Partyflock
 
Forumonderwerp · 860505
Waarschuw beheerder
http://www.geenstijl.nl/mediabase/show.php?id=648&check=b7a3e97c



whehe (Y)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Hassanova op zondag 26 maart 2006 om 12:58:
Ik weet niet wat voor een brave pik jij was op je 14e, maar die tekst was echt niet zo extreem


Dit is schijnbaar een verschil van opvoeding geweest tussen jou en mij. Op je dertiende en veertiende hoef je niet met dit soort belachelijke teksten geconfronteerd te worden, je bent er nog lang niet aan toe als je nog amper in de pubertijd zit. Weet je waardoor die groepsverkachtingen ontstaan? Omdat al die kinderen al op jonge leeftijd geconfronteerd worden met dit soort teksten. dit zijn daar totaal nog niet klaar voor.

Zo ontstaat er sexoverluste pubers. Meiden moet benen direct wagenwijd opensperren wordt hun voorgehouden. Doen ze dat niet goedschiks daar maar kwaadschiks. Rond je zestiende of zeventiende ben je daar pas aan toe niet op je dertiende of veertiende. Jammer dat Nederland aan het verloederen is als dit al als normaal gezien wordt op je dertiende.

Jij woont schijnbaar in een grote stad daar is het schijnbaar normaal, maar hier op het'' platteland'' is dat niet normaal. Sex wordt daardoor iets hebberigs, maar je moet het zien als genot. Moeilijk uit te leggen,maar je zult snappen wat ik bedoel
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Armin van Buuren RIP op zondag 26 maart 2006 om 13:16:
Dit is schijnbaar een verschil van opvoeding geweest tussen jou en mij. Op je dertiende en veertiende hoef je niet met dit soort belachelijke teksten geconfronteerd te worden, je bent er nog lang niet aan toe als je nog amper in de pubertijd zit


:vaag:

Je gaat mij niet vertellen dat je op je 14e niet wist wat een kut was en wat pijpen betekende?
Uitspraak van Armin van Buuren RIP op zondag 26 maart 2006 om 13:16:
Jij woont schijnbaar in een grote stad daar is het schijnbaar normaal, maar hier op het'' platteland'' is dat niet normaal.


Dat is het verschil idd, jij bent een boerenpummel die op zn 14e de betekenis van de woorden kut/pik/pijpen niet kende.


Vertel mij nou eens even wat er in die tekst zo extreem is, dat je dat op je 14e nog echt niet kon hebben.

Iets wat je dus niet eerder had gehoord en schokkend was?
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Ben t (als moeder van 2 pubers) wel deels eens met Arjan.

Ik vind bv ook al die seksueel getinte clips op MTV ook een verschrikking.
En geloof me, ik ben zeker niet narrow minded, en praat open over veel dingen met hen, maar vanaf dat die koters naar die muziekzenders kijken, zeg een jaartje of 8 , 9 , worden hun dit soort teksten en dit soort beelden voorgehouden.

Oke, ze kunnen misschien relativeren, maar dat is nog niet op zo'n jeugdige leeftijd. Dan volgen de meesten toch de kudde...

Afijn, met mijn koters gaat het gelukkig goed, mede door praten, sturen, discussieren en uitleggen over wat ze zien en horen.
Maar dat doet niet iedere ouder.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van bloesem op zondag 26 maart 2006 om 13:25:
Maar dat doet niet iedere ouder


Rappers/muzikanten zijn niet verantwoordelijk voor jongeren, dat zijn de ouders idd.

En arjan moet niet zeiken, want hij weet zelf dondersgoed dat je op he 14e heel goed op de hoogte bent en dat die tekst doie je in het filmpje hoort echt niet schokkend is voor een 14 jarige.

Ook niet als je op t platte land woont.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Hassanova op zondag 26 maart 2006 om 13:24:
Je gaat mij niet vertellen dat je op je 14e niet wist wat een kut was en wat pijpen betekende?


Tuurlijk heb ik daar op me veertiende van gehoord. Maar moet je dit in het openbaar gaan roepen. En wie zegt dat elk kind daar normaal mee om kan gaan? Waardoor denk je dat je die discussies over tmf en mtv krijgt die schandalige videoclips uitzenden voor 10 uur? Omdat die kinderen daar totaal en totaal niet voor geschikt zijn. Groepsverkrachtingen ontstaan door dit soort uitspraken en videoclips. Sexoverluste jongeren gaan op zoek naar een prooi, Omdat ze opgehitst van jongs af met dit soort schandalige teksten.
Uitspraak van Hassanova op zondag 26 maart 2006 om 13:24:
Vertel mij nou eens even wat er in die tekst zo extreem is, dat je dat op je 14e nog echt niet kon hebben.


Een beetje Porno maakt niet uit.

Ik wil me pik zien glimmen van het vocht van je kut.

Kinderen zullen hier vast van gehoord hebben, Maar zijn net alles aan het ontdekken, dan hoeft je dit soort uitspraken in het openbaar niet te doen. Maar afijn jij heb schijnbaar een hele andere opvoedig gehad dan ik, Maar als ik nu wel eens jongeren van 13 of 14 over dingen hoor praten denk ik van, jezus zeg, waar gaat dit in godsnaam naar toe.
 
Waarschuw beheerder
lange dweil
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Armin van Buuren RIP op zondag 26 maart 2006 om 13:33:
Ik wil me pik zien glimmen van het vocht van je kut.


:vaag:

Vind je dit zo extreem????

voor een 14-jarige.

Jezus, wat ben jij een achterlijke boerenpummel zeg
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Hassanova op zondag 26 maart 2006 om 13:31:
echt niet schokkend is voor een 14 jarige.


Daar gaat t denk ik niet om, schokkend of niet. het is niet wat we in onze maatschappij (dagelijks) willen horen.

En jawel, ik vind wel dat muzikanten/zangers of whatever een bepaalde rol hebben. je kan niet zomaar alles uitkramen wat in je kop zit!
Dat kan nergens, en kan niemand, jij niet, en ik ook niet. Je kan iets denken, maar je moet wel ff 10x nadenken of je iets ook hardop kan zeggen!

Uitspraak van Armin van Buuren RIP op zondag 26 maart 2006 om 13:33:
Kinderen zullen hier vast van gehoord hebben, Maar zijn net alles aan het ontdekken, dan hoeft je dit soort uitspraken in het openbaar niet te doen.


Juist.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Hassanova op zondag 26 maart 2006 om 13:34:
Jezus, wat ben jij een achterlijke boerenpummel zeg


Wat heeft dit nu met boerenpummel te maken? Ik heb tenminste een normale opvoeding gehad,Waarschijnlijk is dat in jouw cultuur heel normaal, Maar onze cultuur waar ik opgegroeid ben niet, waarschijnlijk ben ik daar te nuchter voor. Ik denk altijd maar doe normaal dan doe je al gek genoeg. Een aantal jaren later kan je ook nog aan je trekken komen denk ik altijd maar. Die kinderen zijn daar gewoon niet geschikt voor, als je dat niet doorhebt dan is er toch iets fout gegaan met jou opvoeding.

Komt omdat ik waarschijnlijk ook ouders hebt die van thuis af aan een christelijke achtergrond hebben, geen zwartekouse kerk zeker niet, maar dat heb ik altijd in me achterhoofd zitten. En blij dat ik zo opvoeding gehad heb. Als ik jongeren in grote steden ziet:S. Manchowereldje daar. Elkaar ophitsen tot sex,criminaliteit en geweld. Heerlijk dat ik dan op het platteland opgegroeid bent.

Op je dertiende of veertiende ben je nog een kind, vergeet dat nooit.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van bloesem op zondag 26 maart 2006 om 13:40:
En jawel, ik vind wel dat muzikanten/zangers of whatever een bepaalde rol hebben. je kan niet zomaar alles uitkramen wat in je kop zit!
Dat kan nergens, en kan niemand, jij niet, en ik ook niet. Je kan iets denken, maar je moet wel ff 10x nadenken of je iets ook hardop kan zeggen!


Zeg ik dat dat wel kan dan?

Ik kijk naar de FEITEN

dit is wat hij zegt:


Uitspraak van Armin van Buuren RIP op zondag 26 maart 2006 om 13:33:
Ik wil me pik zien glimmen van het vocht van je kut.


Nou sorry hoor, ik zie hier niks ernstis aan voor een middelbare school waar 14/15/16 jarigen rondlopen.


Uitspraak van Armin van Buuren RIP op zondag 26 maart 2006 om 13:40:
Wat heeft dit nu met boerenpummel te maken? Ik heb tenminste een normale opvoeding gehad,Waarschijnlijk is dat in jouw cultuur heel normaal, Maar onze cultuur waar ik opgegroeid ben niet, waarschijnlijk ben ik daar te nuchter voor


(n)

Ik neem aan dat je doelt op de Marokkaanse cultuur? Nou loser, daar is het nog meer taboe dan in de Nederlandse cultuur.

Je praat gewoon poep. Er wordt niks ernstigs gezegd. Er wordt geen geweld verheerlijkt en ook niks denegrerends gezegd. Het gaat gewoon over sex.

een 14-jarige weet dondersgoed wat sex inhoudt en hoort NIKS van lange frans wat ie al niet eerder gehoord heeft.




Uitspraak van Armin van Buuren RIP op zondag 26 maart 2006 om 13:40:
Die kinderen zijn daar gewoon niet geschikt voor, als je dat niet doorhebt dan is er toch iets fout gegaan met jou opvoeding. Komt omdat ik waarschijnlijk ook ouders hebt die van thuis af aan een christelijke achtergrond hebben, geen zwartekouse kerk zeker niet, maar dat heb ik altijd in me achterhoofd zitten. En blij dat ik zo opvoeding gehad heb. Als ik jongeren in grote steden ziet


Jij bent echt een mongool, je vergelijkt jou en mijn opvoeding zonder dat je mij kent.

Ik heb 8 jaar op een protestants christelijke basisschool gezeten. Jij hoeft mij echt niks te vertellen over christelijke waarden en normen.


Uitspraak van Armin van Buuren RIP op zondag 26 maart 2006 om 13:40:
Elkaar ophitsen tot sex,criminaliteit en geweld


LUL NIET

In die tekst heeft ie het alleen over sex. Niks geweldadigs of crimineel.

Dus dan kun je er wel andere dingen bijhalen, maar die tekst is in mijn ogen niet extreem.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Armin van Buuren RIP op zondag 26 maart 2006 om 13:40:
Komt omdat ik waarschijnlijk ook ouders hebt die van thuis af aan een christelijke achtergrond hebben, geen zwartekouse kerk zeker niet, maar dat heb ik altijd in me achterhoofd zitten.


ik niet.
Geboren en getogen in "de grote stad", maar ik denk toch hetzelfde als jij.

Maar goed, dat zal wel mede komen doordat ik zelf kinderen heb, én idd ook een degelijke opvoeding heb gehad.
En daar blij mee ben (achteraf natuurlijk, op t moment zelf baal je wel eens)


Uitspraak van Armin van Buuren RIP op zondag 26 maart 2006 om 13:40:
Op je dertiende of veertiende ben je nog een kind, vergeet dat nooit


Ik denk wel dat dat allemaal enigszins aan t verschuiven is. Kinderen zitten eerder in de pubertijd. Dat is wel een feit.
Waarschuw beheerder
als iemand mij de reden kan vertellen waarom die ging meppen dan kan ik pas zeggen waarom .. en ciao he als je gaat zeuren over die teksten .. iedereen kent zijn teksten toch van straatremixes :S ?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Hassanova op zondag 26 maart 2006 om 12:58:
Ik weet niet wat voor een brave pik jij was op je 14e, maar die tekst was echt niet zo extreem.


vind hetg nietv echt normaal voor een optreden op school maargoed:S
ik hoop ook dat ze hem eens flink aanklagen zielig figuur wat zichzelf artiest denkt te noemen.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Hassanova op zondag 26 maart 2006 om 13:47:
ik zie hier niks ernstis aan voor een middelbare school waar 14/15/16 jarigen rondlopen.


Ik wel!

Het wordt zo allemaal zo "gewoon" voor ze.
Terwijl intimiteit en seks iets is wat je niet met jan-en-alleman deelt.
Dát is hier het probleem, het wordt allemaal zo gewoon, zo openbaar.
Zo van: jij bent leuk, dus de rest is dan ook vanzelfsprekend... NIET dus.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
alles leuk en aardig armin, maar je moet schijnbaar eens goed leren gebruiken
Uitspraak van Armin van Buuren RIP op zondag 26 maart 2006 om 13:16:
Dit is schijnbaar een verschil van opvoeding geweest tussen jou en mij. Op je dertiende en veertiende hoef je niet met dit soort belachelijke teksten geconfronteerd te worden, je bent er nog lang niet aan toe als je nog amper in de pubertijd zit. Weet je waardoor die groepsverkachtingen ontstaan? Omdat al die kinderen al op jonge leeftijd geconfronteerd worden met dit soort teksten. dit zijn daar totaal nog niet klaar voor.

Zo ontstaat er sexoverluste pubers. Meiden moet benen direct wagenwijd opensperren wordt hun voorgehouden. Doen ze dat niet goedschiks daar maar kwaadschiks. Rond je zestiende of zeventiende ben je daar pas aan toe niet op je dertiende of veertiende. Jammer dat Nederland aan het verloederen is als dit al als normaal gezien wordt op je dertiende.

Jij woont schijnbaar in een grote stad daar is het schijnbaar normaal, maar hier op het'' platteland'' is dat niet normaal. Sex wordt daardoor iets hebberigs, maar je moet het zien als genot. Moeilijk uit te leggen,maar je zult snappen wat ik bedoel


schijn·baar (bn.)
1 slechts in schijn het genoemde karakter dragend => naar het schijnt, ogenschijnlijk; <=> werkelijk
2 kennelijk

Blijkbaar is iets anders... en op deze manier klopt er geen hout van je post :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Evil. op zondag 26 maart 2006 om 13:52:
als iemand mij de reden kan vertellen waarom die ging meppen dan kan ik pas zeggen waarom .. en ciao he als je gaat zeuren over die teksten .. iedereen kent zijn teksten toch van straatremixes


De grote fout zit hem in zijn gedrag, dat ie losse handjes heeft.

Daar geeft ie een heel slecht signaal mee af.

Zn tekst over een kut en een pik (wow, wat schokkend) zie ik geen probleem in.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van bloesem op zondag 26 maart 2006 om 13:53:
Het wordt zo allemaal zo "gewoon" voor ze.


WAT wordt gewoon voor ze?

sex?

op hun 14e/15e jaar?

Daar weten ze toch al lang vanaf, je doet net alsof die jochies 10 zijn.
 
Waarschuw beheerder
goed geluid nog dat filmpje
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Hassanova op zondag 26 maart 2006 om 13:59:
sex?

op hun 14e/15e jaar?

Daar weten ze toch al lang vanaf


:S

Blijkbaar toch een ander milieu, jij en ik (mijn kinderen)
 
Waarschuw beheerder
kerel feit is gewoon dat jongeren een nog niet volgroeide hersenpan hebben. Ze kunnen nog niet volledig inzien wat de gevolgen van hun acties zijn en sommige zaken volledig bevatten.

Zo kan je dus ontzetten vaak kut pik etc gehoord hebben of heel veel porno gezien hebben maar dat betekent niet dat jij helemaal kan plaatsen wat sex nou eigenlijk is.

- sex voor de liefde: tussen twee personen die van el;kaar houden.
- sex voor de lust: tussne twee personen die daar allebei zin in hebben.

feit 2: jongens krijgen eerder en heftiger zin om sex te hebben dan meisjes. Des te vaker je dingen over sex laat zien, herhaalt etc des te belangrijker het voor iemand wordt. Nou ja en als jongeren hun rem nog niet helemaal kennen krijg je situaties dat het meisje nog niet helemaal wil maar dat de jongen 'het vocht van haar glibberige kutje om zijn neukstaaf' wil voelen.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van bloesem op zondag 26 maart 2006 om 14:04:
Blijkbaar toch een ander milieu, jij en ik (mijn kinderen)


idd om zoiets ook op een school te verkondigen. Komt vrij respectloos over allemaal, nee daar kom je ver mee. Deels ook schuld van diegene die het feest gegeven heeft omdat je wanneer je die mongool inhuurt je zon teksten krijgt.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 26 maart 2006 om 14:08:
Deels ook schuld van diegene die het feest gegeven heeft omdat je wanneer je die mongool inhuurt je zon teksten krijgt.


laatst ook hier op een kinderdisco, zongen ze ook Neuk je moeder en dat was t refrein, waarop me zoon vroeg, mam wat is neuken?

en vervolgens de hele dag dat refrein aan het roepen was....:S
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
dat jochie gooit iid geval geen ijsklontjes meer

al had ik liever een horde pubers Lange Frans zien afslachten op de dansvloer :bloos:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 25 maart 2006 om 22:39:
gast maakt zich ongeloofwaardig, kan beter meteen stoppen met zijn 'zinloos geweld offensief'.


idd, wat een loser :frusty:
Waarschuw beheerder
Heetgebakerde Lange Frans deelt rake klappen uit
25 03 2006

Tijdens een feest van scholierenvereniging VESTER van scholengemeenschap Stad en Esch dat vrijdagavond werd gehouden in dancing Lord Nelson in Meppel heeft de bekende rapper Lange Frans een jonge bezoeker enkele rake klappen verkocht.
De jonge bezoeker van het scholierenfeest in Lord Nelson stak zijn middelvinger op en gooide een ijsblokje naar Lange Frans tijdens zijn optreden met Baas B. Lange Frans onderbrak het optreden en zocht de jongen die het ijsblokje gooide op. Frans bleek nogal heetgebakerd, want hij gaf de jongen er goed van langs en vervolgde daarna zijn optreden. De jongen verliet daarna de dancing. Later verontschuldigde de rapper zich voor het matpartijtje. Hij zei tegen zijn jonge publiek 'ik trek jullie toch ook niet van de fiets af terwijl jullie je krantenwijk aan het doen zijn?'


Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 26 maart 2006 om 14:05:
Nou ja en als jongeren hun rem nog niet helemaal kennen krijg je situaties dat het meisje nog niet helemaal wil maar dat de jongen 'het vocht van haar glibberige kutje om zijn neukstaaf' wil voelen.


idd, dat ongeveer, bedoelde ik.
Met de kudde meegaan... iets doen waar je niet achter staat.

het heeft niks te maken met het feit, dat ze wel of niet weten wat een kut is of wat pijpen is... maar wél om wat het met ze doet.

Ik vind het gewoon erg jammer. Van mij zouden ze meer banden mogen leggen aan teksten en clips in de hedendaagse muziek (hip hop, rap, urban)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
lange frans doet zijn kunstje !!
nee dan komt er een eikel die het nodig vind om een ijsklontje te gooien !!
wie is er dan triest !!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van bls op zondag 26 maart 2006 om 14:18:
nee dan komt er een eikel die het nodig vind om een ijsklontje te gooien !!
wie is er dan triest !!


viel nog mee dat die niet zijn glas meegooide ;)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van bls op zondag 26 maart 2006 om 14:18:
nee dan komt er een eikel die het nodig vind om een ijsklontje te gooien !!
wie is er dan triest !!


tss, een scholier..een ijsklontje... alsof het een baksteen is :/

Lange frans zou beter moeten weten als "professional"
Waarschuw beheerder
Uitspraak van bls op zondag 26 maart 2006 om 14:18:
nee dan komt er een eikel die het nodig vind om een ijsklontje te gooien !!


ijsklontjes gooien = zinvol geweld O:)
Waarschuw beheerder
Hij zei tegen zijn jonge publiek 'ik trek jullie toch ook niet van de fiets af terwijl jullie je krantenwijk aan het doen zijn?'


wat een vergelijking met een middelvinger en een ijsklontje :D

whehehe tis gwoon een sukkel :yes:
 
Waarschuw beheerder
viel nog mee dat die niet zijn glas meegooide


precies ik ha dmn glas stuk geslagen het podium opgeklommen en in zijn nek geplugd. en daarna baasb verkracht.. als er nog tijd over was.
Waarschuw beheerder
Hassan Je bent nog zieliger dan dat ik dacht, een discussie met jou is niet te voeren omdat je direct begint te schelden, respect is bij jou ook al ver te zoeken:
Uitspraak van Hassanova op zondag 26 maart 2006 om 13:47:
Jij bent echt een mongool


Maar afijn ik zal eenmaal reageren op die standpunten van jou:

Uitspraak van Hassanova op zondag 26 maart 2006 om 13:47:
Ik neem aan dat je doelt op de Marokkaanse cultuur? Nou loser, daar is het nog meer taboe dan in de Nederlandse cultuur


Wie zeg dat ik die marokkaanse cultuur bedoel, Ik bedoel alleen waar jij opgevoed bent. Daar is het schijnbaar normaal dat op je dertiende op zo manier gesproken word in het bij zijn van kinderen Noem het gerust de Stadscultuur waar ik over spreek.
Uitspraak van Evil. op zondag 26 maart 2006 om 13:52:
iedereen kent zijn teksten toch van straatremixes


Daar gaat het niet om, het gaat erom dat hij dat roept in een ruimte waar kinderen van 13 en 14 zijn die daar naar mening nog lang niet aan toe zijn.
Uitspraak van bloesem op zondag 26 maart 2006 om 14:04:
Blijkbaar toch een ander milieu


Dat geld voor mij ook. Schijnbaar is het ouderwets om dit te roepen. Het word tijd dat normen en waarden in Nederland nog sterker aangehaald worden. Het is zohiezo een schandaal van die schoolleiding om dat soort gasten te boeken als er dat soort tekst geroepen word. Dat had je vooraf moeten afspreken.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
snap zowieso niet dat die school hun laat komen, je weet van te voren dat die commerciele shit alleen op tv en radio gedraaid wordt van ze. In het echt schelden ze vollop in hun teksten en houden ze er echt geen rekening mee met wat voor publiek zij staan.
Bedoel als je bij kinderen tussen 2 en 10 jaar een refrein zingt met 'neuk je moeder' dan besef je zelf toch ook wel dat je tekst niet passend is?

Als de school dan zo naief is om te denken dat ze dan alleen hun commerciele dingen zullen laten horen, waar die kids juist zo gek op zijn, tja....

maar de reactie van hem op dat ijsklontje, dat is pas t toppunt en jullie maar discussieren over het taalgebruik :s
Waarschuw beheerder
voor een middelvinger en een ijsklontje...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van PARRUK op zondag 26 maart 2006 om 14:35:
maar de reactie van hem op dat ijsklontje, dat is pas t toppunt en jullie maar discussieren over het taalgebruik


Over dat ijsklontje hoeven we niet te discusieren dat vind denk ik iedereen belachelijk. Je kan moeilijk een debat voeren als iedereen over iets eens is:)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van PARRUK op zondag 26 maart 2006 om 14:23:
wat een vergelijking met een middelvinger en een ijsklontje

whehehe tis gwoon een sukkel


Ik vind het persoonlijk walgelijk dat mensen bewust een optreden bijwonen van een artiest die ze bijvoorbeeld al niet moeten en daarbij de artiesten gaan provoceren. In dit gevaal bij Lange Frans was er sprake van een een middelvinger en het gooien van een ijsblokje. Misschien dat men de volgende keer een glas gooit etc etc. Waar leg jij de limiet?

Ik keur de actie van Lange Frans zeker niet goed, maar er zijn altijd twee kanten aan het verhaal. Kan me nog verhalen herinneren dat er gescholden en gespuugd werd op Marco Remus tijdens Awakenings. Andere sector, maar hetzelfde gezeik. Af en toe vraag je je af waar het respect blijft voor de diverse artiesten.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Armin van Buuren RIP op zondag 26 maart 2006 om 14:39:
Over dat ijsklontje hoeven we niet te discusieren dat vind denk ik iedereen belachelijk. Je kan moeilijk een debat voeren als iedereen over iets eens is:)


dan nog blijf ik met mijn standpunt staan dat de school zelf ook zo naief is te geloven dat zij alleen hun commerciele dingen zouden laten horen...
we weten allemaal hoe ze rappen en watvoor teksten, dat zij zelf zich niet aanpassen is meer aan hun, maar om dan nogmaals op een kinderdisco 'neuk je moeder' te blijven roepen, tja dan ben je in mijn ogen al een idioot....

Dat die dit soort teksten uitspreekt bij 15 jarige is dan niet eens zo schokkend, als je weet wat tegenwoordig hier de straattaal is dan is dit nog netjes ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van -Gonzo- op zondag 26 maart 2006 om 14:42:
Ik vind het persoonlijk walgelijk dat mensen bewust een optreden bijwonen van een artiest die ze bijvoorbeeld al niet moeten en daarbij de artiesten gaan provoceren


als je iets niet kick vind ga je er idd niet heen, maar als je op een schooldisco staat van je eigen school, blijf je er ook niet weg omdat er iemand komt die je niet moet....
Waarschuw beheerder
Zulk taalgebruik is op geen enkele school gepast.
Sex met kinderen is zwaar verboden overigens, maar kennelijk heeft die aap zn hoofd ermee vol.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 25 maart 2006 om 19:17:
ik zou hetzelfde doen als iemand een ijsklontje in mijn gezicht gooit,jullie niet dan ?


Haha nee dus:nee:

Ik ben 20 en zal zeker geen kleine kinders klappen geven...
Dan laat je jezelf ook wel erg kennen niet8)
En rappers staan er toch bekend om alles met hun mondje af te kunnen?:O
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Skippiebal op zondag 26 maart 2006 om 14:45:
Sex met kinderen is zwaar verboden overigens, maar kennelijk heeft die aap zn hoofd ermee vol.


Idd wat een verstand(n)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Skippiebal op zondag 26 maart 2006 om 14:45:
maar kennelijk heeft die aap zn hoofd ermee vol.


hij was tijdens spuiten & slikken anders aardig braaf, maar dat is op TV he :d
past niet in zijn commerciele plaatje :D
 
Waarschuw beheerder
Beetje tegenstrijdig met dat liedje zinloos, maarja hij zal wel gefrustreerd zijn geweest van alle eieren enzo wat die al naar z'n kop heeft gehad :/
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Armin van Buuren RIP op zondag 26 maart 2006 om 14:26:
Wie zeg dat ik die marokkaanse cultuur bedoel, Ik bedoel alleen waar jij opgevoed bent. Daar is het schijnbaar normaal dat op je dertiende op zo manier gesproken word in het bij zijn van kinderen Noem het gerust de Stadscultuur waar ik over spreek.


Je ontwijkt mijn vragen en de feiten.

Het enige waar hij het over heeft, is sex. En niet eens (erg) denegrerend.

Ik wil je kutvocht om mn pik voelen ofzo iets.

Wat is daar erg aan? Die pubers zijn 14/15/16....geen 10/11/12

Ze weten al lang wat dat inhoudt.

En als ze het verschil tussen lust en sex niet weten, dan moet je de OUDERS aankijken (en de biologieleraar ;) ), Lange Frans of andere rappers/muzikanten zijn niet verantwoordelijk voor een slechte opvoeding.

Als ik in een dancenummer hoor: this is cocaine, of: xtc bla bla bla

en ik ga drugs gebruiken.....dan ligt de verantwoordelijkheid bij de producer :s

Erg kortzichtig (n)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Hassanova op zondag 26 maart 2006 om 15:08:
Lange Frans of andere rappers/muzikanten zijn niet verantwoordelijk voor een slechte opvoeding.


vind wel dat ze moeten kunnen doorhebben wanneer ze wel en niet iets kunnen zingen
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Hassanova op zondag 26 maart 2006 om 15:08:
En als ze het verschil tussen lust en sex niet weten,


hoho, dát weten kinderen van gem. 14 nog niet hoor!!!
(Overigens bedoel je denk ik lust en liefde, maar goed, dat ter zijde)


Uitspraak van Hassanova op zondag 26 maart 2006 om 15:08:
Als ik in een dancenummer hoor: this is cocaine, of: xtc bla bla bla


idd, de uiteindelijke verantwoordelijkheid ligt bij de ouders.

Maar, er is wel een verschil hier tussen wat bv Lange frans en al die andere rappers, en al dia andere hip hoppers vekondigen, en dat enkele nummer waarin drugs genoemd worden...
In hoeveelheid dus.
En dus in het "hersenspoelen" van KINDEREN
Ik zeg t nu wat overdreven, maar je begrijpt wel wat ik bedoel.

Afijn, de kern van dit hele verhaal is, dat Lange Frans zich had moeten inhouden, maar ook dat ie eens na moet gaan denken, wat ie zijn fans (kinderen van 10-17) voorschotelt.
 
Artiest {SHOWLIST artist 48729, 12583}
Waarschuw beheerder
Hoeveel moeten r nog komen!!!! Gehehehe
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van -Gonzo- op zondag 26 maart 2006 om 14:42:
Ik vind het persoonlijk walgelijk dat mensen bewust een optreden bijwonen van een artiest die ze bijvoorbeeld al niet moeten en daarbij de artiesten gaan provoceren. In dit gevaal bij Lange Frans was er sprake van een een middelvinger en het gooien van een ijsblokje. Misschien dat men de volgende keer een glas gooit etc etc. Waar leg jij de limiet?

Ik keur de actie van Lange Frans zeker niet goed, maar er zijn altijd twee kanten aan het verhaal. Kan me nog verhalen herinneren dat er gescholden en gespuugd werd op Marco Remus tijdens Awakenings. Andere sector, maar hetzelfde gezeik. Af en toe vraag je je af waar het respect blijft voor de diverse artiesten.


vette onzin bij hardcore rennen ook mensen in de rondte met hun middelvingers in de lucht die ook maar meteen afslaan?

Anyway van mij had hij mooi een baksteen op zijn kop mogen krijgen, kindjes van 15 afslaan hoe triest.

lange frans doet zijn kunstje !!
nee dan komt er een eikel die het nodig vind om een ijsklontje te gooien !!
wie is er dan triest !!


volgende keer zal het geen ijsklontje zijn in ieder geval:S
wat is zijn kunstje? over zinloos geweld zingen maar het erna toepassen?