he he waarom denk je dat ik nooit een staart doe...
ik hoop dattie een t umor in ze hoofd heb
Nina is 16 en ik denk Morris een jaar of 26 ofzo?
Nina heeft nu ja huisarrest toch??
Nina trekt weer in bij Janine .. En als ze daar weer flauw van is gaat ze weer naar Ludo..
Of hij ontslaat Morris
I don't know.. we zullen snel zien..
Maar Nina is ook wel bitchie gisteren tegen Rosa ... ROSA !!!!!!!!!
Tja, raar eigenlijk Rosa zit al ik weet niet hoelang in goede tijden, maar blijft toch altijd maar uit de spotlight, ze is maar een werkster
Terwijl ze eigenlijk echt een topvrouw is, echt een schat
Jaaa Rosa is lief
Ze moet niet naar Nina luisteren als Nina zo bijdehand doet
Hoop dat Nina en Morris wat met elkaar houden,En dat Florien al over dr liefdesverdriet van Bing is...
Ze moet niet naar Nina luisteren als Nina zo bijdehand doet
ze had eik iets met Mr. Harmsen moeten hebben toen die nog in NL was
Nou, fos die werkt mee met het plan van Nina en Morris, om een zogenaamde relatie aan te gaan met Nina (zodat Ludo er niet achter komt dat Nina en Morris een relatie hebben) Verder vertrekt Janine naar Parijs toe.
Bing en Dennis waren zich aan het bezatten.
Barbara is boos op Janine omdat zij denkt dat Janine achter Fos aan zit (Wat dus helemaal niet zo is, maar zij begrijpt alles verkeerd)
Zo was het ongeveer wel
Volgende week moeten jillie mij allemaal op de hoogte houden hoor dames.. Kan ik het gelijk weer terug lezen als ik er weer ben vanuit Engeland , Ben ik weer helemaal op de hoogte voor de maandag erop
Nou we gaan ook niet een weekendje hoor
Gaan maandag weg en komen vrijdag morgen weer terug..
Dus is wel een weekje
Maar mis dan wel gtst .. want dat heb je daar niet hé