| Betreft: | evenement: Sensation, zaterdag 1 juli 2006 om 22:00 |
Markus schulz & M.I.K.E 03.00-04.00
zo goed vond ik hem niet hoor op T.E
hij draaide veel te eentonig, hij mag er wel is wat meer refrein in gooien
??? be of nl?
Sensation Deluxe € 110,-- ex fee
SENSATION Deluxe houdt het volgende in:
- aparte ingang in het Hoofdgebouw van de ArenA
- 3 extra party zalen met nog 5 extra DJ's
- extra loungezaal met restaurant
- toegang tot de eretribune
Hou deze site goed in de gaten voor al het Sensation nieuws!
Bron: http://www.id-t.com/news-subpage.php?newsid=4890
22:00 - 23:00 Mischa Daniels
23:00 - 00:00 Perry O'neil
00:00 - 01:30 Gabriel & Dresden
01:30 - 03:00 Armin van Buuren
03:00 - 04:00 Special Act
04:00 - 05:30 Ton TB back 2 back with Montana
05:30 - 07:00 M.I.K.E
07:00 - 08:00 Pronti & Kalmani
ach gut waar gaat dat toch heen met die muzieksmaken...
Woods draait ook geen trance he..
Vraag me af waarom jij in dit topic kijkt....of denk je dat ze op Sensation White terror gaan draaien?
Hoorden jullie dat ook op slamfm net? Nadat Ferry Corsten werd gedraaid zei die dj (ben ze naam vergeten) dat "Ferry Corsten op sensation 2006 zou staan. Je hebt het niet van mij, ik heb het van Duncan en ik mocht het niet doorvertellen."
Wie weet???
Nee, zo'n figuur is gefrusteerd dat ID&T niet alleen meer Hardcore-feesten organiseerd, net als ongeveer 10 jaar geleden er daarvoor. Maar nu dus ook Trance-feesten organiseerd. De verlichter wees blij met Q-dance. Én Thunderdome van ID&T.
Ja Duncan vertelde het zelf ook al in een interview op Slam FM. Verklapte dat hij één van de dj's zou zijn.
Is er in ieder geval al één goede dj... nu de rest nog
IK hoop dat ze 1 deze weken nog wat tipjes van de sluier op kunnen lichten, er moet wel wat meer bekend zijn lijkt me.
Mercel woods houdt iig de datum vrij van mij mag hij afsluiten op white, perfect gewoon om wat techtrance op het einde te hebben, en dan heeft white ook weer vernieuwing die het eigenlijk nodig heeft...
Jep, heb die mail ook gehad, twee keer zelfs, kan nu alvast 5 tickets bestellen!
Is het straks al uitverkocht voordat de voorverkoop begint
dat mailtje krijgt dan volgens mij iedereen want vorig jaar kon je alleen maar met ticketonline bestellen.
Is het straks al uitverkocht voordat de voorverkoop begint
@sparky: Misschien doen deze pre-vvk om de lijnen een beetje te ontlasten zodat de mensen meer gespreidt hun aankoop zullen doen.
kan je niet bij ticketbox kaarten halen?
pooh, naja zal 4 maart ff nog een kaart proberen te krijgen via ticketbox...
Het lijkt wel of alle DJ's halfgas draaiden
Hoop dat dit jaar beetje knallen word en niet weer van die rustige shit moet wel zeggen op decor gaat sensation er elk jaar op vooruit maar kwa muziek alleen maar achteruit
pooh, naja zal 4 maart ff nog een kaart proberen te krijgen via ticketbox
Trouwens wie gaan er ook naar de LOVE PARADE
Persoonlijk vond ik vooral 2004 eruit springen met de griekse mythologie, dat vond ik echt super, en het lichtplan was naar mijn smaak in 2004 ook beter als in 2005.
Nou was 2005 ook heel erg vet natuurlijk. Maar 2004 was net een beetje beter qua orginaliteit en uitvoering met visuals etc.
Ben ik met je eens...2004 was beter dan 2005.....qua muziek vond ik het jaar daarvoor eigenlijk nog beter...de afgelopen jaren gaat het niet meer zozeer om sterke trancesets maar meer om algemene clubmuziek, waarschijnlijk om een zo breed mogelijk publiek te trekken..da's wel jammer op zich. Ook al ben ik niet zo'n blackliefhebber, sensation black houdt zich wel wat meer bij de roots dan white.
Voor Sensation White zou ik graag de zelfde line-up als Sensation White vorig jaar in Gelsenkirchen willen zien:
Carl Cox
Sven Vath
Monika Kruse
Erick Morillo
Dus niet zoals hier in Nederland:
Armin
Marco
Tiesto
Bah!