Partyflock
 
Forumonderwerp · 842819
Waarschuw beheerder
Een paar honderd leerlingen van scholengemeenschap De Driemark in Winterswijk zijn vandaag naar het gemeentehuis gegaan om te protesteren tegen de uitzetting van een medeleerlinge. Ze zijn boos dat de 18-jarige Taida (uit Kosovo) woensdag zomaar uit de klas werd gehaald door de vreemdelingenpolitie en werd overgebracht naar het uitzettingscentrum Zestienhoven bij Rotterdam.

De wijze waarop dat gebeurde is volgens de VWO-leerlingen schandalig. Taida werd uit de klas gehaald en kreeg een gesprek met een ambtenaar van de Immigratie- en Naturalisatiedienst. Die deelde haar mee dat haar aanvraag voor een voorlopige verblijfsvergunning, om haar studie in Nederland af te maken, was afgewezen. Zonder advocaat werd ze op het politiebureau vastgezet en daarna naar het uitzettingscentrum gestuurd. Haar veters en sieraden werden afgenomen.

Leerlingen van VWO-6 De Driemark laten aan FOK! onder meer weten:
''Taida is onze klasgenoot, 18 jaar, afkomstig uit Kosovo, en sinds 1999 in Nederland als vluchteling. Samen met haar ouders en twee jongere zussen woonde ze eerst in Wageningen, waar ze naar school moest. Toen ze 13 was werd ze geplaatst op een basisschool. Ze wilde naar de Middelbare school . In 2002 kwam het gezin in Winterswijk in het AZC. Taida ging naar de Driemark. Ze kwam natuurlijk op VWO. Ze behoorde direct bij de beste leerlingen. Ze was helemaal Nederlands, veel vrienden, altijd vrolijk. Je merkte niet dat zij niet in Nederland was geboren en opgegroeid.....

En nu zonder nog te kunnen praten met haar gastouders of vrienden en zonder spullen te mogen meenemen is ze weggehaald. Ze was gewoon in de cel gezet alsof ze een crimineel was. Ze mocht niet bellen, geen bezoek ontvangen, niets. Hoe kan het? 's Morgens nog gewoon op school als leuke klasgenoot, 's middags in een cel ??
Wij vinden dit onbegrijpelijk. Wij willen dat Taida in mei haar VWO-examen samen met ons kan doen.''
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Jows op woensdag 1 maart 2006 om 16:57:
Het is zielig en je kunt medelijden met haar hebben, maar regels zijn regels. Klaar...


Zo denk ik ook. Natuurlijk, het is hard voor dat meisje, maar als voor haar een uitzondering gemaakt word omdat ze de media heeft gebruikt, dan willen er honderdduizend.
Eén van mijn goede vrienden is vorig jaar ook terug gestuurd naar Armenie met vrouw en 2 meisjes van 7 die hier zijn geboren en geen woord Russisch spreken. Dus ik weet hoe hard het kan zijn.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Jows op woensdag 1 maart 2006 om 16:57:
Hoe weet jij nou of er in haar land geen opleiding is die te vergelijken is met het VWO-niveau in Nederland? Ben je er geweest, heb je er op school gezeten?


Gewoon, nagevraagd :P

Uitspraak van Jows op woensdag 1 maart 2006 om 16:57:
Verder kun je alles omdraaien, maar ik denk dat Verdonk meer weet dan jij.


ik draai niks om, ik gebruik het rechtbankverslag :)

Uitspraak van Jows op woensdag 1 maart 2006 om 16:57:
Ze wist dat ze niet meer in Nederland mocht komen, waarom vraagt ze dan zo'n ding aan? Gewoon dom!


Fout. Het gezin is destijds vrijwillig vertrokken OMDAT was toegezegd dat Taïda daarna naar Nederland kon terugkomen om haar opleiding af te maken.

Ze moest alleen "even" in het buitenland die beslissing afwachten... en toen is er bij de IND het een en ander niet helemaal netjes verlopen waardoor het veel te lang ging duren en ze haar overgangstoetsen dreigde te gaan missen (DAAROM heeft ze toen een visum heeft laten regelen, die vervolgens in Haarlem is omgezet in een nieuwe aanvraag, waar ze RECHT op had omdat ze inmiddels meerderjarig was geworden).

Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 maart 2006 om 16:57:
Nee, ik bedoel dat de familie is uitgewezen. Ze hebben de vergoeding toch gehad?


Aan die afkoopsom zijn GEEN voorwaarden verbonden... en terecht, want als bijvoorbeeld na terugkomst een oorlog weer oplaait of blijkt (zoals bij de familie Pasic) dat vestiging en/of inschrijving in het land van herkomst onmogelijk blijkt, moeten ze naar het vluchtland kunnen terugkeren (ze kunnen niet naar een ander land omdat ze al ergens vluchteling zijn geweest).

En aangezien de familie door de IND illegaal in Servië is gedumpt (waar Taïda's vader nog gevaar loopt ook, omdat hij dienst had geweigerd) hadden ze in feite gewoon moeten kunnen terugkeren, maar ze wilden niet Taïda's diploma daarmee in gevaar brengen... het zou tenslotte maar "even" duren voor ze in Nederland weer naar school zou kunnen (tenminste, dat was haar dus toegezegd :/ )
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Jows op woensdag 1 maart 2006 om 16:57:
regels zijn regels. Klaar...


Waarom negeert Verdonk dan de uitspraak van de rechter? :/

En wat doet Hirsi Ali dan nog hier? (En Maxima?)


"Regels zijn regels" is hier trwns bullshit, want er is een REGEL dat de minister uitzonderingen mag maken op de bestaande RICHTLIJNEN (eigenlijk helemaal geen regels dus :P )
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 maart 2006 om 17:03:
maar als voor haar een uitzondering gemaakt word omdat ze de media heeft gebruikt, dan willen er honderdduizend.


Je bedoelt dat VERDONK de media heeft gebruikt :P

Taïda kwam in eerste instantie namelijk niet verder dan dat haar klasgenoten een aktie hadden opgezet, dus ZIJ is niet degene geweest die de media heeft opgezocht (of daarin gelogen, zoals Verdonk in dit geval deed... er was opeens een heel nieuw verhaal over wat er gefraudeerd zou zijn, is dat nou echt niemand opgevallen? ;) )

En er WORDT helemaal geen uitzondering gemaakt... Verdonk moest iets van de rechter beter motiveren en in plaats daarvan pakt ze een heel ánder gedeelte van het verhaal aan.

De rechter wacht nog steeds op antwoord denk ik :[
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 maart 2006 om 16:45:
Vertel eens, wat heeft ze dan precies "gelicht"?


Kerel kijk het nieuws dan weet je het. Niet lullig bedoelt maar neem een gerespecteerd politicus eerder serieus als iemand die zegt dinosaurustemmer te zijn!
 
Waarschuw beheerder
donateur
ook weer geregeld

JOU hoef ik dus iig NIET meer serieus te nemen :[


(oja, wie is die gerespecteerd politicus? toch niet onze minister van deportatiezaken die denkt dat ze boven de wet staat? ja, die heeft een paar dingetjes openbaar GESTELD, maar daarmee is t nog niet BEWEZEN hoor :P )


Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 maart 2006 om 17:16:
Kerel kijk het nieuws dan weet je het.


En jij kan beter een keer het rechtbankverslag lezen in plaats van de Telegraaf :[

(geef nou maar toe, je hebt eigenlijk geen idee wat Taïda "gelicht" zou moeten hebben he? :P )
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 maart 2006 om 17:10:
Waarom negeert Verdonk dan de uitspraak van de rechter


Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 maart 2006 om 17:13:
Verdonk moest iets van de rechter beter motiveren


Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 maart 2006 om 16:56:
ik denk niet dat de rechter daar erg blij mee zal zijn


Ik neem aan dat Verdonk zich aan alle kanten heeft laten informeren en adviseren voordat ze zulke harde uitspraken en de media doet zoals gister..

Anders kost het haar wel de kop natuurlijk...
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 maart 2006 om 17:17:
JOU hoef ik dus iig NIET meer serieus te nemen


Sowieso hoef je niks...
Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 maart 2006 om 17:17:
(oja, wie is die gerespecteerd politicus? toch niet onze minister van deportatiezaken die denkt dat ze boven de wet staat


Als dat zo was zou ze inmiddels al haar baan kwijt zijn en toch wel enige straf gekregen hebben kerel
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 maart 2006 om 17:17:
(geef nou maar toe, je hebt eigenlijk geen idee wat Taïda "gelicht" zou moeten hebben he?


Geef nou maar toe je bent verliefd ,maar het gaat niks worden! Jammer he? .....oud zijn!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 maart 2006 om 17:21:
Anders kost het haar wel de kop natuurlijk...


Als de IND straks voor de derde keer naar huis wordt gestuurd, is dat idd een zeer reële mogelijkheid :yes:

dus maar snel nog ff wat harde uitspraken doen met de verkiezingen in zicht... ;)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 maart 2006 om 17:22:
Als dat zo was zou ze inmiddels al haar baan kwijt zijn en toch wel enige straf gekregen hebben kerel


Nee, Verdonk zegt dan gewoon "sorry" en "zo heb ik het niet bedoeld" en dan mag ze aanblijven

(is al een paar keer gebeurd inmiddels)

Bovendien ben je als minister onschendbaar, dus kun je voor dat soort uitspraken niet worden vervolgd, maakt niet uit hoe ver je er naast zit of hoe lasterlijk het is
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Maar ok, ze wordt dan uitgezet. Ok er is een hoop misgegaan. Ok, Verdonk moet een voorbeeld stellen. En ok, het gaat uiteindelijk om een paar maanden.

Maar is er dan niet op 1 of andere manier iets te regelen dat ze als buitenlandse student haar school af kan maken?

Of de procedures dmv bezwaar en beroep genoeg vertragen om die 3 maanden af te maken?

Ik bedoel, het aanvragen van een tuinhuisje kost al het dubbele aan tijd..
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 maart 2006 om 17:25:
Of de procedures dmv bezwaar en beroep genoeg vertragen om die 3 maanden af te maken?


er gaan nu twee nieuwe zaken lopen... eentje omdat de uitspraak van de IND "niet helemaal conform" de uitspraak van de rechter is EN eentje dat Taïda na de 28 dagen die ze nog in NL mag blijven die zaak in NL mag afwachten

als die laatste eis wordt toegekend, is dat waarsch genoeg om haar diploma te kunnen halen (als ze tenminste niet helemaal is uitgeput door al die toestanden)

en een studentenvisum is eigenlijk bedoeld voor de universiteit en dan moet ze toch echt eerst haar VWO halen ;)

Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 maart 2006 om 17:25:
Ik bedoel, het aanvragen van een tuinhuisje kost al het dubbele aan tijd..


Of mensen die al meer dan TIEN jaar op een beslissing van de IND wachten... :S (het is daar nogal een zootje namelijk)

Wat voor kleur tuinhuisje? O:)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 maart 2006 om 17:31:
er gaan nu twee nieuwe zaken lopen... eentje omdat de uitspraak van de IND "niet helemaal conform" de uitspraak van de rechter is EN eentje dat Taïda na de 28 dagen die ze nog in NL mag blijven die zaak in NL mag afwachten


Nouja, er is vast wel 1 van die rechters die het wel een stukje verder onderop de stapel wil schuiven, dat ie nét te laat is om voor einde schooljaar uitspraak te kunnen doen..


Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 maart 2006 om 17:31:
Wat voor kleur tuinhuisje?


Daarvoor ga je de procedure van de welstandscommissie in ;)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Partymaster op woensdag 1 maart 2006 om 09:58:
Nederland is vol, laten we eerst onze eigen bevolkoing helpen! Alle buitenlanders die zich niet gedragen/inburgeren moet eruit!!

Alle nederlanders die meerdere keren delicten plegen moet in tbs kampen of heropvoed kampen net zolang tot ze door een team artsen geacht terug te kunnen keren in de maatschappij.

Godsdiensten zouden eigelijk verboden moeten worden maaar dan kan helaas niet in een christelijk land zoals nederland, maar er moet iig wel een zeer strenge controle komen op moslims. Geen hoofddoekjes en burka's in openbaar leven. Verder moet er gewoon nederlands in het open baar gepraat worden!!
Buitenlanders die frauderen met uitkeringen ----> exit nederland. Nederlanders die frauderen met uitkeringen---> heropvoeden.


volgens mij is dit alles behalve ontopic en is hier ook geen sprake van, waarmee we jouw mening dus als niet toepasselijk en zodoende overbodig kunnen verklaren.
inhoudelijk zal ik verder maar mijn mond houden.

Uitspraak van Partymaster op woensdag 1 maart 2006 om 09:58:
Geen politieke of economische vluchtelingen toelaten.


dat is nou eenmaal verplicht sinds de aansluiting bij de VN
Uitspraak van Partymaster op woensdag 1 maart 2006 om 11:06:
Jij wil graag de problemen niet zien die ons land heeft met de toestroom buitenlanders


excuse me, maar heb jij weleens geleerd dat men van binnen allemaal hetzelfde is, de een heb alleen langer in de zon gezeten en is dus wat bruiner dan de ander?
(zoals we het mijn buurjochie altijd uitlegde toen ie klein was :9 )
je ken zeggen wat je wilt, maar ik heb liever een goeie allochtoon dan een zeer verrotte nederlander.
die zijn nml net zo erg als de asociale criminele allochtonen.

geloof me, vind mijn turkse en surinaamse overburen, die gewoon werken, leuk kindje en hondje hebben, nederlands praten, zich niets aantrekken van de discriminatie die ze over zich heen krijgen, zoooooo vele male leuker
dan de stiefpa van het buurmeisje van een vriendin, die zijn stiefkindjes van 6 en 8 al meerdere keren verkracht heeft, een zwartwerker is en uiteraard uitkeringen ed trekt.
en nix anders doet dan de hele dag iedereen afzeiken en in elkaar meppen.


sorry doe mij die 2 zwarte maar dan hor (Y)
beetje minder stompzinnig mag wel

maar back to the point.

het b;ijft snue voor dat meisje, zeker gezien de toezeggingen van Nederland dat ze terug mocht keren om haar diploma te behalen.
ook is het erg apart dat Verdonk elke keer met en andere kutsmoes als reden aan komt zetten, maar nog altijd niet heeft voldaan aan de vraag en wens van de rechter...
misschien het idee dat ze gaat verliezen?

vind het erg onzinnig allemaal, dat meisje kan strx al 3x haar diploma halen, nog voordat er ook maar enige beslissing gevallen is
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van *LRH* op woensdag 1 maart 2006 om 17:43:
ook is het erg apart dat Verdonk elke keer met en andere kutsmoes als reden aan komt zetten, maar nog altijd niet heeft voldaan aan de vraag en wens van de rechter...


ah, t was jou dus ook al opgevallen? :)
 
Waarschuw beheerder
donateur
nee :(

gedoe allemaal :(

wéér een paar dure rechtszaken omdat Verdonk het verdomt om te zeggen "nee, ik kan niet onderbouwen dat de familie Pasic zich in het land van herkomst zou kunnen vestigen of inschrijven"

dan was meteen de hardheidsclausule van kracht geweest, kon Taïda haar VWO afmaken en kon Verdonk zich gaan bezighouden met het uitzetten van échte criminelen (en misschien haar departement een beetje op orde brengen)
Waarschuw beheerder
kan taida geen thuis cursus van de LOI in kosovo doen ? O:)
 
Waarschuw beheerder
krijgt ze er nog een mp3 speler bij ook (Y)

kan ze lekker muziek luisteren in t vliegtuig naar huis :jaja:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van *LRH* op woensdag 1 maart 2006 om 17:43:
excuse me, maar heb jij weleens geleerd dat men van binnen allemaal hetzelfde is, de een heb alleen langer in de zon gezeten en is dus wat bruiner dan de ander?
(zoals we het mijn buurjochie altijd uitlegde toen ie klein was :P )


zo deed mijn moeder dat ook :)

"Dat jongetje is donker omdat zijn pappa en mamma donker zijn. En zijn pappa en mamma zijn donker omdat ze uit een land komen waar de zon heel veel schijnt." Punt uit klaar, alles duidelijk! :D

(ik ben dan ook erg blij dat ze nooit heeft gezegd: "dat is omdat je dan beter kunt zien dat het slechte mensen zijn waar wij de baas over moeten spelen")
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van rollie op woensdag 1 maart 2006 om 18:00:
kan taida geen thuis cursus van de LOI in kosovo doen ? O:)


dan moet ze daar toch eerst weer kunnen wónen ;)
Waarschuw beheerder
binnen 28 dagen zal ze daar zijn kan ze beginnen met de LOI cursus :p
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van *LRH* op woensdag 1 maart 2006 om 17:43:
excuse me, maar heb jij weleens geleerd dat men van binnen allemaal hetzelfde is, de een heb alleen langer in de zon gezeten en is dus wat bruiner dan de ander?
(zoals we het mijn buurjochie altijd uitlegde toen ie klein was )


Ja, en omdat de over-over-over-overgroot-opa van beatrix nét iets harder sloeg met de knuppel, is zij nu koningin :yes:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Dat waren idd nog eens tijden! :yes:

Mannen waren toen echte mannen, vrouwen waren echte vrouwen en kleine pluizige beestjes van Alpha Centauri waren echte kleine pluizige beestjes van Alpha Centauri!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van rollie op woensdag 1 maart 2006 om 18:08:
binnen 28 dagen zal ze daar zijn kan ze beginnen met de LOI cursus


Nee, want ze kan zich daar dus nog steeds niet vestigen :( (als dat had gekund dan hadden we nu al die toestanden niet gehad :/ )
Waarschuw beheerder
der ouders zitten der nu toch al :p

ken ze mooi bij der ouders wonen of bij familie
 
Waarschuw beheerder
donateur
die ouders zwerven nu illegaal van huisje naar huisje in t voormalige Joego-Slavie omdat ze zich niet kunnen laten inschrijven :( (naar Kosovo kunnen ze niet terug, want dat zit nu vol Albanezen :/ )

en haar meeste familie woont nu in Frankrijk (die hebben overigens wél een permanente verblijfsvergunning gekregen)
Waarschuw beheerder
ach.. ze zijn vrijwillig teruggegaan :p
 
Waarschuw beheerder
donateur
"vrijwillig" betekent dat je ervoor kiest om niet met geweld over de grens te worden gezet, maar je moet dan evengoed wel weg hoor :P

een beetje zoals een straatrover zou zeggen "jij geeft me nu VRIJWILLIG je geld, anders ga ik je kop verbouwen" ;)

t woord "vrijwillig" wordt hier dus best wel op een rare manier gebruikt :[
 
Waarschuw beheerder
donateur
"Dat kind" komt hier om haar VWO diploma te halen en vertrekt daarna weer naar Kosovo omdat haar ouders daar wonen. Dus niks profiteren van onze welvaart, maar 4 maanden zonder je ouders willen leven zodat je zelf een toekomst in Kosovo kan opbouwen.


In Servie zijn er geen goede scholen?

die ouders zwerven nu illegaal van huisje naar huisje in t voormalige Joego-Slavie omdat ze zich niet kunnen laten inschrijven :( (naar Kosovo kunnen ze niet terug, want dat zit nu vol Albanezen :/ )


maar wel mét 7.000 euro
Waarschuw beheerder
Nou als haar familie in frankrijk woont, gaat ze daar toch heen... Niets mis met frankrijk lijkt me zo, al helemaal niet als ze daar een permanent verblijfsvergunning krijgt...
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 maart 2006 om 17:45:
ah, t was jou dus ook al opgevallen?


ja, meerdere mensen hier in de omgeving al :)
het maakt op zich niet uit, maar veel geloofwaardiger maakt ze zichzelf er niet mee, dat absoluut niet.
en als zij het zo wilt spelen, mij best
maar als ik die advocaat was had ik verdonk ook al lang een rechtzaak aan d'r broek gehangen.
en ik neem aan dat je ook haar uitspraak ongeldig kan laten verklaren op basis van liegen onder ede, achterhouden van bewijsmateriaal, ed ed ed



Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 maart 2006 om 18:03:
(ik ben dan ook erg blij dat ze nooit heeft gezegd: "dat is omdat je dan beter kunt zien dat het slechte mensen zijn waar wij de baas over moeten spelen


idd ja.


Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 maart 2006 om 18:09:
Ja, en omdat de over-over-over-overgroot-opa van beatrix nét iets harder sloeg met de knuppel, is zij nu koningin


nee omdat die homo uit engeland terug gekomen is, om zich tot koning te kronen van het net van spanje vrijgevochtend Nederland, nja vereniging der 7 Nederlanden oid was het.
(schaamt zich diep omdat ze niet op de naam kan komen terwijl ik me hier met gs in verdiept heb)
en zij toevallig geluk heeft dat ze ergens in zijn familielijn is geboren ipv als dochter van boer Teun.
(ja als we dan toch bijdehand gaan zitten doen ;) )
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 maart 2006 om 18:58:
In Servie zijn er geen goede scholen?


Vast wel, maar om daar naar school te kunnen moet je daar staan ingeschreven en ze is nu eenmaal geen Servische (bovendien is haar vader daar "ongewenst" omdat hij niet in t leger van Mladic wilde)

Uitspraak van Johan says: op woensdag 1 maart 2006 om 19:06:
Nou als haar familie in frankrijk woont, gaat ze daar toch heen...


Kan niet... als je in 1 land vluchteling bent geweest, kan dat niet meer in een ander land :no: (= 1 van de redenen waarom die hardheidsclausule hier zo belangrijk is)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van *LRH* op woensdag 1 maart 2006 om 19:16:
maar als ik die advocaat was had ik verdonk ook al lang een rechtzaak aan d'r broek gehangen.


helaas zijn ministers onschendbaar, dus Verdonk kan net zo veel liegen en lasteren als ze wil :/

Uitspraak van *LRH* op woensdag 1 maart 2006 om 19:16:
en ik neem aan dat je ook haar uitspraak ongeldig kan laten verklaren op basis van liegen onder ede, achterhouden van bewijsmateriaal, ed ed ed


dat gaat ook zeker in de volgende rechtszaak aan de orde komen

overigens heeft een minister het recht om een uitspraak van de rechter naast zich neer te leggen, maar je kunt dat natuurlijk beter niet al te vaak doen :P
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 maart 2006 om 19:20:
Kan niet... als je in 1 land vluchteling bent geweest, kan dat niet meer in een ander land (= 1 van de redenen waarom die hardheidsclausule hier zo belangrijk is)laatste aanpassing 1 maart 2006 19:22


wat had ze willen doen na haar examen dan? Kan ze dan oppeens wel terecht in land van herkomst?
 
Waarschuw beheerder
donateur
dat was het PLAN, ja

en als dat (nog) niet blijkt te kunnen, hebben we volgens de internationale afspraken hierover eigenlijk geen keus... dan MOETEN we haar in Nederland houden tot ze daar wél terecht kan

(als die afspraken er niet waren, zou bv Duitsland bv hun vluchtelingen in Nederland kunnen dumpen en dan krijg je op het laatst miljoenen ontheemden die van vliegveld naar vliegveld worden getransporteerd door de diverse regeringen... niet echt een wenselijke situatie lijkt me ;) )
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 maart 2006 om 19:56:
dat was het PLAN, ja


Geloof daar eerlijk gezegd niets van... Als je hier eenmaal bent, wil je gewoon niet meer weg. Met of zonder diploma :)
Waarschuw beheerder
ze moeten hier gewoon sowiezo al niet komen :S

ze moeten daar opgevangen worden of in een buurland
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van rollie op woensdag 1 maart 2006 om 20:11:
ze moeten hier gewoon sowiezo al niet komen


t is maar goed dat ze dat in de Tweede Wereldoorlog niet tegen NEDERLANDSE vluchtelingen zeiden he? ;P

een medaille heeft nu eenmaal altijd twee kanten ;)


(en nee, t lijkt me geen goed idee als je als Balkanland vluchtelingen gaat opvangen als er naast je een komplete oorlog wordt gevoerd :[ )


Uitspraak van Johan says: op woensdag 1 maart 2006 om 20:05:
Geloof daar eerlijk gezegd niets van... Als je hier eenmaal bent, wil je gewoon niet meer weg.


ik had begrepen dat ze later dáár juriste wilde worden... is een beetje lastig als je dan in NL blijft wonen he? :P
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
euhm.. er zijn nou niet bepaald veel nederlanders naar het buitenland gevlucht in WO II


maar wat je zegt klopt niet dsw we halen heel afghanistan en irak hier toch ook niet heen? of heel afrika omdat daar oorlogen zijn?

die worden allemaal opgevangen in buurlanden... en daar moeten we ze helpen... kunnen ze ook veel sneller terug naar hun eigen land en hun leven en hun land weer op te bouwen

dat is echt zoveel beter dan ze hier te halen... ze laten inburgeren en 5 jaar lang in onzekerheid laten zitten
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Kan Verdonk ook niets meer verkeerd doen volgens jullie ;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 maart 2006 om 16:57:
Ze hebben de vergoeding toch gehad?


ja 7000 euro ook voor haar maar zij is gewoon terug gekomen oke ik kan heel goed begrijpen dat ze haar opleiding wil afmaken want die kans krijgt ze niet in Kosovo, maar dan had ze t toch via de regels moeten doen...
Waarschuw beheerder
donateur
DarkSkywise citeer 1 maart 2006 16:54


Dus jij wil een president die vindt dat ze boven de wet staat en beslissingen van rechters naast zich neer mag leggen als dat haar beter uitkomt? (stemmen winnen vlak voor de verkiezingen enzo?)

Volgens mij hebben ze in de VS ook zn president :)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 maart 2006 om 20:23:
t is maar goed dat ze dat in de Tweede Wereldoorlog niet tegen NEDERLANDSE vluchtelingen zeiden he?

een medaille heeft nu eenmaal altijd twee kanten


lol wat is dat voor een stomme vergelijking? Net of Taida een oorlogsvluchteling is!!!
 
Waarschuw beheerder
Noem het meer een profiteer-vluchteling
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Johan says: op woensdag 1 maart 2006 om 20:05:
Geloof daar eerlijk gezegd niets van... Als je hier eenmaal bent, wil je gewoon niet meer weg. Met of zonder diploma


Na, ze heeft wel altijd gezegd dat als ze haar dilpoma heeft, dat ze zelf terugwil naar haar eigen familie in land v herkomst.


Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 maart 2006 om 19:30:
dat gaat ook zeker in de volgende rechtszaak aan de orde komen

overigens heeft een minister het recht om een uitspraak van de rechter naast zich neer te leggen, maar je kunt dat natuurlijk beter niet al te vaak doen


daarom, uiteindelijk is ze gewoon te pakken.

Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 maart 2006 om 19:30:
helaas zijn ministers onschendbaar, dus Verdonk kan net zo veel liegen en lasteren als ze wil


en ook dat heeft zijn grens
uiteraard vermelden ze dat niet, want stel je voor
maar alles heeft zijn grens en niemand is altijd onschendbaar, bedoel hoe vaak krijgt god wel ergens niet de schuld van, die was ook onschendbaar ;)
:9


Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 maart 2006 om 23:22:
Noem het meer een profiteer-vluchteling


ze kwam als politiek vluchteling
die enkel wat langer wilt blijven
nou kan ik begrijpen dat dat niet kan
maar de procedure die beslist is ronduit belachelijk.
alleen al vanwege dat en de belachelijke fouten van de IND zou dat kind de kans moeten krijgen op dr examen.

Uitspraak van rollie op woensdag 1 maart 2006 om 20:30:
er zijn nou niet bepaald veel nederlanders naar het buitenland gevlucht in WO II


weet je dat zeker?
man, met duizenden tegelijk stapte ze op het schip
vooral richting Australie en nog iets.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Conclusie:Wij kunnen wel iedereen naar Nederland halen maar 16 miljoen is al erg veel.


Tot ziens


ze kwam als politiek vluchteling
die enkel wat langer wilt blijven


Is er nog steeds oorlog in Servie :/
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van *LRH* op woensdag 1 maart 2006 om 23:28:
ze kwam als politiek vluchteling
die enkel wat langer wilt blijven
nou kan ik begrijpen dat dat niet kan
maar de procedure die beslist is ronduit belachelijk.
alleen al vanwege dat en de belachelijke fouten van de IND zou dat kind de kans moeten krijgen op dr examen.


Maar ze profiteerd van onze maatschappij, want ze komt hierheen voor alleen haar diploma en wil dan weer terug naar herkomst (waar ze "gevlucht" is)
laatste aanpassing