Partyflock
 
Forumonderwerp · 628438
Waarschuw beheerder
donateur
wat vonden jullie van i hate trance ???

vondt het zelf een vet feest vooral de laser met me logo de organisatie van q-dance was er ook en die zat er verbaasd naar te kijken.

alleen de sercurty is kut van de melkweg een keer maar nooit meer in de melkweg contact tussen de melkweg en de organisatie is super slecht.
Waarschuw beheerder
ik vond het en relaxed feest! leuke mensen en leuke sfeer. Die laser was echt super :)

de security was echt minder. ze hebben bijna een van ons naar buiten gezet omdat wij en fakkel gebruikt hebben... mhm... :S :-S

maar het was echt top!
Waarschuw beheerder
Had het veel drukker verwacht... maar verder was het geluid helemaal SUPER!
maar wat ik nog steeds niet snap, dat dazzler en outblast aan het draaien waren, ze gruwlijk verstoord en afgekapt werden door die terrorsjaak...terwij­l ze nog bezig waren met hun set...
Artiest Vexer
Waarschuw beheerder
Heb me heel goed vermaakt, maar idd. de security :S (ok, die neger was wel zwaar relaxt, kwam rustig bemiddelen toen een gozer zonder reden een bekende lastig viel enzow !).
Bijv. Gozer die ik ken werd geweigerd omdat die een Nederlands vlaggetje in z`n portomonnee had, dat was racistisch ?
DIE GOZER IS EEN JOOD !!!
Maja...en nog wat andere dingetjes..

Locatie was zelf wel vet, goed geluid en ziet er goed uit ((Y)) !!!

Heb me goed vermaakt en idd. laser heb je goed voor mekaar gekregen Ben :D
Waarschuw beheerder
Bij Dazzler en Nosferatu ging er idd. iets fout ja...
Waarschuw beheerder
Bedenk me net pas dat ik alweer Noisekick niet live gehoord heb. :'(

Security daar mag best ontslagen worden ja.
Kevin was ronr 2 uur d'r uit gegooid omdat hij z'n voeten op een stoel neer gooide en dat volgens hun deed om die stoel te slopen. "Ik hoorde hem hier kraken", dat is best knap boven de muziek uit, doos!

Maar ja, wel opvallend veel gezellige mensen, had ik helemaal niet verwacht. Mensen die Kev binnen probeerden te helpen en toen het niet lukte bij me z'n sleutels kwamen halen (y). Veel hakkende mensen ook, altijd leuk om te zien. Jammergenoeg was er gewoon absoluut geen sfeer. Geen rot sfeer en geen gezellige, gewoon geen.

Geluid was idd lekker, alles is verder netjes geregeld behalve de security dan. Heb me de eerste uurtjes ook wel vermaakt met de muziek.
Maar daarna heb je toch nog wat meer nodig om het echt leuk te hebben.

Muziek was ook niet echt wat ik ervan verwacht had, toch veel populaire plaatjes enzo (beetje standaard hardcore), maar dat was verder niet echt een minpunt, want nu was tenminste wel het hele publiek in beweging.


Vanavond toch maar naar Maastricht, schade een beetje inhalen.
Waarschuw beheerder
En nu is eindelijk de truckersrun voorbij. Ken ik weer rustig verder slapen. Ben ik blij dak geen kater heb, 125 stapvoets-rijdende vrachtwagens met gehandicapten die met dr tong uit dr bek op de claxon staan te hengesten.

Weltruste!
Waarschuw beheerder
"Ik hoorde hem hier kraken", dat is best knap boven de muziek uit, doos!


dat was de rechterkant van de speakers die kraakte
arme yoko boxen konden niet tegen hardcore maar wel een vette bas de rest ging een beetje over zn zeikheen
 
Waarschuw beheerder
R@VER> Geen Jood... kwart indisch... z'n vader is een halfbloed. Heb gehoort dat er ook iets inzat van NNP, wat me dus heel sterk lijkt.

ach mensen werden al naar buiten getyft omdat ze met hun voeten op de stoel zaten.
Waarschuw beheerder
Syst3m Err0r-> Staal zei dat die een Jood is. Dacht dat ook altijd om wat dingetjes :$
Excuses !
Maar dan toch, die gozer doet nooit wat fout...
Waarschuw beheerder
was wel leuk feesie, vond de beveiliging verder wel relaxt. Werd er bijna uitgezet maar na wat praten konden we blijven.

Ook na afloop ook nog ff iets, kwam beveiliging nog achter ons aanrennen naar buiten om ons te bedanken dat we zo relaxt deden :D
 
Waarschuw beheerder
noaw dan hebbie wel heel veel geluk gehad want met de security viel absoluut niet te praten. Eigewijs als de pest.
Waarschuw beheerder
Ken leukere versies van i hate trance!!
Doe mij de WAAKZAAMHEID maar weer de volgende keer!!
Sfeer was vaag en geluid vervormde, best jammer had er heel veel van verwacht maar ik weet zeker dat het in oktober weer helemaal GOED komt!!!
(k)
Waarschuw beheerder
nou de melkweg is op zich best leuk maarrrrrrrr
het geluid kon niet harder want dan ging het takken en kraken en tja als je vet hard gaat heb je dat vast niet door maar ik irriteer me eraan want dan kom ik niet in mijn dansje!!!!!!!!!
verder; de LASERSHOW was echt supermooi(mario your de best) en daardoor weet ik dat het geen underground 4ever
foutje is maar een milkyway fout!
security was vet para van alle speedfreaks hahahaha hebben ze ook wat te doen!:devil: :jaja:

nou ik zie jullie 31 oktober wel weer maar please begin nou niet meteen zo hard van stapel te lopen met die terrorherrie!!! hahahahaha!!:jaja:
(k)AGRESSIE
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ben het er helemaal mee eens, volgende keer weer in DE WAAKZAAMHEID. Het geluid veel beter, en gewoon weg een betere sfeer. Daarbij komt het feest hoort daar gewoon thuis en dat moeten we houden!!!!!En geen gezeur van de security!!

Maar de LASER was een erg goed idee, moet vaker mee komen!!!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
die lasershow was echt kicken:D
het geluid vond ik zelf ook echt wel goed!!

ben zelf nog nooit in waakzaamheid geweest dus kan er niet over meepraten:)
maar me 1e i hate trance is me zeer goed bevallen:D
Waarschuw beheerder
Had ook gehoord dat het behoorlijk streng was ! :(

Verder goed vermaakt ! :D

Fakkels ???? Heb geen fakkels gezien of in mijn hand gehad ! :D
Waarschuw beheerder
Oke dan heel goed plan, om die laser weer in te huren, vet goed!!!!
 
Artiest Elcol
Waarschuw beheerder
Ik vond het owk wel een leuk feesie
alleen sommigen dingen *zucht*

security kon ik juist goed mee overweg :vaag: vaagjes maja :)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Top feessie, niet te druk, maar gewoon relaxed.

Heb me beestachtig gedragen:vaag:. Kwam pas om 23.30 uur binnen ... helemaal niet-nuchter ... en ging om 4.30 uur alweer naar huis ... nog minder nuchter ;P

Heb geen agressie gezien (alleen van mezelf ;)) en kwam veel bekenden tegen.

En sommige dingen *tsja ... zucht*
:D
Waarschuw beheerder
donateur
31 oktober weer i hate trance in de waakzaamheid

100 % terror
Waarschuw beheerder
TERRRORRRRRRRRRRR :devil: :9
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik vond het....


....heel jammer daknie geweest ben. Dacht dat moet uitverkocht zijn sta ik voor een dichte deur zometeen.

Mooie foto's ervan gezien.
Waarschuw beheerder
donateur
vond het aan de andere kant gezelliger!! Jammer voor jullie dat het niet zo druk was, want jullie hadden de grote zaal..
Waarschuw beheerder
geef mij maar gewoon de waakzaamheid, heel die kut melkweg mogen ze van mij part verbranden !!!!!8)


dat heeft ook gewoon heel me feest verziekt !!!
Waarschuw beheerder
maar 1 ding over het geluid viel niet te klagen!
Artiest {SHOWLIST artist 88931, 990, 61959}
Waarschuw beheerder
donateur
Dat wordt zeker 100% terror in oktober!!!
De waakzaamheid mag waakzaam zijn gnegne...
Waarschuw beheerder
nee idd geluid was goed hard alleen soms kraakte het geluid wel !!!:P
maarja moet kennen hoor als het zo hard staat !!:)
Waarschuw beheerder
heb niks van het kraken gehoord hehe
 
Waarschuw beheerder
ik was daarnaast bij traffic!
heb van de bewaking echt helemaal geen last gehad!