Partyflock
 
Forumonderwerp · 871368
26384x bekeken
 
Waarschuw beheerder
donateur
kwam op een ander forum deze link tegen http://www.meisjesforum.net/ een forum voor pedo's :[ :[ en dit mag gewoon :|
Ik heb zelf kids en vind het echt wagelijk en snap echt niet dat dit kan :no:

wat vind jij van zo'n forum kan en mag dit?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van TYHARO op woensdag 10 mei 2006 om 16:04:
Daar kan zeker wel een trauma door ontstaan...gewoon door het dilemma waar ze in terecht komen...


Dan moeten mensen toch wel heel ver gaan met kinderen hé, maar inderdaad ze hoeven niet te weten waarom ze niet meer bij die persoon mogen komen zijn ze ook niet bij gebaat! Maar dat er een trauma door ontstaad die kans zal toch wel erg minimaal zijn en t zal zeker niet zo zijn dat er "heel veel kinderen de dupe van worden" zoals je zegt...

Dat er trauma's bij kinderen ontstaan door pedofilie dat is wat reeëler hè! Ik heb een ex vriendin gehad die misbruikt is toen ze erg jong was die zal erg moeten lachen om deze zin:
Uitspraak van TYHARO op woensdag 10 mei 2006 om 15:23:
Weet je wat nog het ergste is...dat heel veel kinderen de dupe worden van hoe de maatschappij er tegenaan kijkt...


Waarschuw beheerder
Misbruikt...dat is wat anders... :)
Ik heb het puur over de pedofielen die niks doen...op met die kinderen naar dierentuinen enzo gaan na dan...
Denk wel de grootste groep die er is onder de pedofielen...
De kinderen die daar mee omgegaan zijn zijn vaak slachtoffer van hoe de maatschappij tegen pedofielen aankijkt...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Wannetje op woensdag 10 mei 2006 om 16:12:
Nee, ik denk dat je gewoon onzin praat.


Ik denk dat jij onzin praat. En ik zeg niet voortekenen genoeg zijn om te oordelen dat maak jij ervan en daar ben ik het zeker niet meer eens!

Uitspraak van Wannetje op woensdag 10 mei 2006 om 16:12:
Dat wilt dus niet zeggen dat alle misbruikte de mist ingaan of dat de mensen die de mist ingaan gebruikt zijn. Het enige wat dat zegt is dat de kans ietsje groter is.


Neej zeker niet... De kans is ietsje groter en dat bewijst al jou ongelijk dat het genetisch bepaald zou zijn ;)


Uitspraak van Wannetje op woensdag 10 mei 2006 om 16:12:
Daarnaast is het onderzoeksgebied veels te klein om een echt goed onderzoek te kunnen houden. De pedofielen die nu worden gebruikt bij een onderzoek zijn juist de personen die al de mist in zijn gegaan of de groep die al zo erg fuckup zijn, terwijl de groep die zich rustig houden en zich aanpassen aan de omgeving niet of zeer beperkt in het onderzoek voorkomen. Dat terwijl deze groep nog wel eens vele malen groter zou kunnen zijn en beter passen bij de doorsnee pedofiel, maar nu wordt daar de kindermisbruiker als maatstaaf gebruikt en die paar mensen die alleen maar geilen op kinderfoto's en deze verzamelen.


Dat is waar maar dat komt ook zeker omdat die groep liever niet meewerkt aan onderzoeken neem ik aan...

Uitspraak van Wannetje op woensdag 10 mei 2006 om 16:12:
En ja ik ben een pedo en ik geloof niet echt dat ik mensen een kuil in trek, maar ze vaak de juiste ondersteunig kan geven om het voor hunzelf een plaats te geven en om juist geen foute dingen te doen.


Dan ben je goed bezig... (Y) Alleen denk ik dat je moet beseffen dat als je mensen laat zien dat het "normaal" is, de kans groter word dat die mensen wel in de fout gaan omdat ze het idee krijgen dat het "normaal is".
Waarschuw beheerder
De post van Alex in het forum:


Sexualiteit is van alle leeftijden en kinderen worden nu tekort gedaan met de leeftijdsgrens van 16 jaar. Ieder kind is verschillend, en dus zullen er genoeg zijn die met 12 jarige leefijd al iets willen proberen. En dit gebeurd dus ook al wel, maar allemaal stiekem.

Daarom is mijn stelling:

Kinderen mogen vanaf 12 jaar sexuele contacten aangaan.
En dan natuurlijk alleen als de kinderen het zelf willen.
Zonder dwang enzo.

Groetjes,

Alex


Zie je nou wel, kinderen worden nu tekort gedaan...
Waar zijn wij toch mee bezig om kinderen van 12 zo te kort te doen...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van TYHARO op woensdag 10 mei 2006 om 16:26:
Misbruikt...dat is wat anders...
Ik heb het puur over de pedofielen die niks doen...op met die kinderen naar dierentuinen enzo gaan na dan...
Denk wel de grootste groep die er is onder de pedofielen...
De kinderen die daar mee omgegaan zijn zijn vaak slachtoffer van hoe de maatschappij tegen pedofielen aankijkt...


Ja ok maar ik geloof er niks van dat jij iemand die op plaatjes van kinderen geilt je kind meelaten nemen na de dierentuin!!! Of wel? :vaag:

Helemaal niet raar dat de maatschappij zich zo opsteld en ik denk ook heel goed want: als een pedofiel die niks doet steeds in contact met kinderen komt de kans veel groter is dat het fout gaat!
Waarschuw beheerder
Ik denk zelfs dat een gedeelte van de trauma ook wordt aangepraat als het sexuele contact wederzijds is en ook door dat het "slachtoffer" door ander merkt dat het abnormaal is, dan dat de schade werkelijk komt door de sex. Dat wilt niet zeggen dat de reden van schade je een vrij brief zou moeten geven om toch dit sexuele contact aan te gaan en zou je juist het kind moeten behoedde van deze schade.

Ik ben er ook van overtuigd dat de meeste pedo's niks sexueel doen of proberen met kinderen en er alleen zo nu en dan mee omgaan, daarbij ken ik zelfs een groep pedo's die alle contact met kinderen mijden. Bedenk eens zelf wat je werkelijk zal doen als je zelf pedofiel zou zijn, dan zou je toch ook zo ineens een kind gaan aanranden of verkrachten.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van MvM op woensdag 10 mei 2006 om 16:34:
Daarom is mijn stelling:
Kinderen mogen vanaf 12 jaar sexuele contacten aangaan.
En dan natuurlijk alleen als de kinderen het zelf willen.
Zonder dwang enzo.
te doen...


Mee eens maar kan me niet voorstellen dat een kind van 12 graag met een man van 30 naar bed wil :vaag: Is dus niet echt van toepassing hier!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Wannetje op woensdag 10 mei 2006 om 16:35:
Ik denk zelfs dat een gedeelte van de trauma ook wordt aangepraat als het sexuele contact wederzijds is en ook door dat het "slachtoffer" door ander merkt dat het abnormaal is, dan dat de schade werkelijk komt door de sex.


Ligt aan de leeftijd want als een kind heel jong is dan is het heel beïnvloed baar en is er geen sprake van wederzijds dan zou het eerder manipulatie zijn...

Uitspraak van Wannetje op woensdag 10 mei 2006 om 16:35:
Ik ben er ook van overtuigd dat de meeste pedo's niks sexueel doen of proberen met kinderen en er alleen zo nu en dan mee omgaan, daarbij ken ik zelfs een groep pedo's die alle contact met kinderen mijden. Bedenk eens zelf wat je werkelijk zal doen als je zelf pedofiel zou zijn, dan zou je toch ook zo ineens een kind gaan aanranden of verkrachten.


Ik denk dat het een stap in de goede richting is en de volgende stap in de goede richting is ga naar de psychiater... Als je beseft dat het niet goed is doe er dan wat aan!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van TIMOTHY op woensdag 10 mei 2006 om 16:34:
Ja ok maar ik geloof er niks van dat jij iemand die op plaatjes van kinderen geilt je kind meelaten nemen na de dierentuin!!! Of wel?


Hoe kan iemand zoiets in eerste instantie nou weten dat die persoon dat in zijn vrijetijd doet? :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van TYHARO op woensdag 10 mei 2006 om 16:49:
Hoe kan iemand zoiets in eerste instantie nou weten dat die persoon dat in zijn vrijetijd doet?


Je zegt dat het probleem is dat mensen pedo's die niet te ver gaan meteen veroordelen, tenmiste dat lees ik erin! Dan ben je toch in verondersteling dat die gene een pedo is en niet een willekeurige persoon die je kent!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van TIMOTHY op woensdag 10 mei 2006 om 16:31:
Neej zeker niet... De kans is ietsje groter en dat bewijst al jou ongelijk dat het genetisch bepaald zou zijn


Hoe verklaar jij dan dat ik zonder ooit misbruikt te zijn al op mijn 13de liep te geilen op jongere jongens. Ik denk dat de leeftijden op zo'n pedoforum je nog doen verbazen, want de meest voorkomende leeftijd is op zo'n forum 18-24 jaar. Ik ben met 24 jaar ouder dan het gemiddelde. Het zijn dus echt niet alleen de oudere mannetje. Ik kom maar vaak genoeg 15,16,17,18 jarige tegen die ook met dit gevoel te kampen heeft.

Uitspraak van TIMOTHY op woensdag 10 mei 2006 om 16:31:
Dat is waar maar dat komt ook zeker omdat die groep liever niet meewerkt aan onderzoeken neem ik aan...


Vind je het gek, met alle doodwensingen, bedreigingen, treiterijen en andere ongein. Je bent vaak als pedo bij voorbaat verdacht en in onderzoeken, zoals naar kinderporno gaat het er echt niet zachtzinnig naar toe. Leg jij je buren maar eens uit waarom er om half zes in de ochtend twee politie busjes vol bij jou een huiszoeking doen. waarbij als ze je niet aantreffen gewoon de buren bellen en mocht dat niet werken, gewoon je deur forceren om alsnog die huiszoeking te doen. Dan nemen ze vervolgens alles waar beeldmateriaal op staat voor de nodige weken. Je bent dan dus ff geen computer, cd'tjes, videobanden en dergelijke. Dat is dus net pech hebben als daar je verslag nog opstaat die je die vrijdag moest inleveren opschool.

Dan kom je eindelijk met een goede smoes, maar helaas wilt er wel eens wat uitlekken bij justitie, dus zo weet de hele buurt dat je pedofiel bent. Opzicht in mijn ogen nog niet zo'n groot probleem op het ene feit dat je op zo'n moment geen leven je gegunt wordt en moet vresen voor je leven en vooral je bezittingen, je wordt gewoon simpel weggejaagd puur om wat je bent en niet wat je doet of gedaan hebt.

Dan krijg je je spullen terug incompleet of stuk en dan is er niemand die er wat aan kan doen, oja ze lijmen nog ff je deur. Dan krijg je te horen wat je allang wist en dat is dat ze niks hebben kunnen vinden, maar op dat moment werkt je pc niet meer, mis je een aantal cd's, moet je deur nog steeds gemaakt worden, je bent wat vrienden spontaan kwijt puur om wat je bent en niet om wie je bent, er sneuvelen zo nu en dan wat ruiten in de komende weken en je auto is ook niet meer veilig, maar gelukkig hoef je nadat ie in brand is gestoken je ook niet meer druk over te maken. Met een beetje mazzel blijft het voor de rest bij dreigenmenten en slaan ze je niet werkelijk kapot.

Och en deze straf krijg je alleen om uitgesproken te hebben pedofiel te zijn en je leven is over en je kan dan beter nog voor dat gele ding springen dat normaal gesproken altijd te laat is.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van TYHARO op woensdag 10 mei 2006 om 16:49:
Hoe kan iemand zoiets in eerste instantie nou weten dat die persoon dat in zijn vrijetijd doet?


Mee eens, anders is het toch wel dom van die 150 paar ouders die tot nu toe hun kind in mijn handen toe heeft vertrouwd.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van TIMOTHY op woensdag 10 mei 2006 om 16:46:
Ik denk dat het een stap in de goede richting is en de volgende stap in de goede richting is ga naar de psychiater


Wat moet een psychiater nog doen dan? Het is niet een wonderdokter door wie je ineens helemaal niet meer naar kinderen zal gaan kijken. Ik denk namelijk dat dat iets is waar je echt niet meer vanaf kan komen. Ik denk wel dat je er beter mee kan leren omgaan en misschien in sommige gevallen zelfs kan leren mits dit niet al het geval is om naar volwassenen te gaan kijken. Ik denk dat een psychiater dan niet zo heel veel zou kunnen doen.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Wannetje op woensdag 10 mei 2006 om 17:06:
Wat moet een psychiater nog doen dan? Het is niet een wonderdokter door wie je ineens helemaal niet meer naar kinderen zal gaan kijken. Ik denk namelijk dat dat iets is waar je echt niet meer vanaf kan komen. Ik denk wel dat je er beter mee kan leren omgaan en misschien in sommige gevallen zelfs kan leren mits dit niet al het geval is om naar volwassenen te gaan kijken. Ik denk dat een psychiater dan niet zo heel veel zou kunnen doen.


Psychiater is zeker geen wonderdokter máár wel de enige persoon waar je wél mee kunt praten! Of hij pedo's echt kan helpen? Geen idee maar negatief kan het niet zijn!!!
Met andere pedo's praten zal in sommige gevallen positief zijn maar het kan ook een pedo zijn die het alleen maar erger maakt lijkt mij zo..
Waarschuw beheerder
Ook een psychiater kan je verknipter maken en een negatief effect op je hebben. Zo weet ik dat er iemand kort geleden naar een instelling is gegaan op vrijwillige basis, maar dat deze instelling per ongeluk wat gegevens heeft uitgelekt naar zijn werkgever, waardoor hij zijn werk kwijt is en bijna voor de trein is gesprongen. Ik zit nou niet echt te wachten op dat soort prutsers.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Wannetje op woensdag 10 mei 2006 om 17:24:
Ook een psychiater kan je verknipter maken en een negatief effect op je hebben. Zo weet ik dat er iemand kort geleden naar een instelling is gegaan op vrijwillige basis, maar dat deze instelling per ongeluk wat gegevens heeft uitgelekt naar zijn werkgever, waardoor hij zijn werk kwijt is en bijna voor de trein is gesprongen. Ik zit nou niet echt te wachten op dat soort prutsers.


Denk als je wat te verbergen hebt dat je geen enkele bureaucratische instantie kan vertrouwen dan lijkt me een onafhankelijke psychiater sowieso een betere keus hé
Waarschuw beheerder
Ik heb niks te verbergen, behalve dan dat het door eventuele reacties van de omgeving beter is dat zij dat niet weten.
Waarschuw beheerder
Had gister ook wat op tv gezien bij Undercover in Nederland

kk zieke mensen die pedofielen snap niet dat dr zo weinig aan gedaan word!! :S (N)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Wannetje op woensdag 10 mei 2006 om 16:12:
die alleen maar geilen op kinderfoto's


Dat je dat 'alleen maar' durft te noemen! Die foto's moeten 'alleen maar' ff gemaakt worden voor de freaks die erop geilen. Kinderpornofoto's verzamelen is net zo erg als daadwerkelijk misbruik! Een heel ernstige ziekte is het!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Wannetje op woensdag 10 mei 2006 om 16:35:
Ik denk zelfs dat een gedeelte van de trauma ook wordt aangepraat als het sexuele contact wederzijds is en ook door dat het "slachtoffer" door ander merkt dat het abnormaal is, dan dat de schade werkelijk komt door de sex. Dat wilt niet zeggen dat de reden van schade je een vrij brief zou moeten geven om toch dit sexuele contact aan te gaan en zou je juist het kind moeten behoedde van deze schade.


En dat is dus een verkeerde denkwijze...waarom "geilen" op een kind dat nog niet eens ontwikkeld is lichamelijk en sexueel, het moet vooral nog geen schaamhaar of borsten ontwikkeld hebben anders is het niet interessant.....
Blijft in mijn ogen ziek.
Alleen al het idee dat een man zoals jij op mijn kind zou geilen (dan hoef je nog niks te doen) maakt me al zo gek dat ik je zaakje eraf zou willen snijden!
Nee, geen sympathie voor jou, er zit iets niet goed in je hoofd.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 8 mei 2006 om 12:13:
wat vind jij van zo'n forum kan en mag dit?


vindt het schandalig, aan de hoogste boom ermee.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Wannetje op woensdag 10 mei 2006 om 17:53:
Ik heb niks te verbergen, behalve dan dat het door eventuele reacties van de omgeving beter is dat zij dat niet weten.


Uitspraak van Wannetje op woensdag 10 mei 2006 om 16:57:
Vind je het gek, met alle doodwensingen, bedreigingen, treiterijen en andere ongein. Je bent vaak als pedo bij voorbaat verdacht en in onderzoeken, zoals naar kinderporno gaat het er echt niet zachtzinnig naar toe. Leg jij je buren maar eens uit waarom er om half zes in de ochtend twee politie busjes vol bij jou een huiszoeking doen. waarbij als ze je niet aantreffen gewoon de buren bellen en mocht dat niet werken, gewoon je deur forceren om alsnog die huiszoeking te doen. Dan nemen ze vervolgens alles waar beeldmateriaal op staat voor de nodige weken. Je bent dan dus ff geen computer, cd'tjes, videobanden en dergelijke. Dat is dus net pech hebben als daar je verslag nog opstaat die je die vrijdag moest inleveren opschool.

Dan kom je eindelijk met een goede smoes, maar helaas wilt er wel eens wat uitlekken bij justitie, dus zo weet de hele buurt dat je pedofiel bent. Opzicht in mijn ogen nog niet zo'n groot probleem op het ene feit dat je op zo'n moment geen leven je gegunt wordt en moet vresen voor je leven en vooral je bezittingen, je wordt gewoon simpel weggejaagd puur om wat je bent en niet wat je doet of gedaan hebt.

Dan krijg je je spullen terug incompleet of stuk en dan is er niemand die er wat aan kan doen, oja ze lijmen nog ff je deur. Dan krijg je te horen wat je allang wist en dat is dat ze niks hebben kunnen vinden, maar op dat moment werkt je pc niet meer, mis je een aantal cd's, moet je deur nog steeds gemaakt worden, je bent wat vrienden spontaan kwijt puur om wat je bent en niet om wie je bent, er sneuvelen zo nu en dan wat ruiten in de komende weken en je auto is ook niet meer veilig, maar gelukkig hoef je nadat ie in brand is gestoken je ook niet meer druk over te maken. Met een beetje mazzel blijft het voor de rest bij dreigenmenten en slaan ze je niet werkelijk kapot.

Och en deze straf krijg je alleen om uitgesproken te hebben pedofiel te zijn en je leven is over en je kan dan beter nog voor dat gele ding springen dat normaal gesproken altijd te laat is.


wat mij betreft hadden ze je kapot gemaakt,of beter spring...ik wil je wel brengen.........
Waarschuw beheerder
Even een quoteje vanaf hun site;

Mag ik iedereen er even op wijzen dat kinderen gewoonweg niet volwassen zijn. En dat dat inhoudt dat ze intellectueel en emotioneel nog niet ontwikkeld zijn? Ze zijn simpelweg nog niet in stáát om weloverwogen standpunten in te nemen en beslissingen te maken. Omdat hun hersenen nog niet zover gegroeid zijn. Dit is geen ouderwetse opvatting, het is biologie. Dus er is niks mis mee dat ouderen voor het kind bepalen wat goed voor hem/haar is.


Met zo'n quote benik het wel eens... maar tot op een zekere hoogte.
Snappen die lui dan echt niet dat dat op sexueel gebied niet zo is?
Ik bedoel; Dat is iets wat elke puber zelf moet ontdekken. En als kind nog niet mee bezig hoeft te zijn laat staan geintroduceerd te worden door een volwassene. :/
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van koffie-pat op donderdag 11 mei 2006 om 05:12:
Uitspraak van Wannetje op woensdag 10 mei 2006 om 16:57:
Vind je het gek, met alle doodwensingen, bedreigingen, treiterijen en andere ongein. Je bent vaak als pedo bij voorbaat verdacht en in onderzoeken, zoals naar kinderporno gaat het er echt niet zachtzinnig naar toe. Leg jij je buren maar eens uit waarom er om half zes in de ochtend twee politie busjes vol bij jou een huiszoeking doen. waarbij als ze je niet aantreffen gewoon de buren bellen en mocht dat niet werken, gewoon je deur forceren om alsnog die huiszoeking te doen. Dan nemen ze vervolgens alles waar beeldmateriaal op staat voor de nodige weken. Je bent dan dus ff geen computer, cd'tjes, videobanden en dergelijke. Dat is dus net pech hebben als daar je verslag nog opstaat die je die vrijdag moest inleveren opschool.

Dan kom je eindelijk met een goede smoes, maar helaas wilt er wel eens wat uitlekken bij justitie, dus zo weet de hele buurt dat je pedofiel bent. Opzicht in mijn ogen nog niet zo'n groot probleem op het ene feit dat je op zo'n moment geen leven je gegunt wordt en moet vresen voor je leven en vooral je bezittingen, je wordt gewoon simpel weggejaagd puur om wat je bent en niet wat je doet of gedaan hebt.

Dan krijg je je spullen terug incompleet of stuk en dan is er niemand die er wat aan kan doen, oja ze lijmen nog ff je deur. Dan krijg je te horen wat je allang wist en dat is dat ze niks hebben kunnen vinden, maar op dat moment werkt je pc niet meer, mis je een aantal cd's, moet je deur nog steeds gemaakt worden, je bent wat vrienden spontaan kwijt puur om wat je bent en niet om wie je bent, er sneuvelen zo nu en dan wat ruiten in de komende weken en je auto is ook niet meer veilig, maar gelukkig hoef je nadat ie in brand is gestoken je ook niet meer druk over te maken. Met een beetje mazzel blijft het voor de rest bij dreigenmenten en slaan ze je niet werkelijk kapot.

Och en deze straf krijg je alleen om uitgesproken te hebben pedofiel te zijn en je leven is over en je kan dan beter nog voor dat gele ding springen dat normaal gesproken altijd te laat is


en eigenlijk zouden ze het op je voorhoofd moeten schrijven!!! Wat hier staat, heb er gewoon geen woorden voor, word gewoon kots misselijk.
Wat denk je wat het met de kinderen doet????????????WAT voor leven hebben die dan gehad!!!!!!!!!Hoe kunnen zij ooit een normaal leven opbouwen, uberhaubt erover praten!!!! En maar doen alsof de PEDO slachtoffer is...no fucking way, in mijn ogen zijn al die jonge kindjes slachtoffer, die hebben er niet om gevraagd dat een vieze vuile smeerlap over ze fantaseerd, misbruikt etc? Net als die schiedamsepark moord, ze pakken een PEDO op, oke hij heeft het dan NIEt gedaan, maar toch? ik weet hoe hij er uit ziet gatveredamme en dat woont dat bij jou in de straat en heeft een gezin en een strafblad! omdat hij dus niet met zijn klauwen van kleine jongens en meisjes kan afblijven. En nog erger, hij krijgt er nog geld voor ook. Omdat hij toevallig in die zaak onschuldig is en al die andere kinderen dan???
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 11 mei 2006 om 08:57:
fantaseerd


Daar kan je niets tegen doen.
Oké,ikzou woedend worden als ik het zou weten,maar dat weet je gewoon niet.
Je weet niet wat iemand denkt. Maar in Deze gevallen weet je ook niet wat iemand dóet. En je gaat al snel uit van het ergste. Juist omdat er zat mensen zijn die van mening zijn dat een beetje spelen,aaien en liefkozen wel mag.
En omdat je dat weet ben je dan overprotective.
Wie zou er niet zo reageren ?En die reactie komt ook voort uit angst,angst dat zo iemand je kind te grazen neemt,or what so ever.

Je komt gewoon niet aan kids.
En als je dan op de een of andere manier tot sexuele gevoelens bij kids krijgt dan vind ik dat zo iemand zich heel goed moet beseffen dat het fout is. En als jij wéét dat het fout is zou je ook niet aan iemand komen.
En in veel van die gevallen is dat niet zo.
Doe zoeken gewoon allerlei lamme excuses om er wel wat mee te doen...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Wannetje op woensdag 10 mei 2006 om 17:01:
Mee eens, anders is het toch wel dom van die 150 paar ouders die tot nu toe hun kind in mijn handen toe heeft vertrouwd.


waarschijnlijk omdat ze niet weten dat je een pedo bent die mischien niet aan die kinderen ziet, maar wel opgewonden raakt als een van die kinderen bij je op schoot zit :dood:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Devilish™ op donderdag 11 mei 2006 om 09:08:
En als je dan op de een of andere manier tot sexuele gevoelens bij kids krijgt dan vind ik dat zo iemand zich heel goed moet beseffen dat het fout is.


:yes:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 11 mei 2006 om 08:57:
wat vrienden spontaan kwijt puur om wat je bent en niet om wie je bent


om wat je niet bent? in een ander bericht geef je toen dat je pedo bent..en een pedofiel is fout..hoe je het wend of keerd..opgewonden raken van kleine kinderen is fout..en dat kun je gewoon niet goed praten :no:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Wannetje op woensdag 10 mei 2006 om 17:53:
Ik heb niks te verbergen, behalve dan dat het door eventuele reacties van de omgeving beter is dat zij dat niet weten.


zodat jij ongestoord kan geilen op hun kinderen? ik vind het dapper/dom dat je je hebt aangemeld op partyflock je jezelf te verdedigen, maar kerel..pedofilie is niet goed te praten of mooier te laten lijken.

nogmaals:

geilen op kleine kinderen is ZIEK, MISDADIG EN VERKEERD!

:dood:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Aan de ene kant walgelijk.

Maar ja aan de andere kant, die mensen zelf kunnen er ook niets aan doen denk ik.
Ik denk niet dat je voor de lol verliefd word op kleine kinderen.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 11 mei 2006 om 08:57:
en eigenlijk zouden ze het op je voorhoofd moeten schrijven!!! Wat hier staat, heb er gewoon geen woorden voor, word gewoon kots misselijk.
Wat denk je wat het met de kinderen doet????????????WAT voor leven hebben die dan gehad!!!!!!!!!Hoe kunnen zij ooit een normaal leven opbouwen, uberhaubt erover praten!!!!


Wat heeft hij gedaan dan? :vaag:
Hij zegt enkel dat het vervelend is dat je altijd bij voorbaat al veroordeeld word...zo kunnen ze eventueel aan je deur staan voor een huiszoeking omdat ze je verdenken van kinderporno...
Ze vinden niks (omdat je het niet hebt) maar als het uitlekt naar de buurt dat ze daarvoor zijn geweest krijg je bij voorbaat die stempel of het nu terecht is of niet...
Zo benadelen ze ook iemand die ervoor kiest met de samenleving mee te gaan...ervoor kiest zijn gevoelens naar buiten toe te onderdrukken en die voor zichzelf te houden...die ervoor kiest zijn eigen koest te houden...die niks doet...etc. etc.

Dat zegt hij...hij zegt niet dat hij kinderporno heeft of iets dergelijks... :/
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Devilish™ op donderdag 11 mei 2006 om 08:52:
Met zo'n quote benik het wel eens... maar tot op een zekere hoogte.
Snappen die lui dan echt niet dat dat op sexueel gebied niet zo is?
Ik bedoel; Dat is iets wat elke puber zelf moet ontdekken. En als kind nog niet mee bezig hoeft te zijn laat staan geintroduceerd te worden door een volwassene


Eeeuh...het is een reactie op het berichtje ervoor op dat forum waarin iemand zegt..."hier is wederom een sterk voorbeeld van volwassenen die alles zo goed weten voor het kind/puber"
Waarop die persoon dus zegt dat het normaal is dat ouders bepalen wat goed voor hun kind is...gewoon in het algemeen gezien...dus ook waarschijnlijk voorkomen dat ze op te jonge leeftijd al geconfronteerd worden met ...
Dat is iets wat ze zelf moeten ontdekken idd als ze daar klaar voor zijn... :)

Maar stel dus...een pubermeisje kiest er juist geheel uit eigen beweging voor om haar eerste sexuele ervaringen met een volwassen man (jaar of 25) te beleven...
Kan allerlei redenen hebben...zoals bijvoorbeeld dat ze jongens van haar eigen leeftijd veel te kinderachtig vind en liever een ervaren iemand verkiest...wat dan?
Is het dan ook "moeten ze zelf ontdekken"...of in dat geval dan weer niet?

Gewoon een vraag... :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Feest-Beestje op donderdag 11 mei 2006 om 12:06:
en een pedofiel is fout..hoe je het wend of keerd..opgewonden raken van kleine kinderen is fout..en dat kun je gewoon niet goed praten


Nouja, ik denk dat het enige wat ik hier probeer goed te praten is dat het niet een keuze is, maar dat ik er eerder mee zit opgescheept.

Uitspraak van Feest-Beestje op donderdag 11 mei 2006 om 12:09:
geilen op kleine kinderen is ZIEK, MISDADIG EN VERKEERD!


Goh, het lijkt wel of een aantal ervan uitgaan dat jezelf ervoor kiest om te geilen op kinderen en dat men dat van de ene op de andere dag ineens wordt, terwijl die groep die dat wordt op latere leeftijd volgens mij zeer klein is en beter te behandelen dan de grootste groep die er vanaf de puberteit in komt te zitten. Het zou zomaar kunnen dat jullie puber zoon (of dochter) in de knoop zit met dit soort gevoelens.



Uitspraak van Feest-Beestje op donderdag 11 mei 2006 om 12:03:
maar wel opgewonden raakt als een van die kinderen bij je op schoot zit


Ten eerste neem ik kinderen zoiezo niet op schoot en ten tweede komen er nou niet sexuele gedachtes naar boven op het moment van omgaan met kinderen. Het is dus niet zoals de meeste denken dat als een pedo een kind ziet gelijk denkt of fantaseerd over sex.


Uitspraak van Devilish™ op donderdag 11 mei 2006 om 09:08:
zo iemand zich heel goed moet beseffen dat het fout is. En als jij wéét dat het fout is zou je ook niet aan iemand komen.


Wie zegt dat ik denk dat het goed is? Ik kom daar niet mee en wie zegt dat ik aan iemand zit?
Waarschuw beheerder
Overigens heb ik ook begrepen dat er in de homoscene heel anders tegenaan word gekeken...
Ik kan ook wel begrijpen waarom...als je als 15 jarige puber ontdekt dat je homosexuele gevoelens hebt is het niet makkelijk om uit de kast te komen...
Je wil toch je sexuele behoeften bevredigen volgens mij en met meisjes heb je natuurlijk geen zin en van jongens van je eigen leeftijd hoef je ook niet veel te verwachten...de kans dat ze uit de kast komen is klein...
Het is voor zover ik heb begrepen niet ongebruikelijk dat zulke jongens hun eerste sexuele ervaringen hebben met volwassen mannen die al wel openlijk uit de kast zijn gekomen...
Ze krijgen van die hoek uit vaak ook een enorme boost self-esteem...dat het niet iets is om je voor te schamen en worden gesteund bij het proces om uit de kast te komen...
Ik kan vooralsnog niets negatiefs bedenken bij zo'n situatie...ik zie eigenlijk enkel positieve dingen...
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van TYHARO op donderdag 11 mei 2006 om 13:12:
Wat heeft hij gedaan dan?


hij heeft niks gedaan!!
ik heb het over al die smeerlappen
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Wannetje op donderdag 11 mei 2006 om 13:45:
maar dat ik er eerder mee zit opgescheept.


als je er niks aan kunt doen, moet je sowieso uit de buurt van kinderen blijven en je laten behandelen..want straks rand je een kindje aan..en kom je weer met het verhaal "ïk on er niks aan doen". er zijn tegenwoordig pillen voor he..om die geilheid tegen te gaan.


Uitspraak van Wannetje op donderdag 11 mei 2006 om 13:45:
Het is dus niet zoals de meeste denken dat als een pedo een kind ziet gelijk denkt of fantaseerd over sex.


maar wat doe je dan als je geil bent? juist naar kleine kinderen kijken. Ik zeg ook niet dat je de hele dag rond loopt met een paal in je broek, maar je geilt wel op kleine kinderen. Maar ff wat anders..in een ander bericht laat je weten dat je 24 jaar bent..en je valt op jonge jongens van 16 tot 18 jaar. Dat vind ik dan niet echt pedofilie..jij zegt niet..ull..die jongen heeft schaamhaar..nu hoef ik hem niet meer...terwijl er mensen zijn die alleen meisjes zonder haar groei en geen borsten of beginnende borsten mooi vinden.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Ik vind dat sommige mensen hier wel erg overdrijven.
Als die kerel verliefd word op kleine kinderen waar hij verder niks mee doet is er niets mis mee.
Je kan hem moeilijk om gevoelens veroordelen.
Als ik verliefd word op een meid en die vind dat helemaal niet fijn ben ik dan slecht?
Of die vieze mannetjes die stiekem naar mijn foto kijken en dan denken van jezus wat geil, zijn die dan slecht?

Iedereen hier weet waarschijnlijk best dat je gevoelens niet in de hand hebt, je kiest niet een persoon uit waar je dan verliefd op word.
Althans bij mij gaat dat wel zo, ik kom iemand tegen en zonder dat ik het wil word ik verliefd.

Ik keur pedofilie zeker niet goed, maar wel in bepaalde mate.
Zolang ze geen strafbare feiten plegen en ook niet de behoefte hebben een klein kind te neuken is alles oke.

Maar een vraag voor Wannetje, of wat voor leeftijd val jij dan? Ik denk dat een kind van 5 jaar erger is dan een jongen van 15 jaar.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Feest-Beestje op donderdag 11 mei 2006 om 15:41:
als je er niks aan kunt doen, moet je sowieso uit de buurt van kinderen blijven en je laten behandelen


Dus iemand die homo is of lesbisch, of een meid van 16 jaar die Johnny Depp (42) een lekker ding vind moet ook maar uit de buurt blijven van jongens, meiden etc. omdat ze dan misschien wel een meid of jongen (of Johnny Depp :p) kunnen aanranden?

Zo ligt het natuurlijk niet, je moet bedenken dat als jij hetero of homosexueel bent jij ook niet op iedere persoon valt die je tegen komt en ook niet dat je diegene dan zomaar wilt verkrachten of aanranden omdat je er niets mee kunt.
Er zijn altijd foute tussen, zoals homo's die andere mannen verkrachten en hetero's die vrouwen verkrachten, en zo heb je dus ook pedofielen die kinderen verkrachten.
Wat inderdaad heel erg is, van kleine kinderen moet je afblijven. Maar wat ik probeer te zeggen is dat niet iedereen gelijk begint met aanranden of verkrachten.

Dan de vraag; Ben jij nooit verliefd geweest op je leraar/lerares? of een andere veel oudere man/vrouw?
Dat is toch ook nooit goed gekeurd, en is dat dan niet vies?
En heb jij ook geprobeerd diegene aan te randen of te verkrachten?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Alet op donderdag 11 mei 2006 om 15:43:
Of die vieze mannetjes die stiekem naar mijn foto kijken en dan denken van jezus wat geil, zijn die dan slecht?


pufff...je bent 19..nee dat boeit ons niet..zelfs als die vent 90 was die dat dacht..want jij bent oud en wijs genoeg om voor jezelf op te komen..maar deze mensen geilen op meisjes van 9 jaar en soms zelfs jonger :S zij beweren dat ze er niks aan kunnen doen, maar voor de rest fuctioneren ze ook normaal..zoals ik al eerder zei: sommige hebben zelf kinderen en een vrouw..en ze weten dat het niet goed is..maar toch zo'n forum oprichten en elkaar op zitten te geilen van plaatjes van kleine meisjes in ondergoed en/of bikini..dan ben je heel fout bezig in mijn ogen..en wat ik mischien nog wel erger vind..ze proberen het goed te praten voor zichzelf en elkaar..
Uitspraak van Alet op donderdag 11 mei 2006 om 15:43:
ik kom iemand tegen en zonder dat ik het wil word ik verliefd.


dus ookal is dat jochie 5 jaar..fantaseer jij dan over hem..dat jij hem lekker ligt te zuigen?? sorry dat ik hier met zo'n gruwelijk voorbeeld kom..maar daar fantaseren die pedo's dus wel over..als jij verliefd wordt op een kereltje van 5 jaar..dan is er iets niet goed..in je hoofd of in je verleden..maar zoals ik al zei..als het komt door je verleden is het af te leren..is het echt aangeboren moet je pillen slikken en bij kinderen uit de buurt blijven.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Alet op donderdag 11 mei 2006 om 15:49:
wat ik probeer te zeggen is dat niet iedereen gelijk begint met aanranden of verkrachten


ik zeg dat ook niet, maar het fantaseren erover is al ziek..lees jij dat forum nog maar eens goed door..en kom dan maar terug..
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Feest-Beestje op donderdag 11 mei 2006 om 15:51:
dus ookal is dat jochie 5 jaar..fantaseer jij dan over hem..dat jij hem lekker ligt te zuigen?? sorry dat ik hier met zo'n gruwelijk voorbeeld kom..maar daar fantaseren die pedo's dus wel over..als jij verliefd wordt op een kereltje van 5 jaar..dan is er iets niet goed..in je hoofd of in je verleden..maar zoals ik al zei..als het komt door je verleden is het af te leren..is het echt aangeboren moet je pillen slikken en bij kinderen uit de buurt blijven.


Nee want ik val niet op jongetjes van vijf.
Als jouw voorkeur daar naar uit gaat dan is dat helaas zo.
Dat is toch hetzelfde als dat je als meid op meid valt of als kerel op kerel of nog gekker als mens op dier.
Ik geloof niet dat die mensen dat voor hun lol doen, die mensen snappen zelf ook wel dat het fout is hoor.


Uitspraak van Feest-Beestje op donderdag 11 mei 2006 om 15:51:
pufff...je bent 19..nee dat boeit ons niet..zelfs als die vent 90 was die dat dacht..


Ik noemde daarmee een voorbeeld. Daarmee bedoelde ik te zeggen zolang het alleen in je kop blijft is het goed.
Maar dan alsnog waarom worden er dan nog zo vaak meiden van rond de 19 verkracht als die oud en wijs genoeg zijn om voor zichzelf op te komen?


Uitspraak van Feest-Beestje op donderdag 11 mei 2006 om 15:53:
ik zeg dat ook niet, maar het fantaseren erover is al ziek..lees jij dat forum nog maar eens goed door..en kom dan maar terug..


Ik heb dat forum al lang en breed doorgelezen, en al had ik dat niet gedaan is het mijn keuze om hier wat neer te zetten.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Alet op donderdag 11 mei 2006 om 16:00:
Nee want ik val niet op jongetjes van vijf.


hoezo vallen? als je verliefd wordt..wordt je verliefd..daar is toch geen smaak of leeftijd aan verbonden? zeg je net zelf..


Uitspraak van Alet op donderdag 11 mei 2006 om 16:00:
verkracht


we hebben het hier niet over verkrachtig en misbruik, maar over volwassen mensen die op kinderen vallen en dat ze fantaseren om sex te hebben met die kinderen..ff blijven opletten he..




Uitspraak van Alet op donderdag 11 mei 2006 om 16:00:
Ik heb dat forum al lang en breed doorgelezen, en al had ik dat niet gedaan is het mijn keuze om hier wat neer te zetten.


dan heb jij echt een blad voor de kop :no:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Alet op donderdag 11 mei 2006 om 16:00:
Ik geloof niet dat die mensen dat voor hun lol doen, die mensen snappen zelf ook wel dat het fout is hoor.


als ze weten dat ze fout zitten..waarom richten zij dat zo'n site op waar ze elkaar zitten op te geilen met foto's van kleine kinderen?? ze moeten zich rot schamen!
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Feest-Beestje op donderdag 11 mei 2006 om 16:03:
hoezo vallen? als je verliefd wordt..wordt je verliefd..daar is toch geen smaak of leeftijd aan verbonden? zeg je net zelf..


Omdat je onbewust wel een soort van voorkeur hebt, ik val bijvoorbeeld wel op ongeveer dezelfde soort mannen, bepaalde trekjes, karaktereigenschappen of uiterlijke kenmerken bijvoorbeeld.


Uitspraak van Feest-Beestje op donderdag 11 mei 2006 om 16:03:
we hebben het hier niet over verkrachtig en misbruik, maar over volwassen mensen die op kinderen vallen en dat ze fantaseren om sex te hebben met die kinderen..ff blijven opletten he..


En dat is wat ik al 300x gezegd heb, fantaseren daar doe je niemand kwaad mee, dus laat ze dat lekker doen.
Fijn is anders maar ik heb het 100 maal liever dan een hele hoop andere dingen die in de maatschappij wel al vrijwel opgenomen zijn omdat het 'normaal' gevonden word.

Maar wat je zegt waarom moeten kleine kinderen dan voor zichzelf op kunnen komen als het niet verder gaat dan fantaseren, want of je het nu wel kunt zoals wij of niet zoals kleine kinderen, je weet het niet dus je kunt er toch niets aan doen.
Ik probeerde er alleen maar op te doelen dat soms een volwassen vrouw net zo weerloos kan zijn als een klein kind
(Alleen wat het met kinderen is dat zij het heel slecht kunnen verwerken en ze er sneller trauma's aan overhouden).

Uitspraak van Feest-Beestje op donderdag 11 mei 2006 om 16:03:
dan heb jij echt een blad voor de kop


Uhu, erg van belang bij deze discussie.

Uitspraak van Feest-Beestje op donderdag 11 mei 2006 om 16:05:
als ze weten dat ze fout zitten..waarom richten zij dat zo'n site op waar ze elkaar zitten op te geilen met foto's van kleine kinderen?? ze moeten zich rot schamen!


Geen idee, misschien om er over te kunnen praten met mensen die in hetzelfde schuitje zitten, netzoals wij hier op partyflock doen.

Maar die fora's en site's ben ik het dan ook zeker niet mee eens, wat ik eerder ookal gezegd had.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Alet op donderdag 11 mei 2006 om 16:11:
ik val bijvoorbeeld wel op ongeveer dezelfde soort mannen, bepaalde trekjes, karaktereigenschappen of uiterlijke kenmerken.


die kunnen een 5-jarig jochie ook hebben :/


Uitspraak van Alet op donderdag 11 mei 2006 om 16:11:
En dat is wat ik al 300x gezegd heb, fantaseren daar doe je niemand kwaad mee, dus laat ze dat lekker doen.


tja..maar je moet het forum nog maar eens overlezen..en dan lees je dat die pedo's een band proberen op te bouwen met die kinderen..kinderen die bij hun komen spelen, omdat hun vriendje daar woont..en vandaar uit is het heel makkelijk om verder te gaan..

en als jij straks ook kinderen voor jezelf hebt..en je wist dat de buurman over de schutting meekijkt terwijl jou kinderen daar in het badje gaan in de zomer..en die buurman zat zichzelf te rukken, terwijl hij zichzelf voor zich zag met jou kleine engeltjes..als jij dat wist..zou jij die buurman dan niet de ogen uit zijn kop krabben..of in elk geval..de schutting 2 meter hoger maken? onee..want fantaseren maakt niet uit.."kijk maar buurman..wat voor schattig kontje mijn dochtertje heeft..moet ik je anders wat foto's geven waarop mijn kindjes lekker in badje gaan??" :dood: en dat is nog een net voorbeeld :S


Uitspraak van Alet op donderdag 11 mei 2006 om 16:11:
Ik probeerde er alleen maar op te doelen dat soms een volwassen vrouw net zo weerloos kan zijn als een klein kind


als het om verkrachtig gaat wel ja..maar kleine kinderen hebben vaak niet door als ze in de val gelokt worden door al hun onschuld en pure liefde die ze nog in zich hebben..en dat vinden die kinderlovers mooi he..dat ze zo makkelijk om de vinger heen te winden zijn..en het niet door hebben dat ze aan je zitten tijdens het stoeien :dood:


Uitspraak van Alet op donderdag 11 mei 2006 om 16:11:
Geen idee, misschien om er over te kunnen praten met mensen die in hetzelfde schuitje zitten, netzoals wij hier op partyflock doen.
Maar die fora's en site's ben ik het dan ook zeker niet mee eens.laatste aanpassing 11 mei 2006 16:14


neeeeeeee dus...ze praten er niet over zoals "ik val op kleine kinderen en ik vind het zo erg..wie heeft hier ook ervaring mee?" nee zo praten ze "kijk eens hoe lekker die kleine tepeltjes door die bikini heen steken".. :dood: dit forum is niet bedoeld om elkaar te steunen of om je verhaal kwijt te kunnnen..dit is bedoeld om elkaar op te jutten en op te geilen..en zo gebeuren er nare dingen..
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Feest-Beestje op donderdag 11 mei 2006 om 15:41:
want straks rand je een kindje aan..en kom je weer met het verhaal "ïk on er niks aan doen". er zijn tegenwoordig pillen voor he..om die geilheid tegen te gaan.


Wat een vooroordeel om te denken dat elke pedo zijn lusten niet zou kunnen bedwingen en kinderen zouden gaan aanranden. Dat zou betekenen dat iedereen die niet aan zijn trekken komt de persoon zou aanranden waar hij/(zij) op zou vallen.
Dat soort pillen waar je het over hebt halen niet de fantasiën en lusten weg, maar remmen deze in zeer sterke mate. Helaas is dat niet het enige effect van deze pillen, maar zorgen deze ook voor een sterke botontkalking, maakt je zeer duf als een soort kasplantje en zou je ook nog eens depressief maken. Het is gewoon zeer chemisch en zeer slecht voor je lichaam, dus waarom zou ik dat nemen als ik mezelf prima in de hand kan houden en mezelf niet zie als gevaar voor kinderen? Zo'n pilletje stopt iemand echt niet van kijken naar kinderen.


Uitspraak van Feest-Beestje op donderdag 11 mei 2006 om 15:41:
maar wat doe je dan als je geil bent? juist naar kleine kinderen kijken. Ik zeg ook niet dat je de hele dag rond loopt met een paal in je broek, maar je geilt wel op kleine kinderen. Maar ff wat anders..in een ander bericht laat je weten dat je 24 jaar bent..en je valt op jonge jongens van 16 tot 18 jaar. Dat vind ik dan niet echt pedofilie..jij zegt niet..ull..die jongen heeft schaamhaar..nu hoef ik hem niet meer


Nou als ik geil ben dan lees ik meestal gewoon op internet een fantasie verhaal ipv naar kinderen of foto's te kijken. Ik heb volgens mij nergens gezegt dat ik alleen val op 16 tot 18 jaar.



Uitspraak van Alet op donderdag 11 mei 2006 om 15:43:
Maar een vraag voor Wannetje, of wat voor leeftijd val jij dan? Ik denk dat een kind van 5 jaar erger is dan een jongen van 15 jaar.


Eerst was het 10 tot 14 jaar, maar in het afgelopen jaar is dat nogal uitgebreid. Ik zou nu eerder zeggen 3 tot ongeveer 24 jaar. Ik moet er wel bij zeggen dat hoe verder onder 10 jaar hoe minder het sexuele aantrekking is en het alleen mooi en schattig voor mij is. Hoe verder het boven de 14 jaar komt hoe minder en voor mij ze lichamelijk aantrekkelijk wordt en het voor me alleen de sexuele daad nog aantrekkelijk is.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Wannetje op donderdag 11 mei 2006 om 16:59:
Wat een vooroordeel om te denken dat elke pedo zijn lusten niet zou kunnen bedwingen en kinderen zouden gaan aanranden.


als ze bij die kinderen uit de buurt blijft gebeurd dat ook niet..maar aanranden is een breed begrip..aanranden is een aanraking die sexuwelen gevoelens en/of verlangens met zich meebrengt. Dus dat kan al bij een hand op de heup en in de zij..


Uitspraak van Wannetje op donderdag 11 mei 2006 om 16:59:
Ik zou nu eerder zeggen 3 tot ongeveer 24 jaar. Ik moet er wel bij zeggen dat hoe verder onder 10 jaar hoe minder het sexuele aantrekking is en het alleen mooi en schattig voor mij is. Hoe verder het boven de 14 jaar komt hoe minder en voor mij ze lichamelijk aantrekkelijk wordt en het voor me alleen de sexuele daad nog aantrekkelijk is.


dus 10 tot 24 jaar..want ik vind kinderen van 3 ook schattig, maar dat maakt mijn nog geen pedofiel. Wij bedoelen, waarbij je sexuwelen velangens en fantasieeen bij hebt.


Uitspraak van Wannetje op donderdag 11 mei 2006 om 16:59:
Nou als ik geil ben dan lees ik meestal gewoon op internet een fantasie verhaal ipv naar kinderen of foto's te kijken


right..geloof je ut zelf..ik dus niet :no:


Uitspraak van Wannetje op donderdag 11 mei 2006 om 16:59:
Helaas is dat niet het enige effect van deze pillen, maar zorgen deze ook voor een sterke botontkalking, maakt je zeer duf als een soort kasplantje en zou je ook nog eens depressief maken. Het is gewoon zeer chemisch en zeer slecht voor je lichaam


dan moet dat maar..tenminste..voor die pedofielen die hun handen niet kunnen thuis houden :dood:
Waarschuw beheerder
maar wannetje..ben je het niet met me eens dat zo'n forum niet goed is..want dit forum lopen jullie elkaar alleen maar op te geilen en goed te praten..
Artiest Nolz
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Feest-Beestje op donderdag 11 mei 2006 om 17:21:
dan moet dat maar..tenminste..voor die pedofielen die hun handen niet kunnen thuis houden


een kogel lijkt mij een beter idee.

shit zeg!! wat ben je nou voor een persoon als je alleen al de zieke gedachte hebt om sex te hebben of iets dergelijks met een kind :S
Volgens mij is dat niet bepaald een helder!
Ik noem dat een zieke geest!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Feest-Beestje op donderdag 11 mei 2006 om 17:21:
dan moet dat maar..tenminste..voor die pedofielen die hun handen niet kunnen thuis houden


Ohw, het is zeker voor sommige een heel goed middel en kan ze er ook heel goed bij helpen, maar ik ben van mening dat het voor de meeste niet echt nodig is.


Uitspraak van Feest-Beestje op donderdag 11 mei 2006 om 17:22:
maar wannetje..ben je het niet met me eens dat zo'n forum niet goed is..want dit forum lopen jullie elkaar alleen maar op te geilen en goed te praten..


Ook ik heb wel een beetje me twijfels erover. Vooral met foto's en sommige teksten. Nu moet ik zeggen dat het meisjesforum vrij oppervlakkig is en waarbij het eigenlijk bijna altijd over meisjes gaat en voor de rest niet zeer inhoudelijk, maar bij andere fora is dit wel ietsje anders. Ook daar is wel een fotoruimte waar sommige wat foto's plaatsen, maar de meeste daar ook niet echt komen. Naast dat het gaat over jongens (tja ik zit eigenlijk bijna alleen maar op dat soort fora), gaat het ook wel over gebeurtenissen uit het nieuws, vanaf welke leeftijd sex wel zou moeten kunnen (de meningen daarover zijn sterk verdeeld), over problemen met gevoelens en hoe je ermee moet omgaan (zo ook wel eens topics over hoe je je moet outen naar anderen), ook komt er wel eens terspraken hoe iemands behandeling gaat, soms gaat het over auto's of bier, eigenlijk kunnen de onderwerpen best diverse zijn en gaat het niet altijd over hoe een jongen eruit ziet.