kben dr kapot van.
kzal het proberen wat duidelijker te maken.
we waren al dagenlang bezig in de loods. dikke grafitti decoraties, dikke podiums ..bar, geluid/licht.
op een gegeven moment komen er wat ambtenaren langs die vroegen of we een vergunning hadden....met een lulverhaaltje hebben we geprobeerd daar uit te komen, wat lukte totdat de politie werd ingelicht. Zij hebben gezegd dat zolang er geen overlast is ze eigenlijk weinig kunnen maken, zeker als het binnen de hekken van een voetbalvereniging is. Alleen drank schenken is strafbaar, daar is een vergunning voor nodig.
tevens hadden we 30 KW......dat is veel te hard wat betreft algemene dBgrens gebeuren.
zonder de inkomsten van de drank waren we allemaal zo gruwelijk het schip in gegaan, dat dit echt geen optie is/was.
tprobleem is.....met 700 man in de school ging het goed.
met 1300 man daarna was het kiele kiele.
nu hadden we 2000 man verwacht.
twas denk ik te optimistisch om te denken dat dat mogelijk is in nederland. voor elk feest boven de 200 man heb je een vergunning nodig. Nou zullen veel mensen denken "dan regel je toch een vergunning?"
die mensen vergeten dat per 200 man je dan een beveiliger nodig hebt a 50 e het uur. daarvan 10 dus.
nooduitgangen...veiligheidsplannen, verkeersplannen
allemaal dingen waardoor je een entree moet gaan vragen van weet ik veel hoeveel. WIJ zien daar absoluut geen heil in.
tis voor ons nu duidelijk gebleken dat je niet op zo'n schaal illegale feesten geven kan. met of zonder overlast.
wat dat betreft zijn we 10 jaartjes te laat denk ik.
nu heb ik zoiets van ...
fuckit.
niks meer op i-net....niks geen mailing meer.
back 2 basic.
van mond tot mond en alleen de echt naaste bekenden.
erg jammer...want ik/wij wilde echt iedereen dat ons kent ons sfeertje geven....dat onbedwongen vrijheidsgevoel en meer.
dit kan voor mij niet in een club of met entree en dergelijke.........je kan dr in de buurt mee komen...maar het zal nooit hetzelfde zijn.
ik hoop dat jullie het kunnen begrijpen.
we zijn dr echt kapot van.