Partyflock
 
Forumonderwerp · 798438
Waarschuw beheerder
donateur
Ik was 9 juli jl. op Sensation Black, normaliter niet een feest waar ik snel naar toe zou gaan, maar dit jaar had ID&T geheel onverwacht en uitermate verrassend een UK Hardhouse DJ op de programmering staan, namelijk Tom Harding.

[img cacheid=0013797c0015058b06da83561a00e2bcff]https://photo.partyflock.nl/images/38576/main/155402.jpg[/img]

Okay, als Harddance liefhebber vond ik dit natuurlijk helemaal te gek om zo een naam, die eigenlijk veelal op UDC feesten staat ineens op een feest te zien van ID&T en op wat voor een feest. Kan je lullen wat je wilt, Sensation, zowel White als Black is natuurlijk wel één van dé grote binnenfeesteen in Nederland, zo niet de hele wereld.

Het was sowieso al een tijd geweest van 'revolutie' in de zin dat ook Proteus, Dark by Design en Nick Sentience op DefQon1 hadden gestaan. Nou denken jullie misschien, ja nou en? Maar ik vond het nogal wat, ik hou van Harddance, geen Hardstyle en dan is het best wele lastig om hier in Nederland elke week wat te vinden om naartoe te gaan. Gelukkig is dat dit jaar wel allemaal weer veranderd, maar ik weet nog wel een tijd dat ik soms naarstig op zoek moest naar een leuk feest in het weekend en ik haat het om thuis te zitten in het weekend!!!

Anyways, Tom zag, kwam en overwon?

Moet even zeggen, dat ik dus heel fijn anderhalf uur ind e rij had gestaan die avond, dus helaas maar een kwartier heb kunnen horen, maar mijn indruk was echt wel positief, ik heb mensen echt zien staan dansen met een big smile en wat ik nog gehoord heb van Tom Harding vond ik ook erg lekker. Naderhand hoorde ik veelal gemengde geluiden, maar zeker wel veel positieve, dus kon ik voor mezelf wel concluderen dat Tom Harding's set op Sensation een succes was geweest.

Nou was het zo, dat toen dit bekend werd een paar maanden geleden er ook wel enige discussie kwam in de zin van: 'Is Tom Harding nou wel de meest geschikte DJ om de 'Harddance-sound' op een evenement als Sensation Black te laten horen?'

Moet zeggen dat ik er zelf ergens tussenin zit, het was misschien niet mijn eerste keuze geweest, maar Tom Harding is ondanks wat mensen ook zeggen toch wel een soort van boegbeeld van de UK Hardhouse geweest in de afgelopen jaren.

Maar de vraag blijft dan wel als je kijkt naar de 'hardstyle-sound' of er misschien toch niet beter gekozen had kunnen worden voor een andere Harddance dj. Er was hierover ook al een discussie in het Harddance topic hier op PF.

Begrijp me niet verkeerd ik wil hier dus echt niet mee zeggen dat Tom Harding geen goede dj is of hem ook op wat voor manier dan ook te disrespecteren (bestaat dat woord eigenlijk wel zo in het Hollands?) maar als ik kijk naar mijn persoonlijke smaak dan vind ik hem soms te soft te draaien en dan kijk ik zuiver naar wat ik zelf leuk vind qua 'Harddance' muziek. En alhoewel ik ook sets heb gehoord van Tom Harding die ik wel erg goed vond (zoals in de Matrixx in April dit jaar), vaak vind ik het net even te soft.

Hierdoor was er dus ook al de vraag ontstaan had er bijvoorbeeld niet 'beter' iemand als JP of Fausto kunnen staan. Zij draaien vaak toch wat harder en met name Fausto vind ik wel een goede optie voor Sensation Black 2006, vandaar dan dit 'Het Grote Fausto op Sensation Black 2006' topic, waar we het kunnen hebben over het waarom Fausto op Sensation Black zou moeten staan.

[img cacheid=0013797d000634b13c01a16a1a00e2bcff]https://photo.partyflock.nl/images/39122/main/165915.jpg[/img]
[img cacheid=00099911001b6e723fbdfdbf1a00e2bcff]https://photo.partyflock.nl/images/39122/main/165900.jpg[/img]

Natuurlijk staat het ook vrij om andere suggesties aan te dragen, zodat we allemaal kunnen bijdragen aan een nog meer Harddance georienteerd Sensation Black 2006 ;p

En domme opmerkingen mogen achterwege blijven, onder het mom van 'Als je niets leuks te zeggen hebt, hou dan gewoon je mond dicht' o:)

All pictures taken by Denny Yau a.k.a. Raven
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Sunshine (An) op woensdag 18 januari 2006 om 14:00:
En ik ben ook al te laat:(


Zo lang je maar niet over tijd bent;)
donateur
Uitspraak van sachin..B) op woensdag 18 januari 2006 om 17:53:
zo een man hij is van cenobite hijheeft heeel erg leipe producties en op mokum ook onder de naam tellurian maar h ij is erg vet dat weet je zelf ook volgens mij :[ :[


Hoezo weet ik dat dan? :)
Waarschuw beheerder
hmm jammer :/ , geen fausto op in qontrol

wel dark by design vs alex kidd
scot project
tommy pulse op de mainstage
Waarschuw beheerder
donateur
Voor mij ook niet nee:nee: Hoewel Alex Kidd zaterdag wel lekker bezig was:)
Waarschuw beheerder
Ik ga zeker wel naar In Qontrol.
Waarschuw beheerder
Geen Fau, maar weer genoeg te beleven. :)

Charly Lownoise
Marcel Woods
Tommy Pulse
Scot Project
Live: A*S*Y*S
Dark By Design Vs. Alex Kidd
Beholder’s Seismic Sound Kaylab Aka Oliver Klitzing
Live: Speedy J
Ben Sims
Hardcell
Rude Awakening
Sven Wittekind
Live: Arkus P
Waarschuw beheerder
Line up ziet er niet verkeerd uit. Alleen hoe ze het hebben ingedeeld :S
Dat wordt dan wandelen in de Rai. Iets wat ik totaal geen zin heb met die eenrichtingsgangen en zoveel mensen.
Niet aanwezig :no:
Waarschuw beheerder
Wie had er ook al weer gepost dat fausto zou draaien?

Lees namelijk wel vaker bullshit over dj's die ergens zouden draaien.
Waarschuw beheerder
tenzij er nog namen worden toegevoegd
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Hassanova op woensdag 1 februari 2006 om 17:31:
Wie had er ook al weer gepost dat fausto zou draaien?


Ik had gepost dat Fausto in zijn agenda In Qontrol als TBC had staan. Schijnbaar dus niet confirmed.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van LIBOH op woensdag 1 februari 2006 om 18:28:
ik had gepost dat Fausto in zijn agenda In Qontrol als TBC had staan. Schijnbaar dus niet confirmed.


hmm, das wel lullig voor hem.

Had fausto er wel graag bijgewild, met bas & ram en kalashnikov erbij :yes:
Artiest {SHOWLIST artist 43001, 95}
Waarschuw beheerder
donateur
Volgende keer een andere kleurspoeling nemen:D
Waarschuw beheerder
donateur
Het lijkt Mrs Slocombe wel:d
Waarschuw beheerder
donateur
Als jij woopt, cheer ik ff :cheer:
Waarschuw beheerder
donateur
Ja hoor Ja

:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer::cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer::cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer::cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Ik heb wel zin in een feestje. I love hardhouse is mijn volgende.

Heeey Faust, wanneer komt die release party nou :D
Waarschuw beheerder
Sensation White:

HouseQuake Roog en Erick E B2B, MC Gee
Steve Angello
MEGAMIX
David Guetta
Ferry Corsten
Sander Kleinenberg
Benny Rodrigues

Sensation Black:

Kai Tracid
DJ Zany
Technoboy
MEGAMIX
The Darkraver
The Prophet
Showtek live
Catscan

Geen Fausto op Sensation :nocheer:
Wat een klote line-up voor black zeg....lijkt net op Qlimax :S

White ook niet echt de moeite waar voor mij :no:
Waarschuw beheerder
donateur
Zoals alle jaren, prima redenen om niet te gaan:jaja:
Waarschuw beheerder
Ben ook zwaar teleurgesteld in beide line-ups.
Had wel wat meer diversiteit verwacht. :(
donateur
Uitspraak van KRL op vrijdag 3 maart 2006 om 12:32:
Sensation Black:

Kai Tracid
DJ Zany
Technoboy
MEGAMIX
The Darkraver
The Prophet
Showtek live
Catscan


Zou alleen Kai Tracid en Catscan de moeite waard vinden dus ik weet niet of ik wel ga
Waarschuw beheerder
donateur
Topic kan wel dicht denk ik? Tijd voor Het Grote Fausto Op Sensation Black 2007 Topic;)
Waarschuw beheerder
donateur
We zijn niet allemaal zoals Frantic.
Waarschuw beheerder
donateur
Hebben jullie trouwens de nieuwsbrief van Bas & Ram ontvangen?

Gratis feestje in Culemborg binnenkort.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Gelijk maar ff aangemeld voor die nieuwsbrief. Wordt een drukke dag dan. Eerst naar Bevrijdingspop, en dan gelijk door naar dat feestje:cheer:
Waarschuw beheerder
donateur
Hmmm dan denk ik dat ik gezellig met jou mee ga RJ :D

Dacht dat ik Faust zijn naam er ook bij zag staan, maar dat had ik mis :S
Waarschuw beheerder
donateur
Heh??? In de nieuwsbrief staat ie wel :yes:

Maar in de agenda niet? Of ben ik nou blind B)
Waarschuw beheerder
donateur
net zoals ik dachte. waardeloze line-up:jaja: zekers bij de Aldi gehaald deze dj's.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Never mind the Bollocks! op vrijdag 3 maart 2006 om 17:20:
net zoals ik dachte. waardeloze line-up


Ik had hem niet eens zo slecht verwacht :no: Ik hoopte echt op minder Hardstyle en meer Harddance of Schranz. Helaas het is juist andersom geworden :nocheer:
Waarschuw beheerder
donateur
Voor mij ook geen sensation.
Waarschuw beheerder
donateur
Ik had me laatst ook voor die B&R nieuwsbrief aangemeld, maar die heb ik niet gehad hoor :no:


Die line up van Sensation ziet er inderdaad niet echt spannend uit. Nogal eenlijnig als je het mij vraagt. Maar goed, ik was toch niet van plan er heen te gaan, dus wat dat betreft kan het me weinig schelen. ;)
Waarschuw beheerder
donateur
Tja, de enige goeie line-up dat was wel de eerste senseo:jaja: Carl Cox, tiesto, Sven Vath en jammer genoeg die kwal van jean.
Waarschuw beheerder
Vind beide line ups erg tegenvallen...verbaast me ook dat ze er nu al mee naar buiten komen.

Denk wel dat ik naar White ga
Waarschuw beheerder
donateur
Volgens mij kwam de line up in voorgaande jaren inderdaad altijd veel later. Is de kaartverkoop al gestart eigenlijk?