Partyflock
 
Forumonderwerp · 870907
 
Ik hoor een hoop klachten over het geluid in de Arena

ik ben er zelf een keertje geweest bij een Stones concert en toen het het inderdaad kut maar toen zat ik ook op de 2e ring

Dit jaar ga ik naar Sensation en ik hoor van sommige mensen dat het geluid prima is maar ik hoor ook dat je elkaar gewoon kunt verstaan. als het echt zo slecht is als ik hoor dan zal ID&T er toch wel wat aan doen?

Ervaringen? Meningen? Kom maar op
Ik moet er nog heengaan... in juni... Robbie Williams :cheer:
 
geen ervaring mee
kom is naar mania in de rodenburg
wedde dat je niemand kan verstaan haha
Uitspraak van actief op vrijdag 5 mei 2006 om 21:14:
kom is naar mania in de rodenburg
wedde dat je niemand kan verstaan haha


Hangar 1 in Oostende :respect:
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 5 mei 2006 om 21:12:
als het echt zo slecht is als ik hoor dan zal ID&T er toch wel wat aan doen?


hahaha nou geloof me daar doen ze geen reet aan!! Thunderdome was ook weer bagger geluid :/ Geen ID$T feesten meer voor mij :no:
kom is naar mania in de rodenburg


ik moet zeggen dat ik na mania een week een piep in mijn oor hoorde echt te gek heerlijk gewoon :yes:
laatste aanpassing
ik wil dr nog niet dood gevonden worden

en als ik dr uberhaupt zou komen zal ik dr ook wel dood gevonden worden :/
 
:vaag:
Uitspraak van Zwork B) op vrijdag 5 mei 2006 om 21:22:
en als ik dr uberhaupt zou komen zal ik dr ook wel dood gevonden worden :/


Zal toch wel meevallen Rox ;p
Uitspraak van * Annie * :cheer: op vrijdag 5 mei 2006 om 21:24:
Zal toch wel meevallen Rox


laat ik het zo zeggen: ik ga het niet proberen 8)
Amsterdam ArenA is recent overgegaan tot de aanschaf van een nieuwe geluidsinstallatie. Met deze investering van € 700.000 worden twee functies gecombineerd; de ontruimings- en de entertainmentfunctie. Na uitgebreid onderzoek en praktijktests is de keuze gevallen op een Line Array-systeem. Een van de grote voordelen van dit systeem is de gerichtheid. Het geluid komt alleen aan op de plaats waar het publiek zich bevindt en niet op plaatsen die voor veel galm en echo zorgen, zoals het dak en de gracht. Op deze manier neemt de verstaanbaarheid van de artiest of de stadionspeaker enorm toe. Bovendien kan de nieuwe installatie fungeren als delay-systeem naast de geluidsinstallatie van de bezoekende artiest. Bij de systeemkeuze is een beroep gedaan op de expertise van Sherif el Barbari, de vaste geluidstechnicus van Robbie Williams. Het nieuwe geluidssysteem wordt momenteel geïnstalleerd en eind mei bij ‘Toppers in Concert’ officieel in gebruik genomen.

Optimalisering akoestiek
In opdracht van de Amsterdam ArenA is door de firma Peutz een akoestisch onderzoek gedaan om de geluidskwaliteit bij evenementen, en met name voor versterkte muziek, substantieel te verbeteren. Naar aanleiding daarvan wordt in het dak van het stadion ter hoogte van de catwalk zwaar absorptiemateriaal aangebracht, zogenaamde baffles. Dit zijn panelen van 7m hoog, 2,5m breed en 30 cm dik. De mineraalwolelementen waaruit deze baffles zijn opgebouwd, zijn door middel van een railsysteem verrijdbaar, zodanig dat ze gestald kunnen worden onder het gesloten dakdeel. Er komen totaal 160 baffles te hangen met een oppervlakte van 3.000 m². Het ontwerp en de productie van deze baffles zijn verzorgd door de firma G+H Akoestiek te ’s Hertogenbosch. De baffles in combinatie met het nieuwe geluidssysteem zullen leiden tot een aanzienlijke verbetering van de geluidskwaliteit.
 
Uitspraak van * Annie * :cheer: op vrijdag 5 mei 2006 om 21:24:
Zal toch wel meevallen


:yes: overdrijven is ook een vak
Uitspraak van Zwork B) op vrijdag 5 mei 2006 om 21:27:
laat ik het zo zeggen: ik ga het niet proberen 8)


Er zijn genoeg mensen die dingen wel gescheiden kunnen houden ;)
Uitspraak van * Annie * :cheer: op vrijdag 5 mei 2006 om 21:32:
Er zijn genoeg mensen die dingen wel gescheiden kunnen houden


dan nog, ik ga dr iig niet heen, heb de behoefte ook niet ;)
 
hahaha 'Arena' 8)
id$T doet er weinig aan, maar zoals :bier: RB :bier: al ge copy-/paste had heeft de ArenA aanpassingen gedaan. Hoop dat deze voldoende zijn, om een beter geluid te krijgen dan er tot nu toe was.
 
Uitspraak van DJ HARDBLASTER I'M BACK op vrijdag 5 mei 2006 om 21:21:
ik moet zeggen dat ik na mania een week een piep in mijn oor hoorde echt te gek heerlijk gewoon


klopt!!
is echt zo
je verstaat mekaar daar echt niet gewoon
en super sweer daar
ben der wel geweest maar nooit met een feest of concert dus zou het niet weten b)