnig liggen te kijken als je iets tegen z'n vriendin zegt. Onzekerheid, bang dat z'n meisje wegloopt. Als je een goede relatie hebt scherm je je vriendin niet af.
laatste aanpassing
 
vrouwuh juh kan beter kippuh houduh weed verbouwuh en alles zelf houduh niet mee trouwuh gebruikuh om tuh douwuh wou ik ff kwijt :P
 
vrouwen zijn net als mannen.. je moet ze alleen met respect behandelen ;) (gvd wat is dat toch wijze taal van mij, dat ken ik nie van mezelf :S)

(K)(K)
Agossie jongen....ben je een beetje gepikeerd?

Vrouwen verwaand...ja kan me ergens wel voorstelen dat ze zo tegen je doen ja. Kwam in een ander topic, genaamd De Test https://partyflock.nl/SECTION/forum/ACTION/showtopic/TOPICID/631626 een erg leuk PB'tje van je tegen namelijk...

x-blondjuh-x 23 september 2003 20:58
DEFQON! 23 september 2003 14:01
hey blondie!
kunnen wij niet een keer ergens afspreken?
je foto maakt mij wel nieuwsgierig!
zullen we wat smsen?

xx


Vraag me af wat nu t probleem is...dat die vrouwen ECHT verwaand zijn of dat jij gewoon niet helemaal begrijpt hoe t werkt....

%)
WJ ,jij moet bij de geheime dienst gaan werken hahahha daar hebben ze wat aan mensen met een goed geheugen
 
haha ja hoor! zo'n PB'tje kan ik ook makkelijk typen en even publiceren. daar is geen kunst aan.
en dan kan ik er ook allerlei dingen inzetten.
Maar wat heeft dat te maken met de topic? toch niets? Ik vind gewoon dat vrouwen spontaan moeten zijn en niet zo uit de hoogte. Ik ken maar weinig mooie vrouwen die niet verwaand zijn. Is het onzekerheid of wat anders? ik weet 't niet. Maar ik weet wel dat als je de mooie kleren en de make-up weghaalt, er maar weinig echte mooie vrouwen over blijven. Voelen sommige zich aangevallen? dan weet je ook meteen bij welke categorie je hoort. Voor de vrouwen die wel spontaan zijn en er goed uitzien: houden zo!
Hoe verwaander, hoe groter de voldoening,
des te goddelijker de extase.. hoeveel mooier
de overwinning..

ps. Hoe verwaand moet Heidi Klum dan wel niet zijn.. ;)
 
@ Defqon: Lelijke vrouwen zijn juist zo verwaand omdat ze lelijk zijn. Iedere vent denkt namelijk dat ze blij moeten zijn als ze geneukt worden en daarom probeert het ook iedereen bij zulke wijven. En dan gaan ze automatisch denken dat ze toch iets bijzonders zijn.

Gewoon echt geile vrouwen pakken bij die niemand anders het durft. Dat waardeeren ze, en een andere kerel willen ze ook niet.
De kans op domme antwoorden is iig niet groter dan bij zon lelijke trut.

Een beetje oppassen moet je inderdaad wel. Dat type wat een beetje te veel MTV gekeken heeft (van jou beschreven - die de hele avond sacherijnig voor zich uit zitten te staren) kom je wel vaker tegen.
 
Ik vind gewoon dat vrouwen spontaan moeten zijn en niet zo uit de hoogte.


alsof je tegen elke triesto die een poging waagt superlief en aardig moet doen. kan je beter gelijk de bitch uithangen, want op een feest heb ik meer zin om te dansen en te feesten met mijn vrienden. stel: er komt een lelijk meisje zonder fantasie op je af: heeeej gozer je ziet er goed uit, ken ik je niet ergens van? heb je een vriend? wil je dan wat drinken? je moet wel een beetje lachen hoor! blablabla
dan ga je toch spontaan van braken!
en als je zelf gelijk naar iemand PBt dat je wil afspreken, ben jij dus net zo'n zielig figuur :bah:
 
Juist niet, Toverpopje. Die, die je aanspreekt toont lef en heeft altijd een beetje respect verdiend. Als hij lelijk is: daar kan hij niks aan doen.
Je moet niet overdreven aardig zijn, laat staan uit medelijden de hele avond met hem doorbrengen. Ga gewoon na een paar minuutjes ergens anders heen en ignoreer. Dat werkt net zo goed. Een arrogant gedrag is altijd misplaatst.

Uitzondering: Mensen, die jezelf zonder respect behandelen ("neuken?")
 
ha ha ha
 
Die, die je aanspreekt toont lef en heeft altijd een beetje respect verdiend. Als hij lelijk is: daar kan hij niks aan doen.
Je moet niet overdreven aardig zijn, laat staan uit medelijden de hele avond met hem doorbrengen. Ga gewoon na een paar minuutjes ergens anders heen en ignoreer. Dat werkt net zo goed.


ik loop heus niet met mn neus in de lucht, en ik zeg ook heus wel wat terug hoor! maar ik ga niet doen alsof ik helemaal blij ben met aanspraak. gewoon een kort antwoord, ff lachen, en weer verder gaan.
en ik ga vooral niet super gezellig doen tegen jongens waarbij het zooo duidelijk is dat ze je om 1 ding leuk vinden: omdat ze denken dat ze je wel even mogen pakken. dan vinden die me maar arrogant.. so be it :)
 
ik ben ook best arrogant...meisjes die ik zo kan pakken vind ik niks...ik moet jagen...blauwtjes lopen interesseerd me geen fuck...neuken zonder liefde ook niet
 
Dat bedoel ik. Kort antwoord, even lachen, misschien nog iets terug zeggen, maar dan weg ermee. Niks mis mee.

Defqon bedoelt volgens mij andere dames.
 
behandel iedereen met respect...zeg ook altijd iets terug...juist als een meisje...niet de mooiste van het land is...ben ik er aardig tegen...ze heeft een leuke avond...ze lacht...mijn avond ook goed...die zogenaamde lekkere wijven...ik hou er niet van...geef mij maar een lief,cool en gezellig meisje...ik moet er natuurlijk wel verliefd op worden...of zijn...en ook ik...ga te vaak voor het uiterlijk
laatste aanpassing
 
mooie mensen kunnen vaak gewoon meer maken..
kan je gemeen vinden, maar zo werkt het nou eenmaal vaak.
 
heb ik geluk nance :) en jij ook ;)
 
jouw profielpic is idd echt :k
neuken dan maar?

;-)
 
wel snel dan ;P voordat mijn meisje thuiskomt ;)
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 3417, 168}
Werkzaam bij {SHOWLIST location 14513, 22781}
ze stellen hogere eise?? :p
 
Ik denk dat dit verhaal nog wel een staartje krijgt. Het lijkt me sterk als ze er zomaar mee weg komen, omdat er die middag veel klachten over het falende beveiligingssysteem zijn binnengekomen. Een gewaarschuwd mens telt voor twee. De heren exploitanten moeten dit eens goed in hun oren knoppen, want voor de middenstand is de maat vol. Dit is de druppel die de emmer doet overlopen, ofwel de knuppel is in het hoenderhok gegooid. Conclusie: Dames, onderhoud uw beaver! (Laat er geen gras over groeien)
laatste aanpassing